Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Filipinler'de milyonlarca sardalya kıyıya vurdu! Kovasını alan koşup geldi... 'Kıyamet alameti'

  Filipinler'de milyonlarca sardalya balığını kıyıya vurduğu ve kıyı şeridini metalik gri renge çevirdiği anlar sosyal medyadan paylaşıldı. Sosyal medya kullanıcılarının bazıları bu durumu 'kıyamet alameti' olarak yorumlarken uzmanlar ise olaya deniz yükselmesinin neden olduğunu söyledi.

  Filipinler'de sayıları muhtemelen milyonları bulan sardalya balığının karaya vurduğu anlar sosyal medyadan paylaşıldı. Kovasını kapan yerel halk ise ölen balıkları toplamak için adeta birbiriyle yarıştı.

  1

  Tayland haber sitesi The Nation'ın haberine göre, deniz kıyısında bulunan 100'den fazla kişi her biri 20 ila 30 kilogram arasında değişen sardalye balığı topladı. Aynı haberde bir ailenin yarım tondan fazla balık topladığı ifade edildi.

  67

  The Nation'a göre, bazı yerel halk bu olağandışı olayı "Tanrı'dan gelen bir hediye" gelen bir hediye olarak yorumladı. Ancak Taylandlı haber sitesi The Thaiger'ın bildirdiğine göre bazı sosyal medya kullanıcıları ise toplu karaya oturmanın doğal bir felaketin habercisi olduğu konusunda uyardı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler