Estetik Cerrahi Haberleri

Estetik ameliyat bağımlısı sosyal medya fenomeninin itirafı çok konuşulacak! “Kalçam o kadar büyük ki pantolon bulamıyorum”

Sosyal medya fenomeni Lola Mason kusursuz beden ölçülerine ulaşmak için bir dizi estetik operasyon geçirdi. Kalça kalrıma ve karın gerdirme ameliyatları için 11 bin sterlin (yaklaşık 219 bin TL) harcayan kadın itirafıyla sosyal medya kullanıcılarını şaşırtmayı başardı. Estetik ameliyatlarının sonrasında beden ölçülerinin değiştiğini vurgulayan Mason, kendisine uyan kot pantolon bulmakta zorlandığını söyleyerek moda markalarına seslendi.

Trend 27-09-22 15:11

Sosyal medya fenomeni Elle Brooke, tasarım vajina estetik ameliyatının bilinmeyen yönlerini anlattı! “Şeklinden memnunum ama...”

Elle Broke, Birleşik Krallık’ın en ünlü sosyal medya fenomenlerinden biri. Yetişkinlere özel olarak hazırlanan bir sosyal medya uygulaması üzerindne seksi fotoğraf ve videolarını satarak geçimini sağlayan Broke, güzellik kalıplarına isyan etti. Fiziksel görüntüsü nedeniyle sosyal medya kullanıcılarından eleştiri aldığını dile getiren Broke, tasarım vajina ameliyatının detaylarını paylaştı.

Trend 12-09-22 15:04

Göğüs küçültme ameliyatı oldu, kabusu yaşadı! “Göğüslerim 10 kat daha büyüdü”

TikTok’ta ‘Dotlexx’ kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın göğüslerinin fazla büyük olmasından şikayet etti. Son çare olarak göğüs küçültme estetiği yaptırarak bıçak altına yattığını ifade eden Lex, ameliyat sonrasında yaşadıklarını paylaştı. Sosyal medyada kısa sürede popüler olan Lex, ameliyattan sonra göğüslerinin 10 kat büyüdüğünü ifade ederek herkesi şaşırttı.

Trend 10-09-22 14:16

Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olduğunu iddia eden kadın yine durmadı! Yeni ameliyatı için rotayı Türkiye’ye çevirdi

Dünyanın en büyük dudaklarına sahip olmak için 30 kez dolgu maddesi enjekte ettiren kadın daha fazla ameliyat için yeni yerler araştırdığını söyledi. 23 yaşındaki Bulgaristanlı Andrea Ivanova, yeni ameliyatları için Türkiye’ye gelmek istediğini söyledi.

Trend 05-09-22 16:59

Estetik Cerrahi

Estetik Cerrahi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Estetik Cerrahi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Son haline inanamayacaksınız! Güzelleşmek için dolgu yaptırmak istedi, yüzü delindi

Gina Anderson isimli bir kadın 40. yaşına girdiğinde güzelleşmek için küçük estetik müdaheleler yaptırmak istedi. Nörolog olarak çalışan kadın yaş almasıyla birlikte yüzünde çöken kısımlara dolgu yaptırmak istedi. Bir meslektaşına güvenerek estetik prosedür için bıçak altına yatan kadın kabusu yaşadı. Yüzüne dolgu enjekte ettirdiği düşünen kadın suratında kocaman bir delik oluştu.

Trend 02-09-22 13:25

Estetik cerrahi bağımlısı fenomen Martina Big, değişimiyle herkesi şoke etti! Ten rengini bile değiştirdi

"Avrupa'nın en büyük göğüslerine" sahip olduğunu iddia eden sosyal medya fenomeni Martina Big, yıllar içinde geçirdiği estetik operasyonlarla adeta bambaşka birine dönüştü. Beyaz bir bebek olarak dünyaya gelen Big, zaman içinde siyahi bir kadın dönüştü ve göğüslerinin her birini 20 bin cc’ye kadar büyüttürdü.

Trend 15-08-22 13:26

Televizyon yıldızı Vanessa Andrea Mesquita, vajinasını gençleştirmek için estetik operasyon geçirdi! “Sonuç harika”

Eski Big Brother Brezilya galibi Vanessa Andrea Mesquita, sosyal medyadan yaptığı estetik itirafıyla şaşırtmayı başardı. Yaklaşık 2 ay önce vajina estetik ameliyatı geçirdiğini dile getiren Mesquita, hâlâ cinsel organında şişkinlik olmasına rağmen sonucun harika olduğunu dile getirdi.

