Istismar Haberleri

14 yaşındaki küçük kızı hamile bıraktı! Avukatı Whatsapp yazışmalarını okudu: Mahkeme 'mağdur minyon' diyerek affetmedi

Bursa'da 22 yaşındaki Şahin K., sevgilisi 14 yaşındaki C.B.'yi istismar edip hamile kalmasına neden oldu. Mağdur hamile olduğunu anlayınca ailesiyle şikayetçi oldu. Sanığın avukatı ilişkinin zorla yaşanmadığını iddia ederek Whatsapp yazışmalarını okudu. Şahin K. mağdurun yaşını bilmediğini savundu ancak mahkeme heyeti mağdurun minyonluğundan dolayı ilk kez gören birinin de bunu anlayacağını belirterek 18 yıllık cezada indirim yapmadı.

Haber 30-01-2024 11:59

Sadist kardeşlerden korkunç istismar! Hayvanlara işkence yaparken videoya çektiler... Bu görüntüler sonsuza kadar benimle kalacak

Kristen ve Todd Cooper isimli iki kardeş hayvanlara işkence ederken çekilen videolarının ortaya çıkmasından sonra tutuklandı. Kardeşlerin cep telefonundan çıkan görüntülerde geyik ile tavşanlara işkence ederek onları sakatladıkları, cinsel istismara maruz bıraktıkları ve onları parçaladıkları anlar yer aldı. Bir veteriner, bunun 24 yıllık kariyerinde gördüğü en kötü hayvan istismarı vakası olduğunu söyledi.

Trend 25-01-2024 14:28

'Seni MİT'e alacağız' yalanıyla liseli kızı istismar etmişti! Okul müdürünün de alet olduğu olayda cezalar belli oldu

Türkiye'de uzun süre konuşulan istismar olayında yeni bir gelişme yaşandı. Konya'da elektrik ustası ve 3 çocuk babası Ahmet Mandal, lise öğrencisi G.A'yı 'Seni MİT'e memur olarak alacağız' yalanıyla kandırarak istismar etmişti. Liseli kızla istismarcıyı da okul müdürünün tanıştırdığı tespit edilmişti. Sanıklar 5. kez hakim karşısına çıktı ve cezaları belli oldu. 4 sanığa hapis cezası verilirken, 3 sanık beraat etti. İşte detaylar...

Haber 08-01-2024 13:08

Bir şehir bu sapığı konuşuyor! Onlarca kişiyi yolda elle taciz etti: Aralarında çocuklar da var

Manisa'da 'taciz' şikayetleri ekipleri harekete geçirdi. Yunusemre ilçesinde yaşayan Y.Y. yolda geçen 14 kişiyi elle taciz etti. Mağdurlardan polise peş peşe şikayetler yağdı. Harekete geçen ekipler şikayet edilen şahsı evinde yakalayarak gözaltına aldı. Tutuklanan tacizcinin çocukları da istismar ettiği ortaya çıktı.

Haber 05-01-2024 07:38

'Allah kuru iftiradan saklasın' demişti! Bakanlık Ender Saraç'la ilgili iddialar için harekete geçti: Çocuk ve anne için destek süreci başladı

Geçtiğimiz gün sosyal medyada yayılan ve kısa sürede gündeme oturan iddialarla ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Diyetisyen ve Beslenme Uzmanı Ender Saraç, oğlunu istismar etmekle suçlanmış hemen ardından bu iddiaları yalanlamıştı. Aile Sosyal Hizmetler Bakanlığı korkunç iddialar için devreye girdi ve Saraç'ın oğlu ile annesine destek sürecini başlattı.

Magazin 08-12-2023 21:32

Genç kızın intiharının ardından küçükken maruz kaldığı istismar çıktı! Baba tutuklandı

İzmir'de kahreden olay! 20 yaşındaki Sümeyra Duratimur 27 Kasım'da 3. kattan atlayarak intihar etti. Sır ölümünün ardından soruşturma derinleştirildi ve yakınlarının ifadesinde talihsiz kızın 7 yaşındayken istismara uğradığı ortaya çıktı. İğrenç olayın adli mercilere taşınmadığı da belirtildi. Olayların ardın genç kızın babası gözaltına alınarak tutuklandı.

Haber 08-12-2023 16:47

'Fiziksel temasları her gün oluyordu! Açık seçik videolar izletiyordu' Fırıncıdan yanında çalışan liseli kıza iğrenç istismar 'Neden yaptım bilmiyorum'

Adana’da kendisine cinsel istismarda bulunduğunu öne sürdüğü patronu fırın işletmecisi R.A.’nın (63) 8 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı davada ifade veren lise öğrencisi E.A. (16), neredeyse her gün düzenli olarak istismara uğradığını söyledi. Mağdur; "Fiziksel temasları neredeyse her gün oluyordu, telefonundan açık seçik videolar izletiyordu" derken sanık ise "Bir anlık cahillikti, neden yaptım bilmiyorum. İlk kez böyle bir şey yaşandı, pişmanım" ifadelerini kullandı.

