Karın Ağrısı Haberleri

Karın ağrısı olan oraya koşuyor! Ünü il dışına kadar yayıldı: 500 yıldan fazladır burada olabilir

Tokat'ın Yeşilyurt ilçesinde bulunan 'sancı mezarı'nın ünü il dışına taştı. Karın ağrısı yaşayanlar mezara giderek dua edip şifa arıyor. Mezarın hemen yol kenarında olması da dikkat çekiyor. 500 yıldır orada olduğu söylenen mezarlar için de rivayetler duyanları şaşırtıyor.

Haber 01-01-2024 12:37

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden adamın midesinden çıkanlar doktorları şaşkına çevirdi! 450 parça metal: Çivi, cıvata, somun...

İran'da ismi açıklanmayan bir hasta karın ağrısı şikayetiyle acil servise başvurdu. Dayanılmaz ağrı nedeniyle hastaneye başvuran hastanın midesinden 450 parça metal çıkartıldı. Ahvaz İmam Humeyni Hastanesi Başhekimi Ahmed Rıza Muhtedi çıkartılan metal parçaların arasında çivi, cıvata ve somunların olduğunu söyledi.

Trend 24-12-2023 15:42

Karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede iğne vurulduktan sonra fenalaşıp vefat etti!

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanenin acil servisinde iğne yapıldıktan sonra fenalaşan Sabri Tekmil (35), tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde 4 gün sonra yaşamını yitirdi.

Haber 03-10-2023 20:44

Özel hastanede skandal: Karın ağrısı için gitti, dünyası başına yıkıldı! 'Ağlaya ağlaya gittim, doktora yalvardım...'

Bursa’da Derya Kara (41), yaklaşık 3 yıl önce karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti. Doktorun rahim kanseri teşhisi koyduğu Kara, 2 operasyon geçirdi. Yumurtalıkları ve rahmi alınan Kara, 10 gün sonra gelen patoloji sonucu ile hayatının şokunu yaşadı. Hem anneliğini kaybeden hem de ağrılarından kurtulamayan Kara, kendisine yanlış teşhis konulduğunu öğrendi. Gerçeği öğrenince dünyası başına yıkılan Kara, yaşadıklarını anlattı. İşte detaylar...

Haber 01-09-2023 17:25

Karın Ağrısı

Karın Ağrısı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Karın Ağrısı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Karın ağrısıyla ortaya çıktı! 84 yaşındaki kadının karnında 40 yıllık cenin bulundu

Meksika'da duyanları şoke eden bir olay yaşandı. Durango eyaletinde şiddetli karın ağrısıyla hastaneye başvuran 84 yaşındaki kadının karnında cenin olduğu ortaya çıktı.

Trend 17-08-2023 11:14

Adet sancısı gibi karın ağrısı neden olur ve nasıl geçer? Adet sancısına benzer karın ağrısına ne iyi gelir?

Karın ağrısı, birçok farklı nedenden kaynaklanabilir. Bunlar arasında adet sancısı da bulunur. Adet sancısı, birçok kadının adet dönemlerinde hissettiği rahatsızlık ve ağrıdır. Bu ağrılar, pelvik bölgede hissedilen kramp tarzında ağrılar şeklinde ortaya çıkabilir ve bazen günlük aktiviteleri etkileyebilir. Neyse ki, adet sancısı hafifletmek için çeşitli yöntemler mevcuttur ve doğal tedavi yöntemleri genellikle tercih edilen seçenekler arasındadır.

Haber 29-06-2023 18:48

Karın ağrısı nasıl geçer, şiddetli karın ağrısına ne iyi gelir? Karın ağrısı neden olur, gebelikte karın ağrısının nedenleri nelerdir?

Karın ağrısı her yaştan insanın yaşayabileceği yaygın bir şikayettir. Karın bölgesindeki ağrı birçok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkabilir ve genellikle sindirim sistemiyle ilgili sorunların bir belirtisi olabilir. Karın ağrısı hafif bir rahatsızlıktan şiddetli bir rahatsızlığa kadar değişebilir ve günlük aktiviteleri olumsuz etkileyebilir. Peki, şiddetli karın ağrısına ne iyi gelir?

Haber 15-06-2023 13:27

Karın ağrısına ne iyi gelir? Karın ağrısı neden olur ve nasıl geçer?

