Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Haberleri

Adalet Bakanı Bozdağ, Şanlıurfa'da gençlerle bir araya geldi:

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, muhalefeti eleştirerek, "Togg'u görüyor, 'Nerede?' diye soruyor. 'Aha burada' diyoruz. Etrafa bakıyor, göremiyor. Şimdi doğal gazla evinde ısınacak, 'Doğal gaz nerede?' diyor. İşte evinde. Şimdi bakın onlar bol bol palavra söylüyorlar. Yalan söylüyorlar." dedi.

Yurthaber 21-04-2023 11:00

Adalet Bakanı Bozdağ, Batman Valiliğini ziyaret etti

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Batman Valiliğini ziyaret etti.

Yurthaber 04-04-2023 13:23

Adalet Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? Adalet Bakanlığı personel alımı kaç kişi olacak? Bekir Bozdağ açıkladı!

Adalet Bakanlığı ile ilgili araştırmalar hız kazandı. Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, bugün depremzedeleri ziyaret etmesinin ardından açıklamalarda bulundu. Bozdağ yaptığı konuşmada, bakanlık bünyesine personel alınacağını açıkladı. Peki Adalet Bakanlığı personel alımı ne zaman yapılacak? Adalet Bakanlığı personel alımı kaç kişi olacak? İşte detaylar...

Haber 25-03-2023 20:15

Adalet Bakanı Bozdağ, İslahiye ilçesinde kurulan konteyner kenti ziyaret etti

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, 6 Şubat'taki Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep'in İslahiye ilçesinde incelemede bulundu.

Yurthaber 02-03-2023 09:57

Adalet Bakanı Bozdağ, Diyarbakır'da depremzedeleri ziyaret etti:

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, "El ele vereceğiz, beraber Allah'ın izniyle biz buraları inşa edeceğiz. Bu sorunların tamamını çözeceğiz." dedi.

Yurthaber 28-02-2023 08:00

Adalet Bakanı Bozdağ, canlı yayında soruları yanıtladı:

"(Anayasa değişikliği) 24. madde üzerinde bir fıkra eklemek suretiyle, Türkiye'de artık dini inancı sebebiyle başını örten ve kıyafet tercihinde bulunan vatandaşlarımız bakımından anayasal güvenceyi tahkim eden bir adım atıyoruz" - "Hem başını açmak hem başını örtmek bu ikisi birlikte teminat altına alınıyor" - "Türk aile yapısını bozacak her türlü tercihin biz hep karşısında olduk, bundan sonra da oluruz. Neslimizin devamını engelleyecek, Türk aile yapısının dağılmasını sağlayacak, gelecekte de büyük bir Türk milletinin varlığı için tehdit oluşturacak her şeyle mücadeleyle Anayasa bizi görevlendiriyor"

Yurthaber 20-10-2022 14:48

Adalet Bakan Bozdağ: Adalet Bakanlığı yapmak Kur'an okumaya engel değil

Adalet Bakan Bozdağ: "Adalet Bakanlığı yapmak Kur'an okumaya engel değil"

Yurthaber 18-10-2022 20:57

Bakan Bozdağ'dan hayatını kaybeden madencinin ailesine taziyede bulundu

Bakan Bozdağ'dan hayatını kaybeden madencinin ailesine taziyede bulundu

Yurthaber 16-10-2022 15:48

Maden ocağındaki patlamada hayatını kaybeden Berkay Kesim son yolculuğuna uğurlandı

Cenaze törenine, Adalet Bakanı Bekir Bozdağ da katıldı

Yurthaber 16-10-2022 14:30

Adalet Bakanı Bozdağ: (Amasra'da maden ocağındaki patlama) Soruşturmayı 5 savcı sürdürüyor. Kafalarda ne kadar soru varsa hepsinin cevabı tahkikat sonucunda ortaya çıkacaktır.

Adalet Bakanı Bozdağ: "(Amasra'da maden ocağındaki patlama) Soruşturmayı 5 savcı sürdürüyor. Kafalarda ne kadar soru varsa hepsinin cevabı tahkikat sonucunda ortaya çıkacaktır."

