Okul Haberleri

Onlar sayesinde faturalarda düşüş 'Enerji dedektifleri' diyorlar! Öğrenciler sınıfa girdikten sonra...

Samsun'un Atakum ilçesinde uygulanan "Enerji Dedektifleri Projesi" sayesinde okullarda tasarruf sağlandı. Projede, o günün nöbetçi öğrencileri, diğer öğrenciler sınıfa girdikten sonra koridorları ve lavaboları dolaşıp açık lamba ya da musluk varsa kapatıyor. Projeyle öğrencilere çevre bilinci aşılamayı ve tasarruf sağlamayı hedeflediklerini söyleyen Atakum İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet İrfan Yetik, "Faturalara yansıdığını görüyoruz" dedi.

Finans 27-03-23 14:44

Malatya'nın 8 ilçesinde depremden 49 gün sonra eğitim-öğretim başladı

"Asrın felaketi" olarak nitelenen 6 Şubat'taki depremlerin ardından Malatya'da 8 ilçede öğrenciler ders başı yaptı.

Yurthaber 27-03-23 10:50

Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde depremden 49 gün sonra eğitim öğretim başladı

Kahramanmaraş'ın Andırın ilçesinde depremden 49 gün sonra eğitim öğretim başladı.

Yurthaber 27-03-23 08:44

Valilik duyurdu! Şanlıurfa merkezde yağış nedeniyle eğitime bir gün ara verildi

Şanlıurfa'da etkili olması beklenen kuvvetli yağış nedeniyle kent merkezinde yarın eğitim öğretime ara verildi.

Haber 19-03-23 20:42

Okula dadanan hırsızlar jandarmadan kaçamadı

İzmir'in Torbalı ilçesinde bir okula girip klima dış ünitesi ve 25 metre internet kablosu çalan 3 şüpheli, jandarma ekiplerince kıskıvrak yakalandı. Adliyeye sevk edilen şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Haber 17-03-23 21:09

SON DAKİKA | Bolu ve Düzce Valisi duyurdu! Deprem sonrası okullarda eğitime ara verildi

Son dakika haberi: Bolu merkezli meydana gelen 4.8 büyüklüğündeki deprem, çevredeki birçok ilden de hissedildi. Depremin hissedildiği illerden Düzce'de eğitime 1 gün ara verildiği duyuruldu. Bolu'da da depremden korkan çocukların evlere gönderildiği beldirildi.

Haber 16-03-23 14:43

Depremden etkilenen Adana'da öğrenciler için ders zili çaldı

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerden etkilenen Adana'da öğrenciler dersbaşı yaptı.

Yurthaber 13-03-23 10:04

Öğretmen ile ilişkisi sonrası görevden alınmıştı! Eski müdürden ikinci skandal: Bu kez de veli ile...

Antalya'da S.Ö. (48), bir ortaokulda müdürken aynı okuldaki kadın öğretmenle ilişki yaşadığı iddiasıyla hakkında soruşturma açılarak görevinden alındı. Bir ilkokula öğretmen olarak gönderilen S.Ö.'nün, bu kez de bir veli ile ilişki yaşadığı ileri sürüldü. Aynı okuldaki öğretmen eşinin boşanma davası açtığı S.Ö. hakkında, Milli Eğitim Müdürlüğü de soruşturma başlattı. Adını açıklamak istemeyen bir öğrenci velisinin olayla ilgili anlattıkları ise şaşkına çevirdi. İşte olayın detayları...

Haber 13-03-23 09:59

Deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? Kahramanmaraş, Hatay, Adana’da okulların açılma tarihi belli mi?

Deprem bölgesinde okulların ne zaman açılacağı araştırılıyor. Yarıyıl tatili 6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş depremi nedeniyle uzamıştı. Çevre iller olan Hatay, Malatya, Adana ve diğer illerde okulların ne zaman açılacağı merak konusu. Peki deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? Kahramanmaraş, Hatay, Adana’da okulların açılma tarihi belli mi? İşte detaylar...

Egitim 06-03-23 09:19

Mersin'de deprem sonrası 59 okul boşaltıldı, 16'sı için yıkım kararı verildi

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından Mersin'de 59 okul, depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle boşaltıldı, 16'sı için yıkım kararı verildi.

