Özgür Özel Haberleri Ve Son Dakika Özgür Özel Haberleri

Özgür Özel Haberleri Ve Son Dakika Özgür Özel Haberleri

Özgür Özel, 21 Eylül 1971 yılında Manisa'da dünyaya geldi. Manisa ve İzmir arasında süregelen eğitim süreci geçirdi. Ege Üniversitesi'nde Eczacılık okuyan Özgür Özel, 2011 yılına kadar eczacılık mesleğini sürdürdü. Eczacılık alanında birçok konferans ve kongrede yer aldı. Tür Eczacıları Birliği'nde önemli görevler aldı. 2011 yılında ise milletvekili seçildi. CHP Manisa Milletvekili olarak meclise giren Özgür Özel, siyaset kariyerine başlangıç yaptı. Milletvekilliğinin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday oldu fakat seçilmedi. 2015 seçimlerinde tekrar meclise giren Özgür Özel, CHP Parti Meclis Üyeliği de yaptı. 2015 Uğur Mumcu Yılın Siyasetçisi Ödülü'ne layık görülen Özgür Özel, siyaset hayatına devam ediyor.

Özgür Özel Haberleri

CHP'de Hatay tartışmaları devam ediyor! Özel: Düşündük taşındık gecenin 3'ünde karar verdik

CHP'de Hatay bilmecesi geçtiğimiz günlerde son buldu. Vatandaşlar tarafından protesto edilen Lütfü Savaş'ın adaylığı geri çekilmedi. Bazı kesimlerce tepki gösterilen kararla ilgili CHP lideri Özgür Özel'den yeni bir açıklama geldi. Özel, "Düşündük, taşındık gecenin 03:00'ünde verdiğimiz karar Lütfü Savaş ile devam etme yönünde oldu" dedi.

Haber 22-02-2024 11:25

Milli muharip uçak KAAN’ın ilk uçuşu sonrası Özgür Özel ve İmamoğlu'ndan peş peşe paylaşım

Milli muharip uçak KAAN’ın ilk uçuşunu başarıyla gerçekleştirmesi ile ilgili CHP Genel Başkanı Özgür Özel’den de açıklama geldi. Özel açıklamasında emeği geçen herkese teşekkür ederken “ülkemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı. Özel'in ardından İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun yapmış olduğu paylaşım da dikkat çekti. İmamoğlu, "Yürekten tebrik ederim" dedi.

Haber 21-02-2024 13:25

Özgür Özel'in memleketi Manisa'da şok! Elektrikler kesildi, CHP'li adayın başvurusu yetişmedi

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’in memleketi Manisa'da, partilileri şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Saruhanlı ilçesinin CHP’li Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Zeki Bilgin’in adaylık başvurusu ve meclis üyeliği listesi YSK sistemine geç girilmesi sebebiyle kabul edilmedi.

Haber 21-02-2024 09:07

Çizmeyi aşan Şevki Yılmaz için CHP lideri Özgür Özel'den 'foseptik çukuru' çıkışı: Atatürk'e hakarete tepkisi dikkat çekti

Atatürk'e hakaret eden eski Refah Partisi milletvekili Şevki Yılmaz'a tepki yağmaya devam ediyor. Skandal ifadeleriyle eleştiri oklarını üzerine çeken Yılmaz'a son olarak CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den sert sözler geldi. Özel, tepkisinde "foseptik kamyonu" çıkışıyla dikkat çekti.

Haber 20-02-2024 16:07

CHP lideri Özgür Özel'den 'Medeni Kanun' için kutlama mesajı: Çağının çok ötesinde adımlar atılabilmesini sağladı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Medeni Kanun'un kabulünün 98'inci yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

Haber 17-02-2024 16:56

Özgür Özel'in zor anları! Cemil Tugay sanarak elini kaldırdığı kişi...

Türkiye, yapılacak yerel seçimlere kilitlenmiş durumda. Siyasi partiler seçim mitinglerine tam gaz devam ediyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay sanarak başka birisinin elini kaldırdı. Yaşanan o ilginç anlar sonrası hatasının farkına varan Özel, hızla Cemil Tugay'ı bularak elini kaldırdı.

