Konuşanlar Haberleri

Konuşanlar'da Penis boyu ölçüyorum deyince... Hasan Can Kaya'dan olay yanıt

'Konuşanlar' ile şöhreti yakalayan Hasan Can Kaya'nın Exxen'deki programında yapılan açıklamalar sık sık gündem oluyor. Seyircilere fantezilerini soran Hasan Can Kaya son olarak Kübra adındaki seyircisinin hayaliyle şoke oldu. "Seks oteli kurmak istiyorum" diyen seyircinin fantezisi stüdyoda herkesi şaşırttı. Başka bir seyirci ise penis boyu ölçtüğünü açıklayarak olay oldu.

Magazin 09-01-23 08:14

Konuşanlar'da Hasan Can Kaya'yı şoke eden 'fantezi' itirafı! Kendini tutamadı: Sapığı bile bizi organize ediyor

Konuşanlar programında Hasan Can Kaya'ya dair bir itirafta bulunan erkek seyircinin sözleri hem ekran başındaki izleyicileri hem de salondakileri şaşırttı. Bir fantezisi olduğunu belirten seyirci, Hasan Can Kaya'nın söz vermesi üzerine ünlülerin yatakta neler yaptıklarını tahmin etmeye çalıştığını açıkladı. "Dün gece seni yatakta hayal ettim" diyen seyircinin sözleri Hasan Can Kaya'yı şaşırtırken izleyenler kahkahaya boğuldu.

Magazin 23-12-22 14:39

Hasan Can'ın şaşkına çeviren grup ilişki anısı! 2 kadın dört... Yani diğer her şeyden iki tane var

YouTube'da başlayan Konuşanlar programına şimdilerde Exxen platformunda devam eden Hasan Can Kaya, yeni sezonun 16. bölümüne yaptığı itirafla herkesi kahkahaya boğdu. Bir dönem komi olarak çalıştığını dile getiren Hasan Can, gelen turistlerin teklifiyle ilgili yaşadığı anısını anlatınca stüdyodakiler şaşkına döndü.

Magazin 17-12-22 15:50

Hasan Can Kaya ile Konuşanlar'da kahkaha attıran olay! Köpeğini çiftleştirmek isterken kocasının...

YouTube'da başlayan Konuşanlar programına şimdilerde Exxen platformunda devam eden Hasan Can Kaya'nın yeni bölümün son tanıtımında güldüren bir olay yaşandı. Köpeğini çiftleştirmek için eş arayan kadın, başından geçen olayı anlatınca, stüdyodakiler kahkahalara boğuldu.

Magazin 07-12-22 15:57

Konuşanlar

Konuşanlar Hakkındaki Haberler Mynet'te. Konuşanlar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Konuşanlar sunucusu Hasan Can Kaya'dan olay yanıt! Eski sevgililerimin evine giderdim deyince neye uğradığını şaşırdı

Konuşanlar programında, Hasan Can Kaya’nın "Bir saatliğine görünmez olsaydınız bu süreyi nerede ve kiminle geçirmek istediniz?" sorusuna seyircinin verdiği yanıt olay oldu. Eski sevgililerinin eşlerine gitmek istediğini belirten genç kadının sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Hasan Can Kaya'nın sözleri ise Konuşanlar stüdyosundaki izleyicileri kahkahaya boğdu.

Magazin 05-11-22 15:14

Konuşanlar'da Hasan Can Kaya'dan seyirciye olay yanıt: Şimdiki albenin ise yalakalık!

Konuşanlar programına Hasan Can Kaya’nın, ilişkileri üzerine değerlendirmede bulunan seyirciye verdiği yanıt damga vurdu. Genç adama sempatik olduğunu söyleyen Hasan Can Kaya, ilişkilerde bu avantajı kullanıp kullanmadığını sordu. Seyirci samimi olduğunu ve bunu ilişkilerde kullandığını söyleyince olanlar oldu. Hasan Can Kaya'nın yanıtı Konuşanlar stüdyosundaki izleyicileri kahkahaya boğdu.

Magazin 28-09-22 09:33

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan arkadaşına açılan seyirciye olay yanıt! Genç adam ne diyeceğini şaşırdı: Bu yayınlanacak mı?

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında Murat Boz'u ağırladı. Ünlü komedyen yaşadığı diş sorunu nedeniyle yüzünün şiş olduğunu belirtip "Adam yeterince yakışıklı olduğu yetmiyormuş gibi tipimi daha da kaydırdı" ifadelerini kullandı. Konuşanlar programına, ayrılık sürecinde kendisine destek olan arkadaşına, açılan seyircinin sözleri damga vurdu. Hasan Can Kaya, "Sen gerçekten romantikmişsin lan!" diyerek seyirciyi ti'ye alırken genç adam kırdığı potu fark edip "Bu yayınlanacak mı?" diye sordu.

