Yıldız Tilbe Haberleri Ve Son Dakika Yıldız Tilbe Haberleri

Yıldız Tilbe Haberleri Ve Son Dakika Yıldız Tilbe Haberleri

Yaptığı şarkılarla adını Türkiye çapında duyuran şarkıcı Yıldız Tilbe, 1966 yılında İzmir'de dünyaya geldi. Altı çocuklu bir ailenin en küçüğü olan Tilbe, 1990 yılında ilk kez sahneye çıkmıştır. 1991 yılında Sezen Aksu ile tanışması hayatını değiştirmiş ve Aksu'nun arkasında vokalistlik yapmaya başlamıştır. 1994 yılında çıkardığı Delikanlım şarkısı ile ünlenmiştir. Bu tarihten itibaren yaptığı şarkılardan bazılarını diğer sanatçılara vermiş, bu şarkıların bir çoğu hit olmuştur. Gülüm, Haberi Olsun, Yürü Anca Gidersin gibi pek çok albüm çıkaran sanatçı, şarkılarının herkese hitap ettiği için çok sevildiğini dile getirmiştir. 18 yaşına gelmeden Güngör Karahan ile evlenmiş ve bu evliliğinden Sezen Burçin adında bir kızı olmuştur. 1989'da kocasından boşanan Tilbe, MÜ-YAP, Altın Kelebek gibi birçok ödül kazanmıştır.

Yıldız Tilbe Haberleri

Yıldız Tilbe ile trafikte karşılaşan hayranının çektiği video sosyal medyada olay oldu!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin trafikte bir hayranıyla karşılaştığı anlarda çekilen video sosyal medyada gündem oldu. İstanbul trafiğinde Tilbe'nin kullandığı araç ile yan yana duran bir hayranı "Ben Senin Var Ya" şarkısını açarak ünlü şarkıcı ile eğlenceli anlar yaşadı.

Magazin 16-08-22 21:36

Yıldız Tilbe öfkeden çıldırdı: O eteğini çıkartırım...

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe geçtiğimiz akşam Harbiye'de sahne aldı. Şarkılarını dinlemeye gelen bir hayranının "eteğini çıkar" diye bağırması üzerine sinirlenen Yıldız Tilbe neye uğradığını şaşırdı. Ünlü şarkıcı hayranına tepki gösterdi. İşte Yıldız Tilbe'nin gündem olan yanıtı...

Magazin 02-08-22 16:04

Zonguldak'ta Yıldız Tilbe, Koray Avcı ve Madrigal konser verdi

Zonguldak'ta Yıldız Tilbe, Koray Avcı ve Madrigal konser verdi

Yurthaber 25-07-22 01:47

Yıldız Tilbe'nin Sevgililer Günü şarkısı sözleri nedir? Yıldız Tilbe Sevgililer Günü şarkısını ne zaman yazdı?

Sevgililer Günü'nde pek çok aşk şarkısı dileniyordur ya da dinlenecektir. 14 Şubat'a özel şarkılar bulunurken akıllara ve dillere pelesenk olmuş bir şarkıdan söz etmeden geçmeyelim. Yıldız Tilbe'nin Sevgililer Günü'ne özel yazdığı şarkısını duyanlarınız vardır. Eğer Yıldız Tilbe'nin Sevgililer Günü şarkısının sözlerine aşina değilseniz veya hiç duymamışsanız haberimize bir göz atabilirsiniz. İşte Yıldız Tilbe'nin Sevgililer Günü şarkısı sözleri!

Trend 14-02-22 10:59

Konserde sütyeni görünen Yıldız Tilbe, ilk müdahaleyi kendisi yaptı

Sevilen şarkıcı Yıldız Tilbe, önceki akşam Harbiye’de sahneye çıktı. Şarkılarıyla hayranlarını coşturan Yıldız Tilbe, sahnede kıyafetinin azizliğine uğradı. Dans ederken bir anda kıyafeti açılan Tilbe'nin iç çamaşırı göründü. Apar topar kendisini toplamaya çalışan şarkıcı, kıyafetinin kollarını çıkartarak bağladı.

Magazin 29-09-21 12:10

Yıldız Tilbe apar topar hastaneye kaldırıldı!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe apar topar Ulus'taki özel bir hastanede operasyon geçirdi. Tilbe'nin sağlık sorununun kadın hastalıklarıyla ilgili bir sorun olduğu iddia edildi.

Magazin 20-09-21 16:52

Yıldız Tilbe ev halini paylaştı! Sosyal medyanın gündemine girdi

Son dönemde koronavirüs aşısına karşı tepkisiyle dikkat çeken Yıldız Tilbe ev halini paylaşınca olay oldu.