Haber 16-02-2024 17:03

Emekli bayram ikramiyesi zammına ilk tepki! CHP lideri Özel: Bir kilo et olmuş 600 lira, yapa yapa bin lira zam yapıyor

Bayram ikramiyesindeki 1000 liralık artışı duyuran Cumhurbaşkanı Erdoğan'a CHP lideri Özgür Özel'den tepki gecikmedi. AK Partili ve MHP'li seçmene de seslenen Özel, "2 bin lirayı 5 bin bile yapmayan, bayram ikramiyesini 1000 lira artırmayı reva görene oy verilirse bunlar böyle devam eder" diye konuştu.

Haber 16-02-2024 16:06

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Cemil Tugay'ın zor anları! Sahneye çıkarken...

31 Mart yerel seçim maratonu tam gaz devam ederken CHP lideri Özgür Özel, İzmir Aday Tanıtım Töreni'nde açıklamalarda bulundu. İzmir'de 30'da 30 yapacağını ifade eden Özel'in 'çok sevdiğim ve güvendiğim' sözleriyle sahneye davet ettiği İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Cemil Tugay, sahneye çıkarken merdivenlerde düştü. Canlı yayında gerçekleşen olay anbean görüntülendi.

Haber 15-02-2024 15:38

'100 yılın sürprizini yapacağız' diyerek açıkladı! Özgür Özel'den iddialı sözler... Ankara, İstanbul, Hatay, Malatya... Gökhan Zan'ın talebini ilk kez açıkladı

Lütfü Savaş bilmecesi, Gürsel Tekin'in istifası derken; hareketli günler geçiren CHP'de Genel Başkan Özgür Özel'den iddialı açıklamalar geldi. Ankara ve İstanbul'da çok rahat olduğunu belirten Özel, "100 yılın sürprizini Malatya’da yapacağız" diye konuştu. "Savaş’a alternatifi anketlerde görürsem adayı değiştiririm" diyen Özel, TİP'ten aday olan Gökhan Zan'ın talebini de ilk kez açıkladı. Özel, Haluk Levent'e adaylık teklifiyle ilgili de konuştu.

Haber 15-02-2024 07:53

CHP lideri Özgür Özel, Mansur Yavaş ve Erdal Beşikçioğlu ile birlikte halka seslendi: Size bir müjdem var'

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Mansur Yavaş ve Erdal Beşikçioğlu ile birlikte Ankara Etimesgut'ta vatandaşlara seslendi. "Size bir müjdem var" diyen Özel "Size biraz önce Erdal Başkan'dan bahsettim. Çok iyi bir oyuncu diye. Filmlerde çok güzel kendisini ifade ediyor, hepimizi memnun ediyor diye. Yarın akşamı bekleyin, kendisini oynayan, olduğu gibi görünen muhteşem bir televizyon starı ile karşılaşacaksınız" ifadelerini kullandı.

Haber 14-02-2024 20:01

'Kılıçdaroğlu'nu indirdin, Özel'i de yiyeceksin' CHP'li isimden büyük iddia! İsmail Küçükkaya'dan canlı yayında '1 Nisan' çıkışı...

Cumhuriyet Halk Partisi'nin yeni açıklanan adayları İsmail Küçükkaya'nın hedefi olunca Eren Erdem'den 1 Nisan tarihi hakkında çok konuşulacak bir iddia geldi. Partinin İzmir ve Çankaya belediye başkan adayları için Küçükkaya, "Beni heyecanlandırmayan halkımı da heyecanlandırmaz" dedi. Erdem'in İmamoğlu ile birlikte Kılıçdaroğlu ve Özel hakkındaki sözleri dikkat çekti.

Haber 14-02-2024 11:25

Özgür Özel'den 'Lütfü Savaş' açıklaması! 'Anketlerde bir şey görürsek...'

CHP Lideri Özgür Özel, Hatay'da protestoyla karşılaşan ve adaylığı tartışma konusu olan Lütfü Savaş ile ilgili açıklamada bulundu. "Hatay'da aday değişikliği olacak mı?" sorusuna yanıt veren Özel, "Yaptığımız anketler bize bir şehirde yanlış yaptığımız sinyalini veriyorsa ya da verirse bu değerlendirilir. Anketlerde bir şey görüyorsak müdahale ediyoruz, görürsek ederiz" ifadelerini kullandı.

