Carrefoursa Haberleri

CarrefourSA'da dev indirim! 4 LT Orkide sıvı yağ 144,90 TL, Papia kağıt havlu 44,90 TL! Yetişen alıyor

CarrefourSA yeni yıla özel indirim başlattığını duyurdu. Duyuru üzerine vatandaşlar hangi ürünlerin indirime girdiğini merak etmeye başladı. Fiyatlardaki indirimi merak eden kullanıcılar internetten marketle ilgili araştırmalarını hızlandırdı. Peki CarrefourSA fiyatlarda ne kadar indirim yaptı, hangi ürün ne kadara düştü? İşte yoğun bir şekilde aranan CarreforSA indirimi ile ilgili detaylar...

Finans

CarrefourSA, ilk kez sürdürülebilirlik karnesini açıkladı

CarrefourSA CEO'su Kutay Kartallıoğlu: - "2021 yılında yaklaşık 1 ton gıda atığını kurtardık. Temel seviye sıfır atık belgesi sahibi mağaza sayımızı 2021'de 69'dan 180'e çıkardık"

Yurthaber

CarrefourSA’nın Dost Hareketi projesinde mama desteği 45 tona ulaştı

CarrefourSA Üst Yöneticisi Kutay Kartallıoğlu: - "2015 yılından bu yana HayKonFed ile yürüttüğümüz Dost Hareketi’nde mağazalarımızda yer alan yenilebilir tüketim ürünlerinin sokaktaki dostlarımıza ulaşmasını sağlarken düzenlediğimiz kampanyalarla herkesin bu hareketin bir parçası olmasını hedefliyoruz"

Yurthaber

Kadın girişimciler, CarrefourSA desteğiyle büyümeye devam ediyor

CarrefourSA Kategori Genel Müdür Yardımcısı Murat Dinçer: - "Önümüzdeki süreçte büyüme planlarımızın içinde öz marka ürünleri kategorimiz ayrı bir öneme sahip. Tüm bu süreçte kadın üreticilerimiz ve kadın girişimcilerimiz bizim önceliğimiz olacak"

Yurthaber

Carrefoursa

Carrefoursa Hakkındaki Haberler Mynet'te. Carrefoursa Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Balık tüketimi sürdürülebilir üretimle artırıyor!

Organize perakende sektörünün öncü markalarından CarrefourSA, yaptığı yatırımlarla Türkiye’de kaliteli deniz ürünlerine, hijyenik koşullarda ve doğru fiyatlarla ulaşmayı kolaylaştırıyor. CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu, özellikle av mevsiminin başlamasıyla Eylül ve Ekim aylarındaki balık satışlarının, et satışlarının önüne geçmesini beklediğini dile getiriyor.

Finans

CarrefourSA’dan kırtasiye ve okul ihtiyaçlarına özel kampanya

CarrefourSA, "Okul Alışverişinde Doğrusu CarrefourSA’da" kampanyası kapsamında marketlerinde 3 bin, online mağazası carrefoursa.com’da 7 bine yakın kırtasiye ürününü uygun ödeme avantajları ve Türkiye’nin her yerine kargo hizmetiyle sunuyor

Yurthaber

CarrefourSA'ya Stevie Awards'tan 7 ödül birden

Şirket, hizmet kalitesi, müşteri yönetimi, doğru fiyat ve ürün yönetiminin yanı sıra insan kaynakları ve çevre konusunda hayata geçirdiği projelerle, Stevie Awards'tan 2 altın, 4 gümüş ve 1 bronz ödülle döndü

Yurthaber

3 yılda 1000 bayiye ulaşmayı hedefleyen CarrefourSA yola çıktı

Fiziksel mağazaların yanı sıra Carrefoursa.com ile dijitalden ve tekneleriyle denizden de hizmet sunan marka, bu kez de yola çıkan müşterileri için harekete geçti - CarrefourSA İcra Kurulu Üyesi Bulut Batum: - "Carrefour, 2023’te Türkiye’de 30, dünyada ise 60 yılını dolduracak. Bu önemli tecrübeyi, 'Doğrusu CarrefourSA’da' mottomuzla ülkemizin her noktasına ulaştırmak öncelikli amacımız"