Magazin 24-09-22 09:21

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’dan Murat Boz'a olay yanıt: Kızlarla tren yapıyorlarmış!

Hasan Can Kaya, Konuşanlar programında başarılı pop müzik şarkıcısı Murat Boz'u konuk etti. Ünlü komedyen Hasan Can Kaya, sosyal medya hesabında Konuşanlar’ın yayınlanmamış bölümünden bir kesit paylaştı. Stüdyoda bulunan bir izleyicinin Almanya'da yaşadığını öğrenmesi sebebiyle "Orada ne iş yapıyorsun?" diye soran Hasan Can Kaya, izleyiciden gelen yanıta Murat Boz'un soruyla karşılık vermesi üzerine espri patlattı. Murat Boz hem kısa süreli şaşkınlık yaşadı hem de kahkahaya boğuldu.

Magazin 18-09-22 13:18

Konuşanlar’da Hasan Can Kaya’nın 'fantezi' sorusuna olay yanıt: Beni tüm erkek arkadaşlarım aldatıyor!

Konuşanlar programına Hasan Can Kaya’nın 'fantezi' sorusu damga vurdu. Şekerinin düşmesi sebebiyle salondan ayrılan bir izleyiciyi ti'ye alan Hasan Can Kaya, bir süre sonra geri gelip yerine oturan genç kadına söz verdi. Onu tanımak için soru yönelten ünlü isim, masör olduğunu öğrendiği kıza "Müşterilerle bu tonda mı konuşuyorsun?" diyerek takıldı. Genç kızın, "Bize bir fantezini anlat" diyen Hasan Can Kaya'ya verdiği yanıt Konuşanlar izleyicilerini kahkahaya boğdu.

Magazin 11-09-22 16:43

Konuşanlar programıyla ünlenmişti! Demet Öztürk cüretkar pozlarıyla dikkat çekti

Exxen platformunda yayınlanan Konuşanlar programına izleyici olarak gelen Demet Öztürk, program sonrasında bir hayli ün kazanmıştı. Hasan Can Kaya'nın programda Instagram hesabını incelediği Demet Öztürk, cüretkar pozlarıyla dikkat çekmişti. Her anını takipçileriyle paylaşan Demet Öztürk, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündeme geldi.

Magazin 12-08-22 11:41

Konuşanlar’a Hasan Can Kaya’yla izleyici arasındaki diyalog damga vurdu! “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur”

Hasan Can Kaya’nın kısa sürede popüler olan Konuşanlar programının son bölümde Kaya ve izleyici arasındaki konuşma kahkaha tufanı yarattı. Hasan Can Kaya, izleyicisine “Kimi 5 saniyeliğine çıplak görmek isterdin?” diye sordu. İzleyicinin “İrem Derici” cevabını vermesi üzerine Kaya, “İrem’i görüntülü arayayım belki soyunur” dedi. O anlar stüdyoda kahkahalara neden oldu.

Magazin 26-07-22 17:48

Hasan Can Kaya'ya katılan konuk mesleğiyle şaşkına çevirdi! O itirafı olay oldu

Hasan Can Kaya'nın çok izlenen programı Konuşanlar'ın son bölümüne Kaya ve Nazlı isimli konuğun diyaloğu damga vurdu. Güvenlik olduğunu açıklayan Nazlı, yaptığı itiraflarla Konuşanlar'a damga vurdu.

Magazin 25-05-22 11:47

Çıplak fotoğrafları internete sızdırılmıştı! Hasan Can Kaya'dan Aslı Bekiroğlu'na çıplak fotoğraf itirafı: İlgiyle izledik

Herkes tarafından ilgiyle takip edilen Konuşanlar programının bu haftaki konuğu Aslı Bekiroğlu oldu. Seyircilerin ve izleyenlerin oldukça eğlendiği programda, Aslı Bekiroğlu 'çıplak fotoğraf' açıklamalarıyla olay yarattı. Geçtiğimiz yıllarda internete sızdırılan fotoğraflarla ilgili konuşan Aslı Bekiroğlu'na yanıt veren Hasan Can Kaya, "Evet onları ilgiyle izledik" diyerek dikkat çekti.

