Bahçıvan Haberleri

Karacaahmet Mezarlığı'nda cinayete ilişkin 2 şüpheli tutuklandı

Karacaahmet Mezarlığı'nda kendisi gibi bahçıvan olan kuzenini silahla vurarak öldürdüğü gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli ile oğlu tutuklandı.

Yurthaber 27-09-23 13:28

Toprağa yumurtayı gömüp bekleyin! Olanlara inanamayacaksınız

Bitki bakımı birçok kişiye huzur veriyor. Bahçesi olmayan kişiler balkonlarına ve evlerin içine aldıkları saksılarla çeşitli bitkiler yetiştiriyor. Ancak bitki bakımında yanlış uygulamalar yapılması ve bazı noktaların aksatılması problemlere neden olabiliyor. Toprağa gömülen yumurtanın etkileri ise görenleri şaşırtıyor. İşte toprağa yumurta gömmenin faydaları...

Kadin 18-05-23 12:25

Tedavi için geldiği ruh sağlığı merkezi ekmek kapısı oldu

Bolu'da, bipolar duygu durum bozukluğu teşhisi konulan Murat Efe, tedavi gördüğü merkezde bahçıvan olarak işe başladı - Murat Efe: - "Tedavi için geldiğim bir yerde çalışmak değişik bir duygu. İnanılması zor bir şey. Ben bir ara olmaz diyordum ama oluyormuş" - "Ben burada bir şeyler yapabildiğimi gördüm. Öncesinde bana güzel bir işe gireceksin, resim yapacaksın deseler inanmazdım"

Yurthaber 26-11-19 11:07

Seçim iklimini geride bırakıp ekonomiye odaklanmalıyız

İSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Bahçıvan: - "Seçim iklimini geride bırakarak, zorlu küresel rekabet ortamında ekonomiye ve geleceğe odaklanmak hepimizin ortak temennisi olmalıdır" - "Önümüzde bir fırsat olarak duran seçimsiz yılları yapısal sorunlarımızın çözümü için değerlendirerek, birlik ve sevgiyle, ortak akıl eşliğinde daha güzel yarınlara kavuşmak için hep birlikte çaba göstereceğimize yürekten inanıyorum" - "Sanayi alanların şehir yüzölçümlerine oranı Berlin'de yüzde 1,5, Londra'da ise yüzde 3'tür. Bu oran İstanbul'da ise yaklaşık yüzde 1,5'tir. İstanbul'un sahip olduğu oranı eleştirmek yerine daha da güçlendirmemiz gerekiyor"

Finans 26-06-19 16:40

Bahçıvan

Bahçıvan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Bahçıvan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Saraya 189 bin TL maaşla bahçıvan aranıyor

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth'e ev sahipliği yapan Buckingham Sarayı'na bahçıvan aranıyor. Bahçıvan yılda 25 bin sterlin yani 189 bin TL kazanacak.

Trend 19-04-19 10:39

Eşcinsel köyünde bahçıvan, biri Türk 8 erkeği öldürdü

Kanada'nın Toronto kentinde bahçıvanlık yapan Bruce McArthur, 2010-17 arasında kaybolan biri Türk, sekiz erkeği öldürdüğünü itiraf etti.

Trend 30-01-19 09:09

FETÖ'nün bahçıvanına 8 yıl 9 ay hapis cezası

Adana'da FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in "bahçıvan" olarak adlandırdığı, örgütün devlete sızmak amacıyla yetiştirdiği askeri öğrencilerle ilgilenen sözde üst yöneticiye 8 yıl 9 ay hapis cezası verildi

Haber 16-01-19 15:08

FETÖ'nün bahçıvanının yargılandığı dava

Adana'da FETÖ elebaşı Fetullah Gülen'in "bahçıvan" olarak adlandırdığı, örgütün devlete sızmak amacıyla yetiştirdiği askeri öğrencilerle ilgilenen üst yöneticisi olduğu öne sürülen tutuklu sanığın yargılandığı davanın duruşması görüldü

Haber 20-11-18 14:00

Ağaçlara cerrah hassasiyetiyle dokunuş

Bolu Belediyesi'nde 20 yıldır bahçıvanlık yapan Zülfi Selek, ağaçların ve bitkilerin bakımını hassasiyetle yaparak şehrin en işlek parklarını ve caddelerini güzelleştiriyor - Bahçıvan Zülfi Selek: - "Ağacın açılmaması için çok dikkatli budama yapmak lazım. Bu cerrahlık gibi. Nasıl doktor bir hastayı zarar vermeden ameliyat etmeye çalışıyorsa biz de o şekilde bitkiye zarar vermiyoruz" - "Bir ressam çizdiği resmine bakıp gurur duyar ya ben de bunlarla onur duyuyorum. Yaptığım işi seviyorum"

Haber 22-10-18 11:08

Böyle bahçıvan gördünüz mü?

Fotoğrafta gördüğünüz çekici gencin adı Jakob Sebastian Björk, dünya çapında yaygın olan bir isim.

Haber 27-08-18 07:29

Bahçıvan olabilmek için yarıştılar

Kırklareli'nin Lüleburgaz ilçesinde bahçıvan alımı için düzenlenen sınavda 95 aday yarıştı

Haber 02-08-18 09:43

Tablolar bahçıvanın aşkına kurban gitti

ABD’ye giden Türk borsacının yıllardır biriktirdiği resim koleksiyonu, evini emanet ettiği bahçıvan tarafından çalındı. Bahçıvan sattığı tabloları yeni sevgilisiyle yemiş

Haber 03-06-14 09:08

İngiliz ailesine saldırı İngiliz basınında

Dalyan'da İngiliz ailesine yönelik saldırı İngiliz basınında yoğun biçimde işleniyor.

Haber 12-09-13 09:57