Trend 10-08-22 10:48

Güzelleşmeye geldi, dehşeti yaşadı! Korkunç yara izleri

Uygun fiyata güzelleşme umuduyla rotasını Türkiye’ye çeviren İngiliz anne, hayatının kabusunu yaşadı. 5 bin sterlin (Yaklaşık 102 bin TL) harcayarak karın gerdirme ve göğüs büyütme için bıçak altına yatan 45 yaşındaki Tracy Marriott, hayatı boyunca taşıyacağı korkunç yara izlerine sahip oldu. İrin toplayan göğüsleri yeşile döndü.

Haber 28-06-22 12:20

Silikon göğüslerini çıkarttırıp binlerce sterlin karşılığında satacak! İngiltere'nin en nefret edilen kadını yine olay yarattı

'İngiltere'nin en nefret edilen kadını' olarak nam salan Carla Bellucci, bedava burun estetiği yaptırmak için sahteciliğe başvurmak ve Kim Kardashian gibi hukuk okumak için sosyal medya kariyerini bırakmak gibi konularla sık sık manşetlerde yerini alıyordu. Belluci şimdi de, silikonları satmak için kolları sıvadı.

Trend 27-06-22 15:26

Model Danielle Lloyd’tan samimi itiraf! “Tasarım vajinam seksi hissettirdi”

5 çocuk annesi İngiliz model Danielle Lloyd, cinsel hayatına dair yaptığı açıklamalarla gündem yaratmayı başardı. 38 yaşındaki model, kocası Michael O’Neill ile evliliklerinde başka bir bölüme geçtiklerini ifade ederek vajina estetiği yaptırdığını itiraf etti.

Trend 27-06-22 10:57

Sosyal medya fenomeni Allegra Cole, estetik ameliyatlardan önceki halini paylaştı! Görenler şoke oldu

Güzelleşmek için estetik ameliyatlara ve kozmetik sektörüne büyük bir yatırım yaptığını dile getiren Allegra Cole, sosyal medyanın fenomen isimlerinden biri haline geldi. Estetik ameliyatlarına devam edeceğini belirten Cole, 10 yıl öncesindeki halini paylaşarak herkesi şaşırttı. Fenomen ismi estetiksiz haliyle takipçileri tanımakta zorlandı.

Trend 24-06-22 13:43

Estetik ameliyatta son nokta! Sosyal medyada viral oldu: Anüs deliğimi aldırdım

Ellie Cunnigham isimli bir TikTok kullanıcısı sosyal medyadan yaptığı açıklamayla bir anda gözleri üzerine çevirdi. Chron hastalığı teşhisi konulduktan sonra anüs deliğini aldırmak için bıçak altına yattığını ifade eden Cunnigham, “Doktorum kalçalarımı birbirine yapıştırdı” diyerek herkesi şaşırttı.

Trend 21-06-22 17:13

Bir anda popüler olmayı başardı! Sosyal medyanın yeni trendi: Penis dolgusu

Sosyal medyadan yapılan bir güzellik paylaşımı kısa sürede kullanıcıların dikkatini çekmeyi başardı. Paylaşımda bir güzellik uzmanı derma dolgu maddesi kullanarak erkeklere daha büyük ve daha kalın bir cinsel organ vermeyi amaçlayan ‘penis dolgusu’ işlemini tanıtıyor.

Trend 21-06-22 11:04

Estetik ameliyatlarını eleştirenlere sosyal medya fenomeni sert tepki gösterdi! “Bir kalbim var”

Sosyal medya fenomeni 29 yaşındaki Maddison Fox, göğüs ölçüleri nedeniyle ailesinin kendisini reddettiğini itiraf etmişti. Geçtiğimiz günlerde yaptığı itirafın sonrasında Fox, sosyal medyada göğüs ölçülerine ve estetik ameliyatlarına dair olumsuz yorumlar aldığını söyledi. Sosyal medya kullanıcılarına seslenen Fox, insanların ona saygılı davranmasını ve kararları için onu yargılamamasını istedi.

