Özgür Özel Haberleri Ve Son Dakika Özgür Özel Haberleri

Özgür Özel Haberleri Ve Son Dakika Özgür Özel Haberleri

Özgür Özel, 21 Eylül 1971 yılında Manisa'da dünyaya geldi. Manisa ve İzmir arasında süregelen eğitim süreci geçirdi. Ege Üniversitesi'nde Eczacılık okuyan Özgür Özel, 2011 yılına kadar eczacılık mesleğini sürdürdü. Eczacılık alanında birçok konferans ve kongrede yer aldı. Tür Eczacıları Birliği'nde önemli görevler aldı. 2011 yılında ise milletvekili seçildi. CHP Manisa Milletvekili olarak meclise giren Özgür Özel, siyaset kariyerine başlangıç yaptı. Milletvekilliğinin ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na aday oldu fakat seçilmedi. 2015 seçimlerinde tekrar meclise giren Özgür Özel, CHP Parti Meclis Üyeliği de yaptı. 2015 Uğur Mumcu Yılın Siyasetçisi Ödülü'ne layık görülen Özgür Özel, siyaset hayatına devam ediyor.

Özgür Özel Haberleri

Ankara bunu konuşuyor: CHP'de Genel Başkanlık hesapları! İşte Kılıçdaroğlu'nun gönlündeki isim...

CHP'de bir yandan 2023 seçimlerine hazırlanılırken; diğer yandan da Kemal Kılıçdaroğlu'nun cumhurbaşkanı adayı olması halinde partinin başına kimin geçeceği konuşuluyor. CHP liderinin aday olup seçimi kazanması halinde genel başkanlık için 3 isim öne çıktı. Kulislerde ise Kılıçdaroğlu'nun kendinden sonraki genel başkanlık için desteklediği ismin bile netleştiği konuşuluyor.

Haber 29-07-22 11:49

CHP'li Özel'den 'olağanüstü toplantı' açıklaması: 'Tüm akış değişir'

Sağlık çalışanlarına şiddet haberlerinin sıklaşması üzerine CHP geçtiğimiz günlerde harekete geçerek TBMM'nin olağanüstü toplanması talebinde bulunmuştu. CHP'nin imza toplayarak bulunduğu talebin ardından TBMM Genel Başkanı Mustafa Şentop, 1 Ağustos'ta Meclis'i olağanüstü toplantıya çağırdı. AK Parti ve HDP toplantıya katılmayacağını bildirmişti. Özel'den toplantıya ilişkin dikkat çeken bir açıklama geldi.

Haber 28-07-22 16:06

CHP, TBMM'yi olağanüstü toplantıya davet etti! 16 maddelik yasa teklifi...

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis Başkanlığı’na sundukları kanun teklifi için 120 milletvekilinin imzasıyla TBMM'yi olağanüstü toplantıya davet ettiklerini belirterek, "Toplantı yeter sayısı olan 200 milletvekili Genel Kurul'da olursa, genel görüşme başlayacak ve ardından kanunun görüşmelerine geçebileceğiz. Biz iktidar muhalefet ayırmadan tüm grupları, tüm milletvekillerini bu toplantı çağrımıza cevap vermeye ve gelecek hafta saat 14.00'te Genel Kurul'da olmaya davet ediyoruz" dedi.

Haber 25-07-22 15:45

CHP Grup Başkanvekili Özel, Balıkesir'de partililerle bir araya geldi

CHP Grup Başkanvekili Özel, Balıkesir'de partililerle bir araya geldi

Yurthaber 21-07-22 14:41

CHP'li Özgür Özel, İzmir'de gündemi değerlendirdi:

"Cumhurbaşkanı adayımız, adayı merak eden herkestir, Cumhuriyet'ten yana, demokrasiden yana, Cumhuriyet kazanımlarının korunmasından yana tüm İzmirlilerdir" - "(İstanbul Sözleşmesi) Avukatımız hızla temyiz dilekçesini hazırlıyor ve önümüzdeki günlerde Danıştaya başvuracağız"