Haber 03-03-23 16:55

Depremzede çocuklara ailelerinin yanı başında eğitim imkanı

Depremlerden etkilenen illerden tahliye edilip Erzurum Hizmetiçi Eğitim Enstitüsü'ne yerleştirilen ailelerin çocuklarına aynı çatı altında oluşturulan sınıflarda, özel okul ortamında eğitim imkanı sunuluyor.

Yurthaber 02-03-23 11:46

İskenderun'da LGS ve YKS'ye hazırlanan öğrencilere çadırlarda kurs verilmeye başlandı

Kahramanmaraş merkezli 6 Şubat'ta meydana gelen depremlerin etkilediği kentlerden Hatay'ın İskenderun ilçesinde Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavları ile Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na (YKS) hazırlanan 8. ve 12. sınıf öğrencileri, Mehmetçik tarafından kurulan çadırlarda eğitim görmeye başladı.

Yurthaber 01-03-23 14:05

Depremden etkilenen Şanlıurfa'da eğitim öğretim yeniden başladı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Şanlıurfa'da, eğitim öğretim hayatı bugün yeniden başladı.

Yurthaber 01-03-23 10:17

Depremden etkilenen Kilis'te öğrenciler dersbaşı yaptı

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilendiği için eğitim öğretime ara verilen Kilis'te, ders zili çaldı.

Yurthaber 01-03-23 10:16

Depremden etkilenen Diyarbakır'da öğrenciler dersbaşı yaptı

Diyarbakır'da, deprem nedeniyle ara verilen eğitim öğretim yeniden başladı.

Yurthaber 01-03-23 10:15

Deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? 10 ilde okulların açılış tarihi belli oldu mu? İşte son açıklamalar...

Kahramanmaraş merkezli, çevresindeki on bir ili etkileyen depremlerin ardından okulların açılma tarihleri ertelendi. Depremden etkilenen iller kategoriye ayrılmıştı ve birinci kategoride yer alan Adana'da okulların 1 Mart itibarıyla açılması bekleniyor. Ancak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer tarafından yapılan açıklamaya göre Adana'da okulların açılma tarihi ertelendi. Peki deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? 10 ilde okulların açılış tarihi belli oldu mu? İşte son açıklamalar...

Egitim 28-02-23 13:04

Van'da okuldan kömür çaldığı iddiasıyla 2 şüpheli tutuklandı

Tuşba ilçesinde okuldan 1 ton kömür çaldığı iddiasıyla 2 zanlı tutuklandı.

Yurthaber 28-02-23 07:53

Adıyaman'da okullar eğitim öğretime hazırlanıyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Adıyaman'da okullarda yeniden eğitim öğretime başlanabilmesi için çalışmalar sürüyor.

Yurthaber 27-02-23 11:03

ADANA'DA OKULLAR ne zaman açılacak, ertelendi mi? Adana'da okullar 1 Mart'ta açılacak mı? Bakan Özer açıkladı!

Adana'da okulların açılacağı tarih, Türkiye'yi derinden yaralayan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 şiddetindeki depremler nedeniyle ertelenmişti. Adana'da okulların 1 Mart itibarıyla başlayacağı açıklanmıştı ancak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, konuya ilişkin güncel bir açıklama yaptı. Peki Adana'da okullar ne zaman açılacak? Adana'da okullar ne zamana kadar tatil olacak? İşte detaylar...

Egitim 27-02-23 07:16

Deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? Okulların ne zaman açılacağı belli oldu mu? İşte güncel açıklamalar...

Deprem nedeniyle Kahramanmaraş, Kilis, Hatay, Adana ve diğer illerde okulların açılacağı tarih ertelendi. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Adana'da okulların açılmasına ilişkin yeni tarihi duyurdu. Peki deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? Okulların ne zaman açılacağı belli oldu mu? İşte güncel açıklamalar...

Egitim 26-02-23 17:24

MEB'den 93 okul hakkında İstanbul Valiliği'ne yazı: İvedilikle...

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), İstanbul Valiliğine gönderdiği yazıyla depreme dayanıksız olduğu gerekçesiyle tahliye kararı alınan 93 okulun yıkılıp yeniden yapılması veya güçlendirilmesi süreçlerinin hızla tamamlanmasını istedi.

