Takı Haberleri

Düğünde takı olarak takıldı! Kilosu 300 bin lirayı buluyor

Karabük'ün Safranbolu ilçesi ile özdeşleşen; "Dünyanın en pahalı baharatı" olarak anılan ve boya, yemek, kozmetik, ilaç ve gıda sektörü gibi birçok alanda kullanılan safran, bu kez düğünde takı oldu. Safran bitkisinin kilosu 300 bin lirayı buluyor.

Haber

Yok böyle düğün: 2 gün 2 gece sürdü, 5 bin kişi katıldı! Takı miktarı dudak uçuklattı

Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesindeki aşiret düğünü görenlerin ağızlarını açık bıraktı. Jirki aşiretinin liderlerinden Cemil Öter'in kardeşi Özcan Öter (27) ile Merve Akpınar (23), 2 gün 2 gece süren düğün ile dünyaevine girdi. Yaklaşık 5 bin davetlinin katıldığı düğünde, geline 2 kilo altın, damada 2 milyon 750 bin lira takıldı. İşte o görüntüler...

Haber

Doğadan toplanan taşlarla yapılan takı ve süs eşyaları teşhir mağazasında satılıyor

Diyarbakır Olgunlaşma Enstitüsünce kurulan Yarı Değerli Taşlar Atölyesi'nde işlenen taşların satışı, Öğretmenevi'nde açılan teşhir mağazasında yapılıyor.

Yurthaber

'Aslında düzenli işim ve iyi gelirim vardı ama...' Yoldan topladıklarıyla yapıp uluslararası ödül aldı! Dünya markası oldu

Cam sanatçısı Nermin Taş, evindeki atölyede atık camlardan yaptığı takılarla 5 yılda dünya markası haline geldi. Taş, 2019'da yoldan topladığı atık camlarla yaptığı takıyla uluslararası ödül aldığını da anlattı. 2018'de kendi şirketini kurduğunu vurgulayan Taş, "Aslında düzenli bir işim ve iyi de bir gelirim vardı. Bu konfor alanından çıkıp bir hayalin peşinden koşmak çok kolay olmadı" dedi.

Kadin

Takı

Takı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Takı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Türkiye günlerce onları konuşmuştu... Çocuk gelin, çocuk damada geri döndü! 'Kocamı çok seviyorum'

Balıkesir'de 3 gün 3 gece sürmesi planlanan düğünün 2'nci günü kavga edip, Konya'ya dönen, ardından zorla alıkonulduğunu söyleyerek eşi O.K. (17) ile ailesinden şikayetçi olan çocuk gelin D.K. (17), Kütahya'da oturan çocuk damadın yanına döndü. D.K., "Her şey eskide kaldı. Kocamı çok seviyorum. Kocam ile çok mutluyum" dedi. D.K.'nin babası Y.K.'nin, sosyal medyada kızının fotoğrafını yayınlayıp, 'Bu kız satılıktır' diye yazdığı, kızına 250 bin lira fiyat verdiği ortaya çıkmıştı. İşte detaylar...

Haber

Yok böyle düğün! Geline kilolarca altın, damada milyonlarca lira takıldı

Van’da Gevdan Aşireti’ne mensup Erhan ve Bahar Işık çifti görkemli bir düğünle dünya evine girdi. Binlerce kişinin katıldığı düğünde davetliler için 100 koyun kesildi. Düğünde gelin ve damada kilolarca altın ve milyonlarca lira takı takıldı.

Haber

Skandallarla dolu düğün karakolda bitti! 'Sen erkek değil misin? Kaçır beni'

Balıkesir'de ailelerinin onayıyla resmi nikahları kıyılan O.K. (17) ile D.K.'nin (17), 3 gün 3 gece sürmesi planlanan düğünleri, 3'üncü gün karakolda bitti. Takı töreninin ardından bir yakınlarının öldüğünü söyleyerek, memleketlerine dönmek isteyen kız tarafı ile damadın ailesi arasında arbede çıktı. Erkek tarafı dolandırıldıkları, gelinin ailesi ise kızlarının evde zorla tutulduğu ve şiddet gördüğü iddiasıyla şikayetçi oldu. Düğünden geriye kalan görüntüler ise dikkat çekti. İşte detaylar...

