Boykot Haberleri

Fatih Altaylı'dan çok konuşulacak boykot çıkışı! 364 gün kazıklanmaya razı gelip...'

Gazeteci Fatih Altaylı, restoran ve kafelerde fahiş fiyatlara karşı hafta sonu düzenlenen boykota ilişkin olarak çok konuşulacak bir çıkış yaptı. Altaylı boykotun etkili ve gerekli bir silah olduğunu söyledi. Altaylı, "Hak edene, her gün kullanılması gerekir." değerlendirmesini yaptı.

Finans

Bu kez Bodrum değil İstanbul... Adisyonu gören bir daha baktı! Fiyatlar dudak uçuklattı

İstanbul Galata Köprüsü'ndeki bir restorana adisyon sosyal medyada gündem oldu. 41 bin 800 liralık hesabı görenler gözlerine inanamadı.

Finans

Lokantacılar Federasyonundan fiyat tarifelerini onaylama talebi

Türkiye Lokantacılar ve Pastacılar Federasyonu Genel Başkanı Sayit Karabağlı, Türkiye'de yeme-içme sektöründeki fiyat tarifelerinin illere ve işletme sınıfına göre federasyon tarafından onaylanması talebinde bulundu.

Finans

Restoran ve kafelere boykot bugün başladı! 110 liralık kurabiye ‘sembol’ olmuştu, o işletmeci konuştu: ‘Şu an maliyetine satıyoruz, zam yapmayı düşünüyoruz’

Hükümet evinden arabasına, gıdasından kıyafetine fahiş fiyatlarla mücadeleye devam ederken, bir tepki de vatandaştan artan kafe ve restoran fiyatlarına gelmişti. Sosyal medyada 20-21 Nisan’da kafe ve restoranlara gitmeme kararı alınmıştı. Boykot bugün başladı. Kampanyanın sembolü olan 110 kiralık kurabiyenin satıldığı işletme sahibi ise konuya ilişkin açıklama yaptı. Ürünü maliyetine sattıklarını belirten işletmeci indirim bir yana zam yapmaya hazırlandıklarını söyledi.

Finans

Boykot

Boykot Hakkındaki Haberler Mynet'te. Boykot Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Fahiş fiyatlar isyan ettirdi, boykot hareketi çığ gibi büyüdü! Ünlülerden destek yağıyor: Kafe, restoran ve lokantalara gitmeyin

Kafe, restoran, lokantalardaki fahiş fiyatlar vatandaşın canına tak dedi, hafta sonu geniş çaplı bir boykot hareketi için çağrılar peş peşe geldi. 20-21 Nisan'da vatandaşlar restoran, kafe gibi mekanlara gitmeme kararı aldı. Boykot çağrısına akademisyenlerden ünlülere birçok isim de destek verdi.

Finans

Murat Kurum'un gündem olan videosundaki Hakkı Alkan'a FETÖ tepkisi! Los Angeles imamı olmak isteyen adam değil mi o?

İBB başkan adayı Murat Kurum'un 'sipariş listesi' videosu sosyal medyada ses getirmişti. Kurum'un videoda birlikte yer aldığı Hakkı Alkan için gazeteci Fatih Altaylı, "FETÖ'nün Los Angeles imamı olmak isteyen adam değil mi?" deyip Murat Kurum hakkında da dikkat çeken bir yoruma imza attı.

Haber

Üsküdar'da Boykot Masası paneli düzenlendi

Üsküdar'da, Gazze'ye yönelik saldırılarının ardından İsrail'e destek veren firmalara yönelik başlatılan boykotun ekonomik, sosyal ve kültürel yönleriyle ele alındığı "Boykot Masası" paneli düzenlendi.

Yurthaber

Tekirdağ'da İsrail menşeli ürünler için boykot kararı

Tekirdağ'da Süleymanpaşa, Kapaklı, Marmaraereğlisi ve Hayrabolu belediyelerinin sosyal tesislerinde İsrail menşeli ürünlerin satışı durduruldu.

Yurthaber

Boykot kararı alan AK Partili belediyelerden görüntüler geldi: İsrail böyle protesto edildi

Gazze'deki savaş nedeniyle İsrail'i boykot edenler her geçen gün artıyor. Son olarak Tekirdağ'da AK Partili 4 belediye boykot kararı alıp harekete geçti. Belediyelerin iştiraklerinde İsrail menşeli içeceklerin de dahil olduğu çok sayıda ürünün depolara kaldırıldığı görüntüler kameralara yansıdı.