Karın ağrısı karın bölgesinde hissedilen rahatsızlık veya ağrıdır. Birçok farklı nedenden kaynaklanabilen karın ağrısı, hafif rahatsızlıktan şiddetli ağrılara kadar değişebilir ve çeşitli semptomlarla birlikte ortaya çıkabilir. Karın ağrısının yaygın nedenleri arasında sindirim sistemi sorunları, enfeksiyonlar, bağırsak rahatsızlıkları, üriner sistem sorunları, safra kesesi problemleri, üreme organı hastalıkları, kas ve bağ dokusu sorunları bulunur.

Haber 30-05-2023 23:04

Sakın göz ardı etmeyin! Kanserin uyarı veren 3 belirtisine dikkat

Karaciğer kanseri karaciğerde bulunan hücrelerin kontrolsüz ve anormal şekilde büyümeleri sonucunda oluşur. Hayati risk taşıyan karaciğer kanserini erken teşhis etmek oldukça önem taşıyor. Uzmanlar karaciğer kanserinin başka rahatsızlıklarla karıştırılan belirtilerini açıklayarak bu belirtilere karşı bilinçli olunması gerektiğini paylaşıyor.

Haber 18-05-2023 09:05

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti, karnından çıkan kitle şaşkına çevirdi

Isparta Şehir Hastanesi'ne karın ağrısı ve şişlik şikayetleriyle başvuran Ayşe A.'nın (89) karnında tespit edilen 35 santimetrelik kitle, ameliyatla alındı. Doktoru, "Yaşından dolayı ameliyatı yüksek riskliydi" derken, Ayşe A.'nın sağlık durumunun iyi olduğu belirtildi.

Haber 10-03-2023 17:28

Travmaya bağlı karın ağrısı ve baş dönmesine dikkat! İki haftadan uzun sürüyorsa...

Depremin ardından depremi yaşayan ve bu görüntülere maruz kalan çocuklar çeşitli travmalar yaşayabiliyorlar. Depremden en çok etkilenen kişilerin çocuklar olduğu biliniyor. Uzmanlar depremden sonra çocuklarda görülebilecek karın ağrısı ve baş dönmesine karşı uyarılarda bulunuyor.

Haber 14-02-2023 14:37

Şiddetli karın ağrısının nedeni herkesi şok etti! Yanlış teşhis nedeniyle apandisti alındı ama gerçekler bambaşkaydı...

Yabancı madde yutma vakaları oldukça dikkat çekici olabiliyor. Psikolojik rahatsızlık, merak ve çeşitli hastalıklar nedeniyle yutulan yabancı maddeler hastalara ciddi zararlar verebiliyor. Şiddetli karın ağrısı yaşayan 4 yaşındaki çocuğun karnından çıkanlar ebeveynlerini ve doktorları şok etti.

Haber 17-01-2023 08:56

Ölümcül kan pıhtısının belirtisi tuvalette görülüyor! Durum çok ciddi olabilir

Tuvalet anında yaşanan çeşitli sağlık problemleri birçok hastalığın uyarı işareti olabiliyor. Genellikle tuvalette yaşanan değişimler göz ardı edilse de bu değişimlerin altında yatan neden oldukça riskli olabilir. Uzmanlar ölümcül kan pıhtılarının tuvalette de belirti verebileceğini bildiriyor.

Haber 13-12-2022 09:33

Fazla kilo aldı sandı ama gerçekler bambaşka çıktı! Karnından çıkanlar görenleri hayrete düşürdü

Vücutta fark etmeden büyüyen kitleler bulunabiliyor. Tokat'ta yaşayan 46 yaşındaki Ali Yavuz Çeçen'de giderek şişen karnındaki kitleleri kilo sanmıştı. Ancak günlük hayatta sıkıntı yaşamaya başlayan Ali Yavuz Çeçen, karnındaki şişlik nedeniyle doktora başvurduğunda hayatının şokunu yaşadı.

Haber 29-11-2022 13:29

Midesinden çıkarılamayacak kadar büyüktü! 1 yaşındaki İsmet Cihat bebek herkesi korkuttu: Karın ağrısı başlayınca...

Gaziantep'te 1 yaşındaki İsmet Cihat Kılıç, ailesini ve doktorları endişelendirdi. Minik İsmet Cihat, karın ağrısından şikayet edince ailesi yabancı cisim yutmuş olabileceğinden şüphelendi. Hastanede ortaya çıkan gerçek herkesi şaşkına çevirirken başarılı operasyon sonrası herkes rahat bir nefes aldı.