Haber

Tüm para masaya kondu, takılan takı tutarı dudak uçuklattı! Şırnak'ta aşiret düğününden renkli görüntüler

Şırnak'ın Uludere ilçesinde görkemli bir aşiret düğünü daha gerçekleşti. Goyan aşiretinden Naif Çalışkan'ın oğlu AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Mustafa Çalışkan ile Nazlıhan Tonğ dünyaevine girdi. Düğüne binlerce davetli katıldı. Damat ve geline 3 aşamada takılan takının tutarı dudak uçuklattı.

Haber

'Tıvorlu İsmail’in oğlu evlendi! Düğünde takılan takı miktarı dudak uçuklattı

Sosyal medya videoları ile ünlenen fenomen şarkıcı ‘Tıvorlu İsmail’ olarak bilinen İsmail Aşkan’ın oğlu Mazlum Aşkan (28) ile Iraklı Zine Ataman (25) hayatını birleştirdi. Şırnak'ın Beytüşşebap ilçesinde 2 gün 2 gece süren düğününde misafirlere 2 ton yemek hazırlanıp dağıtıldı. Düğünde damada 5 milyon 200 bin lira değerinde altın ve para, geline de 1 kilo altın ve 75 bin lira takı takıldı. Düğünde takılan takı ve paraların 6,9 milyon lira değerinde olduğu belirtildi. İşte detaylar...

Haber

Düğünde takı yarışı... 2 gün sürdü, 7 bin kişi katıldı! Rakamlar dudak uçuklattı

Şırnak’ta 2 gün 2 gece süren aşiret düğünü adeta takı takma yarışına dönüştü. 7 bin davetlinin katıldığı düğünde geline 1 kilo altın, damada 5 milyon lira takı takıldı. Düğün sahibi ve damadın babası olan Gevdan aşiretine mensup AK Parti Belediye Başkanı Habip Aşan, "Adetimizdir takı takmak ama gösterişten uzak bir düğün olsun istedim" ifadelerini kullandı.

Haber

Aşiret düğünü takı yarışına döndü! Binlerce kişi katıldı, rakamlar dudak uçuklattı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde Diri aşireti mensubu Yüksel Geçirgen ile Sima Bellier çifti dünya evine girdi. Binlerce kişinin katıldığı görkemli düğün töreni ise takı yarışına dönüştü. Düğüne katılan davetliler tarafından geline kilolarca altın, damada 2 milyon TL takıldı.

Haber

Yok böyle düğün... 5 bin kişi katıldı! Takı miktarı dudak uçuklattı

Van’da Gevdan aşiretinden Ayhan Yacan ile Alan aşiretinden Elif Kara görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi. 5 bin kişinin katıldığı düğün töreninde, gelin ve damada takılan takı miktarı ise dudak uçuklattı. Yaklaşık 5 saat süren takı töreni sonunda, damada yaklaşık 4 milyon TL nakit para, geline ise kilolarca altın takıldı. Masaya konulan takı paralarını ise 16 kişi saydı. İşte detaylar...

Haber

Yok böyle düğün! 2 bin kişi katıldı, takı miktarı dudak uçuklattı

Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde Diri aşiretinden Müdür Karael’in oğlu İbrahim Karael ile İstanbul’da yaşayan Karslı iş insanı Ayhan Karakuş’un kızı İrem Karakuş, görkemli bir düğünle dünya evine girdi. 2 binin üzerinde kişinin katıldığı düğünde damada 2 milyon TL, geline ise kilolarca altın takıldı.

Haber

Yok böyle takı! Düğün salonunun bir ucundan diğer ucuna kadar... Tam 45 metre

Bursa'daki bir düğünde damada takılan takı davetlileri şaşırttı. Damada takılan ve 45 metre uzunluğundaki banknotlardan oluşan takı, düğün salonunun bir ucundan diğer ucuna kadar uzandı.

Haber

Düğünde takılan takı herkesi şaşkına çevirdi! 100 metre uzunluğunda 'Hesapladığıma göre...' Paraları zor saydılar

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde Ali ve Sinem Nure çiftinin düğününde, damadın kuzeninin 400 adet 50 TL’lik banknotu 100 metrelik kurdele üzerinde birleştirerek takı olarak takması herkesi şaşırttı. Toplamda 20 bin TL'lik paranın yerleştirildiği kurdeleden oluşan takının yapımının 4 kişi tarafından 1.5 saatte tamamlandığı belirtildi. Damadın babası ve annesi de paraları saymanın zor olduğunu, oğullarıyla amcasının saydığını söyledi.

Haber

Aşiret düğünü klasiği... 5 bin kişi katıldı, takı töreni 5 saat sürdü! Geline 4 kilo altın, damada 6 milyon TL takıldı

Van'ın Başkale ilçesinde 2 gün 2 gece süren aşiret düğünü renkli görüntülere sahne oldu. Görkemli düğüne yurt içinden ve yurt dışından yaklaşık 5 bin kişi katıldı. Takı töreninin 5 saat sürdüğü düğünde geline 4 kilo altın, damada ise 6 milyon TL para takıldı. Masanın üzerine konulan paralar ise 10 kişi tarafından sayıldı ve bir bavula konularak taşındı. İşte detaylar...

Haber

Kararan gümüş takılarınızı evde parlatmak çok kolay! Gümüş takıları yeni gibi parlatır

Kadınlar genellikle gümüş ve altın takı severler olarak ikiye ayrılıyorlar. Herkesin cilt alt tonuna yakışan takı rengi farklılık gösteriyor. Gümüş takı severler gümüşlerin kararmasından şikayet ediyor. Ancak gümüşleri evde parlatmak mümkün olabiliyor. İşte gümüşleri parlatmanın kolay yolu...

Kadin

Kadınların hayatını kolaylaştıran 15 yaşam tüyosu

Günlük sorumluluklarımız oldukça yorulmamıza neden olabiliyor. Bu nedenle hayatı kolaylaştıran ufak tüyolar hem zamandan hem de beden yorgunluğundan kazanmamızı sağlıyor. Kadınların hayatını kolaylaştıran 15 yaşam tüyosu etkili sonuçlar sağlıyor.

Kadin

Bilecikli kadınlar kullanılmayan el dokuması kumaşları takıya dönüştürüyor

Bilecik'in Osmaneli ilçesinde geleneksel Lefke bezi üreten kooperatifin üyeleri, el dokuması atıl kumaşlardan takı yapıyor.

Yurthaber

Düzce'de otizmli öğrenciler, depremzede çocuklara ve annelerine özel hediyeler hazırlıyor

Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep'ten geçen yıl Düzce'ye atanan özel eğitim öğretmeni Kezban Hıdıroğlu, otizmli öğrencileriyle hazırladıkları hediyelik eşyaları afet bölgesindeki çocuklara ve annelerine gönderiyor.

Yurthaber

Rodyum simgesi nedir, özellikleri nelerdir? Rodyum elementi periyodik tabloda nerede yer alır?

Rodyum elementi, platin grubunda yer almasıyla dikkat çeker. Beyaz gümüş renk tonuyla öne çıkan rodyum, kıymetli metaller arasındadır. Erime noktasının yüksek olması ise rodyum elementinin işlenmesini zorlaştırılmıştır. Otomotiv endüstrisi ve takı sektöründe sıklıkla kullanılır. Elementin bazı bileşikleri ise kırmızı renk tonuna sahiptir. Peki, rodyumun özellikleri nelerdir?