Yurthaber 20-07-22 14:55

CHP'li Özgür Özel, Manisa'da partililerle bayramlaştı

CHP'li Özgür Özel, Manisa'da partililerle bayramlaştı

Yurthaber 08-07-22 20:38

CHP Grup Başkanvekili Özel, Çankırı'da konuştu:

"Önümüzdeki dönemde sandık açılıp da yeni bir iktidar çıktıktan sonra bugün ağlayanların gözyaşları duracak, yüzü asıkların yüzü gülecek"

Yurthaber 01-07-22 14:46

CHP Grup Başkanvekili Özel, Kilis'te konuştu:

(Suriyeli sığınmacılar) Bize yakıştığı şekilde diplomasiyi, uluslararası güçlü ilişkilerimizi konuşturarak, Avrupa Birliği'ne sorumluluklarını hatırlatarak bu yükten Kilis’i de Türkiye’yi de kurtaracağız”

Yurthaber 29-06-22 21:55

Süleyman Soylu'dan Özgür Özel'e 1 milyon liralık tazminat davası

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e 1 milyon liralık manevi tazminat davası açtı.

Haber 26-06-22 14:53

AK Partili Eyüp Özsoy'un Kılıçdaroğlu için 'fareler gibi kaçtı' ifadesi Meclis'i karıştırdı, Özgür Özel çılgına döndü

TBMM Genel Kurulu'nda AK Parti Milletvekili Eyüp Özsoy'un CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'yla ilgili sözleri tansiyonu yükseltti. Özsoy'un "15 Temmuz gecesi kimin fareler gibi kaçtığını milletimiz iyi biliyor" sözleri sonrası CHP'li Özgür Özel adete çılgına döndü. Meclis'te yaşanan gerilimin ardından genel kurula ara verildi.

Haber 27-05-22 09:33

Özgür Özel'den dikkat çeken açıklama: Devlet Bahçeli müjdeyi dün verdi, memnuniyet duyuyoruz

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP lideri Devlet Bahçeli'nin dünkü grup toplantısında yaptığı "Kemal Kılıçdaroğlu'ndan cumhurbaşkanı olmaz" açıklamasını değerlendir. Özel, "Devlet Bahçeli, bundan 8 yıl önce 'Ey Erdoğan bu ülkede herkes cumhurbaşkanı olur, sen olamazsın' diyordu. Oldu. Müjdeyi dün vermiş, Kılıçdaroğlu'ndan cumhurbaşkanı olmaz' demiş. Memnuniyet duyuyoruz Devlet Bey." diye konuştu.

Haber 25-05-22 16:49

CHP Grup Başkanvekili Özel, Soma Madenci Şehitliği'ni ziyaret etti:

"Her zaman söyledik ve bir daha söylüyoruz: Bu dava bir kez daha görülecek, sorumlular cezalarını çekecek"

Yurthaber 13-05-22 15:41

Kiracılar dikkat! CHP'li Özgür Özel açıkladı: TBMM'ye taşıyacağız

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye genelinde artışa geçen kiralara tepkiler sürerken, muhalefetten yeni bir hamle geldi. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, kira artışlarıyla ilgili sorunların ve çözüm önerilerinin tartışılması için Meclis Araştırma Komisyonu kurulmasını teklif edeceklerini söyledi.

Haber 07-05-22 15:42

CHP'li Özgür Özel 'Gönlümüzdeki cumhurbaşkanı adayı' diyerek açıkladı

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, cumhurbaşkanlığı için gönüllerinden geçen adayın Genel Başkanları Kemal Kılıçdaroğlu olduğunu kaydetti. Özel yaptığı açıklamada "6’lı mutabakat masası ortak adaylıkta genel başkanımız üzerinde mutabakata varırsa bundan en çok Cumhuriyet Halk Partililer memnun olur, Türkiye de fayda görür" diye konuştu.

Haber 01-05-22 15:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP'li Özgür Özel'e tazminat davası

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında sözleri tartışılmaya devam ederken dikkat çeken bir hamle geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın avukatı Hüseyin Aydın, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e tazminat davası açtıklarını duyurdu. Öte yandan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, açılan tazminat davasıyla ilgili açıklama yaptı.