Yurthaber 16-10-2022 12:44

Bakan Bozdağ, Amasra'da maden ocağındaki patlamada yaralanan işçileri ziyaret etti

Bakan Bozdağ, Amasra'da maden ocağındaki patlamada yaralanan işçileri ziyaret etti

Yurthaber 16-10-2022 12:01

Bakan Bozdağ: (Amasra'daki maden kazası) Bütün boyutlarıyla soruşturulacak

Bakan Bozdağ: "(Amasra'daki maden kazası) Bütün boyutlarıyla soruşturulacak"

Yurthaber 14-10-2022 21:46

e-Devlet başvurusuyla 17 bin 500 sabıka kaydı silindi

Adalet Bakanlığınca 18 Ağustos'ta başlatılan uygulama kapsamında, bugüne kadar yaklaşık bin kişinin adli sicil kaydında düzeltme yapıldı

Yurthaber 12-10-2022 11:01

'Cumhurbaşkanımızın talimatını aldık' demişti, Bakanlık 24 saat geçmeden çalışmalara başladı

Başörtüsüyle ilgili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın dün açıkladığı anayasa değişikliği önerisiyle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Gündem yaratan değişiklik önerisiyle ilgili Adalet Bakanı Bekir Bozdağ'ın talimatıyla Mevzuat Genel Müdürlüğü çalışmalarına başladı. Hazırlanacak kanun teklifinin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a sunulması ardından da TBMM gündemine gelmesi bekleniyor. Bakan Bozdağ, konuyla ilgili yaptığı açıklamada "Talimatı aldık, anayasa çalışmasına başlıyoruz" demişti.

Haber 06-10-2022 09:59

Türkiye ve İsveç Adalet Bakanlığı yetkilileri, terör suçlularının iadesi için bir araya geldi

Türkiye ve İsveç Adalet Bakanlığı yetkilileri, terör suçlularının iadesi için bir araya geldi

Yurthaber 05-10-2022 10:27

Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Bursa İl Başkanlığını ziyaret etti: (2)

"Türkiye'ye Biden'ın ya da AB'nin uyguladığı stratejiler sökmez. Çünkü bu millet, kendi taktiğini ve kendi stratejisini her daim kendi yapar, kendi uygular" - "Dışarıdakilere umut bağlayanlar, başkalarının hesabına göre hesap tutanlar dün olduğu gibi bugün de aldanacaklardır"

Yurthaber 03-10-2022 18:57

Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Bursa İl Başkanlığı'nı ziyaret etti: (1)

"(Altılı masa) Yeniden koalisyon görüntüsüyle, daha seçime gitmeden bakanlıkları, bürokratları, cumhurbaşkanı yardımcılarını taksim eden bir anlayışla, parsel parsel memleketin yönetimini, imkanlarını şimdiden taksim edeceğiz diyen bir anlayışla karşı karşıyayız. Kimsenin buna hakkı yoktur"

Yurthaber 03-10-2022 18:25

Adalet Bakanı Bozdağ, Kırşehir'de toplu açılış ve temel atma töreninde konuştu: (2)

"Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin terörle etkin ve kararlı mücadelesi, hukuk içinde ve hukuka uygun biçimde yapılan bir mücadeledir. Sivillere, masumlara dönük en ufacık bir hareket ne bugün ne dün söz konusu olmamıştır" - "Bizim 2023 seçim mücadelemiz sadece bu 7'li masadakilerle değil bilesiniz hem ABD ile hem AB ile hem de onlarla beraber düşünen bütün güçlerle vereceğimiz bir seçim mücadelesidir"

Yurthaber 30-09-2022 20:17

Adalet Bakanı Bozdağ, Kırşehir'de toplu açılış ve temel atma töreninde konuştu: (1)

"Kılıçdaroğlu dün Mersin Cumhuriyet Başsavcımızı da hedef gösteren bir açıklama yapıyor. İki gün sustu. Terör örgütü açıklama yapana kadar ağzını bıçak açmadı. Terör örgütü açıklama yapınca kükredi" - "Gizli olan soruşturmanın bilgilerini Sayın Kılıçdaroğlu'na kim iletiyor? Gizli olan bir soruşturmanın bilgilerini paylaşmak, ifşa etmek doğru mu eğri mi?"

