Irina Moroziuk Haberleri

Mykola Morozyuk, Türkiye'den yardım istedi! ''Dizlerimin üzerinde yalvarıyorum...''

Bir dönem Çaykur Rizespor'da forma giyen Ukraynalı futbolcu Mykola Morozyuk, Türkiye'den yardım istedi. Ukrayna'da yaşanan savaştan dolayı ailesini göremediğini ifade eden Morozyuk, "Türk ulusunun önünde dizlerimin üzerinde yalvarıyorum. Sizlerin Ukrayna’yı ne kadar çok sevdiğinizi biliyorum. İstanbul’dan Erzurum’a, Ankara’dan Hatay’a, Antalya’dan Adana’ya, Sivas’tan memleketim Rize’ye... Halkıma en azından ufak bir dayanma şansı verin. Aileme kavuşmam lazım" dedi.

Spor 28-02-22 23:26

Rizespor oyuncusu Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk'un paylaşımı beğeni topladı

Yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Rizespor oyuncusu Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk, iç çamaşırsız bir şekilde tenis oynamasıyla sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Spor 03-08-20 16:41

Süper Lig'in yengesi Irina Moroziuk, çıplak pozunu karpuz dilimiyle sansürledi

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'da forma giyen Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk, sosyal medyada sınırları zorlayan paylaşımlar yapmaya devam ediyor. Süper yenge son olarak çıplak pozunu karpuz dilimiyle sansürledi.

Spor 24-07-20 16:54

Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk, cesur paylaşımlarına devam ediyor

Çaykur Rizespor forması giyen Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk cesur paylaşımlarıyla büyülemeye devam ediyor. Instagram hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Irina Moroziuk, bu sefer de spor salonundaki paylaşımıyla dikkat çekti.

Spor 05-06-20 16:36

Çaykur Rizespor'un yengesi Irina Moroziuk soyunduğu videoyu paylaştı

Çaykur Rizespor'da oynayan Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk, Instagram'da yaptığı paylaşımlarla adından sıkça söz ettiriyor. Geçtiğimiz günlerde evde kal paylaşımıyla sınırları zorlayan Irina şimdi de sosyal medyadan soyunduğu anları paylaştı.

Spor 17-04-20 17:36

İrina Moroziuk’dan dikkat çeken 'Evde kal' paylaşımı

Çaykur Rizespor forması giyen Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk sosyal medya sayfasından yaptığı, paylaşımıyla sınırları zorladı.

Magazin 21-03-20 13:48

Çaykur Rizesporlu Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk'tan olay yaratan çekiliş

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor'un Ukraynalı futbolcusu Mykola Moroziuk'un eşi Irina Moroziuk dün akşamki paylaşımıyla gündeme oturdu.

Trend 26-08-19 20:29

Moroziuk’un eşinden olay video! Futbol topuyla soyundu

Süper Lig’in en iyi defans oyuncuları arasında bulunan Çaykur Rizesporlu Mykola Moroziuk’un eşinin futbol topuyla şov yaptığı görüntüler sosyal medyayı salladı.

Trend 23-08-19 14:23