Haber 11-02-2024 12:45

CHP’de 'Şükran Kütükçü' krizi! Kendini odaya kilitledi, polis odayı kapıyı kırıp boşalttı

Cumhuriyet Halk Partisi’nde (CHP) Özgür Özel ve Kemal Kılıçdaroğlu ekiplerinin makam odası makam paylaşımı yüzünden TBMM’de sorun yaşandı. Kurultay sürecinde taraf değiştirerek Özgür Özel’in bulunduğu değişimcilerin tarafında geçen protokol müdürü Şükran Kütükçü, kendini odaya kilitleyip kapıyı açmayınca, polis kapıyı kırıp odayı boşalttı.

Haber 11-02-2024 10:31

Özgür Özel'den çok konuşulacak yerel seçim çıkışı! 'Sandıkta bu iktidara kim dur diyecekse...'

DİSK'in 17. Olağan Genel Kurulu başladı. Kongrenin açılışında konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Özel, "Bu iktidara sahada, sandıkta kim 'dur' diyecekse onun adaylarına destek veriyorum. Ben Cumhur İttifakı'nın sömürü düzenine karşı, karşısında kazanacak ve bir mesajla da bu iktidara artık 'dur' diyebilecek bir yerel örgütlenmeyi destekliyor, toplumsal muhalefetin güç kazanacağına inanıyorum' diyen herkesi Türkiye İttifakı'na davet ediyorum" dedi.

Haber 09-02-2024 17:25

Özgür Özel'den Meral Akşener’e taziye ziyareti

CHP ile İYİ Parti arasında bugün dikkat çeken bir görüşme gerçekleşti. CHP Genel Başkanı Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e ablasının vefatı nedeniyle taziye ziyaretinde bulundu.

Haber 07-02-2024 16:55

Depremzede kadından CHP lideri Özgür Özel'e tepki: 'Burada konuşma yapamazsınız, burası siyaset yeri değil'

6 Şubat'taki deprem felaketinin yıl dönümü nedeniyle Gaziantep'in İslahiye ilçesinde deprem şehitliğini ziyaret eden Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel, depremzede bir vatandaşın tepkisine maruz kaldı. Afetzede bir kadın, "Burada konuşma yapamazsınız, burası siyaset yeri değil" diyerek CHP lideri Özel'e tepki gösterdi.

Haber 06-02-2024 13:54

Siyasette 'Hatay' polemiği: Erdoğan'ın gündem yaratan çıkışına Özgür Özel'den yanıt gecikmedi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın dün Hatay hakkında sarf ettiği sözlere CHP lideri Özgür Özel sert yüklendi. Erdoğan'ı "siyasi şantaj yaparak oy istemekle" suçlayan Özel, "Depremzedeye tehdit olur mu! Recep Tayyip Erdoğan'ın kalbinin yerinde taş olsa böyle laf edilmez" dedi.

Haber 04-02-2024 16:54

Özel'den aday listeleriyle ilgili özeleştiri: Dört dörtlük olmayabilir

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, belediye başkan adaylarını belirlerken istediklerini tam anlamıyla hayata geçiremediklerini belirterek, "Listeler dört dörtlük olmayabilir. İstediğimiz her yerde istediğimizi yapamadık ama bu değişim ruhu ve inancıyla, sizlerin desteğiyle bu parti değişerek iktidara yürüyecek, söz veriyoruz." dedi.

Haber 03-02-2024 16:21

Fatih Portakal'dan canlı yayında CHP için çok konuşulacak sözler! Böyle giderseniz duvara toslarsınız

Cumhuriyet Halk Partisi'nde yerel seçimler için aday belirleme çalışmaları yaşanan tartışmalarla beraber devam ediyor. CHP'de bazı il ve ilçelerdeki adaylara parti içinden tepkiler gelirken, Fatih Portakal da canlı yayında dikkat çeken ifadeler kullandı. "Böyle giderseniz duvara toslarsınız" diyen Portakal, CHP lideri Özel'e de eleştiride bulunarak "Örgütün dinlenmediği, üstten bir takım kuvvetli isimlerin isim belirlediği iddia ediliyor. Özgür Özel benim gözümde bir lider değil olmadı" dedi.

Haber 02-02-2024 23:24

Muharrem İnce'den Özgür Özel’e şiir: Ben diyorum siyasette ilke, o diyor istedi benden ilçe

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’e şiirli göndermede bulunarak, “Ben diyorum ’siyasette ilke’. O diyor ’istedi benden ilçe’. Ben diyorum ’arada Ali de olsun’. O diyor ’her yer veli ile dolsun’ ” dedi.