Egitim

Uzmanı asla yapmamanız gereken stil hatalarını paylaştı! 20 yıl yaşlandırıyor

Kıyafetler ve aksesuarları alırken modaya uymasından çok zamansız parçalar olmasına dikkat etmek gerekiyor. Zamanında modaya uygun diye aldığınız birçok parça şu an yaşlı görünmenize sebep olabiliyor. Stil uzmanları asla kullanmamanız gereken kıyafetleri açıklayarak bunların 20 yıl yaşlı gösterdiğini belirtti.

Kadin

Sürekli seyahat edenlerin çok seveceği takı organizerleri

Bol miktarda takısı bulunan ve kombinlerinde takı kullanmayı sevenleri buraya alalım! Özellikle sık sık seyahat edenler bilir ki takıları düzenli bir şekilde taşımak son derece zor bir durum. Herhangi bir poşete ya da çantaya koyduğunuzda tüm takılarınızın birbirine girmesi oldukça can sıkıcı. Bu durumu yaşamak istemiyorsanız tavsiye edeceğimiz takı organizerlerini mutlaka inceleyin!

Kadin

Kararmış gümüşleri dakikalar içinde parlatıyor! Kararmış gümüş takıları parlatmak için...

Kadınlar kullandıkları takılarda altın ve gümüş renklerini sevenler olarak ikiye ayrılıyor. Gümüş takıları tercih edenler zaman kararan gümüşlerden şikayet ediyor. Kararmış gümüşleri parlatmak için çeşitli yöntemler aranıyor. Takılarınıza zarar vermeden kararmalarını geçirmek istiyorsanız bu yönteme göz atabilirsiniz.

Kadin

Yabancı paraları TL'ye takıları paraya dönüştürüyorlar! Yeni döneme geçildi 'Ciddi para unutanlar oluyor'

Antalya'da toplu taşıma araçlarında unutulan eşyalar için yeni döneme geçildi. Eşyaların sahiplerine daha güvenli ulaştırılması adına barkod ve poşetleme uygulaması yapılıyor. Elbiseden paraya yaklaşık 10 bin parça eşyanın unutulduğu otobüslerde, su kabağı, salça ve tepsi gibi malzemelerin unutulması da şaşırttı. Uygulamayla ilgili konuşan yetkili, bulunan yabancı paraların TL’ye, takıların da paraya dönüştürüldüğünü söyleyerek "Ciddi para unutanlar oluyor, onları da teslim ediyoruz" dedi.

Haber

Şırnak'ta 5 bin kişilik aşiret düğünü! Takı miktarı dudak uçuklattı

Şırnak'ın Uludere ilçesindeki Gülyazı köyünün Irak sınırında, Kerem Enc (25) ve Çiğdem Oflu (23) çiftinin 2 gün süren düğününe 5 bin kişi katıldı. Yöresel kıyafetli davetlilere, 350 kilo etli yemek ikram edildi. Çifte, düğünde takılan para ve altın miktarı ise dudak uçuklattı.

Haber

Sonunda bu da oldu! Gönderilen spermlerden takı yapıyor... Görenler önce ne olduğunu anlamadı

TikTok’ta takı tasarımı yaparak dikkatleri üzerine çeken Amanda Booth, özel siparişler üzerine gönderilen spermlerden müşterilerine takılar tasarlıyor. TikTok’ta binlerce takipçisi bulunan Booth, erkek spermlerinden takı yapma sürecini anlattı. Yaratıcı fikri sosyal medyada gündem olmayı başardı.

Trend

Düğünde takılan bütün altınları ve paraları çalıp kaçtılar! Gözaltına alınanlardan biri...

Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde 60 bin TL değerindeki düğün takılarını çalarak kaçan 3 kişi, polis ekipleri tarafından yakalandı.

