KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Oğlak

  Oğlak

  Yükselen burcu Oğlak olanlar her zaman mantıklarının sesine güvenirler. Duyguların pek yer almadığı bu karakterde, hayatındaki hedeflere ulaşmak öncelik taşır. Detaycı ve analitik düşünebilen yapılarıyla büyük sorumluluk isteyen işler için aranılan kişilerdir. Aldıkları sorumlulukları kusursuz yerine getirirler. Hatta bir adım daha da iyisini yaparak işi bitirirler. İş, kariyer, yöneticilik, liderlik onlar için hayatlarının temel kavramları olabilir.

  Zorluklar onları korkutmaz. Her zaman en zoruna hazırlıklıdırlar. Bir şeyin iyi tarafı yerine kötü tarafını düşündükleri için kötü senaryolarda hep bir çıkış yolları vardır. İlk bakışta soğuk ve mesafeli görünüşleri sebebiyle insanlar iletişim kurmak için çekinebilir. Herkesle arkadaş olmak yerine birkaç arkadaşı olsun isterler.

  Maddiyata önem veren yükselen Oğlak’ların her zaman köşede paraları vardır. Çalışma hırsları bazen işkolik olmalarına neden olabilir. Ailelerini ihmal edebilirler. En önemlisi sağlıklarına bilmeden zarar verebilirler. Disiplinlerinden ödün vermemek için hayatın güzelliklerinden eksik kalabilirler.

  Mantığın temsili bu karakterdeki insanlar genellikle aşkı ikinci plana atarlar. Hayattaki öncelikleri statüleri olduğundan, aşkın herhangi bir zamanda bulanabileceğine inanırlar. Aşık olduklarında romantik olacakları düşünülmemelidir. Çok sevseler de duygularını belli edemezler.

  Yükselen Oğlak burcu fiziksel olarak, kısa veya orta boyludur. Boyunları uzun ve ince olur. Saçları dalgalı veya kıvırcık olabilir. Koyu renklerde saçları vardır. Omuzları kemikli gözükebilir. Kambur duruşları vardır. Burun uzun ve düz olarak belirir. Yanakları düzdür. El ve ayakları vücutlarına oranla büyük olabilir. Diz ve ayaklarda kemik çıkıntıları olabilir. Erkeklerde sakallar az çıkabilir.

  Yükselen burcu Oğlak olan ünlüler: Kraliçe Elizabeth II, René Descartes, Anthony Hopkins, Lenny Kravitz, Naomi Campbell, Colin Farrell, Sean Connery, Monica Bellucci, Taylor Swift, Charles Aznavour.