Kurye Haberleri

'Kuryeleri ne olur yaşlı yapmayın' diyerek sosyal medyadan seslendi! Sözleri çok konuşuldu: Ben onu nasıl yiyeyim?

TikTok'ta '1tugbakutlu' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın yaşlı insanların kurye olmasına ilginç bir şekilde tepki gösterdi. Yaşlı kuryeleri karşısında gördüğünde üzdüğünü dile getiren genç kadın, "Kuryeleri ne olur yaşlı yapmayın" diyerek sosyal medyadan seslendi.

Trend 20-02-2024 15:21

Yemek teslimatı yapan kurye yere tuvaletini yaptı! Sosyal medyada gündem yarattı: 'Arkasında iğrenç bir sürpriz bırakmış'

Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletindeki bir apartman sakini dışarıdan yemek sipariş etti. Ancak yemek teslimatını yapan kurye apartman dairesinin lobisine teslimatı bırakmak için girdiğinde zemine tuvaletini yaptı. O anlar saniye saniye güvenlik kamerasına yansıdı.

Trend 16-02-2024 09:49

Ankara Sincan'da şaşırtan olay! 2 kurye sipariş ücretlerini alarak kaçtı

Ankara’nın Sincan ilçesinde dönercide çalışan 2 kurye, sipariş ücretlerini toplayarak kayıplara karıştı. Dükkan sahibi şaşkınlığını gizleyemedi ve "Yanımızda yaklaşık 3 aydır kurye arkadaşlar son gün sabahtan akşama kadar müşteriden topladıkları paraları cebine attılar. " diye konuştu.

Haber 10-02-2024 21:33

Motokurye Yunus Emre Göçer hayatını kaybetmişti! Somali Cumhurbaşkanı'nın oğluna verilen para cezasının gerekçeli kararı açıklandı

Fatih'te motosikletli kurye Yunus Emre Göçer'e çarparak ölümüne neden olduğu iddiasıyla Somali Cumhurbaşkanının oğlu Mohammed Hassan Sheikh Mohamud’un 27 bin 300 lira ceza aldığı kararın gerekçesi açıklandı. Kararda Göçer ailesinin avukatının dosyaya sunduğu dilekçeyle davadaki şikayetlerinden vazgeçtiklerini belirtikleri de ifade edildi.

Haber 07-02-2024 17:56

Kargo bekleyenler dikkat! O imzayı sakın atmayın, başınız belaya girebilir

Dolandırıcılar çizmeyi aştı, artık PTT personeli kılığında kapıları çalıp imza attırıyorlar! Atılan imzalar ise daha sonra vatandaşın başına bela oluyor. Dolandırıcıların son yöntemi yaygınlaşırken PTT AŞ'den uyarı geldi.

Haber 02-02-2024 11:45

'Ablası bizi yanlış yönlendirdi, Müge Anlı'ya daha önce çıkacaktık' Kurye ve baldız cinayetinde tüyleri diken diken eden detay! 'Çocukluk arkadaşımı da öldürmek istedim ama...'

Antalya'daki kurye ve baldız cinayetiyle ilgili tüyler ürperten detaylar ortaya çıktı. Müge Anlı'nın programına da çıkan ve arkadaşı Ali Diken ve baldızı Zeynep Ece Aksay'ı öldürüp gömen cani cinayetin tüm ayrıntılarını anlattı. Zeynel Boyacı, baldızıyla ilişkisi olduğunu düşündüğü çocukluk arkadaşını da öldürmek istediğini ama nedense bundan vazgeçtiğini söyledi. Aksay ailesi ise Boyacı'nın kızlarını öldürdükten sonra kendileriyle sofraya oturduğunu ve yemeklerini yediğini anlattı.