Yurthaber

CarrefourSA'dan Doğrusu mottosuyla kafessiz yumurta taahhüdü

CarrefourSA CEO'su Kutay Kartallıoğlu: - "Sürdürülebilirlik olgusunun diğer bileşenleri ile hayvan refahına duyarlı bir marka olduğumuzu, bu taahhüt ile ortaya koyuyoruz. Carrefour'un globalde yürüttüğü çalışmaların bir parçası olarak Türkiye'de de kafessiz yumurta hareketini başlatan ilk perakende zincirlerinden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz"

Yurthaber

CarrefourSA'dan Aşure Günü'nde müşterilerine aşure

CarrefourSA'dan Aşure Günü'nde müşterilerine aşure

Yurthaber

2025'te 1.000 bayi hedefine koşan CarrefourSA'dan esnafa karlı yatırım fırsatı

CarrefourSA İcra Kurulu Üyesi Bulut Batum: - "Bayilik sistemi, CarrefourSA tarafından organize gıda perakende sektörüne getirilen önemli bir yenilik. 2022 stratejimizde de bu sistemle büyümek var. Bayilik sistemiyle tüketicilerimizin CarrefourSA kalitesi ve deneyimine erişimini kolaylaştırırken, yerli girişimciye karlı bir yatırım imkanı, bulundukları bölgeye ise istihdam fırsatı sağlıyoruz" - "2022 ve sonrasında CarrefourSA'nın kendi marketleri ve bayilik sistemiyle eş zamanlı bir büyüme planı var. Bunun için sadece bu yıl 200 milyon TL civarında yatırım yapıyoruz. Bu hem marketleri hem de dijitalleşme sürecini kapsıyor"

Yurthaber

CarrefourSA'nın müşterisi için yaptığı yatırımlara 5 büyük ödül

CarrefourSA Üst Yöneticisi Kutay Kartallıoğlu: - "Müşterilerimiz için hayata geçirdiğimiz projelerin uluslararası alanda böylesine prestijli ödüllere layık görülmesi bizim için çok değerli. Uzun yıllardır e-ticaret alanında önemli yatırımlar yapıyoruz" - "Geçtiğimiz yıl başlattığımız Müşterinin Sesi çatısında pek çok proje yürüttük. Aldığımız ödüller, bu alanda yaptığımız yatırımların ne kadar doğru; şirket içinde yürüttüğümüz projelerin ne kadar başarılı olduğunu gösteriyor"

Yurthaber

Zincir marketler 'fahiş fiyat cezasını' kabul etmedi! Yargıya taşıyorlar

Rekabet Kurulu geçtiğimiz günlerde Carrefoursa, ŞOK Marketler, Migros, BİM, Savola Gıda, Yeni Mağazacılık(A101) yaklaşık 2,7 milyar lira idari para cezası verilmesini onaylamıştı. Carrefoursa, ŞOK Marketler, Migros, BİM Rekabet Kurulu tarafından verilen para cezasının iptali için yargı yoluna başvuracağını açıkladı.

Finans

Rekabet Kurumunun kararı sonrası CarrefourSA'dan açıklama

CarrefourSA, Rekabet Kurumu tarafından perakende sektöründe faaliyet gösteren zincir marketlere yönelik yürütülen soruşturmada aleyhine verilen kararla ilgili yargıya başvuracaklarını açıkladı.