Haber 31-01-2024 13:21

Kürsüye elindeki tablolarla geldi, çay ve hesabı dikkat çekti! CHP lideri Özgür Özel'den dikkat çeken iddia: Tayyip beyin sinirli telefonu ile geri çektiler

Partisinin grup toplantısında açıklamalarda bulunan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, artan fiyatlara dikkat çekti. Cumhurbaşkanı Erdoğan yıllar önce yapmış olduğu 'simit ve çay hesabını' hatırlatan Özel, bir ailenin aylık çay ve simit giderinin 11 bin 250 TL olduğunu söyledi. Özel, Ankara'da simit fiyatının 15 TL zam yapılıp geri çekilmesiyle ilgi de "Tayyip beyin sinirli telefonu ile geri çektiler" iddiasında bulundu. Özel'in, DEM Parti açıklaması da dikkat çekti.

Haber 30-01-2024 14:40

CHP'de tartışmanın adı İzmir! Cemil Tugay kararı sonrası Özgür Özel'den ilk yorum: 22 saat boyunca...

CHP'nin uzun süredir beklenen İzmir kararı belli oldu! Tunç Soyer'in yeniden aday gösterilip gösterilmeyeceği merak edilirken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Cemil Tugay oldu. Buğra Gökçe'nin de yer aldığı ve tartışmaların eksik olmadığı İzmir yarışında nihai kararın ardından Özgür Özel ilk kez konuştu. Özel'in '22 saatlik süreç' ile ilgili anlattıkları dikkat çekti.

Haber 30-01-2024 10:28

CHP lideri Özel duyurdu! Yılmaz Büyükerşen'e yeni görev 'Buradan ilan ediyorum'

Cumhuriyet Halk Partisi’nin (CHP) Eskişehir ilçe ve belediye başkan adaylarını açıklamak için düzenlediği tanıtım toplantısında konuşan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 86 yaşındaki Prof. Dr. Yılmaz Büyükerşen’in Türkiye’deki bütün CHP’li belediyelerin yer alacağı komisyonun genel koordinatörü olacağını söyledi.

Haber 27-01-2024 16:56

Tüm emeklilere çağrısı var! Milletin derdi zam, zam, zam deyip Erdoğan ile Bahçeli'ye seslendi: Milletin derdi DEM değil

CHP lideri Özgür Özel memur emeklisine ve en düşük emekli maaşına gelen zamlar üzerinden iktidarı eleştirdi. TBMM kürsüsünden emeklileri 'direniş'e davet eden Özel, DEM Parti'yle görüşmeleri nedeniyle CHP'ye gelen tepkilere değinerek "Ağzınıza dolamışsınız DEM, DEM, DEM, milletin derdi zam, zam, zam" diye konuştu.

Haber 23-01-2024 15:45

Ankara kulislerini hareketlendiren iddia! Kılıçdaroğlu, Özgür Özel’in teklifine sıcak bakmadı

Yerel seçimler öncesi Ankara kulislerindeki hareketlilik devam ederken dikkat çeken bir görüşme daha gerçekleşti. CHP’nin yeni ve eski genel başkanı bir araya geldi. Özgür Özel ile Kemal Kılıçdaroğlu arasında yaşanan görüşme ile ilgili ise dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Haber 23-01-2024 07:30

Başak Demirtaş'ın 'İstanbul' çıkışı gündem olmuştu! CHP lideri Özgür Özel'den ilk açıklama

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, Selahattin Demirtaş'ın eşi Başak Demirtaş'ın İstanbul adaylığı çıkışı ile ilgili olarak "Başak Demirtaş’ın yaptığı açıklamaların tamamı, aslında Recep Tayyip Erdoğan’ın bugüne kadar söylediği tüm sözleri yalanlar nitelikte" dedi.