Haber 06-12-2023 12:02

Çocuklara vitamin diye uyuşturucu vermiş! 'Kabus doktor' Süleyman Salih Zoroğlu davalık oldu

'Kabus doktor' diye bilinen psikiyatrist Süleyman Salih Zoroğlu ve klinik çalışanları hakkında dava açıldı. İddianamede 21 çocuk mağdur olarak gösteriliyor. Zoroğlu'nun çocuklara vitamin diye uyuşturucu madde vermesi dehşete düşürdü!

Haber 29-11-2023 12:07

Yıllarca 'köy ağası'sının istismarına maruz kaldı! Şikayetçi olmayan annenin 'ağa'yla ilişkisi çıktı

Şanlıurfa'da 'köy ağası' olarak tanınan muhtar N.Y. tarafından 2021'den bu yana istismara uğradığını söyleyen kız, annesine her gittiğinde şikayetinden vazgeçirildi. 14 yaşındaki mağdur Z.K. en sonunda yaşadığı duruma isyan edip polise gitti. Ekipler hem muhtarı hem anneyi gözaltına aldı. Muhtar iddiaları yalanlayarak mağdurun annesiyle ilişkisi olduğunu itiraf edince serbest bırakıldı. Babanın şikayeti üzerine ikili tekrardan gözaltına alındı. İşte detaylar...

Haber 06-11-2023 20:03

İki öğrenciyi öpüşmeye zorlayan öğretmen çocuk istismarıyla suçlandı! Öğrenmek için buradalar diyerek kendisini savundu

Amerika Birleşik Devletleri'nin Las Vegas eyaletindeki bir ortaokulda iki öğrenciyi öpüşmeye zorlayan öğretmen çocuk istismarıyla tutuklanarak görevinden uzaklaştırıldı. Ortaokul öğrencilerini öpüştürerek cinsel içerikli konuşmalarla teşvik eden öğretmen mahkemedeki ifadesinde "Öğrenmek için buradalar" diyerek kendisini savundu.

Trend 03-11-2023 13:44

Bir il bu iğrenç olayı konuşuyor! İlçe müftüsünden ders verdiği 12 yaşındaki kıza istismar

Şanlıurfa'da iğrenç olay! Ücretli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersi veren Akçakale İlçe Müftüsü H. B., sınıfındaki 12 yaşındaki bir kıza cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla önce gözaltına alındı ardından tutuklandı. Şanlıurfa Barosu Çocuk Hakları Komisyonu konuyla ilgili, "Olayın takipçisi olacağız" açıklamasını yaptı. Mil-Diyanet Sen Genel Başkanı Celalettin Gül ise tutukluya sahip çıkarak 6284 sayılı Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanunu hedef aldı.

Haber 22-10-2023 18:52

'Koruma altındaki çocuğa cinsel istismar' iddiası! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'ndan açıklama

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, koruma altına alınan çocuğun cinsel istismara uğradığı yönündeki haberlere ilişkin açıklama yaptı.

Haber 10-08-2023 08:31

Bağcılar'da cinsel istismar iddiasıyla gözaltına alınan zanlı tutuklandı

Bağcılar'da 11 yaşındaki çocuğu kaçırıp iş yerinde istismar ettiği iddiasıyla gözaltına alınan şüpheli tutuklandı.

Yurthaber 26-05-2023 15:00

Ankara'da 3 yaşındaki çocuğa şiddet uyguladığı iddia edilen sanıkların yargılanmasına devam edildi

Çocuğa işkence yaptığı ve cinsel istismarda bulunduğu gerekçesiyle yargılanan sanıklardan Yaşarcan Ünal'ın tutukluluk halinin devamına hükmedildi.

Yurthaber 13-04-2023 13:33

Bingöl'de Çocuk Evleri Sitesi'nde cinsel istismar iddiasına yalanlama

Bingöl Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürlüğü, bazı basın organları ve sosyal medyada yer alan İller Bankası Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğünde cinsel istismar iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Yurthaber 05-01-2023 08:41

Son dakika: TBMM harekete geçti! İstismarların araştırılması için komisyon kuruluyor

Son dakika haberi: 6 yaşında bir kız çocuğunun cinsel istismara uğraması olayı ile her türlü çocuk istismarının önlenmesine ilişkin araştırma komisyonu kurulması, TBMM Genel Kurulunda kabul edildi.