Haber 29-01-2024 15:06

Sosyal medya bu iki videoyu konuşuyor! Biri mühendis diğeri bankacı iki kadın anlattı herkes aynı yorumu yaptı: 'Okuyanın amele olduğu tek ülkeyiz'

Türkiye'de endüstri mühendisi olarak kurumsal bir şirkette çalışırken işi bırakıp Hollanda'ya giderek kuryeliğe başlayan kadın ile yine Türkiye'de bankacı bir kadının aldığı maaşla diğer mesleklerin maaşlarını kıyasladığı video sosyal medyada gündem oldu.

Trend 26-01-2024 12:33

Kuryeye ahlaksız teklif! Siparişine yazdığı notla taciz etti... Evine davet edince kurye arkasına bakmadan kaçtı

İnternetten market siparişi veren erkek müşteri, sipariş notuna eklediği cümleyle kuryeyi taciz etti. Notu okuduktan sonra durumdan şüphelenen kurye cep telefonuyla kayıt ederek siparişin teslimatını yapmaya karar verdi. Paketi teslim ettiği sırada müşteri kuryeyi evine davet etti. Teklifi duyan kurye ise arkasına bakmadan kaçtı.

Trend 25-01-2024 08:45

Kuryeler aylık 100 bin TL mi kazanıyor? Verdiği yanıt sosyal medyada gündem oldu: Hayvan gibi çalışsam...

Kuryelerin aylık 100 bin TL para kazandığına dair haberler gündem yaratmıştı. Ortaya atılan iddialar sonrası kuryelerin maaşı merak konusu olurken, bir kuryenin yaptığı açıklama sosyal medyada hızla yayıldı. "Hayvan gibi yani günde 16 saat çalışırsam" diyerek açıklama yapan bir kurye, aylık kazancının ne kadar olacağını söyledi.

Finans 15-01-2024 07:42

Taciz mesajına para cezası! Kargo firmasına büyük şok! Mesajı kurye attı ama…

Kuryelerle ilgili gündem yaratacak bir karar alındı. Kuryenin kargo sahibine taciz mesajı atması nedeniyle mahkeme kargo şirketine de 250 bin lira para cezası verdi. Kararda, veri sorumlusu kargo şirketinin, kişisel verilerin hukuka aykırı işlenmesini önleme amacıyla gerekli teknik ve idari tedbirleri almadığı belirtildi.

Finans 06-01-2024 14:03

Kargoyu teslim ettikten sonra alıcıya mesaj atan kurye için emsal ceza! Kargo şirketine ceza kesildi

Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK), alıcıya mesaj atan kuryeyi affetmedi. Taciz mesajı atan kurye için kargo şirketine 250 bin lira ceza kesildi.

Haber 06-01-2024 12:37

'35 bin TL maaş veriyoruz, yine de bulamıyoruz' İş ilanlarının sayısı arttı! Neden başvurmadıklarını anlattılar '80 bin TL kazanıyorum'

İstanbul'da restoran camlarında artan motokurye iş ilanı sayısı dikkat çekti. İşletmeciler; motokuryeler mobil uygulamalarda esnaf kuryelik sistemiyle çalışıp işletmeleri tercih etmedikleri için personel bulamadıklarını belirtti. Motokuryeler ise maaş farkı ve çalışma saatlerini işaret etti. İşletmeci Hayrettin Güngör "30-35 bin TL maaş veriyoruz ama yine de bulamıyoruz" derken Motokurye Oğuz Özcan "Maaşlar az olduğu için bulamıyorlar. 12 saat uygulamada çalışarak 50-60 bin TL kazanıyorum" dedi.

Finans 08-12-2023 16:11

Türkiye yargılanmasını beklerken çoktan yurt dışına firar etmiş! Çarptığı kurye ölmüştü, Somali cumhurbaşkanının oğlu sırra kadem bastı

Türkiye Somali cumhurbaşkanının oğlu Mohammed Hassan Shekh Mohamud'u konuşuyor! Mohamud 30 Kasım'da İstanbul'da motosikletli kurye Yunus Emre Göçer'e çarpıp ölümüne neden oldu. Olay sosyal medyanın gündemi taşınınca harekete geçildi. Mohamud hakkında dün yurt dışına çıkış yasağı, bugün ise yakalama kararı çıkarıldı ancak Mohamud'un yurt dışına firar ettiği ortaya çıktı. Mohamud'un kazadan 2 gün sonra, bundan ise 6 gün önce kaçtığı belirlendi. Başsavcılık da olayla ilgili açıklama yaptı.