Haber 24-02-23 17:59

Okul bahçesine düşen aracın kamera görüntüleri ortaya çıktı

Balıkesir’de direksiyon hakimiyetini kaybederek okul bahçesine düşen aracın görüntüleri güvenlik kameralarına takıldı. Okul bahçesine düşen aracın sürücüsünün bir anlık direksiyon hakimiyetini kaybederek kaldırımın üzerinden okul bahçesine düşmesi anbean görüntülendi.

Haber 24-02-23 16:56

Veliler kazan kaldırdı! Okula mı yolluyorum yoksa mezara mı? Sınıf annesinin Whatsapp grubuna gönderdiği görüntü yürekleri ağza getirdi!

Sınıf annesinin WhatsApp grubuna gönderdiği görüntü velilerin yüreğini ağzına getirdi. İstanbul'un Gaziosmanpaşa ilçesindeki Büyük Fuat Paşa İkokulunda hem veliler hem de çocuklar tedirgin. Üstelik çocuklar teneffüste bile deprem konuşup "Okulumuz da yıkılıp altında kalırsak diye korkuyoruz" diyor. Bu endişenin nedeni ise okuldaki bazı kolonlarda gözle görülen tehlike. Veliler bu duruma isyan etti.

Haber 24-02-23 08:38

Tekirdağ'da afet bölgelerinden nakil yoluyla gelen 1137 öğrenci öğrenim görüyor

Tekirdağ'da deprem bölgelerinden gelen 1137 öğrenci öğrenimlerine devam ediyor.

Yurthaber 22-02-23 14:29

İkinci ara tatil ne zaman, hangi tarihte? İkinci ara tatil ertelenecek mi? MEB'den açıklama!

Kahramanmaraş merkezli yıkıcı depremin ardından okulların tatil edildiği duyurulmuştu. Sonrasında yapılan açıklamaya göre illerin üç kategoriye ayrıldığı ve bu üç kategoriye göre okulların farklı tarihlerde açılacağı belirtilmişti. Öğrencilerin gözleri ikinci ara tatile çevrildi. Peki ikinci ara tatil ne zaman, hangi tarihte? İkinci ara tatil ertelenecek mi? MEB'den açıklama!

Egitim 22-02-23 09:11

Yarın okullar tatil mi? 22 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir'de yarın okullar var mı yok mu?

6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve diğer on ili etkileyen depremlerin ardından okullar tatil edilmişti. Sonrasında illerdeki okullar etaplara ayrılmış ve okulların hangi şehirlerde tatil edildiği aktarılmıştı. Geçtiğimiz gün Hatay'da bir deprem daha meydana geldi. Bunun ardından okulların akıbeti yeniden araştırılmaya başlandı. Peki yarın okullar tatil mi? 22 Şubat İstanbul, Ankara, İzmir'de yarın okullar var mı yok mu? İşte merak edilenler...

Egitim 21-02-23 16:50

CHP'li Canan Kaftancıoğlu'ndan İstanbul'da 93 okulun tahliye edilmesiyle ilgili açıklama! 'Geç ama doğru bir karar'

CHP'li Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Valiliğinin riskli bulunan 93 okul ve eğitim kurumunun tahliyesi edilmesine ilişkin kararının geç alınmış ancak doğru bir karar olduğunu söyledi.

Haber 21-02-23 16:48

İzmir'de bazı okullar için tahliye kararı! Vali Köşger duyurdu

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem sonrası, 11 ilde oluşan yıkımlara ilişkin diğer illerde de harekete geçildi. İstanbul'un ardından İzmir'de de bazı okullar için tahliye kararı verildi. İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger ildeki 8 okulun tahliye edileceğini duyurdu.

Haber 20-02-23 21:32

İstanbul’un ardından diğer illerden peş peşe okullarla ilgili karar! Tahliye ve yıkım...

İstanbul’da 93 okula tahliye kararından sonra deprem riski konusunda illerden okullara dair kararlar geliyor. Manisa Kula’da depreme dayanıklı olmadığı tespit edilen 1 okulun tahliye edilip yıkılacağı ve diğer okullarda da denetimlerin sürdüğü öğrenildi. Salihli’de de 5 okula depreme dayanıksız olduğu için yıkım kararı verildi. Ayrıca Bursa Mustafakemalpaşa’da son 3 yılda tehlike arz eden 4 okulun deprem güçlendirmesi tamamlanarak eğitime devam edilirken 7’sinde güçlendirme çalışmaları sürüyor.