Haber 22-01-2024 19:00

Emekli maaşlarına zamma veryansın etti! CHP lideri Özel: İlan ettikleri rakamla dalga geçiyorlar

Emekli maaşlarına zammı açıklarken Cumhurbaşkanı Erdoğan 2024'ü de 'emekliler yılı' ilan etmişti. Bugün düzenlenen 'Emekliler Buluşması' programında CHP lideri Özgür Özel, "Bu seneyi emekli yılı ilan ettiler, emekli yılının başında emekliyle dalga geçecek rakamlar ilan ettiler" sözleriyle tepkisini dile getirdi. Emeklilerin manava bile gitmeye çekindiğini ifade eden Özel, CHP'nin en düşük emekli maaşına ilişkin yasa teklifine de değindi.

Haber 19-01-2024 12:58

Son dakika | Akşener'in son hamlesine Özgür Özel sitem etti! İYİ Parti'ye 'Cumhur İttifakı' tepkisi: Bizi çok üzüyor

Son dakika haberi: Siyasetin gündeminde hain saldırıları sonrası yayımlanan bildirilere dair polemikler devam ediyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan son saldırıların ardından Bahçeli ve Akşener ile telefon teması gerçekleştirmişti. CHP lideri Özel, İYİ Parti'nin AK Parti ile ortak bildiri imzalamasına tepki gösterdi!

Haber 16-01-2024 13:50

CHP lideri Özgür Özel, yarın Ankara Tandoğan'da gerçekleştirecekleri mitingi iptal ettiklerini duyurdu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, tüm Türkiye'nin yüreğini yakan şehit haberlerinin ardından bu sabah için Merkez Yönetim Kurulu'nu toplantıya çağırmıştı. Özel, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla daha önceden duyurdukları yarın Ankara Tandoğan'da gerçekleştirilecek mitingi iptal ettiklerini söyledi.

Haber 13-01-2024 12:59

Türkiye şehitlerine ağlıyor! AK Parti, CHP ve İYİ Parti'den açıklama: Hepsi iptal edildi

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, 9 askerimizin şehit olduğu saldırı sonrasında bugün yapacakları etkinlikleri iptal ettiklerini duyurarak "Merkez Yönetim Kurulu’muzu yarın sabah olağanüstü toplantıya çağırdım" dedi. CHP'nin iptal kararının ardından bir karar da İYİ Parti ve AK Parti'den geldi.

Haber 12-01-2024 22:51

CHP'de Mansur Yavaş 'krizi' gündem olmuştu! Fatih Portakal dikkat çeken iddiayı açıkladı: 'Etimesgut'a karşılık...'

CHP yerel seçim için aday belirleme çalışmalarını devam ettirirken, dün bazı il ve ilçelerin adayları açıklandı. Ankara Etimesgut'ta oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun aday gösterilmesinin krize yol açtığı iddia edilmişti. Mansur Yavaş Beşikçioğlu'nun adaylığına karşı çıkarken kendisinin göstereceği ismin aday olmasını istiyordu, hatta Yavaş'ın adaylıktan çekilebileceği bile öne sürülmüştü. Konuyla ilgili açıklamalar gelirken Fatih Portakal, Yavaş ile ilgili dikkat çeken bir gelişmeyi açıkladı.

Haber 11-01-2024 22:50

SON DAKİKA | CHP İstanbul'da startı verdi! Ekrem İmamoğlu 'ceketini' yine çıkardı ve bu mesajı verdi: 'Ben hiç onların adayını merak etmiyorum'

Son dakika haberi: CHP Genel Başkanı Özgür Özel, CHP İstanbul Aday Tanıtım Toplantısı'nda konuştu. Özel, "Erdoğan'ın açıklayacağı adayla meşgul değiliz" dedi. Toplantıda İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu da açıklamalarda bulundu. İmamoğlu "6 Mayıs'ta çıkarttığımız o ceketi, Türkiye'de iktidar olana kadar hiç giymeyeceğiz" ifadelerini kullandı. Ceketini çıkarıp konuşmasına devam eden İmamoğlu, "Ben hiç onların adayını merak etmiyorum" dedi.

Haber 05-01-2024 11:07

İmamoğlu, Özel'in yüzüne telefon kapattı mı? İzmir için talepte bulundu mu? Altaylı detaylarını tek tek anlattı

Siyasette yerel seçim hazırlığı tam gaz devam ediyor. Artık aday belirleme konusunda son zamanlara girildi. CHP'de de aday gündemi yerini korurken ortaya atılan 'İmamoğlu-Özel' gerginliği iddiası çok konuşuldu. Gazeteci Fatih Altaylı, İmamoğlu'na son günlerde yaşanılanlara sordu. İmamoğlu, Özel'in yüzüne telefon kapattı mı? İzmir adayı konusunda ısrarcı mı? İşte detaylar...