Trend 17-06-22 11:52

Sosyal medyada fenomeninden şaşırtan estetik itirafı! “Göğüslerim o kadar büyük ki ailem beni reddetti”

29 yaşındaki sosyal medya fenomeni Maddison Fox, 21 yaşındaki ilk estetik ameliyatı olduktan sonra fiziksel görüntüsünü değiştirmeye bağımlı hale geldiğini söyledi. 8 yıl içinde sayısız kez estetik operasyon için bıçak altına yatan Fox, “Göğüslerim o kadar büyük ki ailem beni reddetti” itirafıyla herkesi şaşırtmayı başardı.

Trend 15-06-22 14:21

Sosyal medya fenomeni Alicia Amira, tek hayalinin seks bebeği olmak olduğunu itiraf etti! 5 yıllık değişimi şoke etti

31 yaşındaki sosyal medya fenomeni Alicia Amira, estetik cerrahi sayesinde fiziksel görüntüsünde tamamen değişiklik yaparak kendisini bir seks bebeğine dönüştürmek istedi. 5 yıl içinde defalarca kez bıçak altına yatan Amira, sosyal medyadan değişimini gözler önüne seren bir paylaşım yaptı.

Trend 14-06-22 11:53

Uyandığında karşılaştığı manzaraya inanamadı! Estetik ameliyatı başarısız geçen kadın pişman oldu: Neredeyse ölüyordum

İngiltere'nin doğusundaki Herfordshire bölgesinde yaşayan 25 yaşındaki Courteney Smith isimli bir kadın, sosyal medyada gördüğü kusursuz vücut hatlarına sahip kadınlardan biri olabilmek için estetik ameliyat yaptırmaya karar verdi. Genç yaşında iki çocuk sahibi olan kadın vücudundaki deformasyonlardan şikayet ederek Brezilya popo kaldırma prosedürü yaptırmak istedi. Ancak estetik ameliyatın sonrasında uyandığında karşılaştığı manzara onu dehşete düşürdü.

Trend 11-06-22 13:53

Estetik oldu yaşamadığı kabus kalmadı! 'Burun kemiklerim genzimden düştü'

Antalya’da yaşayan Çilem Kılıç, arkadaşının tavsiyesi ile estetik yaptırmaya karar verince hayatı kabusa döndü. Estetik cerrah R.Ö. ile iletişime geçen Kılıç, çektiği kredi sonrası 75 bin TL’ye operasyon için anlaştı. Talihsiz kadın, ''Sadece moralim düzelsin diye birkaç güzel dokunuş istedim. Sağlığımdan oldum. Vücudumun her yeri haritaya döndü'' demiş, doktordan şikayetçi olmuştu. Şimdi ise burun kemiklerinin eriyip genzine düştüğünü söyleyen Kılıç, ''Nefes alıp vermekte zorlanıyorum" dedi.

Haber 11-06-22 11:50

Sosyal medya fenomeni Tracy Kiss, görüntüsünü değiştirmek için Türkiye’ye geldi! Üç ameliyat birden oldu

Sosyal medya fenomeni Tracy Kiss, fiziksel görüntüsünü beğenmediği için estetik ameliyat sürecini hızlandırdı. Sosyal medyadan seksi fotoğraf ve videolarını satarak gelirini katlamayı başaran Kiss, son olarak üç estetik operasyon birden geçirdi ve bu prosedürler için tam 7 bin sterlin (147 bin 459 TL) harcadı. Hayalindeki görüntüye henüz ulaşmadığını dile getiren Kiss, estetik ameliyatlarına devam edeceğini söyledi.

Trend 10-06-22 17:30

Görüşünü güçlendirmek için estetik ameliyat oldu, pişmanlık yaşadı! “Gögüslerimi o kadar büyüttürdüm ki...”

Sosyal medyada sağlıklı yaşam ve spor konularında paylaştığı içeriklerle dikkatleri üzerine çeken Safia Berrada, görüntüsünü güçlendirmek için estetik ameliyat olmaya karar verdi. Daha feminen bir dış görüntüye sahip olmak isteyen Berrada, göğüs implantı taktırdı. Ancak bir anda hayatı kabusa döndü.

Trend 06-06-22 15:16

Sosyal medya fenomeni Elle Brooke’un itirafı gündem yarattı! “Tasarım vajinam var”

Sosyal medya fenomeni Elle Brooke, kariyerini geliştirmek ve kendisini daha güzel hissetmek için estetik ameliyat olduğundan bahsetti. Vajina tasarımı ve Brezilya popo kaldırma ameliyatı yaptırdığından söz eden Brooke, estetik prosedürlerine ilişkin verdiği detaylarla herkesi şaşırttı.