Haber 08-12-2023 15:20

Son dakika | O kazadan sonra kuryelikte yeni dönem! Siparişlerde bir özellik tarihe karışıyor: Somali cumhurbaşkanının oğlu için yeni adım da geldi

Son dakika haberi: Geçtiğimiz günlerde Somali Cumhurbaşkanı Hasan Şeyh Mahmud'un oğlu Muhammed Hasan Şeyh Mahmud'un motosikletli kuryeye çarparak ölümüne yol açtığı kazanın ardından kuryelik mesleğiyle ilgili yeni bir düzenleme yolda. Siparişlerde en çok dikkat edilen özelliklerden biri tarihe karışıyor! Bakanlığın son taslağındaki 'makul süre' detayı yeni dönemi belirleyecek. Mahmud hakkında ise savcılık yeni bir adım attı.

Haber 08-12-2023 12:14

Yağmurlu havada gelen siparişe kuryenin isyanı: Yüzerek geliyorum, yüzerek!

Şiddetli fırtına ve sağanak yağış birçok şehri etkisi altına aldı. Gelen siparişi teslim etmek için yola çıkan motorlu kurye sosyal medyada isyan etti. Kurye "Siparişim nerede kaldı diyor hala, yüzerek geliyorum yüzerek!" diye video çekti. O anlar sosyal medyada gündem oldu.

Haber 26-11-2023 23:05

Teslimat için geldiği lüks sitenin havuzuna düşen kurye hayatının şokunu yaşadı

Bursa'da bir kurye, gönderi teslim etmek için girdiği lüks sitede yüzme havuzuna düştü. O anlar, güvenlik kamerasına yansıdı.

Haber 18-11-2023 09:03

Yemek teslimatı yapan kuryenin hareketi mide bulandırdı! Dökülen çorbaya böyle müdahale etti... O anlar anbean kameraya yansıdı

Singapur'da yemek teslimatı yapan bir kurye dökülen yiyecekleri nedeniyle ceza almamak amacıyla ilginç bir yola başvurdu. Çorbanın torbaya döküldüğünü fark eden kurye yiyeceği kabına geri boşalttı. Ancak o anlarda güvenlik kamerasına yakalandığından habersizdi.

Trend 08-11-2023 08:17

Sitelere girişte kuryelere yasak!

İstanbul'da birçok site motosikletli kuryelerin içeriye girişine izin verilmiyor. Bazı sitelerde ise motosiklet yasağı ile birlikte kask yasağı da uygulanmaya başlandı. Kuryelik yapan Eyüp Öğüt bu durumdan şikayetçi. Ögüt, "Sitelere arabayla gelindiği zaman ayrımcılık yapıyor, içeri alıyorlar, motosikletle gelindiği zaman ise almayıp uzun mesafeler yürütüyorlar. Kaskımızı da dışarıda bırakmamızı istiyorlar. Bir seferinde kaskım çalındı bu şekilde" dedi.

Haber 06-09-2023 13:58

Hırsız kuryenin zor anları! Paniklerken düştü

Etiler'de park halinde bir arabanın camını kırarak içindeki çantanın çalınmasıyla ilgili 2 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelinin kuryelik yaptığı öğrenilirken olaydan sonra motosikletle panik halinde kaçarken düştü. O anlar kameraya yansıdı.

Haber 06-09-2023 11:20

Moto kuryenin şovu kötü bitti! Saniyeler sonra...