Magazin 20-05-22 10:14

'Konuşanlar'a Hasan Can Kaya'yla izleyici arasındaki diyalog damga vurdu! Rahmetli oldu deyince herkes kala kaldı

Hasan Can Kaya'nın çok izlenen programı Konuşanlar'ın son bölümüne Kaya ve izleyicisinin "iş güvenliği" diyaloğu damga vurdu. Hasan Can Kaya, izleyicisine "Böyle bir iş yapıp kemer takmayan var mı?" diye sorunca bir konuşanlar izleyicisi lafa girdi. İzleyici "Var var benim eniştem düştü iki gün önce" deyince Hasan Can Kaya, "Nasıl durumu?" diye sordu. İzleyici ise "Rahmetli oldu" yanıtını verdi. Bu sırada büyük şaşkınlık yaşandı.

Magazin 28-03-22 13:31

Konuşanlar'da akıllara durgunluk veren anlar! Hasan Can Kaya ne diyeceğini bilemedi

Hasan Can Kaya'nın sunduğu 'Konuşanlar' programı geniş kitlelerin ilgisi olmaya devam ediyor. Konuşanlar'ın bu hafta yayınlanan bölümünde izleyicileri hem kahkahaya boğan hem de şoka uğratan bölümler yer aldı.

Magazin 26-03-22 18:51

Hasan Can Kaya kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Hasan Can Kaya'nın sevgilisi var mı?

Hasan Can Kaya, Candaş Tolga Işık'ın Az Önce Konuştum programına konuk oldu. Kaya, Konuşanlar program fikrinin nasıl ortaya çıktığından bahsetti. Peki Hasan Can Kaya kimdir? Nereli ve kaç yaşında? Hasan Can Kaya'nın sevgilisi var mı? İşte detaylar...

Magazin 16-03-22 07:50

Konuşanlar'ın yıldızı Hasan Can Kaya'dan 40 programına ağır taş: Hiçbir olayı yok

YouTube'da başladığı Konuşanlar programına şimdilerde Exxen'de devam eden Hasan Can Kaya, Mehmet Demirkol'un konuğu oldu. BluTV'de yayınlanan 40 programını eleştiren Hasan Can Kaya, sevilen program için ''Hiçbir olayı yok'' dedi.

Magazin 05-02-22 02:54

Konuşanlar ile gündemde olan Hasan Can Kaya, Instagram'da 2 milyon takipçiye ulaştı

Exxen isimli dijital platformda Konuşanlar programıyla gündemde olan Hasan Can Kaya, sosyal medyada da büyük ilgi görüyor. Hasan Can Kaya, Instagram'da 2 milyon takipçiye ulaştı. Hasan Can Kaya'nın TikTok uygulamasında paylaşılan videoları da 1 milyardan fazla görüntülenmeye ulaşmıştı.

Magazin 28-01-22 01:10

Acun Ilıcalı'dan RTÜK'ün Hasan Can Kaya ve Konuşanlar cezasına eleştiri: Platformlar konusunda esnek olunmalı

Ünlü medya patronu Acun Ilıcalı, Cansu Canan Özgen'in sunduğu ve Blu TV'de yayınlanmaya başlanan 40 programının ilk konuğu oldu. Özgen'in sorularını yanıtlayan Ilıcalı, RTÜK'ün Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programına ceza vermesinin yanlış olduğunu belirterek "RTÜK platformlarda baskın olmamalı. Orası para verilip üye olunan bir yer. Koruması gereken alan çocuklarımız" dedi. Ilıcalı, O Ses Türkiye’ye Hadise'nin vedası ve Ebru Gündeş’in yeniden jüri olması konusunda da ilk kez konuştu.

Magazin 13-01-22 22:56

RTÜK'ün cezasından sonra Hasan Can Kaya ilk defa konuştu: Muhafazakarlar da muhalifler de izliyor

Konuşanlar programıyla üne kavuşan komedyen Hasan Can Kaya, RTÜK'ün programın yayınlandığı Exxen platformuna ceza kesmesinden sonra ilk defa konuştu. Hasan Can Kaya, "Konuşanlar adlı programı muhafazakarlar da muhalifler de izliyor. Benim üzerimden izleyicilerimi, özellikle Z kuşağını eleştirdiler ona üzüldüm" dedi.

Magazin 05-01-22 02:30

Konuşanlar ile gündemde olan Hasan Can Kaya Anadolu turnesinde! Biletler 24 saatte tükendi

Exxen isimli dijital platformda Konuşanlar programıyla gündemde olan Hasan Can Kaya, Anadolu turnesine devam ediyor. Son zamanlarda programındaki küfürlerle eleştirilerin hedefi olan ünlü komedyen, stand up gösterisiyle hayranlarıyla buluşuyor. Hasan Can Kaya'nın son durağı ise Denizli oldu. Kaya'nın binlerce hayranı, gösterinin gerçekleşeceği salonda metrelerce kuyruk oluşturdu.