Haber

Uşak'ta okul kantinlerinde İsrail menşeli ürünlerin alım satımı yapılmayacak

Uşak İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Gazze'ye yönelik saldırıları protesto etmek amacıyla İsrail menşeli ürünleri boykot kararı alındığını bildirdi.

Yurthaber

İstanbul Kantinciler Esnaf Odasından ''İsrail ürünlerine boykot'' talebi

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü, İstanbul Kantinciler Esnaf Odası'nın İsrail ürünlerine boykot talebine ilişkin yazısını ilçe milli eğitim müdürlüklerine göndererek, tüm resmi kurumlara gerekli duyurunun yapılmasını istedi.

Yurthaber

İsrail'e bir boykot da TBMM'den: Lokanta ve işletmelerde yeni hamle

İsrail'in Gazze'deki katliamına tepkiler devam ediyor. Türkiye Büyük Millet Meclisi de bu kapsamda boykot kararı aldı. Meclise ait lokanta ve işletmelerde yeni bir döneme geçildi.

Haber

Diyarbakır'da Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden İsrail menşeli ürünlere boykot

Diyarbakır'da Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından alınan kararla, kuruma bağlı okul ve tesislerde İsrail menşeli ürünlerin satılmayacağı duyuruldu.

Yurthaber

Siirt Üniversitesinden İsrail'i destekleyen firmalara boykot

Siirt Üniversitesine (SİÜ) ait tesis ve işletmelerde, İsrail'e destek veren markaların ürünlerinin satışı durduruldu.

Yurthaber

Bingöl Milli Eğitim Müdürlüğünden İsrail menşeli ürünler için boykot kararı

Bingöl İl Milli Eğitim Müdürlüğü, alınan kararla okullarda ve kurumlarda İsrail menşeli ürünlerin satılmayacağını duyurdu.

Yurthaber

Belediyeler tek tek açıkladı! O markalar boykot edilecek

İsrail Gazze'de sivillere yönelik katliamlarına devam ederken Türkiye'deki birçok belediye peş peşe boykot kararı aldı. İsrail'i protesto eden belediyeler İsrail'e destek veren markaları kullanmayacaklarını belirtti.

Haber

İspanya, Dünya Kupası'ndan sonra karıştı! 81 futbolcudan boykot kararı...

FIFA Kadınlar Dünya Kupası finali için İspanya ve İngiltere 20 Ağustos 2023 tarihinde karşı karşıya gelmiş, İngiltere’yi mağlup eden İspanya kupanın sahibi olmuştu. Kutlamalar sırasında Federasyon Başkanı Luis Rubiales, milli takım oyuncusu Jenni Hermoso’yı dudağından öpmüş ve olay uygunsuz hareket olarak dünya basınına yansımıştı.

Spor

Amatör Küme maçında görülmemiş hakem boykotu! Kendi kalelerine 11 gol attılar, 16-0 olan maç tatil edildi

Aydın 1. Amatör Küme’deki Kuşadası 1922-Altınkum maçına hakem boykotu damga vurdu. Hakem Çağrı Erdal'ın vermiş olduğu kararlara isyan eden Altınkumlu futbolcular, ikinci yarıya geç çıktı. İkinci 45 dakikanın başlama düdüğüyle hakemi alkışlayarak protesto eden futbolcular kendi kalelerine 11 gol attı. Futbolcular sahayı tek tek terk ederken, 16-0 olan mücadele tatil edildi.

Spor

Müteahhitler, ihracat kısıtlaması kararının ardından çimento fiyatlarının düşmesini bekliyor

Müteahhitler, ihracat kısıtlaması kararının ardından çimento fiyatlarının düşmesini bekliyor

Yurthaber

SSK'lı memurlar eylem yaptı

KESK'e bağlı Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası'na (SES) üye Sosyal Sigortalar Kurumu'nda (SSK) çalışan memurlar, havuzda toplanan paralarının ödenmediği gerekçesiyle hastane önünde eylem yaptı.

Haber

Kamu-Sen'den NEMA eylemi

Türkiye Kamu-Sen üyeleri Mersin Devlet Hastanesi önünde düzenlediği eylemde, hükümetten zorunlu tasarruflarını istedi.

Haber