Yurthaber 30-09-2022 20:07

Adalet Bakanlığından Thodex'in kurucusu Özer hakkındaki iddialara ilişkin açıklama:

"29 gün sonra resmi iade talebinin gönderildiği yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" - "Faruk Fatih Özer hakkındaki iade sürecinde Bakanlığımız konuyu hassasiyetle takip ederek, süreçteki her işlemi ivedilikle ve eksiksiz yerine getirmiştir"

Yurthaber 30-09-2022 15:42

Adalet Bakanı Bozdağ'dan Mersin'deki polisevi saldırısına ilişkin açıklama:

"Mersin Cumhuriyet Başsavcılığı adli soruşturma başlatmıştır. Saldırı bütün boyutlarıyla araştırılmakta ve soruşturulmaktadır"

Yurthaber 27-09-2022 00:20

Adalet Bakanı Bozdağ AK Parti Yenifakılı İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu:

"Türkiye'nin geleceği kayyumlara bırakılamaz, çok net söylüyorum. Bunlar Türkiye'yi yönetecek bir cumhurbaşkanı adayı aramıyorlar. Bunlar, bu 7'li masadaki liderlerin yönetimine rıza gösterecek, onların emir eri olmayı kabul edecek birini cumhurbaşkanı adayı olarak göstermek istiyorlar."

Yurthaber 24-09-2022 17:28

Adalet Bakanı Bozdağ AK Parti Şefaatli İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu: (2)

"Varsın bize karşı bir dünya bir araya gelsin. Varsın bize karşı terör örgütleri bir araya gelsin. Kim bir araya gelirse gelsin biz yolumuzdan da dönmeyiz, istikametimizden de dönmeyiz. Millet için koşmaktan da çalışmaktan da asla geri durmayız"

Yurthaber 24-09-2022 15:24

Adalet Bakanı Bozdağ AK Parti Şefaatli İlçe Danışma Meclisi Toplantısı'nda konuştu: (1)

"(CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu) Senin arkadaşların henüz senin adaylığın konusunda müttefik değiller. O zaman Türk milleti senin cumhurbaşkanlığın konusunda nasıl ittifak sağlasın?" -"Kılıçdaroğlu, şimdi ABD'ye gidecek, öyle haberler çıkıyor. Belli ki bir AB'ye, ABD'ye de yaslanma ihtiyacını duyuyor. Siz değil AB'ye, ABD'ye, bir dünyaya yaslanın, Türk milletine yaslanmadıkça kazanacağınız hiçbir seçim yoktur, olamaz"

Yurthaber 24-09-2022 14:39

Türkiye Adalet Akademisi'nin Eğitim Dönemi Açılış Töreni yapıldı

Adalet Bakanı Bozdağ: - "Hükümet olarak yargı mensuplarımızın hem ihtiyaçlarını karşılamak, hem de yargımızı Avrupa'daki standartlara taşımak hatta onun da ilerisine götürmek, bizim ana vazifemizdir" - "Eminim ki yeni dönemde, usta çırak ilişkisi içerisinde birebir çalışan bir hakim savcı yardımcılığı süreci, ülkemize de hakim ve savcı yardımcılarımıza da çok şey kazandıracak"

Yurthaber 21-09-2022 15:49

6. Yılında İstinaf Değerlendirme Toplantısı:

Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca: - "Yargıtay seviyesinde ve istinaf seviyesinde ciddi yapısal reformların yapılması gerekmektedir" - Danıştay Başkanı Zeki Yiğit: - "Tüm yargı mensuplarına ve yargı bürokrasisine düşen görev, söz konusu sorun ve zorluklara en uygun çözümü üretmek ve istinaf yargı yolunu geleceğe taşımak için çaba sarf etmek olacaktır"

Yurthaber 20-09-2022 14:40

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Konya'da AK Partililerle buluştu:

"Bu masadakiler, 'kim Cumhurbaşkanı olacak? Adın kimdir? Falan isim olur mu, olmaz mı?' sorusunu birbirine sormaktan korkuyorlar. 'Masa çatlar, masa kırılır, masa dağılır' diye endişe ediyorlar. Daha bir konuyu konuşmaktan endişe ediyorlar" - "Dört senedir masadan cumhurbaşkanı adayı ismi çıkaramadı. Allah muhafaza memleket ciddi sorunlarla karşı karşıya olsa bunlar memleketin bir meselesini oturup, müzakere edip kararı alana kadar herhalde atı alan Üsküdar'ı geçer. Bunlar kararsızlar, irade ortaya koyamıyorlar. Ya iradeleri yok, irade bekliyorlar ya iradeleri var, cesaretleri yok"

