Papaya Haberleri

Antalya'da eşi seviyor diye üretmeye başladı, şimdi talebe yetişemiyor! Ünü 3 ülkeye yayıldı...

Antalya'da emekli Mustafa Uysal, Taylandlı eşi Thipphawan için tropik meyve papayanın en çok talep gören cinsini üretmeye başladı. Uysal yıl boyunca ürün aldığı ve getirisi yüksek olan papayı iç pazarın yanı sıra 3 ülkeye de ihraç etmeye başladı. Kurduğu bir dönüm serada 10 ağaçla başladığı yetiştiriciliğe 185 ağaçla devam eden Uysal taleplere yetişemeyince iğer üreticilerden de ürün satın alarak talebi karşılamaya çalıştığını söyledi.

Haber 29-12-2023 13:50

Cinsel gücü uçuruyor, kanserden koruyor! Öyle faydaları var ki...

Sağlıklı beslenme sağlığımızın her alanında fayda sağlamaktadır. Gündelik hayatta yediğimiz bazı besinlerin öyle faydaları var ki duyanlar şaşırıp kalıyor. Zaman düşen cinsel gücü toparlamak ve kanseri önlemek gibi faydaları bulunan likopen mutfağımızda bulunan pek çok gıdada bulunuyor. Likopen içeren gıdaları daha fazla tüketmek birçok sağlık sorununun çözümü olarak görülüyor.

Haber 06-12-2022 17:04

Yüz tüylerinizden kurtulmanızı sağlayacak en etkili bitkisel kürler

Yüzde çıkan istenmeyen tüyler kadınlar için oldukça rahatsız edici olabiliyor. Bu tüyler genellikle hormonal bozukluklar nedeniyle meydana geliyor. Kadınlar yüzlerindeki tüyler için doğal çözümler arıyor. Yüz tüylerimden nasıl kurtulurum? diye araştırmalar yapıyorsanız bu bitkisel çözümlere bakabilirsiniz.

Kadin 02-11-2022 10:58

Papaya

Papaya Hakkındaki Haberler Mynet'te. Papaya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.