Kaportacı Haberleri

Gündüz sanayide kaportacı akşam sahnede solist

Kilis'te çırak olarak başladığı kaportacılık mesleğini 32 senedir sürdüren Osman Zembilcioğlu, aynı zamanda 25 yıldır düğün salonlarında şarkı türkü söyleyerek vatandaşların en mutlu gününe şahitlik ediyor - Zembilcioğlu: - "Her iki işimi de sevdiğim için fazla zorlanmıyorum"

Yurthaber 25-09-22 11:12

Zonguldaklı kaporta ustasından ilginç iddia: Elimdeki tablolar Van Gogh’a ait

Zonguldak’ın Alaplı ilçesinde bir Fransız arkadaşından koleksiyon olarak tablo alan kaporta ustası Yavuz Öztürk’ün elinde bulunan tabloların Hollandalı ressam Vincent Van Gogh'a ait olduğunu savundu. Tablodaki saç telinin de ünlü ressama ait olduğunu öne süren Öztürk, tabloların gerçek değerlerini öğrenmek istediğini söyledi. Öztürk, ''Dünyada ve Türkiye’de ilk defa bu tablolar benim elime geçti. Ben bunların gerçek değerlerini öğrenmek istiyorum. Bunlar şu an saklı hazine gibi bir şey'' dedi.

Haber 29-12-21 11:57

Aydın'da sanayi sitesinde yangın

Aydın'da sanayi sitesinde yangın

Yurthaber 10-09-20 19:26

Kaporta ustasının maratondaki yeteneği yanlışlıkla yazıldığı yarışta ortaya çıktı

Antalya'da halk koşusu yerine yanlışlıkla yazıldığı maratonu başarıyla tamamlayınca spor hayatı başlayan ultra maratoncu kaporta ustası Ali Kansu, aralıksız yaptığı antrenmanlarla form tutuyor - Katıldığı organizasyonlarda madalyaları bulunan Ali Kansu: - "Hedefim, uluslararası yarışlarda derece almak ve dünyanın en iyi maratoncuları arasına girmek"

Yurthaber 16-07-20 11:05

Kaportacı

Kaportacı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kaportacı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hacamat yaparken yakalandı, gerçek mesleği kaportacı çıktı!

Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü, yasadışı ve izinsiz şekilde hacamat yapıldığı haberi üzerine baskın düzenledi. Baskında hacamat yapan kişi yakalandı. Gözaltına alınan sözde hacamatcının mesleğinin kaportacı olduğu öğrenildi.

Haber 06-09-18 07:23

Çalınan otomobil yakıt hesabıyla bulundu

Adana'da park halindeki bir otomobili çalan şüpheli, aracın deposundaki 20 liralık yakıtla yaklaşık 45 kilometre gidebileceği hesaplanıp alandaki 26 akaryakıt istasyonunun güvenlik kamerası incelenerek yakalandı - Hırsızlıkla ilgili gözaltına alınan 4 şüpheliden 2'si tutuklandı

Haber 11-08-18 09:22

Çalınan otomobilinin bulunduğuna sevinemedi

Adana'da kaza yaptıktan sonra onarılması için kaportacıya bıraktığı otomobili çalınan kişi, polisin bulduğu aracını teslim aldı - Aracın sağlam durumdaki çoğu parçasının sökülüp alındığını fark eden sürücü büyük üzüntü yaşadı

Haber 07-02-18 10:02

Annesini kurtarmaya giderken sele kapılmış

Samsun'da annesini kurtarmaya giderken sel sularına kapılarak kaybolan kaportacının cesedi bulunurken, ailesi gözyaşlarına boğuldu.

Haber 06-07-12 15:59

50 liraya gerçek silah

Adana'da oto kaportacılığı ve torna tesviye üzerine faaliyet gösteren işyerlerinde kuru sıkı tabancaları gerçek silah haline dönüştüren baba ve oğlu yakalandı.

Haber 18-09-10 10:28