Tarım Ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu Başkanlığı Haberleri

Bakan Pakdemirli duyurdu: Hibe desteği başvuruları başladı

Bakan Pakdemirli, "Kırsal Kalkınma Destekleri kapsamında 17. Etap Bireysel Sulama Sistemlerine yüzde 50 hibe desteği başvuruları başladı. Çiftçilerimiz bulundukları şehirlerdeki il müdürlüklerine giderek başvurularını gerçekleştirebilir" dedi.

Finans 12-01-22 09:58

Bursa'da 80 tarım ve hayvancılık projesine hibe desteği!

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Bursa İl Koordinatörlüğü "Et, süt ve meyve-sebze işleme-pazarlama" ile "Hayvancılık" alanlarında hazırlanan 80 projeye hibe desteği sağlayacak.

Finans 19-04-21 16:27

Çocuklarına doğal bal yedirmek için arıcılığa başladı

Hatay’ın Antakya ilçesinde satranç antrenörü Zahide Tansu Yırtıcı (29), çocuklarına doğal bal yedirmek için 7 yıl önce üç kovanla başladığı arıcılığı meslek haline getirdi. Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu'ndan aldığı proje desteği ile kovan sayısını 60'a çıkaran Yırtıcı, pandemi döneminde taleplere yetişmeye çalıştığını ve kovan sayısını artırmayı hedeflediğini söyledi.

Finans 04-04-21 18:09

Hibe desteği başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak?

Yüz binlerce vatandaşın yararlanabileceği hibe desteğinin başvuruları bugün saat 18.00 itibariyle sona eriyor. Geri ödemesiz olan hibe desteğinden, sadece başvuranlar yararlanabiliyor. Hibe desteğine başvuranlar için ise 9 Nisan 2021 tarihine dikkat edilmesi gerekiyor. Peki Hibe desteği başvuru sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Hibe desteği başvurularının açıklanma tarihi!

Haber 30-03-21 17:10