Trend 03-06-22 11:07

Sosyal medya fenomeninden itiraf! “Göğüslerim o kadar büyük ki beni tehlikeye atıyorlar”

Ukraynalı sosyal medya fenomeni Louisa Khovanski, büyük göğüslerinin kendisi için bir tehlike oluşturduğunu söyleyerek küçültmek istediğini dile getirdi. Aylık abonelik sistemine dayalı ir uygulama üzerinden takipçilerine seksi fotoğraf ve videolarını satan Khovanski, göğüslerinin günlük hayatında kendisini zor duruma düşürdüğünü belirtti.

Trend 31-05-22 11:17

Mükemmel görünmek için estetik ameliyat olmaya karar verdi! “Karnımda kocaman bir delikle yaşıyorum”

New York’ta yaşayan Melanie Sandberg isimli bir kadın, ikinci çocuğunun doğumundan sonra eski formuna kısa sürede kavuşmak istedi. İlk çocuğunun doğumunda fazla kilolarından kurtulamayan anne, estetik operasyonlara yöneldi. Estetik operasyonları için 16 bin sterlin (yaklaşık 331 bin TL) harcayan anne karnında oluşan büyük bir deliği fark edince dehşete düştü.

Trend 31-05-22 10:51

Göğüslerini küçültmek için bıçak altına yattı! “Göğüslerim o kadar büyüktü ki...”

Kanada’da yaşayan Janel Nelson isimli bir TikTok kullanıcısı, büyük göğüslerinin migren, vücudunda kızarıklık, sırt ağrısı ve kötü duruşa neden olduğunu söyleyerek estetik ameliyat olmaya karar verdi. TikTok’tan yaşadığı süreci anlatan Nelson, 28 saat süren meme küçültme ameliyatının sonrasında feminenliğini kaybettiğine yönelik olumsuz yorumlar aldığını dile getirdi.

Trend 27-05-22 16:11

Dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak isteyen kadından şaşırtan soru! “Bu kadar yeterli mi?”

Dünyanın en büyük kalçasına sahip olmak isteyen ve bir dizi estetik operasyon geçiren sosyal medya fenomeni Natasha Crown, yeni ameliyatından önce takipçilerine fikrini soran bir paylaşım yaptı. Intagram’dan yaptığı paylaşımda Crown, kalçasını göstererek takipçilerine “Bu kadar yeterli mi?” diye sordu.

Trend 24-05-22 16:52

Teknolojinin azizliği! Vajina ameliyatının sonuçlarını fotoğrafladı, yanlış mail adresini girince ortalık karıştı

TikTok’ta 'chezablonde' ismiyle paylaşım yapan bir kullanıcı, vajina estetik ameliyatı olmuştu. İyileşme sürecinden sonra estetik ameliyatının sonuçlarını göstermek için cinsel organını fotoğraflayan Cheza, arkadaşlarına göstermek istedi. Ancak kadın yanlış mail adresini girince fotoğrafları tamamen yabancı bir kişiye gitti.

Trend 23-05-22 14:26

Küçük göğüsleri eleştirilen vücut pozitifliği savunucusu sosyal medyadan isyan etti! “Erkek gibi görünüyorsun”

TikTok’ta ‘mystylediary’ kullanıcı adıyla paylaşımlar yapan ve vücut pozitifliği savunucusu olan Leah, kıyafetlerin göğüs ölçülerine uymadığını gösteren bir paylaşım yaptı. Sosyal medya kullanıcılarının sıklıkla küçük göğüsleri nedeniyle eleştiri yağmuruna tuttuğu kadın, olumsuz yorumlara sert cevap verdi.

Trend 21-05-22 13:53

Rus dudak estetiğinden pişman oldu! “Dudaklarım o kadar büyük ki...”

Millie Terblanche isimli bir TikTok kullanıcısı sosyal medya hesabından estetik ameliyatlarından sonraki halini paylaşarak bir anda popüler oldu. Rus dudak estetiği yaptırmaya karar verdikten sonra dış görüntüsünden memnun olmadığını dile getirerek samimi açıklamalar yapan Terblanche, dudaklarından dolayı yemek yiyemediğini hatta konuşamadığını söyledi.