Haber

Aşiret düğününde takılanlar dudak uçuklattı! 2 bin kişi sıraya girdi

Van'da aşiret düğününde takılan takıların değeri dudak uçuklattı. Gıravi aşiretinden Osman Elmas'ın kızı ve Gevdan aşiretinden Memet Acar'ın oğlu dünya evine girdi. 2 bin kişinin katıldığı düğünde 3 milyon 650 bin liralık takı takıldı.

Haber

Düğünde gelin ve damada takı yarışı! 2 bin kişi katıldı, 4 milyon lira takıldı

Van’da Gevdan aşiretinden iş adamı Abdullah Aslan'ın kızı Nudem Aslan ile Hacı Abi'nin oğlu Cahit Abi, düzenlenen düğün töreniyle dünya evine girdi. 2 bin kişinin katıldığı düğünde davetliler, takı takma yarışına girdi. Gelin ve damat için 4 milyon liralık altın ve para takıldı.

Haber

Yok böyle düğün... 5 bin kişi katıldı, 750 bin lira masraf yapıldı! 1 milyon 150 bin liralık takı takıldı

Şırnak’taki aşiret düğününde paralar havada uçuştu. 5 bin kişinin katıldığı düğün için 950 kilo et hazırlandı, 750 bin lira masraf yapıldı. Davetlilerin takı takmak için birbirleriyle yarıştığı düğünde, gelin ve damada 1 milyon 150 bin lira değerinde altın ve para takıldı.

Haber

Yok böyle düğün! Tam 5 milyon liralık takı takıldı

Van’da Buruki Aşireti Lideri merhum Halit Kartal’ın yeğeni Halil Kartal’ın oğlu Bulut Kartal ile Ertoşi Aşiretinin ileri gelenlerinden iş adamı Necip Yağızer’in kızı Esin Yağızer dünya evine girdi. Türkiye’nin farklı illerinin yanı sıra İran ve Irak’tan 2 bin davetlinin katıldığı düğünde gelin ve damada yaklaşık 5 milyon TL’lik takı ve para takıldı.

Haber

Aşiret düğününde takılan takı dudak uçuklattı! 1 kilo altın, 500 bin lira para...

Şırnak’taki aşiret düğünü görenlerin ağızlarını açık bıraktı. Düğünde davetliler, gelin ve damada takı takmak için adeta birbirleriyle yarıştı. Gelin ve damada, 1 kilo altın ve 500 bin lira takı takıldı. İki gece iki gün süren düğünde, misafirler için 110 baş hayvan kesildi, bin 200 kilo et hazırlandı. İşte detaylar...

Haber

Yargıtay'dan emsal takı kararı! Altınlar kime takılırsa takılsın...

Düğün takıları ile ilgili emsal bir karara imza atan Yargıtay, düğünde takılan altınların kime ait olacağına ilişkin tartışmalara son noktayı koydu. Yüksek mahkeme; yaygın örf ve adet ile ülke gerçeklerine göre; kural olarak düğün sırasında takılan ziynet eşyası ve paralar kim tarafından ve hangi eşe takılırsa takılsın aksine bir anlaşma ya da örf ve adet kuralı olmadığı takdirde kadına bağışlanmış sayıldığına ve artık kadının kişisel malı kabul edildiğine dikkat çekti. İşte kararın detayları...

Haber

Her şey bir çeyrek altın yüzünden başladı! Kavga bitmiyor: 3. kez birbirlerine girdiler

Kocaeli’de 2 ay önce 1 kişinin hayatını kaybettiği ’takı’ kavgasının tarafları yine kavgaya tutuştu. ’Ben sana yarım taktım, sen niye bana çeyrek taktın?’ meselesi yüzünden çıkan kavgada taraflar bayramda da birbirine girmişti. Aileler arasında çıkan 3. kavgayı polis ekipleri güçlükle ayırırken o anlar saniye saniye kameralara yansıdı.