Magazin 12-09-21 11:58

Yıldız Tilbe ve Ersoy Dede, sosyal medyada karşı karşıya geldi! Yakıştı mı size?

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe ile TRT Ana Haber Spikeri Ersoy Dede arasında aşı karşıtlığı üzerinden bir tartışma yaşadı. İkilinin tartışması sosyal medyaya damga vurdu.

Magazin 10-09-21 10:09

Yıldız Tilbe aşı olduğu iddialarını yalanladı! Olmadım! Aşı maşı olmayacağım

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, aşı karşıtı açıklamaları sonrası, 18 Eylül'de vereceği konser iptal edilmişti. Tilbe, bugün çıkan 'aşı oldu' haberlerini sosyal medyadan yalanladı.

Magazin 08-09-21 15:39

Yıldız Tilbe fikir değiştirdi! Ünlü şarkıcı koronavirüs aşısı oldu

55 yaşındaki şarkıcı Yıldız Tilbe ise sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarda, Covid aşısına ve koronavirüs testine karşı olduğunu açıklamıştı. Yıldız Tilbe ilk doz aşısını yaptırdı.

Magazin 08-09-21 09:51

Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum diyen Yıldız Tilbe'nin konseri iptal edildi

"Aşıyı da PCR'ı da reddediyorum" diyen Yıldız Tilbe'nin 18 Eylül'de Kıbrıs'ta vereceği konser iptal edildi. Tilbe konser için zorunlu olan testi olmayı kabul etmediği için konsere çıkamayacak.

Magazin 03-09-21 10:04

İstanbul’da pandemi sonrası ilk konser: Yıldız Tilbe hayranlarıyla buluştu

İstanbul’da korona virüs salgınından normalleşme sürecine geçiş ile birlikte uzun bir aradan sonra bugün ilk konser verildi. Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda verilen konserde Yıldız Tilbe binlerce hayranıyla buluştu.

Magazin 10-07-21 08:56

Yıldız Tilbe ay- yıldızlı yüzüğünü paylaştı takipçileri tırnaklarına takıldı: Tırnaklarımı yemiyorum zaten yarım akıllıyım

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, son paylaşımı ile takipçilerinin dikkatini çekti. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından ay-yıldızlı yüzüğünü hayranları ile paylaştı. Ancak şarkıcının yüzüğünden çok, tırnaklarının bir hayli kısa oluşu 'tırnaklarını mı yiyorsun' sorusuna neden oldu. Tilbe ise gelen o yorumlara esprili bir dille yanıt verdi.

Magazin 04-07-21 11:05

Yıldız Tilbe ile kızının benzerliği şaşırttı! İşte Yıldız Tilbe'nin senelerdir gözlerden uzakta büyüttüğü kızı Sezen Burçin...

Kitleler tarafından dinlenen şarkıları ve güçlü yorumuyla çokça sevilen ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin özel hayatı da oldukça merak ediliyor. Yetenekli şarkıcı daha önce bir evlilik yapmış ve bu evliliğinden bir kız evladı olmuştu. Tilbe, kızını senelerdir medyadan ve tüm gözlerden uzakta büyütüyor. Tilbe'nin ve sessiz sedasız büyüttüğü kızı Sezen Burçin'in büyük benzerliği ise görenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 22-06-21 10:18

Oyuncaklara servet ödeyen Aleyna Tilki'den Yıldız Tilbe'ye: Bana destek olacak birini arıyordum

Yıldız Tilbe, Twitter hesabından evden şarkı söyleyerek sanatçı dostlarına çağrıda bulunmuş ve yanıt alamamıştı. Tilbe'ye yanıt Aleyna Tilki'den geldi.

Magazin 06-05-21 09:08

Tarkan'dan sonra Gülşen de kabul etmedi! Yıldız Tilbe'nin başlattığı 'challenge' akımı olay oldu

Başarılı sanatçı Yıldız Tilbe, koronavirüs salgınından etkilenen ve hem ekonomik hem manevi anlamda zorluk yaşayan müzisyenler için başlatılan 'meydan okuma' (challenge) akımına dahil oldu. Akım gereği seslendirdiği şarkıyı paylaşıp sanatçılara dahil olmaları için davet yollayan Tilbe'nin bu teklifi önemli isimler tarafından geri çevrildi.