Trend 18-05-22 11:56

Vücudumun her yeri haritaya döndü Kredi çekti, güzelleşmek için gitti, hayatının şokunu yaşadı

Antalya’da kredi çektikten sonra estetik operasyon yaptırmaya karar veren Çilem Kılıç, “Sadece moralim düzelsin diye birkaç güzel dokunuş istedim.” dediği operasyonlar sonrası hayatının şokunu yaşadı. Vücudunun çeşitli yerlerinin zarar gördüğünü iddia eden Kılıç, “Güzelleşmek için gittim ama sağlığımdan oldum. Vücudumun her yeri haritaya döndü. Vücudumu mahvetti, bu doktordan sonuna kadar şikayetçiyim" dedi.

Haber 14-05-22 17:56

Estetik ameliyatların dozunu kaçırdı! Eski halini “Doğal güzelliktim” notuyla paylaştı

Bournemouth’te yaşayan 33 yaşındaki model Jennafer Lee, estetik operasyonları sayesinde sosyal medyada popüler olmayı başarmıştı. Takipçilerinin merak etmesi üzerine eski halini paylaşan model, eleştiri oklarının hedefi oldu.

Trend 14-05-22 13:39

Sosyal medya fenomeni göğüs implantlarını paylaştı! Gören şoke oldu: 13 yıl boyunca içimde büyüttüm

Sosyal medya fenomeni Bunnie DeFord, 13 yıl önce göğüs büyütme ameliyatının sonucunda implant taktırdığını söyledi. Aylar boyunca doktorların tanımlayamadığı semptomlar yaşadığını ifade eden DeFord, çareyi göğüs implantlarını çıkartmakta buldu. Küflenen ve içinde turuncu parçacıkların yer aldığı implantların görüntülerini sosyal medyadan paylaşan DeFord, “13 yıl boyunca içimde büyüttüm” dedi.

Trend 13-05-22 16:46

Şimdi yeni bir kadın gibi! ''Göğüslerim o kadar büyüktü ki nefes alamıyordum''

ABD'nin Michigan eyaletinde yaşayan 24 yaşındaki Renee Smith, sürekli ağrıya ve hatta nefes almada güçlük çekmesine neden olan devasa göğüsleri sebebiyle yıllarca acı çekti. Diğer tüm seçenekleri denedikten sonra bıçak altına girmeye karar veren genç kadın, küçültme ameliyatı geçirdikten sonra "yeni bir kadın" gibi hissettiğini söyledi.

Trend 10-05-22 18:02

En büyük kalça yarışmasını kazanmak için mikroçip yerleştirdi! Kendiliğinden büyüyecek

Her yıl Brezilya’da düzenlenen Miss BumBum yarışması bu sene ilginç bir olaya ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Brezilyalı kadınların en büyük ve güzel kalça unvanını kazanmak için kıyasıya mücadele ettiği yarışma için model Carolina Lekker, kalçasına mikroçip yerleştirdi. Yarışmayı kazanmak için bu uygulamanın kendisine yeni bir şans vereceğini söyleyen Lekker, mikroçip sayesinde kalçasının kendiliğinden büyüyeceğini söyledi.

Trend 09-05-22 14:34

Sosyal medya fenomeni Jessy Bunny estetiksiz halini paylaştı! “Kendimi tanıyamıyorum”

OnlyFans fenomeni Jessy Bunny, estetik ameliyatlarına 50 bin sterlin (yaklaşık 939 bin TL) harcadıktan sonra bambaşka bir fiziksel görüntüye sahip oldu. Hayranlarının merak etmesi üzerine estetik halini sosyal meyda hesabından paylaşan Bunny, “Kendimi tanıyamıyorum” diyerek herkesi şaşırttı.

Trend 26-04-22 15:06

Cinsel içerikli film yıldızı Tabitha Stevens’ın estetik itirafı! “Çılgın bir bağımlıydım”

1990’lı yıllarda yetişkin filmlerinde rol alan Tabitha Stevens, kariyerine son verdikten sonra yaptığı samimi açıklamalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yetişkin film yıldızı olarak çalıştığı dönemlerde ün kazanan Stevens, geçtiğimiz yıllarda yaptığı hatalardan söz etti. Stevens, özellikle estetik ameliyatlar konusunda bağımlı olduğunu belirterek, “Çılgın bir bağımlıydım. Bir sürü hata yaptım” itirafında bulundu.