Haber

Kilolarca altın takıldı, altından kalkamadı! Aşiret düğününde gelin halay çekmekte zorlandı

Pinyanişi aşiretinin düzenlediği, Türkiye'de birçok ilin yanı sıra yurtdışından da katılanların olduğu düğün ile Büşra ve Melih Çallı çifti (26) dünya evine girdi. Takı merasiminde damat ile geline takılan altın ile para miktarı dudak uçuklattı. Gelin Büşra Çallı'nın üzerindeki takıların ağırlığı nedeniyle halay çekmekte güçlük çektiği görüldü.

Haber

Hayvan derilerini işleyip tablo, çanta ve takıya dönüştürüyorlar

Bursa Olgunlaşma Enstitüsünde görevli el sanatları öğretmenleri Deniz Şenol ve Bahar Yağcı'nın 7 yıldır yürüttüğü çalışma kapsamında büyükbaş ve küçükbaş hayvan derilerinden yapılan eserler enstitüde sergileniyor - Şenol: - "Yetiştirebileceğim öğrencim yok. Şu anda iki arkadaş çalışıyoruz. Alttan gelen bir nesil olursa tabii ki çok güzel olur"

Yurthaber

Böyle düğün görülmedi! 'Kimseyi ekonomik sıkıntıya sokmak istemedik'

Altın fiyatlarındaki yükseliş ve ekonomideki mevcut durum nedeniyle düğünlerde vatandaşlar özellikle takı takma merasiminde ekonomik güçlükler çekiyor. Evlenen çiftler bu durumun önüne geçmek adına çeşitli ve sıradışı yöntemlere başvurmaya başladı. Van'da dünya evine giren Zübeyde Aldemir ve Deniz Kıyak çifti, düğünlerinde unutulmayacak bir taktiğe başvurdu.

Haber

Düğün salonunu temizlerken bulduğu altınları gelin ve damada teslim etti

Salon şefi Velat Üstündağ: - "Salonda bulduğumuz takıları müdürümüze teslim ederek, düğün sahiplerine ulaştırıyoruz" - Düğün salonu müdürü Alpay Karademir: - "İlk defa poşet içerisinde tüm altınlarını bırakan bir çift ile karşılaştık"

Yurthaber

Damada bir garip hediye! Düğünde altın yerine bunu taktılar, görenler şaştı kaldı

Sakarya'da akü dükkânı işleten Oğuzhan Çabuk'a düğününde arkadaşları takı yerine akü ve kutup başlarından yaptıkları beşi bir yerde taktı. Yakın çevresinin 'akücü' diye hitap ettiği damat, eşi ile birlikte gelen hediye karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. "Bu hediyenin gelmesi de beni mesleğimle tamamladı diyebilirim" ifadelerini kullanan Çabuk, arkadaşlarının ilginç düğün hediyesini iş yerinde sergiliyor ve onu ömür boyu saklamayı düşünüyor.

Haber

Çöpe atmayın! Bu yöntem takılarınızı yeni gibi yapacak

Mücevher takmak kombini bambaşka bir şekle büründürüyor. Takılar çok daha şık ve uğraşılmış görünüm kazanmanızı sağlıyor. Ancak takılarınız zamanla kararabiliyor. Kararan takıları çöpe atmak yerine evde uygulayacağınız yöntemle çok daha yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Kadin

Kanlı kavganın nedeni ortaya çıktı! 'Ben sana yarım taktım, sen niye bana çeyrek taktın?'

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde, düğünün ardından evinin önünde öldürülen Gülten Şencan'ın, karşı tarafın 'Biz sizin düğününüzde yarım altın takmıştık, siz neden çeyrek altın takıyorsunuz?' demesiyle çıkan kavgada vurulduğu ortaya çıktı. 2 kişinin de yaralandığı olayda Gülten'i öldüren merminin, eşinin tabancasından çıkmış olabileceği ihtimali üzerinde durulurken, Yılmaz Şencan gözaltına alındı. İşte dehşete düşüren olayın detayları!

Haber

Yok böyle düğün! Gelin ve damadı görenler şaştı kaldı, son yılların en çok takı takılan düğünü...