Tekirdağ Çorlu’da trafikte motosikleti şaha kaldıran kuryenin geçirdiği kaza kameraya yansıdı. Edinilen bilgiye göre, kullandığı motosikleti şaha kaldıran kurye, saniyeler sonra direksiyon hakimiyetini kaybetti. Yaralanan genç sürücü hastaneye kaldırıldı.

Haber 11-05-2023 11:20

Erzincan'da yuttuğu uyuşturucuyla yakalanan İran uyruklu zanlı tutuklandı

Erzincan'da yuttuğu 1198 gram uyuşturucuyla seyahat ederken yakalanan İran uyruklu zanlı tutuklandı.

Yurthaber 02-05-2023 12:04

Bakanlıktan moto kurye kararı! 250 bin kişiyi ilgilendiriyor: Dünyada ilk kez uygulanacak

Sayıları 250 bini bulan moto kuryeler için Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum dünyada ilk olarak Türkiye’de uygulanacak kararı duyurdu. Bakan Kurum, “Moto kurye kardeşlerimizin trafikteki can güvenliğini koruma, dinlenmeleri adına yolların kenarında oluşturacağımız ceplerde moto kurye kardeşlerimiz durabilecek, dinlenebilecek… Yapılacak tüm imar planlarında moto kuryelerin dinlenme alanları için yerler ayırıyoruz” dedi.

Finans 20-04-2023 10:36

Sipariş götüren kuryeye kanlı pusu! Olayın ardından 'kız meselesi' çıktı

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde kan donduran bir silahlı saldırı olayı yaşandı. Kurye Ö.S., yemek siparişi verilen adrese gittiğinde kendisini bekleyen 4 kişiden 1'inin pompalı tüfekli saldırısına uğradı. Yaralanan Ö.S., polise verdiği ifadede, kendisini vuran kişinin daha önceden 'kız meselesi' yüzünden husumetlisi olan A.Ö. olduğunu söyledi. Polis, A.Ö. ve olaya karışan diğer 3 şüphelinin bulunması için çalışmalarını sürdürüyor. İşte detaylar...

Haber 17-04-2023 16:59

Adana’da ağır hasarlı binaya yemek siparişi götüren kurye böyle isyan etti! “35 TL’ye canımı mı vereyim?”

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat tarihinde 9 saat arayla meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüklerindeki depremler 11 ilde etkili olmuştu. Şiddetli depremlerin ardından yüz binlerce bina yerle bir olurken çoğu yapı ise hasar aldı. Depremlerden etkilenen illerden biri olan Adana’da ağır hasarlı bir binaya yemek siparişi götüren kuryenin isyanı gündem yaratmayı başardı.

Trend 25-03-2023 11:37

Otobüs şoförü kuryenin üzerine yürüdü! Küfürler havada uçuştu... Sosyal medyada tepki çeken görüntülerin cezası belli oldu

Niğde’de trafikte tartışan halk otobüsü şoförü ile motosikletli kurye arasında yaşanan sözlü kavga, cep telefonu kamerasına yansıdı. Sosyal medyada tepki çeken görüntülerin ardından Niğde Belediyesi'nden yazılı açıklama yapıldı. Motokuryenin zararının karşılandığı belirtilen açıklamada otobüs şoförüne uzaklaştırma cezası verildiği duyuruldu.

Haber 14-01-2023 21:53

Türkiye'yi büyüleyen kurye Muharrem Can İncir, ünlü piyanist Gülsin Onay'dan ders aldı! Bu çocuk piyanodan ayrılamıyor

Sosyal medyada bir kuryenin sipariş götürdüğü yerde piyano çaldığı anlara ait görüntüler gündem olmuştu. Piyano performansıyla herkesi büyülen motosikletli kurye Muharrem Can İncir'e ünlü piyanist Gülsin Onay evinde ders verdi. 19 yaşındaki İncir'le her fırsatta beraber çalışacağını söyleyen Onay, "Gerçekten hiçbir eğitim almadan bu kadar çalması çok güzel bir şey. Bir kere içindeki büyük müzik ve piyano tutkusu her yerde anlaşılıyor. Bu çocuk piyanodan ayrılamıyor, öyle söyleyeyim" dedi.

