Dışkı Haberleri

Bill Gates'ten Dışkı suyu içtim itirafı! Dünya Tuvalet Günü paylaşımı büyük yankı uyandırdı

19 Kasım Dünya Tuvalet Günü olarak kutlanırken, Microsoft'un kurucu ortağı Bill Gates de Dünya Tuvalet Günü'ne özel bir paylaşım yapmak istedi. Ancak Gates, paylaşımında şaşırtan bir itirafa yer vererek büyük yankı uyandırdı. Yaptığı paylaşımlarla zaman zaman gündeme gelen ünlü milyarder Bill Gates, dışkı suyu içtiğini söyledi. Jimmy Fallon ile dışkıdan elde edilen su içtiğini ifade eden Gates, "Ancak amacım her zaman 3,6 milyar insanı etkileyen bir soruna dikkat çekmekti" dedi.

Haber 21-11-22 12:03

Milletvekilinin ofisinin girişine bir paket dışkı bıraktı! Polisler her yerde onu arıyor

Bu ayın başlarında, kimliği belirsiz bir kişi, İngiliz bir siyasetçi ve 2019 genel seçimlerinden beri Muhafazakâr Parti milletvekili olan Siobhan Kathleen Baillie'nin ofisinin dışına bir kutu dışkı bıraktı. Üzerinde milletvekilinin adının yazılı olduğu bu kutuyu bırakan kişi şimdi polisler tarafından aranıyor.

Trend 14-11-22 12:32

Olay olan açıklama: ''Dışkınızı bağışlayarak yüzbinlerce dolar kazanabilirsiniz''

Birçoğumuz insan dışkısını atık olarak görür. Ancak Tiktok'ta finans üzerine tavsiyeler vererek geniş bir takipçi kitlesi kazanan 'Isafidelino' adlı bir kullanıcı, dışkınızın size büyük meblağlar kazandırabileceğini iddia etti. Genç kadın, dışkınızı bağışlayarak yılda 180.000 ABD doları kazanabileceğinizi öne sürdüğü videosuyla, kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Trend 31-10-22 11:03

Önemsiz görmeyin! Pankreas kanserinin ilk belirtisi bu şekilde görülüyor

Kanser hayatımızı büyük riske atan hastalıklar arasında bulunuyor. Gün geçtikçe artan kanserin etkilerinden korunmak için erken belirtileri hakkında bilinçli olmak gerekiyor. Kanserde erken teşhis hayati önem taşıyor. Pankreas kanserinin erken belirtisi idrarda fark ediliyor.

Haber 20-10-22 07:45

Acilen doktora gitmelisiniz: Dışkınızın inanılmaz kötü kokmasının muhtemel sebebi malabsorpsiyon sendromu olabilir!

Dışkı, kokusunu bakterilerden, yediklerinizden ve sindirim sisteminizdeki bir bileşik olan skatolden alır. Antibiyotikler, kükürt bakımından zengin gıdalar ve sindirimi zor besinler, dışkının kötü kokmasına neden olabilir. Bunların dışında farkında olmadığınız bazı hastalıklar da dışkının kötü kokmasına neden olabilir. Mide ağrısı, ishal veya dışkınızda kan varsa acilen doktorunuza başvurmalısınız.

Haber 19-10-22 18:18

Herkesten çok farklı! Nadir hastalığı nedeniyle alışılmışın dışındaki bir noktadan tuvaletini yapıp gazını çıkartıyor

Amerika Birleşik Devletleri’nin Ohio kentinde yaşayan Tierney Dumont isimli bir kadın nadir görülen bir sağlık sorunu nedeniyle tuvaletini ve gazını anüsün birkaç santimetre ötesinde bulunan başka bir gizemli tünelden yapıyor. Nadir görülen raktal fistül sağlık sorunuyla ilgili ameliyatta dahil olmak üzere 20’den fazla farklı tedavi uygulandığını dile getiren Dumont sosyal medyadan yaptığı paylaşımla gündem oldu.