Van'daki aşiret düğününü görenler şaşıp kaldı. Gevdan Aşiret Lideri Mehmet Aslan’ın oğlu Ceyhun Aslan, görkemli bir düğün ile dünya evine girdi. 5 bin kişini katıldığı düşünde 150 küçükbaş hayvan kesildi. Son yılların en yoğun katılımlı olarak dikkat çeken düğünde damada 4 milyon 123 bin TL nakit para, geline ise 3 kilo altın takıldı.

Haber

2021 boyunca ünlülerin takıp takıştırmaktan vazgeçemediği takı önerileri

Bazıları bir kıyafetin tamamlayıcı unsurunun ayakkabı olduğunu söyler, bazıları ise çanta. Oysa bir kombini kombin yapan takılardan başka bir şey değil! Her yıl farklı tasarımları ile öne çıkan takılardan 2021 yılında Çağla Şıkel, Demet Özdemir ve Hadise gibi popüler ünlülerin en çok tercih ettiği trendleri bir araya getirdik. İncelemeye ne dersiniz?

Kadin

Binlerce kişinin katıldığı düğünde geline 2,5 kilo altın, damada 2 milyon 200 bin TL takıldı

Hakkari'de iş insanı Aydın Çiftçi’nin avukat oğlu Cengiz Çiftçi ile öğretmen Tuba Egin dünya evine girdi. Binlerce kişinin katıldığı düğünde davetliler gelin ve damada takı takmak için adeta yarıştı. Gelin Tuba Egin’e yaklaşık 2,5 kilo altın takılırken, damat için de dolar ve TL olarak 2 milyon 200 bin TL toplandı.

Haber

Çöpe atmaya gerek yok! Takılarınızdaki renk değişimlerini kolayca çözebilirsiniz

Takılarda zamanla renk değişimleri yaşanabiliyor. Alınan takıların renginin değişmesi sıkıntıya neden oluyor. Rengi değişen takılar genellikle çöpe atılıyor. Ancak renk değişimlerini düzeltmek için çeşitli yöntemler deneyebilirsiniz. Kolyelerinizdeki renk değişimlerinden şikayetçiyseniz kolyeleri atmak yerine aşağıda yer alan yöntemleri deneyebilirsiniz.

Kadin

Amazon'da kullanıcılardan beş yıldız almış yaz modasına uygun kıyafet ve takı önerileri

Uçuş uçuş elbiselerin, rengârenk takıların, şortların ve daha birçoğunun mevsimi olan yazın gelmesiyle dolaplar yenilenmeye başlıyor. İnternetten alışveriş yapmayı sevenler bu yaz da şıklıklarına şıklık katmak için harekete geçiyor. Birbirinden farklı onlarca sitede, yüzlerce seçenek arasında kayboluyorsanız sizi hemen kurtaralım. Amazon'da kullanıcılardan tam puan alan, yaz modasına uygun 10 farklı kıyafet ve takı önerilerimizi inceleyebilir ve tarzınızla birlikte dolabınızı tazeleyebilirsiniz.

Haber

Tekirdağ'da gümüşçüden takı çalan 2 zanlı yakalandı

Şüpheliler, güvenlik kamerasını da kırmaya çalıştı

Yurthaber

Bu yazın modasında büyük yer kaplayacak en tatlı ve şık takı modelleri

Yaz trendlerini yakından takip edenler, buraya! 2022 yaz modasında yerini alan ışıltılı takılarla göz alıcı görünebilirsiniz. Birbirinden kaliteli ve zarif takı modelleri yaza damgasını vuracak! Peki, en çok karşılaşacağınız takı modelleri neler, biliyor musunuz? Bu yaz moda olacak birçok modeli sizler için bir araya getirdik. Şıklığı tamamlayan ışıl ışıl takılarla yaza daha mutlu girmek için yazımızı okumaya davetlisiniz!

Kadin