Haber 14-01-2023 00:03

Kurye Muharrem Can İncir'in sosyal medyadaki görüntüsü gündem oldu! Dünyaca ünlü piyanist konserine davet etti, sahnede piyano çaldı

Sosyal medyada bir kuryenin sipariş götürdüğü yerde piyano çaldığı anlara ait görüntüler gündem olmuştu. Motosikletli kurye Muharrem Can İncir, bu kez piyanoyu sahnede çaldı. Dünyaca ünlü piyanist Gülsin Onay'ın konserini izleyen İncir, davet üzerine piyanonun başına geçerek 'River Flows in You' parçasını çaldı. İzleyicilerden büyük alkış alan Muharrem Can İncir, gururlandığını belirterek "Gülsin hanım sağ olsun sahneye çıkardı, piyano çaldırdı" dedi.

Haber 13-01-2023 09:15

Siparişi teslim ettikten sonra piyano performansıyla herkesi büyülemişti! Genç kurye konuştu: Kendi kendime öğrendim

Sosyal medyada yayılan görüntülerde, bir şirkette kuryelik yaptığı öğrenilen gencin, piyano performansı herkesi büyülemişti. Mozart'ın 'Türk Marşı' bestesini ustalıkla çalan genç kurye konuştu. Piyano çalmayı kendi başına öğrendiğini anlatan Muharrem Can İncir artık kuryelik yapmayacak. Öte yandan İncir'in çalıştığı firmanın CEO'su Batuhan Gültakan da açıklamalarda bulundu. İşte haberin detayları...

Haber 11-01-2023 17:29

Siparişi teslim ettikten sonra öyle bir şey yaptı ki! Genç kuryenin piyano performansı sosyal medyada gündem oldu

Sosyal medyada yayılan görüntülerde, bir firmada kuryelik yaptığı öğrenilen gencin piyano performansı herkesi büyüledi. Mozart'ın 'Türk Marşı' bestesini ustalıkla çalan kurye, sosyal medyadaki kullanıcılar tarafından büyük beğeni topladı. Gencin videosu kısa sürede viral oldu. İşte gencin herkesi hayran bırakan piyano performansı...

Haber 10-01-2023 18:46

Kağıthane'de otomobille çarpışan motosikletli kurye hayatını kaybetti

Kağıthane'de otomobille çarpışan motosikletli kurye hayatını kaybetti

Yurthaber 26-12-2022 07:28

İşten ayrılınca hayatı kâbusa döndü, Annem evde hüngür hüngür ağlıyor diyen kurye isyan etti: Komşum da işin içinde, beni izliyorlar!

Ne olduysa işinden ayrılmasıyla başladı. İddiaya göre evi kurşunlandı, motoru çalındı, psikolojisi bozuldu. İstanbul'da kuryelik yapan Harun Kutay, yaşadığı kâbus gibi günleri "Benim annem evde hüngür hüngür ağlıyor. Ben her akşam ağlıyorum evde. Allah'ım ya Rabbim bana yardım etsin diyorum" diyerek anlattı. Kutay, anlaşmazlık yaşadığı patronunu işten ayrılınca şikayet ettiği için dehşeti yaşadı.

Haber 14-12-2022 08:39

Siparişi verip dört gözle beklerken bir anda kabusu yaşadılar! Bahşiş alamayan kurye intikam alıyor

Bahşiş almayan kuryelerin yaptıkları 'pes artık' dedirtti. Özellikle asansörsüz binalara gittiklerinde bahşiş almayan bazı kuryelerin, giderken binanın doğal gaz ya da su vanasını kapatarak intikam aldıkları iddia edildi. Kamera kayıtlarıyla kuryelerin yaptıkları kayıt altına alınırken, şikayet telefonları yağıyor.