Finans

Rekabet Kurumundan A101, BİM, Carrefoursa, Migros ve Şok'a 'ağırlaştırılmış kartel' cezası talebi

Rekabet Kurumu, koronavirüs salgını sürecinde fiyat davranışlarının incelenmesine yönelik haklarında soruşturma başlatılan zincir marketler ile tedarikçi firmaların temsilcilerinden sözlü savunma aldı. Rekabet Kurumu sözlü savunmanın ardından 5 zincir market, 2 tedarikçi firma hakkında ağırlaştırılmış 'kartel' idari para cezası uygulanmasını talep etti.

Finans

Küçük esnaf, CarrefourSA’nın bayilik sistemiyle işini büyütüyor

CarrefourSA İcra Kurulu Üyesi ve Yatırım, İnşaat ve Satınalma Genel Müdür Yardımcısı Bulut Batum: - "Bayilik sistemiyle küçük esnafımızı sürdürülebilir bir gelişime sahip olan CarrefourSA’nın marketler zincirine dahil ediyoruz"

Yurthaber

CarrefourSA binlerce kırtasiye ürününü müşterilerin beğenisine sunuyor

26 Ağustos-19 Eylül tarihlerinde, CarrefourSA Kart ile CarrefourSA marketlerinden, carrefoursa.com veya CarrefourSA Online Market Uygulamasından tek seferde yapacakları 300 TL ve üzeri alışverişe 30 TL puan, 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL puan kazanıyor

Yurthaber

CarrefourSA Bilgi Sistemleri & CRM Genel Müdür Yardımcılığına Handan Karakuş getirildi

CarrefourSA Bilgi Sistemleri & CRM Genel Müdür Yardımcılığına Handan Karakuş getirildi

Yurthaber

Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden biriydi! Dev satış tamamlandı, tam 112 milyon lira

Türkiye'nin en büyük perakende zincirlerinden birisi olan CarrefourSA, borçlarını azaltmak amacıyla yüzde 100’üne sahip olduğu Adana Gayrimenkul’ü 212 milyon lira sattı. CarrefourSA CEO’su Kutay Kartallıoğlu açıklamasında, "Devir işlemi sonrası elde edilecek gelir, CarrefourSA’nın finansal borçlarının azaltılmasında kullanılacak ve böylece yaratılacak ilave nakit akışları büyüme yatırımlarında değerlendirilecektir” dedi.

Finans

Finansal yapısını güçlendiren CarrefourSA, yatırımlarına devam ediyor

CarrefourSA, Adana Gayrimenkul'ün 212 milyon TL (KDV hariç) peşin bedel karşılığında devredilmesi hususunda görüşmeye başladı

Yurthaber

Sabancı Holding'ten CarrefourSA paylarına ilişkin açıklama

Sabancı Holding ve Carrefour Nederland BV (CNBV), sahip oldukları CarrefourSA sermayesinin toplam yüzde 6'sına kadar olan kısmını temsil eden payların yıl sonuna dek ikincil piyasada satılması konusunda anlaşma sağladı.

Finans

Bu yıl en pahalı kurbanlık ne kadar? İşte 2021 Carrefour ve Migros kurbanlık fiyatları...

Kurban Bayramı’na az bir zaman kala birçok kişi Kurban Bayramı’nın gerekliliklerini yerine getirmek için kurban kesiyor. Bayramda geliri olanlar kurban keserek, ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor. Kurban Bayramı’nda, kurban kesmek isteyen vatandaşlar ise, 2021 yılı kurbanlık fiyatlarını araştırıyor. Bütçesine göre büyükbaş veya küçükbaş kurban seçmek isteyen vatandaşlar Carrefour ve Migros gibi market zincirlerini de inceliyor. Peki Carrefour ve Migros kurbanlık fiyatları ne kadar?

Finans

Starbucks, CarrefourSA marketlerde

İş birliği kapsamında ilk Starbucks kiosku İstinye CarrefourSA Hiper'de hizmet vermeye başladı

Yurthaber

Marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte çalışma saatleri

Kademeli normalleşmeye geçiş sürecine adım adım yaklaşırken son kısıtlama günlerinde market çalışma saatleri araştırılıyor. Peki, marketler kaça kadar çalışıyor? BİM, ŞOK, A101, Migros Carrefoursa kaça kadar açık? İşte, güncel market çalışma saatleri...

