Courteney Cox Haberleri Ve Son Dakika Courteney Cox Haberleri

Courteney Cox Haberleri Ve Son Dakika Courteney Cox Haberleri

Tam ismi Courteney Bass Cox olan 1964 doğumlu Amerikalı oyuncu ve eski bir modeldir. 10 sezon boyunca yayınlanan "Friends" dizisinin Monica Geller karakteridir.

Aynı zamanda Scream serisinin 3 filminde de yer almıştır. Alabama'da 15 Haziran 1964 yılında dünyaya gelmiştir. Alabama'da büyümüştür. Mountain High School mezunudur. Marangozluk okumak amacı ile Mount Vernon Collega'a gitti. Burada okurken Ford mankenlik ajansıyla bir anlaşma yaptı ve New York'a taşındı. Mankenlik yaparken aynı zamanda oyunculuk dersleri aldı.

Friends dizisinde oynayan ve Emmy Ödülü'ne aday gösterilmeyen tek başrol oyuncusudur. Scream (Çığlık) filmi setinde tanıştığı David Arquette ile evlendi ve bir çocukları dünyaya geldi. Birçok Hollywood filminde rol aldı.

Courteney Cox Haberleri

Scream 5’in senaryosunun sızdırılmaması için değişik bir yönteme başvuruldu

2022 yılının Ocak ayında vizyona girmesi planlanan Çığlık 5 (Scream 5) filminden tedbir kararları peşi sıra geldi. Çekimleri tamamlanan filmin vizyondan önce bilgilerin sızdırılmaması için değişik bir yöntem uygulandı. Filmin yapımcıları ve yaratıcı ekibin aldığı önlemler arasında birden fazla senaryonun yazılması da bulunuyor.

Trend 16-04-21 16:49

Jennifer Aniston Meksika tatilinde fiziğiyle büyüledi

Dünyanın en çok izlenen yapımları arasında olan Friends dizisinden yakın arkadaşı Courteney Cox'un 55. doğum günü için Meksika'nın Cobo sahillerinde tatil yapan Jennifer Aniston bikinili görüntülendi.

Magazin 20-06-19 10:44

Diğer Haber Etiketleri

Courteney Cox

Courteney Cox Hakkındaki Haberler Mynet'te. Courteney Cox Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.