Magazin 05-05-21 12:15

Tarkan, Yıldız Tilbe'nin davetini kabul etmedi: Nasıl bir amaca hizmet edeceğini anlamadım

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, sosyal medyada bir akım başlattığını duyurarak Tarkan'ın 'Kış Güneşi' şarkısını seslendirdi. Tilbe, "Tarkan'a pas atıyorum" dedi. Ancak Tarkan Tilbe'nin isteğini "Nasıl bir amaca hizmet edeceğini pek anlamadım doğrusu ve bir parçası olmak da gelmedi içimden" sözleriyle reddetti.

Magazin 02-05-21 21:12

115 milyon kez izlenmişti! Yıldız Tilbe ile düet yapılan şarkıya 'çalıntı' davası

Besteci Belma Şahin, Bilal Sonses'in Yıldız Tilbe ile düet yaptığı ve YouTube'de 115 milyon kez izlenen 'Hasbelkader' adlı şarkının bestesinin kendisine ait olduğu iddiasıyla Sonses ve iki müzik şirketi aleyhine dava açtı.

Magazin 17-04-21 15:25

Bilal Sonses kimdir, kaç yaşında ve evli mi? İşte Bilal Sonses’in şarkıları…

İstanbul’da doğup büyüyen ve lise eğitimini burada sürdüren Bilal Sonses, üniversiteyi Çanakkale’de tamamladıktan sonra YouTube’da şarkı çalışmalarına başladı. Yıldız Tilbe ile yaptığı Hasbelkader şarkısı çok tutulan Bilal Sonses, ardından Tuğçe Kandemir’le düet yaptı.

Magazin 10-04-21 12:35

Yıldız Tilbe'den online konser

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, 20 Mart Cumartesi akşamı gerçekleştirdiği ilk canlı 'online' konser ile binlerce eve konuk oldu. Tilbe, ekran başında kendisini dinleyenlere, "Güzel oluyor mu böyle acaba ne dersiniz ekran başındakiler? Çok merak ediyorum acaba neler hissediyorsunuz, nasıl buluyorsunuz yayınımızı? Ben bu merak ile yaşayamam" diyerek, 'Vazgeçtim"i söyledi.

Magazin 22-03-21 14:37

Yıldız Tilbe'nin gençlik fotoğrafları olay oldu! Alba Flores ve Nesrin Cavadzade'ye benzetildi

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekmeye devam ediyor. Son olarak gençlik fotoğraflarını paylaşan Yıldız Tilbe'nin yıllar önceki halleri La Casa De Papel'in yıldız ismi Alba Flores ile Yasak Elma'nın yıldızı Nesrin Cavadzade'ye benzetildi.

Magazin 15-03-21 01:29

Snoop Dogg'un Yıldız Tilbe paylaşımı sosyal medyayı salladı

Ünlü rapçi Snoop Dogg'un Yıldız Tilbe paylaşımı sosyal medyayı salladı. Snoop Dogg'un paylaşımı sonrası ünlü rapçiye yorum yağdı.

Magazin 25-02-21 14:07

Yıldız Tilbe taklidini yapanları kınadı

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, TikTok'ta yaptığı yayında taklidini yapanlara sitem etti. Çocukken yüzünün sağ tarafının yandığını ve deformasyon oluştuğunu belirten Tilbe, 'Hepsini kınıyorum' dedi.

Magazin 24-02-21 15:05

Yıldız Tilbe'den koronavirüs açıklaması! Dünya Sağlık Örgütü ve pandemisine inanmıyorum!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe sosyal medyada yaptığı paylaşımla ortalığı karıştırdı. 2020 yılının başlarında ortaya çıkan ve 1 yıldır tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi ile ilgili “Dünya Sağlık Örgütü ve pandemisine inanmıyorum!” diyen Tilbe takipçilerinden de büyük destek gördü.

Magazin 10-02-21 09:48

Yıldız Tilbe'den yeni şarkı müjdesi

Sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem olan Yıldız Tilbe, müzik çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Magazin 01-02-21 12:09

Yıldız Tilbe'nin bu görüntüsü şaşkına çevirdi

Ünlü sanatçı Yıldız Tilbe, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi'nde objektiflere yansıdı. Yakın arkadaşı ve menajeri Haluk Şentürk ile birlikte alışverişe çıkan Yıldız Tilbe'nin makyajsız oluşu, saçları ve kıyafet tercihi sevenlerini şaşırttı.

Magazin 26-01-21 15:32

Yıldız Tilbe İbo Show'a katılacak mı? Olay olan yanıt

İbrahim Tatlıses ve Yıldız Tilbe arasındaki gerilim yine gündemde... Yıldız Tilbe'nin İbo Show'a katılıp katılmayacağı merak edilirken ünlü şarkıcıdan yanıt geldi.