Magazin 13-12-21 20:51

Fatih Altaylı'dan Hasan Can Kaya tepkisi: Megafonla ananıza sövmüyor ya!

İlk bölümleri YouTube'da yayınlanan ancak daha sonra Acun Ilıcalı'nın kurduğu dijital platform Exxen'e geçiş yapan Konuşanlar programına, Radyo Televizyon Üst Kurulu tarafından inceleme başlatıldı. Ünlü isimler, RTÜK'ün inceleme kararına tepki gösterirken, gazeteci Fatih Altaylı'dan da şaşırtan bir çıkış geldi.

Magazin 10-12-21 12:58

Konuşanlar tartışması Meclise taşındı! MHP'li Lütfi Kaşıkçı: Hasan Can Kaya seviyesizdir, Acun Ilıcalı mercek altına alınmalı

RTÜK tarafından inceleme başlatılan, Exxen'de yayınlanan Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programıyla ilgili tartışma TBMM'ye de taşındı. Genel Kurul'da konuyla ilgili açıklama yapan MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, "Konuşanlar adlı program çukurdur, vasattır. Sunucusu Hasan Can Kaya seviyesizdir ve Türk toplumunun değerlerinin altına dinamit koyup patlatmaya çalışan anlayışın ekranlara tezahürüdür" dedi. Kaşıkçı, "Acun Ilıcalı ismi acil mercek altına alınmalı" dedi.

Magazin 09-12-21 23:18

RTÜK Başkanı Şahin'den Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar için yeni açıklama: İnceleme başlatılması ceza anlamına gelmez

RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin, Hasan Can Kaya'nın konuğunun ailesine ettiği küfürle gündeme gelen, Exxen'de yayınlanan Konuşanlar programı hakkında inceleme başlatıldığını duyurmuştu. Şahin, yürütülen incelemeyle ilgili yeni bir açıklama yaptı. Programın daha önce 3-4 kere uyarıldığını ifade eden Şahin "Ancak inceleme başlatılması demek; o yapıma, programa veya o platforma ceza anlamına gelmez. İnceleme başlatılması demek, o konuya RTÜK'ün bakıyor anlamına gelir" dedi.

Magazin 09-12-21 19:52

Ünlü komedyen Hasan Can Kaya'dan şaşırtan sözler! ''Gururumla oynandı!''

YouTube'da başladığı 'Konuşanlar' programına şimdilerde Exxen'de devam eden başarılı komedyen Hasan Can Kaya, bir YouTube kanalına verdiği röportajda, şöhret olmadan önceki yıllarına dair şaşırtan bir itirafta bulundu.

Magazin 30-11-21 13:12

Konuşanlar All Star ne zaman izlenecek? Konuşanlar All Star Exxen’de var mı?

Youtube ile başlayan Konuşanlar programının serüveni, sonrasında Acun Ilıcalı ile anlaşılması sonrasında ise Exxen platformuna transfer olmuştu. Çekimleri yapılan Konuşanlar All Star'ın ne zaman izleneceği merak ediliyor. Peki Konuşanlar All Star ne zaman izlenecek? Konuşanlar All Star Exxen’de var mı? İşte merak edilenler...

Trend 08-11-21 01:20

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir? Hasan Can Kaya, Sultan San'ı aldattı mı?

Komedyen Hasan Can Kaya ve sevgilisi Sultan San'ın ayrıldığı haberi, magazin aleminde büyük ses getirdi. Ani ayrılık, akıllara ''İhanet mi var?'' sorusunu getirdi. Bu söylentiler sonrası gözler, Hasan Can Kaya'nın 2 buçuk yıllık aşkı Sultan San'a çevrildi.

Magazin 02-11-21 15:47

Hasan Can Kaya ve sevgilisi Sultan San neden ayrıldı?

Konuşanlar programıyla kendisini milyonlara tanıtan Hasan Can Kaya, özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden ünlüler arasında yer alıyor. Hasan Can Kaya'nın, sevgilisi Sultan San'dan ayrıldığı haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

Magazin 02-11-21 15:28

Acun Ilıcalı, Hasan Can Kaya ile tanışma hikayesini anlattı: Gece uçağı gönderip aldırdım

Acun Ilıcalı, komedyen Hasan Can Kaya ile nasıl tanıştığını anlattı. Ilıcalı, ''Görür görmez 'İşte bu' dedim. Hasan Can'ı aradım şoke oldu. Ankara gösterideydi, gece uçağı gönderip aldırdım" dedi.