Yurthaber 19-09-2022 19:08

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Konya'da gazilerle buluştu:

"Bugün ayaklarımızın altında 'vatan toprağı' diye bastığımız bir toprak, gölgesinde özgürce yaşadığımız bir bayrak, mensubu olmaktan şeref duyduğumuz bir Türk milleti ve vatandaşı olmaktan gurur duyduğumuz bir Türkiye Cumhuriyeti Devleti varsa önce şehitlerimiz, gazilerimiz ve onlara dua ve destek eden aziz milletimiz sayesindedir" - "15 Temmuz 2016 hain darbe teşebbüsü sırasında Türk milleti bu sefer Cumhurbaşkanı'mızın çağrısına uydu, arkasında yekvücut oldu, FETÖ'nün hem alçaklarına hem de onun yularını tutan ülke ve güçlere karşı büyük bir zafer kazandı"

Yurthaber 19-09-2022 16:14

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Selçuk Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni'nde konuştu: (2)

"Bırakın hukuk kendi hükmünü icra etsin, bırakın yargı kendi hükmünü icra etsin, bırakın usul kendi hükmünü icra etsin, bırakın adalet yerini bulsun, herkes orasından burasından çeke çeke adaletin başı belada. Herkes hakim ve savcı gibi karar verip, hakim ve savcıları itham ederse bu yargıya da adalete de Türkiye'ye de yapılmış en büyük kötülüktür"

Yurthaber 19-09-2022 14:58

Adalet Bakanı Bozdağ, Selçuk Üniversitesi Akademik Yılı Açılış Töreni'nde konuştu: (1)

"Bilim ve sanat hürriyeti, ifade hürriyeti, anayasamızın, yasalarımızın teminatı altındadır. Hiç kimsenin bilim ve sanat hürriyeti nedeniyle bir sıkıntıya uğraması, ülkemizde söz konusu değildir. Olması da düşünülemez" - "Terör örgütlerinin bir dediğini iki etmeyen, 'Öl' dediğinde ölen, 'Öldür' dediğinde öldürenler kendini hür, başkalarını köle zannediyor. Bir ideolojinin kulu kölesi, hayatını feda edecek kadar onun peşinden koşanlar, asla hür olamaz. Bilim insanı da hür olamaz. Öğrenci de hür olamaz. Siyasetçi de hür olamaz"

Yurthaber 19-09-2022 14:36

Adalet Bakanı Bozdağ, Gaziantep Valiliğini ziyaret etti

Adalet Bakanı Bozdağ, Gaziantep Valiliğini ziyaret etti

Yurthaber 17-09-2022 15:12

Adalet Bakanı Bozdağ, canlı yayında gündemi değerlendirdi:

"(Tartışılan yargı kararları) Bırakın yargı kendi seyri içerisinde işlesin. Herkes hakimliğe, savcılığa lütfen soyunmasın. Yargı yanlış karar verebilir mi, verebilir. Ama bunu düzeltecek mekanizmalar var. Bu süreçleri işletmek doğru olandır. Hakim, savcılarımıza büyük bir haksızlık yapılıyor" - "(Baroların CMK zorunlu müdafilik ücret tarifesinin artırılması eylemi) Siyasi bir mücadeleye baroları lütfen alet etmeyin. AK Parti karşıtı olabilirsin, lütfen ama buna baroyu alet etmeden yap. Eğer siyaset yapmak istiyorsanız çıkarsınız bir partiye üye olursunuz"

Yurthaber 15-09-2022 14:34

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Yozgat'ta konuştu: (2)

"Bu 7 lider, 7 kişi, 7 parti Allah aşkına söyleyin, yeni olarak ne söylüyorlar? Millete umut olarak neyi vaat ediyorlar? Hangi projeyi milletin önüne koyuyorlar?" - "Nasıl gerçekleştireceklerini anlatıyorlar? Milletin huzuruna getirdikleri tek bir proje var mı? Yok. Millete verdikleri bir umut var mı? Yok. Yeni söyledikleri bir şey var mı? O da yok. Tek dertleri var, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a duydukları öfke, kin ve nefret"

Yurthaber 10-09-2022 18:29

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ Yozgat'ta konuştu: (1)