Haber 20-02-23 15:19

Deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? 10 ilde okullar ne zamana kadar tatil, açılacak mı? Bakan Mahmut Özer açıkladı

6 Şubat'ta meydana gelen Kahramanmaraş depreminde Hatay, Adıyaman, Malatya, Kilis, Diyarbakır, Şanlıurfa ve Adana da dahil olmak üzere on il derinden etkilendi. Binlerce binanın yıkıldığı depremin sonrasında okulların daha geç açıklanacağı açıklandı. Son açıklamasıyla Bakan Özer, deprem bölgesindeki okulların hangi tarihte eğitime yeniden başlayacaklarını belirtti. Peki deprem bölgesinde okullar ne zaman açılacak? İşte detaylar...

Egitim 20-02-23 12:16

İstanbul'da öğrenciler üzgün! 93 okulun tahliyesi bugün başladı... Bir anda hayatımız altüst oldu

Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından tüm Türkiye teyakkuz haline geçti. İstanbul Valiliği, kentte 93 okulun depreme dayanıklı olmadığı gerekçesiyle bugün itibarıyla tahliye edileceğini duyurmuştu. Belirlenen okul ve eğitim kurumundaki öğrencilerin güvenli okullara nakledilmesine bugün başlandı. Bazı okullar, karardan habersiz olan veli ve öğrencilere duyuru yapmak adına kapılarını açarken yoğunluk oluştu. Öte yandan mega kentte sabah saatlerinde trafikte de yoğunluk görüldü.

Haber 20-02-23 10:44

Öğrencilerine okullarına geri dönüyor! Deprem sonrası 71 ilde ikinci dönem bugün başlıyor

Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle eğitim-öğretime verilen aranın ardından deprem bölgesi dışındaki 71 ilde, okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki öğrenciler, bugün ders başı yapacak.

Egitim 20-02-23 07:49

BUGÜN okullar açık mı? 20 Şubat Pazartesi bugün okullar var mı yok mu? İlkokul, ortaokul, liselerde son durum...

Yarıyıl tatilinden sonra deprem nedeniyle eğitime ara verildi. Milli Eğitim Bakanlığı Mahmut Özer, depremden etkilenen illerdeki okulların mart ayında açılacağını duyurmuştu. İstanbul, İzmir, Ankara gibi büyükşehirlerdeki birçok öğrenci bugün okulların açılıp açılmayacağını merak ediyor. Çok sayıda öğrenci ve veli arama motorlarında konuya ilişkin sorgulama yapıyor. Peki bugün okullar açılacak mı? 20 Şubat Pazartesi bugün okullar var mı yok mu? İşte detaylar...

Egitim 20-02-23 07:01

Deprem sonrası 10 ilde okullar ne zaman açılacak? Bakan Özer ‘Bir karar daha aldık’ diyerek duyurdu!

Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, deprem bölgesi Gaziantep'te önemli açıklamalarda bulundu. 71 ilde okulların yarın açılacağının altını çizen Bakan Özer, "10 ilde okullar ne zaman açılacak" sorusuna da yanıt verdi. Bakan Özer "Bir karar daha aldık" ifadelerini kullanırken söz konusu kararı yarın açıklanacağını söyledi.

Egitim 19-02-23 14:25

Denetimler hızlandırıldı! Çorlu'da 5 okula 'deprem' tahliyesi

Kahramanmaraş merkezli deprem felaketi sonrası denetimler hızlandı. Tekirdağ'ın Çorlu ilçesinde yapılan denetimlerde, depreme dayanıklı olmadığı belirlenen 5 okulun tahliyesine karar verildi. Tahliye kararı verilen okullardaki 7 bin 917 öğrenci başka okullara nakledildi. Yıkılmasına karar verilen okullardaki malzemeler de görevliler tarafından taşınmaya başlandı. Yetkililer, okulların depreme dayanıklı olup olmadığı incelemesinin sürdüğünü belirtti. İşte detaylar...