Haber 17-10-2022 17:06

Her şey bir ay önceden başlıyor! Kalp krizinde bu belirtilerin önemsiz görülmesi risk taşıyor

Her yıl kalp krizi ve kalp hastalıkları nedeniyle milyonlarca insan hayatını kaybediyor. Bu sayı gün geçtikçe artıyor. Uzmanlar kalp krizinin belirtileri hakkında bilinçli olmanızın hayatınızı kurtaracağını savunuyor. Günlük hayatta yaşadığımız ve önemsiz gördüğümüz rahatsızlıklar kalp krizi belirtileri olabilir.

Haber 30-09-2022 07:33

Bolu'da kanlı ishal, kusma ve karın ağrısı şikayetleriyle 2 kişi tedaviye alındı

Bolu'da kanlı ishal, kusma ve karın ağrısı şikayetleriyle 2 kişi tedaviye alındı

Yurthaber 28-09-2022 13:01

Şişkinlik sanmayın altında yatan neden ciddi olabilir! Miyom tedavisi nasıl yapılır?

Karında sıklıkla görülen büyümelerin nedeni genellikle hazımsızlık, şişkinlik olarak görülerek göz ardı ediliyor. Ancak geçmeyen bu şişkinliklerin altında ciddi hastalıklar yatabiliyor. Uzmanlar karın şişkinliklerinin miyomlardan kaynaklanabileceğini belirtiyor.

Kadin 28-08-2022 16:07

Belirtilere dikkat edin! En tehlikeli kanser türlerinden: Sinsice ilerleyerek hayatınızı riske atıyor

Çağımızın en tehlikeli hastalıklarından olan kanseri erken teşhis etmek hayati önem taşımaktadır. Erken teşhis ve doğru tedavi ile kanseri iyileştirmek mümkündür. Tehlikeli kanser türleri arasında yer alan pankreas kanserinin belirtileri en sık rastlanan rahatsızlıklardan olduğu için teşhis etmesi zordur. Ancak bu belirtiler hakkında bilinçli olunması pankreas kanserinin erken teşhis edilmesini sağlamaktadır.

Haber 26-08-2022 09:17

Başka durumlarla karıştırmayın: Crohn hastalığı çok tehlikeli! Crohn hastalığı belirtileri nelerdir?

Karın ağrısı ve ishal birçok hastalığın yaygın belirtileri arasında bulunuyor. Genellikle üşütmeden dolayı olduğu düşünülen bu rahatsızlıklar ciddi hastalıkların habercisi olabiliyor. Crohn hastalığının yaygın belirtileri arasında da karın ağrısı ve ishal şikayetleri bulunuyor. Bu durumları sık sık yaşıyorsanız mutlaka doktora görünmeniz gerekiyor.

Haber 24-08-2022 09:23

Hayatı mahvediyor! Yediklerinizden bulaşıyor, kıl kurdu belirtileri nelerdir? Tedavisi nedir?

Bağırsak kurdu bağırsakta ortaya çıkan solucanlara denilir. Halk arasında sıklıkla rastlanan bu hastalık günlük hayatı oldukça olumsuz etkiler. Makatta kaşıntılara ve karın ağrılarına neden olan kıl kurdu için doktora başvurmak önem taşımaktadır.

Haber 17-08-2022 10:18

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti, bağırsağında delik olduğunu öğrendi

Şanlıurfa’da karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden Mahmut Korkmaz hayatını şokunu yaşadı. Doktorların muayene ettiği Korkmaz'ın bağırsağında 3 santimetrelik delik olduğu ortaya çıktı. Korkmaz'ın karnında delikten sızan dışkıların iç organları sardığı ve hayati tehlike yaşadığı belirlendi. Acil olarak ameliyata alınan Korkmaz'ın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. İşte şaşkına çeviren olayın detayları...

Haber 11-08-2022 11:55

Bir damlası bile çok tehlikeli! Sağlığınızı korumak için...

Yazın ısınan havalarla birlikte mangal ve barbekü yapma isteği artıyor. Mangalda ve barbeküde pişen etlerin tadı ayrı bir lezzete sahip olsa da sağlığınızı tehlike altına atabiliyor. Izgara yapılan etlerde kalan bir damla çiğ et suyu bile sağlığınızı büyük ölçüde etkiliyor.