Haber 05-01-2024 10:13

Erdoğan, Özgür Özel’den kazandığı tazminatı Mehmetçik Vakfı’na bağışladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den kazandığı 65 bin lira manevi tazminatı, Mehmetçik Vakfı'na bağışladı.

Haber 04-01-2024 13:42

Muharrem İnce'den 'İzmir' açıklaması! Aday mısınız? sorusuna tek kelimelik yanıt... Özgür Özel'le görüştü

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel'le görüştü. İki liderin görüşmede yerel seçimler ve İnce'nin ifadesiyle 'memleket meseleleri' görüşüldüğü öğrenildi. Genel Merkeze girişi sırasında Muharrem İnce’ye, “İzmir için aday adayı olacak mısınız?” sorusu soruldu. İnce'nin tek kelimelik yanıtı dikkat çekti.

Haber 04-01-2024 11:23

CHP'de gündem yerel seçim! Kritik toplantının ardından adaylar belli olacak... İsmail Saymaz öncesinde duyurdu: O isimler yeniden aday

Türkiye, 2023'ün ardından bir kez daha seçim yılına girdi. Partilerin aday belirlemede yoğun mesaisi devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 7 büyükşehir ve 220'den fazla ilçe adayını açıklayan CHP'de bugün yeni adayların duyurulması bekleniyor. Gazeteci İsmail Saymaz yeniden aday gösterilecek isimleri ve İstanbul'daki ilçe adaylarını önceden duyurdu. İşte detaylar...

Haber 04-01-2024 10:39

Özgür Özel İran'daki terör saldırısını eleştirdi! Şahan Gökbakar sert çıktı: Kartona yazsınlar sizinkiler...

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken Şahan Gökbakar'ın bu sefer hedefinde CHP Genel Başkanı Özgür Özel vardı. Gökbakar Özel'in İran'daki terör saldırısına tepki göstermesini eleştirdi. O paylaşım sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 04-01-2024 07:59

Özgür Özel ile Muharrem İnce arasında kritik görüşme! İzmir adaylığı için ismi geçiyordu

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce ve CHP Genel Başkanı Özgür Özel CHP Genel Merkezi’nde bir araya gelecek. Kritik görüşmenin içeriğine dair bir detay paylaşılmazken; geçtiğimiz günlerde CHP'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adaylığı için Muharrem İnce'nin ismi gündeme gelmişti.

Haber 03-01-2024 13:31

CHP'den Ege Akersoy'a destek! Özgür Özel babasıyla görüştü, milletvekili görevlendirildi

İstanbul'da yolda Kelime-i Tevhid bayrağıyla dolaşan İsmail Aydemir'e yumruk attığı için tutuklanan üniversite öğrencisi Ege Akersoy'a CHP destek çıktı. Özgür Özel, Akersoy'un babasıyla görüştü, Ege'yi ziyaret etmesi için milletvekili görevlendirildi.

Haber 02-01-2024 15:01

CHP Genel Başkanı Özgür Özel'den yeni yıl mesajı! Dikkat çeken seçim vurgusu

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yeni yıl mesajı paylaştı. Özel, mesajında, "Bundan beş yıl önce 'martın sonu bahar' dedik, baharı getirdik. Şimdi bahar getiremediğimiz illere bahar getirmeyi, beş yıl önce bahar getirdiğimiz illerde yazı sürdürmeyi, güzel günleri sürdürmeyi vadediyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber 31-12-2023 12:54

Gazeteci Furkan Karabay'ın gözaltına alınması sonrası CHP lideri Özel'den tepki: 'İfade ve basın özgürlüğü adına utanç verici'

Gazeteci Furkan Karabay "terörle mücadelede görev almış kişiyi hedef gösterme" suçundan dün gözaltına alındı. CHP lideri Özgür Özel, Karabay'ın gözaltına alınmasına tepki gösterirken ayrıca "Karabay'ın maruz kaldığı sorular ifade ve basın özgürlüğü adına utanç verici" dedi.

Haber 29-12-2023 14:22

Özgür Özel'den asgari ücret yorumu! 'Büyük bir aldatmacanın içindeyiz' diyerek duyurdu: 'En az 3 ayda bir...'

