Sıcak Çarpması Haberleri

Korkutan rapor Fransa'dan! Kavurucu yaz sıcakları nedeniyle 2 bin 816 kişi hayatını kaybetti

Fransa'da bu yıl kavurucu yaz sıcakları nedeniyle 2 bin 816 kişi yaşamını yitirdi. Yaşamını yitirenlerin 2 bin 272'sini 75 yaş ve üstü kişiler oluşturdu. Öte yandan ülkede, 2003'te de anormal sıcaklar nedeniyle 15 bin kişi yaşamını yitirmişti.

Haber 22-11-22 16:18

Sıcak çarpması kronik hastalıkları tetikleyebilir uyarısı

Acil Tıp Uzmanı Doç. Dr. Yücel Yüzbaşıoğlu: - "Sıcak çarpmasının belirtileri birçok organımızı etkileyen bulgularla karşımıza çıkıyor. Eğer altta yatan bir hastalık varsa, bu hastalığın daha ön plana çıktığını görüyoruz"

Yurthaber 04-09-22 11:07

Sıcak çarpması diye düşündüğünüz belirtiler pankreas kanseri olabilir!

Sıcak havalarda, ciddi bir hastalığın belirtilerini sıcak bitkinliği belirtileriyle karıştırabilirsiniz. Sıcak hava, kendinizi halsiz ve yorgun hissetmenize neden olabilir. Sıcak ve yorgunluk ciddi bir hastalığın en yaygın semptomlarından biriyle çok benziyor. Terleme, kafa karışıklığı gibi sıcak çarpması belirtileri yüzünden pankreas kanseri belirtilerini gözden kaçırabilirsiniz! Uzmanlara göre, terleme ve kafa karışıklığı yaz aylarında gözden kaçırabileceğiniz belirtilerden sadece birkaçı.

Haber 17-08-22 11:54

İl Sağlık Müdürlüğü’nden kritik uyarı! Güneş çarpmasına dikkat

Türkiye’nin en sıcak illerinden olan Aydın’da hava sıcaklıkları ile birlikte artan güneş çarpması vakalarına karşı İl Sağlık Müdürlüğü, yaptığı açıklama ile vatandaşları uyardı. Aydın İl Sağlık Müdürlüğü, il genelinde artan hava sıcaklıklarının ardından vatandaşlara uyarılarda bulunarak, güneş çarpmasına karşı dikkatli olunması gerektiği belirtildi.

Haber 04-08-22 12:32

Sıcak Çarpması

Sıcak Çarpması Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sıcak Çarpması Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.