Trend 06-10-22 14:56

Kabinde kalan kıyafetleri topluyordu! Dokunduğunu fark ettiği şey karşısında şoke oldu

'Hakkımda Bir Şey' isimli TikTok trendine katılıp, hayatında geçirdiği en berbat günü paylaşan genç bir kadın, gönderisiyle viral oldu. Bir dönem dünyaca ünlü iç giyim firması Victoria's Secret'ta çalışan genç kadın, nasıl giyinme kabinini toparlarken dışkı bulduğunu anlattı.

Trend 06-10-22 09:25

Uzmanı uyardı: Ne olursa olsun ertelemeyin! O hastalığa neden oluyor

Tuvalet alışkanlıkları kişiden kişiye göre değişiklik gösteriyor. Bazı kişiler her gün tuvalete çıkarken bazıları 2-3 günde bir yapıyor. Ancak uzmanlar tuvaletiniz geldiği anda yapmanız gerektiğini belirtiyor. Tuvaleti yapmayı ertelemek oldukça rahatsız edici durumlara sebep olabiliyor.

Haber 04-10-22 14:47

Bu şekilde görünüyorsa sorun büyük! Dışkının miktarı ve şekli sağlık hakkında bilgi veriyor

İnsanların tuvalet alışkanlıkları yediklerine ve dönemsel durumlarına göre değişiklik gösteriyor. Anormal görülen bazı dışkılamalar sağlık hakkında uyarıcı olabiliyor. Bu durumların göz ardı edilmesi sağlığı tehlikeye atıyor. Uzmanlar hastalıklar hakkında erken önlem almak için dışkınızı kontrol etmeniz gerektiğini belirtiyor.

Haber 30-09-22 09:14

Köpeği, ağzına dışkısını yaptı! O anı fotoğraflamayı ihmal etmedi

Üç çocuk annesi Amanda Gommo, kızının hasta olan Chihuahua cinsi köpeğine bakmak için ona geldi. Gün içinde ağzı açık şekilde uyuyan kadın hayatının şokunu yaşadı. Şiddetli şekilde ishal olan köpek, talihsiz kadının ağzına dışkı yaptı. Şaşkınlıktan ne yapacağını şaşıran kadın o halinin fotoğrafını çekti. Köpeğin dışkısı yüzünden hastanelik olan kadın, günlerce yoğun bakım ünitesinde kaldı.

Haber 28-09-22 16:07

Böylesi ne görüldü ne duyuldu! Köpeği uyurken ağzına tuvaletini yapan kadın hastanelik oldu

İngiltere’nin Bristol şehrinde yaşayan 3 çocuk annesi Amanda Gommo isimli bir kadın köpeği yatağına çıkarak tuvaletini yaptığında ağzı açık bir şekilde uyuyordu. Köpeği Belle’in dışkısının yüzüne sıçraması ve ağzından içeri girmesi üzerine Gommo geçirdiği şiddetli bağırsak enfeksiyonu nedeniyle hastanelik oldu.

Trend 26-09-22 15:51

Bu belirtiyi görüyorsanız doktora koşun! Kolokteral kanserinin habercisi olabilir

Kanser en korkulan hastalıklar arasında yer alıyor. Her geçen yıl kanser hastalarında artış görülüyor. Ölümcül sonuçlara yol açan kanseri erken teşhis etmek hastalığın seyrinde oldukça önem taşıyor. Erken teşhis ile hayatınızı kurtarmak mümkün olabiliyor.

Haber 22-09-22 15:59

Utanmayın herkes bunu arıyor! Görünüşünün nedeni hastalık olabilir…

Tuvalet alışkanlıkları çok çeşitli olabiliyor. Dışkı da zaman zaman değişiklikler meydana geliyor. Normalin dışındaki görünümler insanları korkutabiliyor. Toplumun dışkı renkleri konusunda bilinçlenmesi gerekiyor. Dışkınızın anormal göründüğünü ve farklı renkte olduğunu düşünüyorsanız bu haberi okuyabilirsiniz.