Haber 29-04-22 13:02

Özgür Özel, Ahmet Necder Sezer'in notunu paylaştı: Gözyaşlarımı katledilen hukuk için akıtıyorum

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "15 Temmuz darbe girişimi ve Gezi Parkı olayları davası"nda hapis cezası alan Osman Kavala ile diğer sanıkları Silivri Ceza İnfaz Kurumu'nda ziyaret etti. Burada yaptığı açıklamada Eski Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer'in kendine gönderdiği notu paylaşan Özel, Eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'le ilgili de dikkat çeken ifadeler kullandı.

Haber 27-04-22 18:47

Özel, Mücella Yapıcı'yla görüşmesini anlattı: Gezi'nin finansörü olarak anılıyorum ama kirada oturuyorum

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Gezi Davası sanıklarından Mücella Yapıcı, Çiğdem Mater ve Mine Özerden'i cezaevinde ziyaret etti. Özel, Mücella Yapıcı'nın, "Ben gezinin finansörü olarak söyleniyorum ama kendime ait bir mülküm bile yok. Kiralık evde oturuyorum ve hiçbir yerde bir tek mülküm yok, tapum yok" dediğini aktardı.

Haber 26-04-22 22:20

Özgür Özel'in, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la ilgili sözlerine peş peşe yanıt! Tehdit edemezsiniz

Gezi Parkı davasında tutuklu yargılanan Osman Kavala, ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çaptırıldı. Karar sonrası adliye önünde açıklama yapan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, karara ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik açıklamalarda bulundu. Özgür Özel'in açıklamalarına, İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve AK Parti'den peş peşe yanıtlar geldi.

Haber 26-04-22 07:40

TBMM'de 23 Nisan özel oturumu şenliğe döndü! Mustafa Şentop'un esprisi kahkahalara boğdu

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen oturum Mustafa Şentop başkanlığında açıldı. Oturumda Mustafa Şentop'un CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'e hitaben yaptığı espri kahkahalara neden oldu.

Haber 23-04-22 15:16

SON DAKİKA | Özgür Özel'den Devlet Bahçeli'ye seçim göndermesi: En büyük anket geliyor!

Son dakika haberi: CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye çok sert tepki gösterdi. Millet İttifakı'nın henüz adayının belli olmadığını hatırlatan Özel "Olmayan kişiye hakaret edildiği Devlet Bahçeli tarafından bir siyasi rekor olarak tarihe geçmiştir." dedi. Özel, Bahçeli'nin seçim anketlerini, "CHP'yi kıskandığı" için eleştirdiğini de ileri sürerek, "Sayın Bahçeli, en büyük anket geliyor. En büyük ankete hep birlikte bakacağız seçim gecesi." diye konuştu.

Haber 13-04-22 16:09

CHP'nin 'her çiftçiye bedava traktör' vaadi: Özgür Özel'den dikkat çeken açıklama! 'Çarpıcı olsun diye'

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Twitter hesabından 25 Mart 2019'da 'İnanamayacaksınız ama CHP’den her çiftçiye bedava traktör...' notuyla paylaştığı video klip çok konuşulmuştu. Özel'in bedava traktör vaadi ile ilgili yaptığı yeni açıklama dikkat çekti.

Haber 07-04-22 10:34

Özgür Özel 'herkes hazır olsun' diyerek duyurdu: Gündeme bomba gibi düşecek

CHP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, "Gündeme bomba gibi düşecek bir seçim bildirgesine herkes hazır olsun" derken "AK Parti hükümeti EYT konusunda bizimle aynı açıklamayı yaparsa hemen aynı oyu veririz" diye konuştu. Öte yandan Özel, "Ekrem İmamoğlu veya Mansur Yavaş aday olacak mı?" sorusuna da yanıt verdi.

Haber 04-04-22 08:27

CHP'li Özgür Özel'den Seçim Kanunu çıkışı: Memlekete fayda getirmeyeceği açıktır

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Seçim Kanunu ile ilgili açıklamada bulundu. Özel, "Seçim yasaları, iktidarıyla muhalefetiyle tüm siyasi partilerin ortak ele alması gereken yasalardır. İki partinin kendi lehlerine hükümler getirerek, mutfaklarında hazırladıkları Seçim Kanunu'nun memlekete fayda getirmeyeceği açıktır" dedi. İşte Özgür Özel'in o açıklamaları!