Trend 23-04-22 11:44

Defalarca bıçak altına yattı! Kimse onu durduramıyor: Seks bebeği olmak için...

Estetik operasyonları sayesinde kısa sürede sosyal medyada popüler olmayı başaran 31 yaşındaki Alicia Amira, gerçek hayattaki seks oyuncağına dönüşmek için sayısız estetik operasyon geçirdi. Takipçilerinin dönüşümünü desteklediğini ifade eden Amira, göğüslerinden , alnından, gözlerinden, yanaklarından ve dudaklarından ameliyat oldu ama işinin henüz bitmediğini belirtti.

Trend 22-04-22 15:13

Herkes onun yerini merak ediyordu! Putin’in jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva bambaşka biri olarak ortaya çıktı

24 Şubat’tan bu yana devam eden Rusya-Ukrayna savaşı sırasında Putin’in 30 yıllık eşi Lyudmilla ile ayrılmasına neden olduğu iddia edilen jimnastikçi sevgilisi Alina Kabaeva’nın yeri merak konusu olmuştu. Kabaeva’nın ikiz çocuklarıyla beraber İsviçre’de olduğu iddia edilmişti. Aylar sonra olimpiyat altın madalyalı 38 yaşındaki Alina Kabaeva, Moskova'da bir genç ritmik jimnastik provasında ortaya çıktı.

Trend 22-04-22 14:41

Estetik ameliyat bağımlılığı bulunan OnlyFans fenomeni herkesi şaşırttı! “Ailem beni reddetti”

Kendine Jessy Bunny diyen bir OnlyFans modeli, plastik cerrahi takıntısı nedeniyle ailesiyle arasının bozulduğunu açıkladı. Estetik prosedürleri için 50 bin sterlin (yaklaşık 732 bin TL) harcayan model, sosyal medya kısa sürede popüler oldu. Ailesinin kendisini reddettiğini dile getiren fenomen, çocukken oyuncak bebeklerle oynanmasına izin verilmediği için kendisini bir plastik bebeğe dönüştürdüğünü itiraf etti.

Trend 19-04-22 12:19

Estetik operasyonu sosyal medyadan paylaştı! Gördüklerine inanamadı: Böyle morarmamalısın

TikTok'ta 'sheylaflorespty' adıyla tanınan güzellik fenomeni Sheyla Flores Perez, sosyal medyadan dudak dolgusu sürecini paylaştı. Dudaklarına dolgu enjekte ettirdikten sonra dudaklarının şiştiğini ve morardığını söyleyen fenomen kullanıcılardan tepki çekti.

Trend 18-04-22 17:02

Estetik ameliyatlarının sayısını unuttu! Uzaylıya benzemek için defalarca bıçak altına yattı

Sosyal medya kısa sürede popüler olan Rus askeri Kirill Tershin, uzaylılar konusunda yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Uzaylılara benzemek için bir dizi estetik operasyon geçiren Tershin, doktorların ölüm riski olduğunu söylemesine rağmen işlemlere devam edeceğini belirtti.

Trend 13-04-22 10:18

Sosyal medyada popüler oldu! Eşinden boşandı estetik ameliyatlarıyla gündem yarattı

Galler’de yaşayan 32 yaşındaki bir fotoğrafçı eşinden ayrıldıktan sonra hayatını ve dış görüntüsünü değiştirmeye karar verdi. Stacey Marie Clarke isimli kadın ilişkisini bitirdikten sonra badem göz, Brezilya popo kaldırma, göğüs ameliyatı dahil olmak üzere onlarca kez bıçak altına yattı. Estetik operasyonları için 30 sterlin (yaklaşık 576 bin TL) harcayan kadın yeni görüntüsünden mutlu olduğunu dile getirdi.

Trend 09-04-22 16:39

Çocukları bile tanıyamadı! 800 sterlinlik operasyon beklediği gibi gitmeyince…

İngiltere, Northampton'dan Mariana Janse, 'sarkan' göz kapaklarından kurtulmak için plazma fibroblast tedavisine başvurdu ancak operasyon iyi gitmedi ve tüm yüzü balon gibi şişti. Çok geçmeden artan şişkinlik sebebiyle kendi çocukları bile onu tanıyamadı.