Haber

34 Carrefoursa mağazasının Migros'a devrine rekabet onayı

Ocak ayında Carrefoursa ve Migros arasında 34 mağazanın devri konusunda yapılan anlaşmaya Rekabet Kurumu'ndan onay çıktı.

Finans

CarrefourSA sürdürülebilir tarıma destek veriyor

CarrefourSA Üst Yöneticisi (CEO) Kutay Kartallıoğlu, yerli üreticileri desteklemek ve Türkiye'nin mirası yerli tohumların kullanımını yaygınlaştırmak amacıyla faaliyetlerinin devam ettiğini bildirdi.

Finans

Migros, Carrefour, Happy Center kaçta kapanıyor? Marketler kaça kadar açık? İşte yanıtı...

Tam kapanma kararı sonrası Migros, Carrefour, Happy Center gibi marketlerin çalışma saatleri merak edilmeye başlandı. Bu akşam başlayıp 17 Mayıs tarihine kadar sürecek olan tam kapanma süresince marketlerin açık mı kapalı mı olacağı araştırılıyor. İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan yeni genelge ile marketlerin çalışma saatleri de belli oldu. Peki Migros, Carrefour, Happy Center kaçta kapanıyor? Marketler kaça kadar açık? İşte yanıtı...

Haber

Migros, carrefour, happy center hafta içi ve hafta sonu kaça kadar açık? Zincir marketler kaça kadar açık?

Koronavirüs salgınında vaka sayısını 5 binlere düşürmek için tam kapanma kararı alındı. Buna göre, hafta içi hafta sonu ayrımı olmaksızın 29 Nisan 2021 Perşembe günü saat 19.00'da başlayıp 17 Mayıs 2021 Pazartesi günü saat 05.00'te bitecek şekilde tam zamanlı sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacak. Peki, migros, carrefour, happy center hafta içi ve hafta sonu kaça kadar açık? Zincir marketler kaça kadar açık?

Haber

Hafta içi hafta sonu market çalışma saatleri | Marketler kaçta açılacak, kaçta kapanacak?

29 Nisan - 17 Mayıs tarihlerinde uygulanacak olan tam kapanma süreci kararı ile market çalışma saatleri araştırılmaya başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, 26 Nisan tarihli Kabine Toplantısı sonrası yaptığı açıklamada "İstisna tutulan kuruluşlar hariç, tüm iş yerleri faaliyetlerine ara verecektir." dedi. Peki, Şok, Bim, A101, Migros, Carrefoursa kaçta açılacak, kaçta kapanacak? İşte, marketlerin çalışma saatleri...

Haber

Migros, Biçen, Carrefour hafta sonu çalışma saatleri | Marketler hafta sonu kaça kadar açık?

Türkiye’de uygulanan koronavirüs kısıtlamaları kapsamında kısmi kapanma kararı alınmıştı. Kısmi kapanma kararının uygulandığı Ramazan ayı içerisinde Migros, Biçen, Carrefour gibi marketlerin hafta içi ve hafta sonu çalışma saatleri yeniden düzenlendi.

Finans

Migros, Carrefour, Happy Center çalışma saatleri | Hafta içi ve hafta sonu kaçta açılıyor?

Türkiye’de uygulanan kısmi kapanma kararının ardından sokağa çıkma kısıtlamasında saatler değişti. Buna göre; hafta için 21:00-05:00 olan sokağa çıkma kısıtlaması saatleri; 19:00-05:00 saatlerine çekildi. Migros, Carrefour, Happy Center gibi marketlerin çalışma saatleri de değişti. Hafta içi ve hafta sonu marketlerin çalışma saatleri de yeniden belirlendi.