Haber 25-11-2022 07:24

Yol verme meselesi yüzünden kavga çıktı! Kuryeyi hastanelik olana kadar dövdü

Başakşehir 17. Etap'ta motosikletli kurye yol verme meselesi nedeniyle tartıştığı otomobil sürücüsü tarafından hastanelik edilene kadar dövüldü.

Haber 19-11-2022 16:57

Çocuğunun litrelerce kanının aktığını söyleyen acılı anne böyle feryat etti! Babası tutmuş oğlu kesmiş

Ankara’da kurye Samet Özgül, trafikte tartıştığı kişiler tarafından bıçaklanarak öldürülmüştü. Özgül’ün ailesi, şüphelilerden 2’sinin serbest bırakılmasına tepki gösterdi. Adalet çağrısında bulunan aile, zanlıların en ağır cezaya çarptırılmasını isterken Özgül’ün annesi, “Bu çocuğun litrelerce kanı aktı” diyerek feryat etti. Gözü yaşlı anne, “Oğlumun hiçbir suçu yoktu. Babası tutmuş, oğlu kesmiş.” sözleriyle isyan etti.

Haber 10-11-2022 16:39

Çiğ köfte siparişinin yanında istedi! Kurye şaşkına döndü: Utancımdan kendime alamadım yıllardır, sapıttınız

Ankara'da yemek siparişi veren bir kişi, siparişinin not kısmına öyle bir isteğini yazdı ki siparişi alan kurye de şaşkına döndü. Çiğ köfte siparişinin yanı sıra kuryeden gelirken 1 kutu prezervatif isteyen kişi, notuna parasını kurye gelince vereceğini de kaydetti. Kurye ise bu istek karşısındaki şaşkınlığını bir video çekerek paylaştı. "Ben yıllardır kendime alamadım utancımdan" diyen kurye, "Şimdi ben sana bunu nasıl alayım? Ne diyeyim marketçiye?" diye konuştu.

Haber 27-10-2022 10:55

Kayseri'de yolcu otobüsünde uyuşturucu ele geçirildi, 5 zanlı yakalandı

Kayseri'de yolcu otobüsünde uyuşturucu ele geçirildi, 5 zanlı yakalandı

Yurthaber 19-10-2022 14:38

Isparta'da kamyonet ile çarpışan motosikletli kurye hayatını kaybetti

Isparta'da kamyonet ile çarpışan motosikletli kurye hayatını kaybetti

Yurthaber 13-10-2022 09:35

Karabük'te park halindeki dorseye çarpan motosikletli kurye yaralandı

Karabük'te park halindeki dorseye çarpan motosikletli kurye yaralandı

Yurthaber 30-09-2022 12:57

Kurye, motosikletini çalmaya çalışan kişiyi uçan tekmeyle durdurdu

Kurye, motosikletini çalmaya çalışan kişiyi "uçan tekme"yle durdurdu

Yurthaber 16-08-2022 18:02

Ankara'da taksiye arkadan çarpan motosikletli kurye yaralandı

Ankara'da taksiye arkadan çarpan motosikletli kurye yaralandı

Yurthaber 09-08-2022 13:49

Taksici ile kurye birbirine girdi, olan müşteriye oldu! Kadının valizini yere atıp gitti

Kağıthane’de taksiyle evine gelen genç kadın, hayatının şokunu yaşadı. Taksiden ineceği sırada açtığı kapıya motosikletli kurye çarptı. Kurye ile kadın arasında başlayan tartışmaya taksici de dahil olunca ortalık bir anda karıştı. Taksici ve kuryenin birbirine girdiği kavgayı, genç kadına dakikalarca ayırmaya çalıştı. Kavga sonrası taksici, genç kadının valizini bagajdan yere atarak sokaktan uzaklaştı. Yaşananlar ise kameralara yansıdı. İşte olayın detayları...