Haber 05-07-2022 07:07

Her an patlayabilirdi! Doktorlar şaştı kaldı: Karpuz gibi büyüdü

Kahramanmaraş’ın Afşin ilçesinde ikamet eden 85 yaşındaki Fahri Kılınç, yaklaşık 4 yıl süren karın ağrısı ve karnındaki şişlik nedeniyle hastaneye başvurdu. Doktorların tetkikleri sonunda yaşlı adamın karnındaki şişlik incelendiğinde 3 santimetre çapında olması gereken ana aort damarının 15 santimetre çapında büyüdüğü tespit edildi.

Haber 22-06-2022 11:30

Böbrek yetmezliğine zemin oluşturuyor! Belirtilerine dikkat edin

Böbrek sağlığı oldukça önem taşıyor. Uzmanlar böbrek sağlığını korumak adına bol su içmeye ve sağlıklı beslenmeye önem verilmesi gerektiğini vurguluyorlar. Ancak elde olmayan etkenlere bağlı olarak da böbrek hastalıkları meydana gelebiliyor. Bu sebeple böbrek hastalıklarını erken teşhis etmek için düzenli olarak kontrol yaptırmak gerekiyor.

Haber 20-06-2022 14:41

Midesinden çıkanları görenler gözlerine inanamadı! 83 tane 1 lira... Üstelik dahası da var

Van’da akılalmaz bir olay meydana geldi. 35 yaşındaki bir genç, karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Gencin midesinden çıkanları görenler büyük bir şaşkınlık yaşadı. Gencin midesinden 1 liralık 83 madeni paranın yanı sıra pil, mıknatıs, çivi, cam parçaları, taş ve vida gibi 233 cisim çıkarıldı. Gencin, psikolojik sorunlarının olduğu da öğrenildi.

Haber 15-06-2022 16:48

Ölüm oranı çok yüksek: Bu kişilerin pankreas kanseri olma riski daha fazla

Pankreas kanseri sıklıkla görülen kanser türleri arasında yer alıyor. Sağlıksız yaşamak ve zararlı alışkanlıklara sahip olmak pankreas kanserine yakalanma riskini önemli oranda arttırıyor. Safra taşı olanların da pankreas kanserine yakalanma riski diğer kişilere göre çok daha fazla. Pankreas kanserinden korunmak için düzenli yaşamak ve rutin kontrolleri ihmal etmemek gerekiyor.

Haber 16-05-2022 10:34

Geçmeyen ağrılarınızın nedeni bu hastalık olabilir! Apandisit sanılıyor…

Zaman zaman vücudun belirli yerlerinde tanımlanamayan şiddetli ağrılar meydana gelebiliyor. Bu ağrılar başka hastalıkların belirtileriyle karıştırılınca tedavisi zorlaşabiliyor. Hatta yanlış ameliyatlara neden olabiliyor. Sizin de geçmeyen ve tedavisi bulunamayan ağrınız varsa Türkiye’de henüz tanısı konulmamış olan herediter anjiyoödem hastalığına sahip olabilirsiniz.

Haber 16-05-2022 10:06

Karın ağrısına ne iyi gelir? Karın ağrısı tedavisinde ağrıyı bıçak gibi kesen evde uygulanabilecek doğal bitkisel tarifler

Karın ağrısı çoğumuzun sık yaşadığı problemlerin başında gelir. Birçok nedene bağlı olarak oluşan karın ağrısı, kadın-erkek, genç-yaşlı herkesi zaman zaman etkiler. Çoğunlukla da doktora gitmeden evde geçmesi beklenir. Bu noktada evde karın ağrısına ne iyi gelir diye araştırılarak tedavi yöntemleri bulunmaya çalışılır. İşte evde hazırlayabileceğiniz karın ağrısını bıçak gibi kesen doğal bitkisel tarifler.

Yemek 06-05-2022 16:46

Karnınızdaki şişliğin nedeni yumurtalık kanseri olabilir

Karın belirli zamanlar bazı nedenlere bağlı olarak şişebiliyor. Genelde önemsiz olduğu düşünülerek kontrol ettirilmeyen karın şişkinliklerinin altında yatan neden yumurtalık kanseri olabilir. 53 yaşındaki Mehtap Yaşar karın şişliği nedeniyle gittiği hastanede yumurtalık kanseri olduğunu öğrendi.

Haber 28-03-2022 14:25

Bacaklarını karnına çekip ağlıyorsa, dikkat: Hemen ağrı kesici vermeyin!