Haber

Sebzelerin tarladan sofraya gelişi QR Kod ile izlenecek

Türkiye'de İzlenebilir Güvenli Gıda Platformu dönemi başladı. CarrefourSA müşterileri, sebze ürünlerinde yer alan QR Kod sayesinde ürünün nerede, ne zaman, hangi şartlarda üretildiğini ve analiz raporlarını öğrenebilecek. Uygulama, tarladan sofraya kadar geçen süreci tüketiciye aktaracak.

Finans

CarrefourSA müşterileri İzlenebilir Güvenli Gıda Platformu ile ürünün doğrusu kavramını deneyimliyor

CarrefourSA Üst Yöneticisi Kutay Kartallıoğlu: - "(Platformda) Müşterilerimizin akıllı telefonlarından, ürünlerin nerelerde ve hangi şartlarda yetiştirildiğini, hangi soğuk zincirden geçtiğini görebileceği bir teknoloji bulunuyor" - "Hedefimiz yakın zamanda Türkiye'deki 714 mağazamızın tamamına bu ürünleri yaymak ve ürün çeşitliliğini de artırmak" - OYAK Gıda, Tarım ve Hayvancılık Grup Başkanı ve HEKTAŞ Genel Müdürü Levent Ortakçıer: - "Tarımda ilk kez kullanılan blockchain teknolojisi, bilgilerin değiştirilemez olması ve tüketicilerin doğru bilgiye ulaşımını garanti etmesi açısından çok önemli"

Yurthaber

CarrefourSA ve Hektaş iş birliğiyle Türkiye'de İzlenebilir Güvenli Gıda Platformu dönemi başlıyor

Hektaş İzlenebilir Güvenli Gıda Uygulaması'yla CarrefourSA müşterileri, QR Kod sayesinde ürüne dair üretici bilgisi, yer, zaman ve yetiştirilme şartları ile akredite olmuş kuruluşlardan alınan tüm kalıntı analizlerine anlık olarak ulaşabilecek - CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu: - "Türkiye'de bir ilke imza atmaktan mutluyuz. Gıda perakendeciliğinin öncü bir markası olarak ilkleri gerçekleştirmeye devam edeceğiz" - OYAK Gıda, Tarım ve Hayvancılık Grup Başkanı ve Hektaş Genel Müdürü Levent Ortakçıer: - "Bu projemizle üreticilerin daha verimli üretim yapmalarına yönelik yapay zeka destekli akıllı tarım teknolojileri üzerine sistemler geliştirirken, gıda güvenliğine dikkat çekerek tüketicilerin tarımsal okuryazarlığını artırmak amacıyla blockchain teknolojisini de kullanıyoruz"

Yurthaber

BİM açık mı? BİM hafta içi kaçta açılıyor?

BİM, birçok tüketicinin tercih ettiği ve Türkiye'nin dört bir yanında bulunan bir marketler zinciri.

Finans

CarrefourSA, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü geleneksel Üretici Pazarı ile kutladı

CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu: - "Kadına değer veren bir markayız, üreten ve kendi ayakları üzerinde duran her kadının yanında olmak için çalışıyoruz"

Yurthaber

Bodrum Yalıkavak Gurme CarrefourSA açıldı

Bodrum Yalıkavak Gurme CarrefourSA açıldı

Yurthaber

Yeniden Kariyerim CarrefourSA dijital seminerinde kadınlara yönelik kariyer fırsatları paylaşıldı

CarrefourSA İnsan Kaynakları ve Sürdürülebilirlik Genel Müdür Yardımcısı Bahar Tura: - "CarrefourSA olarak bu yıl 100 market açılışı gerçekleştirmeyi, bu marketlerin en az yüzde 50’sinde kadın yöneticiler istihdam etmeyi hedefliyoruz"

Yurthaber

CarrefourSA 11 bin çalışanı ile Mağazacılar Günü’nü kutladı

CarrefourSA 11 bin çalışanı ile Mağazacılar Günü’nü kutladı

Yurthaber

CarrefourSA'da sermaye artışına yüksek katılım

CarrefourSA’ya sermaye piyasalarından güven; sermaye artışına katılım %99,98 oldu.