Magazin 11-01-21 09:24

WhatsApp'ı silenler arasına Yıldız Tilbe de girdi! 'Ağzı bozuk konuşmalarım...'

Yıldız Tilbe de WhatsApp uygulamasını silenler arasında yerini aldı. Yıldız Tilbe açıklamasında "Yakın arkadaşlarımla ağzı bozuk konuşmalarım vardı" dedi.

Magazin 11-01-21 09:15

Zafer Algöz Yıldız Tilbe şarkısı okuyunca... İbrahim Tatlıses şaşırttı

Zafer Algöz ve Cem Yılmaz İbo Show'da Yıldız Tilbe şarkısı okudu. Bir süredir Tilbe ile arasının açık olduğu iddia edilen İbrahim Tatlıses açıklamasıyla şaşırttı.

Magazin 10-01-21 10:54

'Aşı yaptırmam diyenler vatan hainidir' sözlerine Yıldız Tilbe isyan etti! 'Allahsız'

Prof. Dr. Bingür Sönmez ve Arif Verimli'nin aşı açıklamaları gündeme bomba gibi düştü. Bu açıklamaları gören Yıldız Tilbe ise "İnsanları oturdukları yerde vatan haini ilan etmek de moda oldu" diyerek tepki gösterdi.

Magazin 28-12-20 15:34

Yıldız Tilbe'den 'Seninle Derdim Çok'

Şarkıcı Yıldız Tilbe'nin, 'Seninle Derdim Çok' isimli tekli çalışmasının video klibi dijital platformlarda yayımlandı. Tilbe, klipte beş farklı saç modeliyle rol aldı.

Magazin 18-12-20 16:25

Yıldız Tilbe'den Hakan Altun'a ilginç yorum! Hemen sildi...

Ünlü şarkıcı Hakan Altun, sosyal medya hesabından Yıldız Tilbe'nin şarkısını söylediği anları paylaştı. Altun'un paylaşımına "Ne oldu Gonca mı dövdü, sıkı dur yorulsun" diye cevap veren Tilbe, kimsenin anlayamadığı yorumunu kısa sürede sildi.

Magazin 05-12-20 13:41

Yıldız Tilbe'nin aşı isyanı! 'Asla aşı vurulmayacağım'

Koronavirüs ve aşı paylaşımlarıyla gündemde olan Yıldız Tilbe yeni paylaşımlarıyla dikkat çekti. "Ben devlet için değil devlet benim içindir" sözleriyle gündeme gelen Yıldız Tilbe'den yeni açıklamalar geldi.

Magazin 03-12-20 16:18

Yıldız Tilbe'den sert tepki! 'Devlet dahi olsa bana zorla yaptıramaz'

Sosyal medya hesabından koronavirüs tedbirlerine karşı gelen şarkıcı Yıldız Tilbe'nin 'Devlet beni suç işlersem içeri atabilir, hak ettiysem boynum kıldan incedir; ülkemi, soyumu ben seçmedim. Bunun dışında devlet dahi olsa bana zorla hiçbir şey yapamaz ve yaptıramaz; ne aşı, ne çip, ne HES kabul etmiyorum! Ben devlet için değil devlet benim içindir.' sözleri tartışma yarattı.

Magazin 01-12-20 13:48

Yıldız Tilbe Şeyh Sait ve Seyit Rıza'yı paylaşınca... 'Sizsiniz vatan haini'

Yıldız Tilbe Şeyh Sait ve Seyit Rıza paylaşımlarıyla sosyal medyada gündem oldu. Yıldız Tilbe kendisine gelen kötü yorumlara da yanıt vermeyi ihmal etmedi.

Magazin 16-11-20 13:40

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe’den şaşırtan çıkış! ‘Allah benim de belamı versin’

Başarılı sanatçı Yıldız Tilbe sosyal medyadan yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekti. Her türlü şiddeti gösterenlere Twitter hesabı üzerinden sert tepki veren Yıldız Tilbe’nin ifadelerine takipçilerinden destek yağdı.

Magazin 17-09-20 17:36

Tuvana Türkay, Yıldız Tilbe konserinde coştu

Tuvana Türkay, Yıldız Tilbe’nin Harbiye konserinde sergilediği dans performansı ile geceye damga vurdu.

Magazin 31-08-20 09:56

Yıldız Tilbe Tarkan'ın rekoruna göz dikti

Önceki akşam Yıldızlar Geçidi' konserler serisinde üçüncü kez sahneye çıkan şarkıcı Yıldız Tilbe, Tarkan'ın geçtiğimiz yıllarda verdiği 10 konserlik rekoruna göz dikti.

