Adisyon Haberleri

Fahiş fiyatlar, kuver ve servis ücreti derken bu da oldu: Adisyona eklenen ücret kalemini görünce inanamadılar!

Restoran ve kafelerdeki yüksek fiyatlar, kuver ve servis ücreti gündem olurken adisyona eklenen bir kalem şoke etti. Antalya'da bir kafede çay içen bir vatandaş adisyona müzik ücretinin de eklendiğini paylaştı.

Finans

Paylaşılan adisyon sosyal medyada gündem oldu! Çay, börek, ayran, su 2499 lira

Sosyal medyanın gündeminde bu kez de Sabiha Gökçen Havalimanı'nda alınan çay, su, börek ve ayran vardı. Bir kişinin paylaştığı adisyonda 4 kalem ürünün 2 bin 499 lira olması tartışmalara yol açtı. Kimisi havalimanlarının her zaman pahalı olduğunu savunurken kimi de acil denetim istedi.

Finans

Bu kez Bodrum değil İstanbul... Adisyonu gören bir daha baktı! Fiyatlar dudak uçuklattı

İstanbul Galata Köprüsü'ndeki bir restorana adisyon sosyal medyada gündem oldu. 41 bin 800 liralık hesabı görenler gözlerine inanamadı.

Finans

Sosyal medyada gündem olan balık restoranı adisyonu! Fiyatları gören inanamadı: Nasıl olabilir?

Sarıyer'deki meşhur bir balık restoranına ait olduğu iddia edilen 27 bin 100 TL'lik adisyon görüntüsü sosyal medyada gündem oldu. 27 bin 100 TL'lik adisyonun görüntüsünü gören bazı sosyal medya kullanıcıları şaşkınlığını gizleyemedi. Bir Ekşi Sözlük yazarı ise adisyon görüntüsü ile ilgili "Bir balık nasıl 15 bin lira olabilir?" şeklinde yorum yaptı.

Finans

Adisyon

Adisyon Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Adisyon Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Adisyon tuzağı! Ne sipariş ne de müşteri var ama... Hiç gitmedikleri restoranlardan para topluyorlar

Yalanda dolanda aldatmacada sınır tanımayan dolandırıcılar, şimdi de akla hayale gelmeyen bir yöntem uygulamaya başladı. İnternette gördükleri adisyonları kopyalayıp "Biz bu ürünü yemedik ama parası alındı" diyerek bazı işletmelerden para iadesi alıyor. Dolandırıcılardan ağzı yanan işletmelerse bu yeni adisyon yöntemine karşı herkesi uyarıyor.

Finans