Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Görenlerini şaşkına çevirdi! Çantasından çıkarttığı kelepçeyle kendisini metroya bağladı... Duruma kimse anlam veremedi

  Amerika Birleşik Devletleri'nin New York eyaletindeki bir metroda kaydedilen görüntüler herkesi şaşkına çevirdi. Bir kadın şehrin yukarısındaki bir metroya bindi büyük bir soğukkanlılıkla çantasından çıkarttığı kelepçeyle kendisini metroya bağladı. O anlara sosyal medyadan binlerce yorum geldi.

  MYNET-DIŞ HABERLER New York metrosunda kaydedilen bir görüntü kısa sürede sosyal medya kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Söz konusu görüntülerde ismi açıklanmayan bir kadın metroya bindikten sonra çantasından çıkarttığı kelepçeyle kolunu demire bağladı. Kadının bu hareketinin nedenine ilişkin herhangi bir bilgi paylaşılmazken sosyal medya kullanıcıları duruma kendi teorileriyle yaklaştı.

  kapak35

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Kesinlikle yerini kaybetmek istemiyor" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Benden yer isteyenler uygulamak istediğim tarife" yorumunu ekledi. Üçüncü bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Hayatta kalabilmek için bize metrodaki en çılgınlardan daha çılgın davranmamız öğretildi" dedi.


  youtube

  En Çok Aranan Haberler