Finans

CarrefourSA, İstanbul'daki Lezzet Arası restoranlarında paket servis hizmeti başlattı

Siparişler, market fiyatına pişirilerek 40 dakikada evlere ulaştırılacak

Yurthaber

CarrefourSA “franchise” sistemi başlattı

CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu: - "Yeni neslin Sabancısı, Sabancı Holding’in gücü ve ortağımız Carrefour Group’un perakende bilgisi ışığında ülkemizin değerli girişimcilerini, sürdürülebilir bir gelişime sahip olan CarrefourSA’nın marketler zincirine dahil etmek amacıyla bu yıl büyük bir adım attık" - "Nisan ayından bu yana Süper ve Mini market formatlarımız çerçevesinde franchise başvuruları almaya başladık, bugün için 15 market faaliyet gösteriyor"

Yurthaber

CarrefourSA'dan yeni dönem stratejisi

SCarrefourSA, uzun yıllardır yaş sebze-meyve, kırmızı et, balık ve deniz mahsulleri, yumurta ve benzeri taze gıda başta olmak üzere tüm ürünlerine ilişkin yaptığı yatırımlar kapsamında yeni dönem stratejisini üreticinin, ürünün, hizmetin ve fiyatın doğrusu olarak belirledi - CarrefourSA Genel Müdürü Kutay Kartallıoğlu: - “Pandemiyle birlikte müşterilerimizin sağlıklı beslenmenin önemi hakkında bilinçlenmesi, topluma destek veren ve örnek oluşturan markaların öne çıkması ve işini özenle doğru bir şekilde yapan kuruluşları tercih etmesi, şimdiye kadar ne derece doğru bir yolda ilerlediğimizi kanıtlıyor”

Yurthaber

CarrefourSA, meyve-sebzede doğa dostu tabak kullanmaya başladı

CarrefourSA, gerçekleştirdiği faaliyetlerinde sürdürülebilirliği esas alarak, yaşanabilir bir dünya için doğa ve çevreye karşı hassas olmanın gerekliliğinin bilinciyle taze sebze-meyve reyonlarında geri dönüştürülmüş kağıtlardan üretilen, meyve ve sebze ile teması uygun, doğa dostu ve yerli üretim viyol tabakları kullanmaya başladı

Yurthaber

CarrefourSA ve THY iş birliği, temmuzda da mil kazandırıyor

CarrefourSA’dan tek seferde yapacağınız 250 lira ve üzeri alışverişler, THY’den "mil" kazandırıyor

Yurthaber

CarrefourSA iki alternatifle kurbanlık paketleri sunacak

CarrefourSA'da, bu yıl salgın nedeniyle ek tedbirler alınarak hazırlanacak kurbanlık paketleri, 30 Temmuz'a kadar sipariş verilebilecek

Yurthaber

CarrefourSA iki alternatifle kurbanlık paketleri sunacak

CarrefourSA'da, bu yıl salgın nedeniyle ek tedbirler alınarak hazırlanacak kurbanlık paketleri, 30 Temmuz'a kadar sipariş verilebilecek

Yurthaber

CarrefourSA iki alternatifle kurbanlık paketleri sunacak

CarrefourSA'da, bu yıl salgın nedeniyle ek tedbirler alınarak hazırlanacak kurbanlık paketleri, 30 Temmuz'a kadar sipariş verilebilecek

Yurthaber

CarrefourSA arabalı açık hava sinemasında bu hafta Hedefim Sensin izlendi

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, ilki büyük ilgi gören arabalı açık hava sinemasının ikincisinde "Hedefim Sensin" filmini izleyiciyle buluşturdu

Yurthaber