"(Tunç Soyer'in ifadeleri) Türk milleti kendi ecdadına saygı duyanlarla, onları ihanetle suçlayanları birbirinden ayıracak. Memleketini işgal edenleri kötüleyecek bir cümle kurmayanlarla ecdadını kötüleyen nice cümleler kuranları bu millet vicdan terazisinde tartacak, bir kez daha mahkum edecektir" - "Buradan Tunç Soyer'e ve onun gibi düşünen herkese bir kez daha söylüyorum. Bu milletin kendine de ecdadına da ne sizin ne sizin gibi düşünenlerin asla gücü yetmemiştir, bundan sonra da yetmeyecektir"

Yurthaber 10-09-2022 17:51

Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat Şehit Aileleri ve Gaziler Derneğini ziyaret etti:

"Şehitlerimiz bu ülkenin manevi ordusudur, görünmez ordusudur. Şehitlerimizin döktüğü kanlar, gazilerimizin akıttığı kanlar bu ülkenin esasında yırtılmaz ve ele geçirilemez tapusunu oluşturmaktadır"

Yurthaber 10-09-2022 15:02

Bakan Bozdağ, Kozan'da yeni adliye binasının temel atma töreninde konuştu: (2)

"Buradan net söylüyorum; ben Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin Adalet Bakanıyım. Kanunlara uymak ve mevzuata uygun davranmak benim birincil ve asli görevimdir. Değil 81 baro, herkes imza atsa benden kanuna aykırı bir davranış konusunda adım atmamı kimse bekleyemez" - "Barolar Birliği eğer siyasi parti gibi davranır, siyasi partilerin parçası, müştemilatı veya bir kısmı gibi hareket etmeye kalkarlarsa o zaman bizden baro muamelesi beklemesinler. Biz de onlara siyasi parti gibi bakarız, kusura bakmasınlar"

Yurthaber 08-09-2022 20:26

Bakan Bozdağ, Kozan'da yeni adliye binasının temel atma töreninde konuştu: (1)

"Hakim ve savcılarımızın sayısını arttırdık. Öte yandan mahkemelerimizin sayısını arttırdık. Diğer yandan ihtisas mahkemelerimizi çoğalttık ve ülkemizde vatandaşlarımızın adaletin zamanında tecellisi yönündeki beklentilerini gerçekleştirmek için büyük reformları bir bir hayata geçirdik" - "Önümüzdeki dönemde hem arabuluculuğun kapsamını genişletecek hem de uzlaştırmacılığın kapsamını genişletecek yeni adımlar atacağız. Kira uyuşmazlıklarını inşallah yeni dönemde arabulucuların uhdesine emanet edeceğiz"

Yurthaber 08-09-2022 19:21

Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Kozan İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu: (2)

"(6'lı masa) Bakın, bu fotoğraf size neyi hatırlatıyor bilmem ama bana bu fotoğraf krizi, koalisyonu, kaosu, parçalı iktidarları hatırlatıyor. Bu fotoğraf çökmüş Türkiye'nin fotoğraflarını hatırlatıyor" - "FETÖ bir yandan, PKK bir yandan, DHKP-C bir yandan. Herkesin derdi Cumhur İttifakı'nı, Cumhurbaşkanı'mızı devirmek, indirmek. Bu milletin aleyhine çalışan dış güçler de terör örgütleri de aynı şeyleri istiyor"

Yurthaber 08-09-2022 18:27

Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Kozan İlçe Başkanlığını ziyaretinde konuştu: (1)

"AK Parti ile Türkiye yerinde sayan değil, koşan bir ülke oldu"

Yurthaber 08-09-2022 17:45

Adalet Bakanlığınca 2053 vizyon çalışmaları başlatıldı

Adalet Bakanı Bekir Bozdağ: - "2053 hedefleri doğrultusunda yargı ve hukuk alanında hangi adımların atılacağı, vatandaşlarımızın adalete erişiminde hangi önceliklerin belirleneceği konusu Adalet Bakanlığımız tarafından kapsamlı olarak değerlendirilecektir"

Yurthaber 06-09-2022 17:31

Adalet Bakanı Bozdağ'dan yeni adli yıl mesajı:

"Türk yargısını eleştirmek, Türk yargısına saldırmak büyük bir haksızlıktır. Gece gündüz çalışan hakimlerimize ve savcılarımıza saygısızlıktır. Bu saygısızlığı ve bu haksızlığı reddediyoruz"