Haber 19-02-23 11:15

Bakan Özer duyurdu: Nakil olan depremzede öğrenciler için devam zorunluluğu aranmayacak

Merkez üssü Kahramanmaraş olan 6 Şubat 2023 tarihli depremlerin ardından içerisinde okulların da olduğu birçok bina hasar görmüştü. 10 ilde 1 Mart'a kadar eğitime ara verilirken, 71 ilde eğitim 20 Şubat'ta başlayacak. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş merkezli depremler nedeniyle 10 ilden diğer illerdeki okullara nakil olan öğrencilerin de devamsızlıkla ilgili hükümlerden muaf tutulmasına karar verdiklerini açıkladı.

Haber 18-02-23 14:56

OKULLAR NE ZAMAN AÇILACAK? Okullar 20 Şubat'ta açılacak mı? Bakan Özer'den okul açılış tarihi açıklaması...

Okullar ne zaman açılacak? Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve Gaziantep, Hatay, Malatya, Şanlıurfa, Adana gibi komşu illeri etkileyen 6 Şubat depreminin ardından Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den yeni bir açıklama geldi. Bakan Özer'in açıklaması ve detaylar merak edildi. Peki okullar ne zaman açılacak? Okullar 20 Şubat'ta açılacak mı? İşte Bakan Özer'in açıklaması...

Egitim 13-02-23 09:20

İkili öğretim sistemi nedir? İkili eğitim sistemi nasıl uygulanır? MEB detayları duyurdu

Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve çevre illeri de etkileyen depremin ardından arama kurtarma çalışmaları sürüyor. Bu esnada eğitim hayatının akıbetiyle ilgili alınan kararlar duyurulmaya devam ediyor. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, ihtiyaç olan yerlerde ikili eğitim sistemine geçileceğini anlattı. Peki ikili öğretim sistemi nedir? İkili eğitim sistemi nasıl uygulanır? İşte detaylar...

Egitim 12-02-23 17:27

SON DAKİKA | Milli Eğitim Bakanı Özer duyurdu! 71 ilde okullar 20 Şubat'ta açılacak, 10 ilde 1 Mart'a kadar ara verildi

Son dakika haberi: Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Kahramanmaraş Pazarcık merkezli deprem sonrası eğitim öğretim süreçlerine ilişkin açıklamalarda bulunuyor. Bakan Özer; 71 ilde okulların 20 Şubat'ta açılacağını, 10 ilde ise 1 Mart'a kadar eğitim ve öğretime ara verildiğini duyurdu.

Haber 12-02-23 14:08

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan dikkat çeken çağrı! 'Okulları kapatmayın'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, sosyal medya hesabından dikkat çeken bir çağrıda bulundu. "Sakın okulları kapatmayın, sakın" diyen Kılıçdaroğlu, "Elimizde bir tek gençlerimiz kaldı" ifadelerini kullandı. Kılıçdaroğlu'nun paylaşımının, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın üniversitelerle ilgili kararı duyurmasının ardından gelmesi dikkat çekti. İşte Kılıçdaroğlu'nun o paylaşımı...

Haber 11-02-23 17:46

Okullar ne zaman açılacak? İkinci dönem yarıyıl tatili uzatıldı mı, kaç gün oldu? YÖK ve MEB'den açıklama!

Deprem bölgelerinde arama kurtarma çalışmaları devam ediyor. Kahramanmaraş'ta ve etkilenen 10 ilde meydana gelen yıkım sonucunda OHAL ilan edilmişti. Bir son dakika açıklaması da eğitim alanında yapıldı. MEB tarafından yapılan açıklamaya göre okulların açılma süresi uzatıldı. Peki okullar ne zaman açılacak? İkinci dönem yarıyıl tatili kaç gün oldu? İşte detaylar...

Egitim 10-02-23 11:45

İlber Ortaylı'dan deprem bölgesi için kritik çağrı! 'Bir hafta daha tatil verilmeli ki...'

Prof. Dr. İlber Ortaylı, deprem bölgesi ile ilgili dikkat çeken bir çağrıda bulundu. Ortaylı, lise ve üniversite öğrencilerinin deprem bölgelerine yönelik yardımlarına dikkat çekerek, okullarda tatilin bir hafta daha uzatılması çağrısı yaptı.