Haber 27-03-22 16:24

CHP'nin Adana Genişletilmiş İl Danışma Kurulu Toplantısı yapıldı

Genel Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı: - "Bizim cumhurbaşkanı adayımız inanıyorum CHP'li bir kardeşimiz olacak" - Grup Başkanvekili Özgür Özel: - "Zorla değil, davulla zurnayla 6 milyon göçmeni memleketlerine yollamaya söz veriyoruz"

Yurthaber 12-03-22 14:34

CHP'li Özgür Özel'den motokuryeler için kanun teklifi! Tazminat ödensin

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, idari kararla çalıştırılmayan motokuryelere tazminat ödenmesini öngören kanun teklifi verdi. Teklif, mülki idare amiri kararlarıyla ya da kamu idareleri tarafından alınan kararlar doğrultusunda faaliyetlerini yerine getiremeyen motokuryelere, prime esas günlük kazanç alt sınırı üzerinden hesaplanan tutarın "mahrumiyet tazminatı" olarak İşsizlik Sigortası Fonu'ndan ödenmesini düzenliyor. İşte detaylar!

Haber 11-03-22 11:41

CHP'li Özgür Özel'den Millet İttfakı'nın cumhurbaşkanı adayına ilişkin dikkat çeken sözler! Partisi olmayacak, toplumu bölmeyecek

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkan Vekili ve Manisa Milletvekili Özgür Özel, Millet İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayına ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özel, Millet İttifakı'nın adayının tarafsız olacağını belirterek, "O sıfatı kazanan kişinin partisi olmayacak, toplumu bölmeyecek. Kimseyi şeytanlaştırmayacak, aksine kucaklaştıracak, kardeşleştirecek ve kendinden çok ötekinin hakkını savunacak" dedi. İşte Millet İttifakı'nın toplantısı sonrası dikkat çeken o sözler!

Haber 13-02-22 13:19

Kılıçdaroğlu'nun açıklaması gündem yarattı! Özgür Özel: Çağrısı olursa...

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun 'elektrik faturasını zamlar geri çekilene kadar ödemeyeceğine' ilişkin ifadelerine CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'den açıklama geldi. Özel açıklamasında "Bu onun kişisel protestosudur. Adalet yürüyüşüne başladığı gibi tek başına başlamıştır. İlerleyen günlerde bizlere bir çağrısı olursa memnuniyetle ve mutabakatla hep birlikte uyacağız." diye konuştu.

Haber 10-02-22 17:44

Tanju Özcan'ın 'ara seçim' açıklamasına CHP'li Özel'den 'Facebook'lu yanıt

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, CHP'li Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan'ın 'ara seçim' açıklamasıyla ilgili olarak "Milletvekilleri istifa etsin ve genel seçimler yapılsın algısı Facebook'taki bir yanlış paylaşımın engellenemez dolaşımından dolayıdır" dedi.

Haber 08-02-22 17:36

Kamer Genç vefatının 6. yılında mezarı başında anıldı

Kamer Genç vefatının 6. yılında mezarı başında anıldı

Yurthaber 22-01-22 15:41

Siyasette 'Sezen Aksu' tartışması! Özgür Özel'den Bakan Süleyman Soylu'ya: Gece karanlığında toplananların güvenliğini sağlıyorsun

Siyasette 'Sezen Aksu' tartışması devam ediyor. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yüklenerek "Gece karanlığında Sezen Aksu’nun evinin önünde toplananların güvenliklerini sağlıyorsun. Kim bunlar?" dedi. Ayrıca Özel, HDP Diyarbakır Miletvekili Semra Güzel ile ilgili fezlekeye 'evet' oyu vereceklerini açıkladı.