Yurthaber 01-09-2022 10:39

Adalet Bakanı Bozdağ, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı:

"Aziz milletimiz ve devletimiz kıyamete kadar var, bir ve hür olsun"

Yurthaber 30-08-2022 11:06

Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta şehit ailesini ziyaret etti

Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta şehit ailesini ziyaret etti

Yurthaber 27-08-2022 21:08

Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta toplu açılış töreninde konuştu: (2)

"Biz yaşam tarzına, inancından, kanaatlerinden, düşüncelerinden kaynaklanan yaşam tarzı tercihlerine, cebir ve şiddetle hukuka aykırı bir davranışla müdahaleyi suç saydık. Bunları değiştirmeye zorlamayı suç saydık. Yaşam tarzını ceza hukukuyla yasayla güvence altına aldık" - "Suç işlemek, kanunların suç olarak tanımladığı şeyleri işlediğinde birinin hukuku karşısında bulması yaşam tarzına müdahale değil. O ayrı bir şey. Suç suçtur. Ama yaşam tarzı tercihleri konusunda kime, nerede, nasıl müdahale edilmiş? Bir tane örnek göstersinler"

Yurthaber 27-08-2022 19:35

Adalet Bakanı Bozdağ, Yozgat'ta toplu açılış töreninde konuştu: (1)

"(Şarkıcı Gülşen'in imam hatip liselilere yönelik sözleri) Eleştirin, o hakim kararıdır, eleştirilebilir ama öte yandan onu eleştirirken bile deyin ki 'bunun yaptığı da yenilir yutulur bir şey değildir. Bu milletin evlatlarına böylesi bir saygısızlığı, ayrımcılığı, nefreti, kini diline dolayıp konuşamaz'. Bir de bunu deyin" - "Yargıya müdahaleyi Sayın Kılıçdaroğlu yapıyor. 'Adalete ihanet etmeyin, derhal serbest bırakın' diye yargıya bir talimat veriyor. Hiç kimse yargı yetkisinin kullanılmasına ilişkin hakim ve savcılara tavsiye ve telkinde bulunamaz. Emir ve talimat veremez. Hakim ve savcıları hedef olarak gösteremez"

Yurthaber 27-08-2022 18:11

Adalet Bakanı Bozdağ'dan şarkıcı Gülşen'in imam hatip mensuplarına yönelik ifadelerine tepki:

"İmam hatip liselerine ve imam hatiplilere karşı iftira, kin, nefret ve ayrımcılık yapan, bunu da ilericilik zanneden, esasında ilkellikten başka hiçbir anlam taşımayan bu çağ dışı zihniyeti şiddetle kınıyorum"

Yurthaber 25-08-2022 11:58

Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Bartın İl Başkanlığını ziyaret etti: (2)

"Türkiye'nin başarılarına sevinemeyen bir muhalefetle karşı karşıyayız. Denizde doğal gaz buluyoruz milyarlarca metreküp sevinemiyor adamlar" - "Milletin menfaati söz konusu olduğu zaman değil ABD'yi, AB'yi bir dünyayı karşısına almaktan çekinmeyen yerli ve milli siyasetin, yerli ve milli duruşun Türkiye'yi yönetmesini hazmediyorlar, kukla yönetimler istiyorlar"

Yurthaber 23-08-2022 17:01

Adalet Bakanı Bozdağ, AK Parti Bartın İl Başkanlığını ziyaret etti: (1)

"Altılı masa diye bir masa var, sürekli kuruluyor, toplanıyorlar, toplanıyorlar, dağılıyor. Bu, eski Türkiye'nin fotoğrafı. Bunlar bir araya geldiğinde bir meseleyi konuşup karara bağlayana kadar gündemdeki sorunlar yer değiştirip 2-3 tane yeni yeni sorunumuz çıkar" - "Bunların masasına bakmayın. Bu masada nimet, ikram, bereket yok. Öfke var, kin var, nefret var, düşmanlık var"

Yurthaber 23-08-2022 16:03

Adalet Bakanı Bozdağ, Derik'teki kazaya ilişkin adli tahkikat başlatıldığını açıkladı

Adalet Bakanı Bozdağ, Derik'teki kazaya ilişkin adli tahkikat başlatıldığını açıkladı

Yurthaber 20-08-2022 21:13