Trend 06-04-22 18:12

Kızlarının özgüveni için 16 yaşından bu yana 2.400 £ ödediler

New York, Amerika’dan 22 yaşındaki Beverly Guevara, ailesinin 16 yaşından bu yana geçirdiği üç ameliyat için binlerce Euro para ödediğini söyledi. Genç kadın, eğer isterse ailesinin gelecekte daha fazla ameliyat için para ödeyeceklerine hiç şüphesi olmadığını söyledi.

Trend 04-04-22 18:18

Estetik operasyonlarından sonraki sözleri herkesi şaşırttı! “O kadar büyükler ki ayakkabı bağcıklarımı bile bağlayamıyorum”

Playboy modeli Elizabeth Marie Chavelier, çocukluğundan beri göğüs ölçülerinin küçük olması nedeniyle dışlandığını ve özgüveninin düştüğünü ifade etti. Dış görünüşünü değiştirmek isteyen Chevalier, bir dizi göğüs ameliyatından sonra yeni halinden memnun olduğunu belirtti. Ancak Chevalier’in “O kadar büyükler ki ayakkabı bağcıklarımı bağlayamıyorum” itirafı gündem yarattı.

Trend 28-03-22 16:47

Dünyanın en büyük vajinasına sahip olmak için defalarca kez ameliyat oldu! Son işlemlerden sonra kimse tanıyamadı

"Dünyanın en büyük vajinasına" sahip olduğunu iddia eden Mary Magdalene, yeni plastik cerrahi prosedürlerini sergiledi. 25 yaşındaki sosyal medya fenomeni, benzersiz görünümü için 73.000 sterlinden (1 milyon 429 bin TL) fazla para harcadı. Son estetik operasyonlarından sonra Barbie burnu ve kedi göze sahip olduğunu dile getiren Magdalene’in görüntüsü herkesi şaşırttı.

Trend 23-03-22 15:29

Amerika’nın en büyük göğüslerine sahip olmak istiyordu! Hayali yarım kaldı, implantlarını çıkartmaya hazırlanıyor

Amerika’nın en büyük göğüslerine sahip olmak için defalarca kez estetik operasyon geçiren model Neyleen Ashley, implantlarına veda etmek zorunda olmanın kendisini üzdüğünü dile getirdi. Ünlü model bu sefer de migren ve sırt ağrıları nedeniyle göğüs implantlarını çıkarttırmak için bıçak altına yatacak.

Trend 22-03-22 15:33

Estetik ameliyat bağımlısı hemşire Tara Jayne McConachy, 200.000 dolar harcadığı yükseltilmiş versiyonunu sergiledi

Kendisini 'insan Barbie bebek' olarak tanımlayan Avustralyalı hemşire Tara Jayne McConachy, Salı günü Melbourne'de son halini sergiledi. Beş meme büyütme, altı burun estetiği ve sayısız botoks ve dolgu seansları dahil olmak üzere kozmetik prosedürlere 200.000 dolar harcayarak kendini baştan yaratan estetik bağımlısı hemşire görüntüsüyle dikkat çekti.

Trend 17-03-22 11:33

Badem gözü, tilki gözü... Yorgun ve üzgün bakış istemeyenler estetiğe yöneliyor

Yaklaşık iki yıldır günlük yaşantımızı derinden değiştiren, özellikle maske kullanımını vazgeçilmez kılan Covid-19 pandemisinde, fiziksel ve ruhsal sağlığımızın en belirgin dışa vurumunu gözlerimiz sergiliyor. Özellikle de sosyal medyada yapılan fotoğraf paylaşımılarında yorgun, mutsuz ve üzgün bakışlar istemeyenler, göz çevresinde bazı estetik uygulamalara yöneliyor.

Haber 15-03-22 11:33

Estetik ameliyatlarından sonra kimse onu tanıyamıyor! Sosyal medya fenomeni Jazmyne Day, hayatını tamamen değiştirdi

Sosyal medya fenomeni Jazmyne Day, çocukluğundan beri vücut ölçüleri nedeniyle yaşıtlarının yoğun eleştirilerine maruz kaldığını dile getirdi. Özgüvenin özellikle ergenlik dönemlerinde düşük olduğunu söyleyen ve akranlarının kendisini dışladığını ifade eden Day, görüşünü tamamen değiştirmek için bir dizi estetik operasyon geçirdi. Onlarca göğüs büyütme ameliyatından sonra sosyal medyada popüler olan Day, kullanıcılardan sıklıkla “Göğüslerin patlayacak gibi” yorumlarını alıyor.

Trend 12-03-22 14:00