Haber 09-02-23 14:52

SON DAKİKA | Deprem bölgesindeki okullar için yeni karar! İkinci dönem şartı aranmayacak

Son dakika haberi: Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer'den deprem bölgesindeki okullarla ilgili yeni bir açıklama geldi. Bakan Özer, deprem bölgesindeki okullarda 2. dönem şartı aranmayacağını duyurdu. Öte yandan açık öğretim okullarına kayıt işlemleri de 3 Nisan'a kadar uzatıldı.

Haber 09-02-23 14:38

Batman, Bayburt ve Muş'ta yarın okullar tatil mi? 7 Şubat yarın Batman, Bayburt ve Muş'ta okullar var mı? Tatil açıklaması geldi!

Batman, Bayburt ve Muş'ta okulların tatil olup olmayacağı araştırılıyor. Deprem ve olumsuz hava şartlarının etkisi sürerken birçok ilin valiliklerinden peş peşe, okulların tatil edileceğine ilişkin açıklama geldi. Peki Batman, Bayburt ve Muş'ta yarın okullar tatil mi? 7 Şubat yarın Batman, Bayburt ve Muş'ta okullar var mı? İşte merak edilenler...

Haber 06-02-23 17:31

Gaziantep ve Şanlıurfa'da deprem sonrası okullar tatil mi? Gaziantep ve Şanlıurfa'da okullar kaç gün tatil?

6 Şubat sabah saatlerinde Gaziantep'te 6,4 büyüklüğünde deprem oldu. Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 büyüklüğünde depremin en çok hissedildiği il Şanlıurfa oldu. Deprem can kaybı ve yaralanmalara neden oldu. Peki Gaziantep ve Şanlıurfa'da deprem sonrası okullar tatil mi? 7 Şubat yarın Gaziantep ve Şanlıurfa'da okullar tatil olacak mı?

Haber 06-02-23 17:20

Kayseri'de yarın okullar tatil mi? 7 Şubat yarın Kayseri'de okullar var mı yok mu? Valilikten tatil açıklaması

'Kayseri'de yarın okullar tatil mi?' sorusunun yanıtı, 6 Şubat'ta birçok ilde meydana gelen depremin paniği ve bunun yanında olumsuz hava şartları devam ederken sorgulanmaya başlandı. Valilik, okulların tatil olup olmayacağıyla ilgili açıklama yaptı. Peki Kayseri'de yarın okullar tatil mi? 7 Şubat yarın Kayseri'de okullar var mı yok mu? İşte detaylar...

Haber 06-02-23 17:13

YARIN OKULLAR TATİL Mİ? Türkiye'de okullar kaç gün tatil edildi? MEB'den tüm öğrencilere duyuru!

Türkiye 6 Şubat sabahına deprem ve kar haberiyle uyandı. Bazı illerde deprem, bazı illerde ise olumsuz hava şartları nedeniyle okulların tatil edildiği açıklaması yapılmıştı. Son dakika haberiyle birlikte Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Türkiye'de tüm öğrenciler ve öğretmenleri ilgilendiren o 'tatil' haberini duyurdu. Peki yarın okullar tatil mi? Türkiye'de okullar kaç gün tatil edildi? MEB'den tüm öğrencilere duyuru!

Haber 06-02-23 17:12

Ankara'da okullar tatil mi? Ankara'da okullar kaç gün tatil? İşte son dakika açıklaması

Öğrenciler yarıyıl tatilinin ardından 6 Şubat Pazartesi günü ikinci döneme başladılar. Ancak olumsuz hava şartları nedeniyle yapılan açıklamalarda İstanbul, Ankara gibi birçok şehirde okullar tatil edildi. Öğrenciler ve velileri 7 Şubat Salı günü Ankara'da okulların tatil olup olmayacağını merak ediyor. Peki 7 Şubat Salı günü Ankara'da okullar tatil mi? İşte tüm detaylar...

Haber 06-02-23 17:09

Balıkesir'de okullar bir gün daha tatil edildi

Balıkesir'de olumsuz hava koşulları nedeniyle il genelinde eğitime yarın da ara verildi.

Yurthaber 06-02-23 15:15