Haber 19-01-22 16:02

Özgür Özel'in açıklamalarına tepki! Milletimiz size hakkını helal etmeyecek

Milli İrade Platformu, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in Diyanet İşleri Başkanlığına yönelik sözlerine tepki gösterdi. Platformun destekçisi 300'ü aşkın sivil toplum kuruluşunun bir basın açıklamasına imza attığı belirtilerek, "21. yüzyıl Türkiye'sinde aziz milletimiz size itibar etmeyecek ve hakkını helal etmeyecektir. Siyasi malzeme yapılmaya çalışılan konu evlatlarımızın geleceğidir." ifadelerine yer verildi.

Haber 02-01-22 22:41

Numan Kurtulmuş'tan Kılıçdaroğlu'na Özgür Özel çağrısı: Eğer helalleşmeyi düşünüyorsanız...

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, okul öncesi Kur'an kursları ile ilgili açıklamalarını eleştirerek Kemal Kılıçdaroğlu'na seslendi. Kurtulmuş açıklamasında, "Eğer helalleşmeyi gerçekten ciddi bir şekilde düşünüyorsanız, önce kendi arkadaşlarınıza şöyle bir fren yaptırın." ifadelerini kullandı.

Haber 01-01-22 17:10

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'den İBB tepkisi: İstanbul'a intikam teftişi yapıyor

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, İstanbul Büyükşehir Belediyesine (İBB) yönelik başlatılan teftişe ilişkin, "Elindeki karayı, çamuru kimi bulursa onun yüzüne sürüyor Süleyman Soylu. İstanbul'a intikam teftişi yapıyor." dedi.

Haber 28-12-21 20:14

Millet İttifakı'nın Cumhurbaşkanı adayı kim olacak? Özgür Özel'den dikkat çeken sözler

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Millet İttifakı’nın Cumhurbaşkanı adayına ilişkin "Bizim göstereceğimiz aday Atatürk'ün manevi şahsiyetini rahatsız etmeyecek biri olacak" dedi.

Haber 14-12-21 17:39

Kılıçdaroğlu'nun 'fındık' gafı! Özel Bu ikisi yüzünden diyerek isim verdi

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel Kemal Kılıçdaroğlu'nun fıstık yerine fındık demesiyle ilgili, "Kemal Bey, Şanlıurfa'da fıstık diyeceğine fındık dedi. Bunu neden dedi? Bu Ordu'da da çok konuşuluyor. Bunun iki tane müsebbibi var, şu anda burada karşımda oturuyor." diyerek CHP Ordu milletvekilleri Seyit Torun ve Mustafa Adıgüzel'i işaret etti.

Haber 12-12-21 18:31

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'den hükümete özelleştirme tepkisi

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, hükümete tepki göstererek özelleştirilen kurumların sıraladığı görüntüleri sosyal medya hesabından paylaştı. Özel paylaşımında, "Çıkmış 'Biz yaparız' diyorsunuz! Biz yaparız, siz satarsınız! Satıyor, satmakta olan." ifadelerini kullandı.

Haber 11-12-21 22:51

Özel'den Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine cevap: Stokçuluk varsa ekonomi kötü yönetiliyor demektir

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın stokçuluk yapanlara ilişkin sözlerine, "Bir ülkede stokçuluk varsa ekonomi kötü yönetiliyor, fiyat istikrarı yok demektir. Malı piyasada az yapan da malın fiyatını fahiş yapan da kötü ekonomi yönetimidir." yanıtını verdi.

Haber 08-12-21 18:23

TBMM'de gerginlik had safhaya çıktı: Sana soruyorum hadsiz atanmış

TBMM Genel Kurulu'nda, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel'in, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay'a yönelik "Sana soruyorum hadsiz atanmış" ifadesi üzerine tartışma yaşandı.

Haber 07-12-21 00:56

Gazeteci Emel Yıldırım hayatını kaybetti

CHP eski Genel Başkan Yardımcısı, gazeteci Emel Yıldırım geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti.

Haber 06-12-21 14:18

Bütçe görüşmelerinde Kavala gerginliği: Yargıya müdahale edenin Allah belasını versin mi?

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, Osman Kavala'nın tutukluluğuna dair eleştirilere, "Anladığım kadarıyla bizden şunu istiyorsunuz. Yürütmenin yargıya müdahale etmesini mi istiyorsunuz?” dedi. Bunun üzerine CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, "Etmeyin" dedi. Oktay, "Yargı bağımsızdır; müdahale etmedik, etmeyeceğiz" diye karşılık verince CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Bugüne kadar edenin Allah belasını versin mi? Dalga geçiyor" diye tepki gösterdi.