Haber 01-09-22 16:37

Markette skandal! Raflarda fare dışkısı ve yılan... Cips paketinden de fare ölüsü çıktı

ABD’de yaşanan mide bulandıran olayda küçük oğluyla birlikte alışveriş yapan kadın hayatının şokunu yaşadı. Cips almak için rafa yöneldiğinde yılan gördüğünü söyleyen kadın aynı zamanda fare dışkısına rastladı. Bununla da bitmeyen olayda kadının satın aldığı cips paketinden de fare ölüsü çıktı. Market araştırma başlattı.

Haber 06-08-22 07:09

Dicle Baraj Gölü'nde taşımacılık elektrikli teknelerle yapılacak

Fosil yakıtlı tekneler yerine her biri 25 kişilik, elektrikle çalışan 6 tekne hizmet verecek

Yurthaber 03-08-22 14:46

Diyarbakır'da su kesintisinin önüne geçmek amacıyla tasarruf çağrısı yapıldı

Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi: - "Diyarbakır'da su seferberliğimizi başlatıyoruz. Her bir hemşerimizden günlük sadece 10 litre su tasarrufu bekliyoruz" - "Kişi başı su tüketimi günlük ortalama 120 ile 150 litre olması gerekirken kentte günlük 303 litre su tüketiliyor"

Yurthaber 22-07-22 14:03

Mağazada çıkan kavganın sonu şoke etti! Genç kadın kavga esnasında her yere dışkıladı

İngiltere'nin Birmingham eyaletindeki ünlü ve oldukça büyük bir giyim mağazasında çekilen görüntüler iki kadının kavgaya tutuştuğu anları gösterdi. Kavgaya karışan kadınlardan birinin iç çamaşırı giymediği ve kavga esnasında dışkıladığı anın görüntüleri sosyal medyada gündem oldu.

Trend 12-07-22 16:47

Koronavirüsten sonra 'dışkı' ile döndü! Oytun Erbaş sosyal medyayı salladı: Dışkısı bol olan uzun yaşar

Koronavirüsün gen farkından dolayı Türklere bulaşmadığını iddia ettiği açıklamayla gündem olan Fizyoloji Uzmanı Doç. Dr. Oytun Erbaş, bu kez 'dışkı' çıkışıyla geri döndü. Dışkı büyüklüğüyle insan sağlının doğru orantılı olduğunu savunan Erbaş, "Dışkısı bol olan uzun yaşar" ifadelerini kullandı. Erbaş'ın bu sözleri sonrası programın sunucusu, kahkahayla gülerken; söz konusu video sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Haber 06-07-22 14:36

Bir tuhaflık olabilir! Görünüşü sağlığınız hakkında bilgi veriyor

Dışkı her insanın rahatlamasını sağlıyor. Gün boyunca yenilen yemekler dışkı yoluyla dışarı atılıyor. Dışkı sadece rahatlamayı sağlamıyor. Şekli ve rengi sağlığınız hakkında bilgi verebiliyor. Sağlığınız hakkında endişeleriniz varsa tuvalete bakarak bazı sağlık sorunlarını öğrenebilmeniz mümkün.

Haber 30-06-22 16:55

Karacabey Longozu'ndaki doğa dostu gübre böcekleri için koruma önlemi

Bursa'nın Karacabey ilçesindeki longozda hayvan dışkılarından oluşturdukları topları yuvarlamalarıyla bilinen ve bu sayede toplardaki tohumun doğaya yayılmasını sağlayan gübre böceğinin korunması amacıyla çeşitli çalışmalar yürütülüyor - Karacabey Belediyesince longoz alanına konulan tabelalarda, gübre böceklerine zarar verilmemesi konusunda görsellerle uyarıda bulunuluyor, belediye görevlileri de zaman zaman ziyaretçilere uyarılar yapıyor

Yurthaber 10-06-22 12:33

5 binde bir görülüyor: Poposu olmadığını görünce şok geçirdiler!

Ercan ve Şehriban Akdeniz çifti, üçüncü çocukları dünyaya geldiğinde büyük bir şok yaşadı. Bebekte 5 bin doğumda bir görülen bir vaka tespit edildi; makatı yoktu. Muş'tan Elazığ'da bir hastaneye sevk edilen bebeğe ameliyatla popo yapıldı. Ameliyatı yapan doktor Fikret Ersöz, müdahale edilmediği takdirde bu tür vakaların yaşama şansının sıfır olduğunu belirtti. "Bebeğimize 2 saat süren başarılı bir ameliyatla tek seansta popo yaptık" diyen Ersöz, bebeğin artık dışkısını tutabileceğini söyledi.