Magazin 15-08-20 14:56

Yıldız Tilbe saçlarını platin sarısına boyattı! Yeni imajıyla hayranlarıyla buluştu

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, yeni imajıyla hayranlarını şaşırttı. Yıldız Tilbe bir süre önce kısa kestirdiği saçlarını platin sarısına boyattı. Ünlü şarkıcı Harbiye'deki konserinde seyircilerin karşısına yeni imajıyla çıktı.

Magazin 27-07-20 01:30

Yıldız Tilbe Ayasofya açıklaması yaptı! Twitter'dan paylaştı

Yıldız Tilbe, Ayasofya'nın ibadete açılmasının ardından Twitter'dan bir paylaşım yaptı. Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe'nin Ayasofya açıklaması çok sayıda etkileşim aldı. Ayasofya paylaşımıyla çok sayıda beğeni alan Yıldız Tilbe, "Fatih Sultan Mehmet'in bıraktığı şahsi vakıf mirası tekrar sahibine kavuştu, mal sahibine döndü, hak yerini buldu." ifadelerini kullandı. İşte Yıldız Tilbe'nin Ayasofya açıklaması...

Magazin 13-07-20 09:37

Yıldız Tilbe'den Ayasofya paylaşımı: Allah devletimize, milletimize zeval vermesin

Şarkıcı Yıldız Tilbe'nin sosyal medya hesabından Ayasofya'ya ilişkin yaptığı paylaşım büyük beğeni topladı. Yıldız Tilbe paylaşımında, "Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Fatih Sultan Mehmet'in ruhu huzura ermiştir" dedi. Yıldız Tilbe'nin Twitter'dan paylaştığı Ayasofya mesajları on binlerce retweet ve beğeni aldı.

Magazin 11-07-20 00:23

Yıldız Tilbe paylaştı: ABD ne güzel oldu

Şarkıcı Yıldız Tilbe, ABD'de siyahi vatandaş George Floyd'un polis tarafından öldürülmesi sonrasında başlayan eylemlerle ilgili sosyal medya hesabından paylaşımlar yaptı.

Magazin 03-06-20 02:11

Hadise'den Yıldız Tilbe sürprizi!

Hadise, Yıldız Tilbe'ye ait bir şarkıyı seslendirmek için stüdyoya girdi.

Magazin 14-05-20 15:19

Yıldız Tilbe’nin makyaj videosu sosyal medyayı salladı

Sosyal medyada canlı yayın yapan Yıldız Tilbe, takipçilerini uyardı, AVM'lerin ve kuaförlerin çok riskli yerler olduğunu belirterek, buralara gitmeyeceğini söyledi.

Magazin 14-05-20 15:07

Yıldız Tilbe AVM'lerin açılmasıyla alakalı büyük tepki gösterdi! Her yer mikrop kaynıyor...

Tüm insanlığı etkisi ile kasıp kavuran koronavirüs salgını Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi olarak ilan edildi. Alarmın rengi kırmızıya dönerken devletler kendi vatandaşları için alınan tedbirleri sıkılaştırdı. Toplumun büyük bir kesimi tarafından takip edilen ünlü isimler Koronavirüs tedbirlerine sıkı sıkıya uyum sağladılar. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından "evde kal" paylaşımlarını yaptı.

Magazin 10-05-20 11:37

Yıldız Tilbe komşularına konser verdi

Yıldız Tilbe'nin evi komşuları tarafından deşifre oldu. Balkonda şarkı söyleyenin Yıldız Tilbe olduğunu fark edilince sohbet ve şarkıların ardı arkası kesilmedi.

Magazin 04-05-20 14:09

Yıldız Tilbe ile Gülben Ergen'in yazışması sosyal medyayı salladı!

Yıldız Tilbe ile Gülben Ergen'in Twitter üzerinden yaptıkları yazışma görenleri gülümsetti.

Magazin 02-05-20 14:25

Yıldız Tilbe’nin canlı yayın kazası

Pek çok ünlü ismin aksine sosyal medya ile fazla haşır neşir olmayan Yıldız Tilbe, koronavirüs günlerinde takipçilerinin karşısına canlı yayınla çıkmak istedi ancak küçük bir kamera kazası yaşadı.

Magazin 23-04-20 13:45

Yıldız Tilbe'nin program isteğini Acun Ilıcalı kabul etmedi!

Ünlü şarkıcı Yıldız Tilbe, TV8,5 kanalında müzik programı yapmak istediğini fakat Acun Ilıcalı'nın bu teklifini kabul etmediğini açıkladı.

Magazin 16-04-20 01:41