Karın ağrısı çocukluk döneminde en sık yaşanan sorunların başında geliyor. Genellikle idrar yolu enfeksiyonu, kabızlık ve ishal gibi sorunların belirtisi olsa da bazen hayati tehlikeye neden olabilecek apandisitin de ilk sinyali olabiliyor.

Haber 10-03-2022 09:59

Yemek sonrası şişkinlik yaşayanlar dikkat!

Yemek sonrası şişkinlik her kesimden her yaştan insanın yaşadığı ortak sorunları arasında yer alıyor. Genellikle fazla yemekten kaynaklandığı düşünülüp soda içerek geçiştirilen şişkinlikler gastroparezis habercisi olabiliyor. Yemek sonrası şişkinlikler sıklıkla yaşanıyorsa mutlaka doktora gidilmesi gerekiyor.

Haber 07-03-2022 11:20

Karnında 6 kilogramlık kitle bulunan kadın ameliyatla sağlığına kavuştu

Kars Kafkas Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Refik Ersin Eroğlu: - "Yaklaşık 20 yıl önce tanı alan hastanın, ameliyat olmaya korktuğu büyük bir kitlesi vardı ve bu kitle giderek ilerlemişti. Ameliyatla yaklaşık 6 kiloya yakın kitle ve bununla birlikte 15 miyom vardı onları da çıkardık" - Ameliyatla sağlığına kavuşan Gülhan Beytüzün: - "Böyle bir şey olamaz, 20 yıldır bununla nasıl yaşadım bilmiyorum. Hep geciktirdim, beklettim ama bu derece beklemiyordum, ben de şoktayım"

Yurthaber 01-10-2021 11:45

Karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede kalbi duran çocuk kurtarılamadı

Diyarbakır'da karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede kalbi duran 12 yaşındaki Güler Görmez, yaşamını yitirdi. Görmez'in ailesi, otopsi raporundan çıkacak sonuca göre yasal süreç başlatacaklarını söyledi.

Haber 10-09-2021 16:58

Karın ağrısı şikayetiyle gitti, üç uzvunu kaybetti: Canlı bir ölüyüm

Macaristan'ın Pecs kentinde yaşayan kadın, karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gittikten 11 gün sonra üç uzvunu kaybetti. Kendisine genetik bir rahatsızlık konulduğunu ve damarlarında ileri derecede tıkanıklık olduğunu söyleyen kadın, kaybettiği uzuvlarında ara sıra hayali bir acı çektiğini ve kendisini canlı bir ölü gibi hissettiğini dile getirdi.

Haber 08-09-2021 14:55

Karın ağrısıyla gittiği hastaneden cansız bedeni çıktı

Batman'da karın ağrısı nedeniyle hastaneye giden 24 yaşındaki kişi, kısa süre içinde hayatını kaybetti. Talihsiz adamın yakınları yaşanan duruma inanamadıklarını söyledi. Müşahede odasında serum takıldıktan kısa süre sonra hayatını kaybeden Ahmet Gürel, gözyaşları içinde defnedildi.

Haber 13-08-2021 23:22

Karnındaki ağrıyı gaz sancısı sandı, safra kanalından çıkanlar şaşkına çevirdi

İstanbul'da yaşayan 47 yaşındaki Akın Abay, karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvurdu. Ağrılarının gaz sancısı olduğunu düşünen hasta, yapılan tetkikler sonrası şaşkına döndü. Safra yollarının genişliği 2 katına çıkan Abay’ın safra kanalından irili ufaklı tam 50 tane taş çıkarıldı.

Haber 12-08-2021 11:11

Ağrı kesici aldıkça karın ağrısı da şiddetleniyordu! Nedeni öğrenince şoke oldu

Antalya'da 36 yaşındaki iç mimar Ayşe Beliz Benmutlu, 10 yaşından beri yaşadığı şiddetli karın ağrısının nedenini yıllar sonra öğrendi. Çok sayıda doktor ve hastaneye başvurmasına rağmen çözülemeyen karın ağrısı şikayeti check-up yaptırınca ortaya çıkan Benmutlu, geçirdiği operasyonla sağlığına kavuştu.