Haber 09-06-22 11:34

Dışkı dedektörü herkesi şaşkına çevirdi! Telefonlara indirilebiliyor, yaptıkları ise yok artık dedirtiyor

Yapay zeka, giderek daha da şaşırtıcı bir şekilde kullanım alanı buluyor. Bilim insanlarının geliştirdiği yeni bir yapay zeka destekli uygulama ise herkesi şaşkına çevirmiş durumda. Çünkü bu uygulamanın ilgilendiği şey dışkınız.

Haber 02-06-22 10:46

Dicle Baraj Gölü'nde fosil yakıtlı teknelere izin verilmeyecek

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi DİSKİ Genel Müdürü Fırat Tutşi: - "Eğil ilçesindeki teknelerle ilgili bir karar aldık. Tekneler fosil (petrol) yakıtla çalıştıkları için havzayı kirletiyorlardı. Çocuklarımıza daha sağlıklı ve temiz bir su bırakmak için tekne sahipleriyle çalışmalarını durdurmaları için görüştük" - "Tekne sahiplerimizle yaptığımız görüşmede bir kooperatif kurmaları halinde Karacadağ Kalkınma Ajansı bunlara destek verebiliyor. Kooperatif kurmamaları durumda her bir işletmeci kendi imkanlarıyla güneş enerjili ya da akü ile çalışacak"

Yurthaber 13-04-22 11:10

Tuvaletinizi yaparken dikkat edin! Dışkı temasından hatta yemekten cinsel anlamda haz alma durumu: Koprofili

Her insanın kendisine özgü istekleri, arzuları ve bunları tatmin etme şekilleri olduğu bilinen bir gerçektir. Ancak kimi durumlarda bu istekler oldukça uç noktalara kadar uzanabiliyor. Özellikle toplumsal olarak bir tabu kabul edilen cinsellik söz konusu olduğunda kişiler sır gibi sakladıkları isteklerini açığa çıkartabiliyor. Bu ilginç isteklerden bir tanesi de koprofili olarak kabul ediliyor.

Trend 30-09-21 10:26

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin 21 projesi tanıtıldı

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesinin 21 projesi tanıtıldı

Yurthaber 16-06-21 17:18

En büyük insan dışkısı müzede! Tam 20 santimetre

Mideniz bulanabilir, şaşkına dönebilirsiniz ama bu bir gerçek. En büyük insan dışkısı Birleşik Krallık'ta bir müzede sergileniyor. İşin ilginç tarafı ise bu dışkı, İngiliz monarşisinin mücevherleri kadar değerli bir şeye benzetiliyor.

Haber 21-05-21 10:57

Hindistan’da halk koronavirüse karşı vücutlarına inek dışkısı sürmeye başladı

Yeni tip koronavirüsün ikinci dalgasının vurduğu Hindistan'daki doktorlar, Covid-19’a karşı koruyacağı inancıyla inek dışkısı kullanımına karşı uyarıda bulundu. Uzmanlar, uygulamanın etkinliğine dair bilimsel bir kanıt olmadığını ve diğer hastalıkları yayma riski olduğunu söyledi.

Haber 11-05-21 10:05

Kameraya bile aldırış etmemiş! Sokak ortasında eteğini indirip...

Edirne'de evinin önündeki merdivenlerde sürekli dışkı ve idrar bulan kişi, güvenlik kameralarını izleyince şoke oldu. Bulduğu dışkıların kedi ve köpeklere ait olduğunu düşünen Sezai Altan, kamera kayıtlarını izleyince çevredeki vatandaşların tuvalet ihtiyaçlarını evinin önünde giderdiğini gördü. Altan, bölgede umumi tuvalet olmaması nedeniyle tenha ve kör nokta olarak düşündükleri binanın önünde ihtiyacını gideren vatandaşlar için belediyeden tuvalet yapmalarını istedi.

Haber 09-03-21 15:34