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, asgari ücretle ilgili yaptığı açıklamada "Asgari ücretin kaç TL olduğundan çok neyi satın aldığı ve seneye neyi satın alacağı önemli. Büyük bir aldatmacanın içindeyiz" dedi. Yerel mahkemenin AYM'nin Can Atalay kararına direnmesiyle ilgili ise Özel, "Yapılan iş düpedüz bir darbe girişimidir. Kadı satın alınırsa adalet ölür, bugün adalet ölmüştür" dedi.

Haber 28-12-2023 11:44

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Terör örgütlerine müsaade etmeyiz

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, yerel seçimlerle ilgili 'Bazı yerlerde aday belirleme çalışmaları tamamlandı diye cümleler çıktı. İkisi farklı şey. Seçime güçlü bir şekilde hazırlanmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz' ifadelerini kullandı.

Haber 26-12-2023 19:18

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 26-12-2023 16:11

CHP lideri Özgür Özel'den Bahçeli'ye yanıt! İki paylaşımı böyle karşılaştırdı

CHP lideri Özgür Özel, partisinin grup toplantısında MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye yanıt vererek şehitlerle ilgili yaptığı kendi paylaşımıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın paylaşımını karşılaştırdı. Açıklamasının devamında Özel, "İktidarı o konforlu alanında rahat bırakmayacağız. CHP olarak yeni bir yol açıyoruz. Bu yolda cesaret ve kararlılıkla yürüyeceğiz" dedi.

Haber 26-12-2023 13:43

Manisa'daki şehit cenazesinde gerginlik! Özgür Özel'den açıklama: 'Hepsi isim isim tespit ediliyor'

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, dün Manisa'da Irak'ın kuzeyinde şehit düşen askerin cenaze törenine katılmıştı. Bir grup, Özel'e tepki göstermiş ve CHP lideri alandan Manisa Valisi'nin makam aracıyla çıkartılmıştı. Özel, yaşananlara ilişkin olarak bugün yaptığı açıklamada "Şimdi bugün hepsi isim isim tespit ediliyor. Manisa'da olanların parti aidiyeti çok açık ortada ama civar illerden getirilenlerde de aynı kümelenme belli" dedi.

Haber 25-12-2023 11:44

Manisa'daki şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Özgür Özel'e tepki! Vali Ünlü'nün makam aracıyla alandan ayrıldı

Irak'ın kuzeyinde teröristlerle çıkan çatışmada şehit olan Piyade Sözleşmeli Er Enis Budak'ın cenazesi, Manisa'da toprağa verildi. Törene katılan CHP Genel Başkanı Özgür Özel, camiye girerken protesto edildi. Özgür Özel, korumalar ve güvenlik eşliğinde caminin bahçesine girerken, gerginlik cenaze namazı sırasında da devam etti. Özel Vali Enver Ünlü'nün makam aracına binerek alandan ayrıldı. makam aracını yumruklayan kişilere, çevik kuvvet ekipleri müdahale etti.

Haber 24-12-2023 21:04

Şehit haberleri sonrası konuşulan iddiaları bir bir sordu! CHP lideri Özel: Cevap versinler, ortak bildiriye imza da atarız

Şehit haberlerinin ardından TBMM'de terörle mücadele konusundaki ortak bildiriye imza atmayan CHP'nin lideri Özgür Özel, şehitlerle ilgili birtakım soru ve iddiaları dile getirip "Bildiri imzalamakla şehit gelmiyor olsa ben günde 5 bin tane bildiriye imza atayım" dedi. CHP'nin yayımladığı bildiride terörün "lanetlendiğini", 4 siyasi partinin ortak bildirisinde ise terörün "kınandığına" değinen Özel, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'in tepkisine de yanıt verdi.

Haber 24-12-2023 15:17

CHP ve DEM Parti imza atmamıştı! AK Parti'den Özgür Özel'e tepki geldi: Bahaneler ileri sürüp başka hesaplar peşinde koştular

Şehit haberleri sonrası TBMM'de 4 partinin terörle mücadeleye dair ortak bildirisine CHP ve DEM Parti imza atmamıştı. AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP lideri Özgür Özel'e sert tepki gösterdi.

Haber 24-12-2023 13:45