Haber 08-04-2021 14:05

'Kilo aldım sanıyordum!' Karın ağrısı şikayetiyle gitti, yumurtalığından 20 kilo kitle çıkarıldı

Antalya'nın Alanya ilçesinde karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden 54 yaşındaki Havva Yılmaz'ın yumurtalığından 20 kilo ağırlığında kitle çıkarıldı. 40 santimetre boyuta ulaşan kitle operasyonla alındı. Yılmaz, ameliyat sonrası sağlığına kavuştu.

Haber 29-03-2021 14:35

Ağrı şikayetiyle doktora gitti, karnında 14 kilo kitle olduğunu öğrendi

Zonguldak'ta karın şişliği nedeniyle doktora başvuran hastanın karnında 14 kilogram ağırlığında kitle olduğu anlaşıldı. Hasta, teşhisin ardından ameliyata alındı.

Haber 25-11-2020 17:58

Şoke eden görüntü! Karnından futbol topu büyüklüğünde kitle çıktı

Gaziantep'te karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran 43 yaşındaki kadının karnından futbol topu büyüklüğünde 4 kiloluk kitle çıkarıldı.

Haber 18-09-2020 10:11

Küçük çocuk karın ağrısıyla hastaneye kaldırıldı! Doktor şoke oldu

İstanbul Beylikdüzü'nde 9 yaşındaki çocuk oyuncak olarak satılan stres bilyeleri olarak da bilinen neodyum adlı güçlü mıknatıstan 42 adet yuttu. Kusma karın ağrısı şikayetiyle hastaneye getirilen çocuğun röntgen filmi çekilince gerçek ortaya çıktı. Ameliyata alınan çocuğun delinen bağırsağından mıknatıslar çıkarıldı.

Haber 10-07-2020 10:09

Hamileliğin ilk dönemlerinde oluşan kasık ve karın ağrısı ile ilgili tüm detaylar

Adet gecikmesinin yaşandığı ilk zamanlardan itibaren, karın ve kasık bölgesindeki hafif ağrı ve rahatsızlık hissi, anne adayları tarafından hissedilmeye başlanır.

Kadin 23-06-2020 14:15

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye gitti, rektumundan balık çıktı

Çin’de karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden 30 yaşındaki bir kişinin rektumunda (bağırsak) balık tespit edildi. Balık, 5 saatlik operasyonla alınabildi.

Haber 08-06-2020 13:40

Kist olduğunu sandılar ama... Karın ağrısının nedeni yumurtalık varisi çıktı!

Şiddetli karın ağrısı ve şişkinlik yaşayan 48 yaşındaki Funda Sahillioğlu'nun yaşadığı acıların nedeni 7 yıl sonra ortaya çıktı. İstanbul'da yaşayan ve yumurtalık kisti olduğu gerekçesiyle yıllarca tedavi gören Sahilllioğlu'nun 'gizli hastalığının' yumurtalık varisi olduğu ortaya çıktı. Uzun zamandır fark edilmeyen ve yanlış tedavi gören Sahillioğlu, kısa süreli bir operasyonla sağlığına kavuştu.

Haber 30-01-2020 12:11

Karın ağrısı şikayetiyle gitti, yumurtalığından 3.5 kilo kist çıkartıldı

Karın ağrısı ve şişkinlik şikayetiyle hastaneye başvuran hastanın yumurtalığından 20x15 santimetre büyüklüğünde yaklaşık 3.5 kilo ağırlığında kist çıkarıldı.

Haber 27-01-2020 10:16

Karın ağrısı şikayetiyle geldi, hayatının şokunu yaşadı

Manisa'da Alaşehir Devlet Hastanesi'ne karın ağrısı şikayetiyle muayene olmaya giden Şükrü Karacan (53) film sonuçları çıkınca hayatının şokunu yaşadı. Hastayı muayene eden doktor, safra kesesi taşı teşhisi koyarken ultrason filminde hastanın iç organlarının ters yönde olduğunu fark etti.

Haber 21-01-2020 10:19

Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye başvuran çocuğun ölümüne ilişkin soruşturma

Aydın İl Sağlık Müdürlüğü: - "Konuyla ilgili idari soruşturma başlatılmıştır. Başından sonuna tüm tıbbi süreçler hassasiyetle incelenecek olup adli makamlarla da iş birliği içinde gerekli tüm çalışmalar yürütülmektedir"

Yurthaber 06-01-2020 13:09

Aydın'da karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede ölen çocuk toprağa verildi

Aydın'da karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede ölen çocuk toprağa verildi

Yurthaber 02-01-2020 15:57