Haber 26-11-21 23:44

CHP'den koronavirüs tablosuyla ilgili 'aşılı-aşısız' önerisi

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Aşısızlar ölüyor; bunda siz de biz de mutabıkız. Sizin artık bu her gün açıklanan turkuaz tabloyu 'aşılılar' ve 'aşısızlar' diye iki ayrı tablo şeklinde açıklamanız gerekiyor. Aşıya karşı bundan daha ikna edici bir tablo olamaz" dedi.

Haber 18-11-21 18:43

CHP'li Özel'den dikkat çeken 50+1 yorumu: MHP, AK Parti hattını gerginleştiren durum budur

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Sayın Erdoğan'ın ayağına 50 artı 1'lik pranga vurulmuştur, parti içinde de bu ciddi şekilde tartışmalıdır. MHP, AK Parti hattını gerginleştiren de durumun ta kendisidir." dedi.

Haber 17-11-21 19:15

CHP'li Özel'den Bakan Soylu'ya: Anketine güveniyorsa hodri meydan

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Erken seçim ne zaman? Biz dünden razıyız ama 'Erken seçim ne zaman' sorusunu cevaplamaktan yorulduk. İktidar, korktuğu için erken seçim yapamaz. Süleyman Soylu kendi güvendiği ankete güveniyorsa hodri meydan! Erken seçim olsun, yapamaz" dedi.

Haber 04-11-21 15:28

Özgür Özel'den Süleyman Soylu'ya anket yanıtı: Kendisinden başka gören yok

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Grup Başkanvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun Muş'ta yaptığı "CHP ile aramızdaki puan farkı 15,5" açıklaması ile ilgili olarak "Süleyman Bey'in açıkladığı anketi kendisinden başka gören yok. Varsa açıklasın, hep beraber görelim" dedi.

Haber 03-11-21 14:20

Özgür Özel'den TBMM'de tezkere tepkisi: Bize ders verecek hakkı yok

Irak-Suriye Tezkeresi, Meclis'te kabul edildi. Tezkerenin Meclis'te görüşmeleri sırasında partisi adına söz alan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel yaptığı konuşmada, "34 evladımız şehit edildiğinde açıklamayı Hatay Valisi'ne yaptıranların bize ders verecek hakkı yoktur. Çocuklarına bedelli askerlik yaptıranların tezkeresini kabul etmiyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber 26-10-21 20:21

Özgür Özel'den Soylu'ya: Burnundan fitil fitil getirmezsem namerdim

Boğaziçi Üniversitesi'nde düzenlenen izinsiz gösteride, dağılma çağrısı yapan güvenlik güçlerine mukavemette bulunan 45 şüpheli gözaltına alındı. CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Twitter hesabından yaptığı açıklamada İçişleri Bakanı Soylu'ya hitap ederek "Ey Soylu bu gençlere ettiklerini burnundan fitil fitil getirmezsem namerdim!" ifadelerini kullandı.

Haber 22-10-21 23:52

CHP'li Özel: Türkiye'yi bu hale Erdoğan düşürmüştür

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, "Türkiye'yi de ezdirmeyecek bir parti olarak bugün yaşananlardan memnun olmamız mümkün değil. 10 büyükelçinin Türkiye'ye karşı açıklama yapıyor olması üzüntü vericidir, rahatsızlık vericidir." dedi. Özel ayrıca, "İnsan Hakları Mahkemesi, 'Osman Kavala haksızlığa uğruyor salıvermelisiniz.' dediği halde kendisini mahkemenin üzerinde gören, olmayan bir jürinin başkanı gibi görüp son sözü söylemeye çalışan Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'yi bu hale düşürmüştür." dedi.

Haber 22-10-21 17:27

Özgür Özel'den dikkat çeken iddia: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın maaşına yüzde 14,4 zam

CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın maaşına yüzde 14,4 oranında zam yapılacağını iddia etti.

Haber 19-10-21 12:18