Haber 09-08-2022 10:56

İstanbul'da hırsız diye bağırarak kuryeyi darbeden şüpheli 30 bin doları gasbetti

İstanbul'da "hırsız" diye bağırarak kuryeyi darbeden şüpheli 30 bin doları gasbetti

Yurthaber 11-06-2022 16:05

Çarptığı çocuğa yardım etmek için motordan inen kurye, hayatının şokunu yaşadı

Diyarbakır’da kurye A.K., annesiyle yolun karşısına geçmeye çalışan 3 yaşındaki Y.B.'ye, çarptı. Kaza nedeniyle savrulan Y.B.'ye yardım etmek için motosikletten inen A.K., iddiaya göre çocuğun yakınları tarafından bıçaklandı. Dehşet anları güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Haber 21-05-2022 22:52

Rusya'nın ünlü müzik grubunun üyesi ülkeden kaçtı! Kurye kılığına girip...

Rus punk rock grubu Pussy Riot'un üyesi Maria Alyokhina, Rusya'nın Ukrayna'ya başlattığı savaşı eleştirdikten sonra ev hapsine alınmıştı. Alyokhina, kurye kılığına girerek Rusya'dan kaçtı. Kaçış sonrası açıklama yapan Alyokhina, çok mutlu olduğunu belirtirken ülkesi için "Rusya'nın artık var olmaya hakkı olduğunu düşünmüyorum." ifadelerini kullandı.

Haber 11-05-2022 17:25

Sinop’ta, bir kişi kendisini eve bırakma teklifini reddeden kuryeyi bıçakla yaraladı

Sinop’ta, bir kişi kendisini eve bırakma teklifini reddeden kuryeyi bıçakla yaraladı

Yurthaber 11-04-2022 22:58

İzmir'de fırtına alarmı! Valilik yeni yasakları duyurdu

İzmir’de şiddetli fırtına hayatı olumsuz etkilerken, kentin bazı bölgelerinde çatılar uçtu, ağaçlar devrildi. İzmir Valiliği, kent genelinde etkili olan kuvvetli rüzgar nedeniyle, 3 Nisan'a kadar motosikletli kurye, motosiklet ve elektrikli scooterların trafiğe çıkışını yasakladı.

Haber 01-04-2022 18:46

Görüntüleri izleyince şoke oldular! Sipariş götüren kurye, apartmanda bakın ne yaptı

Zeytinburnu'da, apartmandan pis kokular gelmesi üzerine şüphelenip kamera görüntülerini izleyen bina sakinleri, gördükleri karşısında şaşkına döndü. Bir daireye sipariş getiren kuryenin, binadan çıkmadan hemen önce apartman boşluğuna idrarını yaptığı gören vatandaşlar büyük şok yaşadı.

Haber 30-03-2022 09:29

Üsküdar'da 700 bin liralık gasp! Emekli polis gaspçılara kurşun yağdırdı

Üsküdar'da güpegündüz 700 bin liralık bir gasp olayı gerçekleşti. Döviz bürosunda kuryelik yapan emekli polis, bankadan çektiği 700 bin lirayı gasp eden şüphelilerden birini tabancayla ateş ederek yaraladı. Diğer gaspçılar yaralı arkadaşlarını hastanenin acil servis kapısına bırakıp kaçtı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı. İşte olayın detayları!

Haber 18-03-2022 16:46

Trafikte dehşet saçtılar! Motokuryeden tehlikeli hareketler

İstanbul trafiğinde yaşanan ve sosyal medyaya yansıyan bir görüntü büyük tepki topladı. Bir motokuryenin Haliç ve Unkapanı Köprülerinde arkadaşıyla ve tek başına yaptığı tehlikeli hareketlerin yer aldığı görüntülerde hem kendini hem de trafiktekileri tehlikeye attığı görülüyor.

Haber 08-03-2022 11:20