Magazin 15-09-21 22:16

Survivor Evrim Keklik fantezisi sorulunca müjdeyi verdi: Survivor All Star'a gideceiğim

'Survivor 2020' yarışmacısı Evrim Keklik Konuşanlar'a katıldı. Fantezisi soruluna Evrim Keklik hayranlarına müjdeyi verdi.

Magazin 28-06-21 16:40

Hasan Can Kaya'dan 'Konuşanlar' rekoru!

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden olan komedyen Hasan Can Kaya’nın 'Konuşanlar' programının tüm bölümleri toplamda elde ettiği izlenme sayısıyla rekor kırdı.

Magazin 07-06-21 13:42

Sultan San kimdir? Sultan San kaç yaşında ve nereli? Hasan Can Kaya'nın sevgilisi hakkında şaşırtan gerçek!

Hasan Can Kaya, birçok gösteride stand-up yaparak tanınmaya başladı. Ancak asıl bilinirliği Youtube üzerinden her hafta yayınladığı “Konuşanlar” adlı gösterisi ile oldu. "Konuşanlar” programı ile adından sıkça söz ettiren Hasan Can Kaya’nın bir ilişkisi olduğu biliniyordu. Programlarında sıkça söz ettiği sevgilisi Sultan San hakkında ise şaşırtan gerçek ortaya çıktı. Peki Sultan San kimdir?

Magazin 05-05-21 10:31

Konuşanlar bilet nasıl alınır? İşte bilet fiyatları

Son günlerin sevilen programlarından olan Hasan Can Kaya'nın sunduğu Konuşanlar programı izleyici tarafından rağbet görmeye devam ediyor. İlk olarak Youtube ile yayın hayatına başlayan program daha sonra Acun Ilıcalı'nın kurucusu olduğu Exxen'e geçmiş ve devam bölümlerine bu platformda devam etme kararı almıştı. Peki Konuşanlar'a nasıl bilet alınır? İşte Konuşanlar bilet alma yöntemi ve Konuşanlar bilet fiyatı...

Haber 03-03-21 13:49

Youtube'la ünlü oldu: Hasan Can Kaya kimdir, nereli? Konuşanlar'ın sunucusu Hasan Can Kaya kaç yaşında?

Pandemi döneminde Youtube'dan yaptığı "Konuşanlar" programı ile adını milyonlara duyuran Hasan Can Kaya Exxen'e geçtikten sonra reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Kısa sürede tüm Türkiye'de tanınan ve adını duyuran Hasan Can Kaya'nın hayatı merak konusu oldu. Güngören'de büyüdüğünü her konuşmasında dile getiren Hasan Can Kaya'nın biyografisi haberimizde.

Magazin 17-02-21 11:52

Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San kimdir: Sultan San nerelidir, memleketi ve mesleği nedir?

Youtube kanalında "Konuşanlar" programı ile adını duyuran Hasan Can Kaya'nın sevgilisi Sultan San'ın kim olduğu merak ediliyor. Youtube kanalının ardından Exxen TV'ye geçen Hasan Can Kaya yeni kanalında reyting rekorları kırarken programın yönetmeni olan Sultan San'ın hayatı merak konusu oldu. Birçok BKM projesinde yönetmenlik yapan Sultan San, milyonlarca kişiyi ekranlara kilitleyen programlarda yer almış. İşte Sultan San'ın hayatı ve mesleği...

Magazin 17-02-21 11:23

Hülya Avşar bir erkekte aradığı üç özelliği saydı

Oyuncu Hülya Avşar, Exxen’de yayınlanan “Konuşanlar” adlı programa konuk oldu. Hülya Avşar programda bir erkekte aradığı üç özelliği de saydı.

Magazin 10-02-21 23:28

Hasan Can Kaya'nın Bir Yeraltı Sit-com’u dizisinden ilk kareler paylaşıldı! İşte Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu

Konuşanlar ile ünlenen Hasan Can Kaya'nın Exxen için hazırladığı Bir Yeraltı Sit-Com'u isimli dizinin çekimleri sürüyor. Hasan Can Kaya'nın dizisinden ilk kareler de yayınlandı. Bir Yeraltı Sit-Com'u dizisinin oyuncu kadrosu da belli oldu.

Magazin 04-02-21 21:16