Haber 03-01-2023 20:35

Bakan Yanık'tan 6 yaşındaki çocuğa istismarla ilgili yeni açıklama: Sorumluluklarımızı yerine getirdik

Türkiye 6 yaşındaki kız çocuğun 'evlendirilmesi' ve istismara uğraması skandalını konuşmaya devam ediyor. Dava kapsamında yakalama kararı çıkarılan 2 kişi dün gözaltına alındıktan sonra bugün tutuklanmıştı. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Derya Yanık'tan da konuyla ilgili bir açıklama geldi.

Haber 15-12-2022 16:27

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a tepki: 'Çocuğun erken yaşta evlendirilmesi' mi dedin sen?

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a Kabine sonrası yaptığı açıklamalardan dolayı tepki gösterdi. Türkiye'yi derinden sarsan 6 yaşındaki çocuğun istismar olayıyla ilgili açıklama yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Kamuoyunda haklı şekilde tepkiye yol açan bir kızımızın erken yaşta evliliği ile öncesinde ve sonrasında yaşanan acılar hususundaki görüşlerimi sizlerle paylaşmak istiyorum" sözleriyle tepkisini göstermişti. Kılıçdaroğlu bu sözlere sosyal medyadan sert çıktı.

Haber 12-12-2022 22:12

Bakan Yanık'tan, istismara uğrayan 6 yaşındaki kızla ilgili açıklama: 3 gün sonra açıklamayı neden yaptık; Çünkü...

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, H.K.G'nin 6 yaşında ‘evlendirilip’ istismara maruz bırakılmasına ilişkin yeni bir açıklamada bulundu. Yanık, iğrenç istismarla ilgili, "3 gün sonra açıklamayı neden yaptık; kamuoyuna ne kadar bilgi yansıdığını bilmiyorduk. Can güvenliğini riske etmemek için bir süre bekledik. Biz mağdura her türlü desteği sağlamışız, dava bize intikal edildiği gün olaya müdahil olmuşuz." ifadelerini kullandı.

Haber 10-12-2022 22:37

İYİ Partili Çömez'den çok konuşulacak istismar sözleri: 13-14 yaşındaki kızları barlara götürüyorlar! Aralarında hamile olan doğum yapan var...

Türkiye son günlerde yine istismar haberlerini konuşuyor. İsmailağa Cemaati'ne bağlı bir vakfın kurucusunun kızı olan H.K.G.'nin yaşadıklarının ardından bir skandal iddia da İYİ Parti Genel Başkan Danışmanı Turhan Çömez'den geldi. Çömez, İstanbul'da bir çocuk yuvasındaki 13-14 yaşlarındaki kızların nasıl hamile bırakıldığını ve bu skandaldaki detayları tek tek anlattı. 2006 yılında yaşanan olayı dönemin Devlet Bakanı Nimet Çubukçu'ya aktardığını belirten Çömez'in sözleri sosyal medyayı salladı.

Haber 09-12-2022 19:15

Kızlarına cinsel istismar suçlamasıyla yargılanan sanığa 70 yıl 6 ay hapis

İzmir'de 12 ve 17 yaşlarındaki iki kızına cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklu yargılanan sanığa, 70 yıl 6 ay hapis cezası verildi.

Yurthaber 02-12-2022 12:38

Film gibi hikaye: Ailesi tarafından 1 yıl boyunca bir odaya kapatılıp aç susuz bırakıldı! Tişörtleri birbirine bağlayıp...

4 Kasım'da ABD'nin Kuzey Las Vegas kentinde bir gencin merdivenle odasına tırmanmaya çalışırken görülmesinin ardından ortaya çıkan hikaye herkesi şaşkına çevirdi. 18 yaşındaki genç kızın ailesi tarafından neredeyse 1 yıl boyunca bir odada kilitli tutulduğu ve aç susuz bırakıldığı anlaşıldı.

Trend 21-11-2022 14:26

Üvey kızına cinsel istismardan yargılanan sanığa 26 yıl hapis

Kocaeli’de üvey kızına cinsel istismar uyguladığı iddiasıyla tutuklanan sanık savunmasında, "Onu çocuğum gibi seviyordum" dedi. Cinsel istismar suçunu zincirleme şekilde işlediği belirlenen sanık, 26 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber 16-11-2022 15:34

Dünya bu olayı konuşuyor: Doğduğundan beri bir odada kilitli tutuldu! Dehşete düşüren detaylar

Almanya’nın Attendorn kasabasında annesiyle birlikte yaşayan 8 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kız çocuğu 7 yıl boyunca tek bir odaya hapsedildi. Odasından dışarı çıkmayan ve hareket etmeyen çocuğun yürüyemeyecek kadar güçsüz olduğu belirtildi. Olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı.

Trend 08-11-2022 12:07

Çocuklara cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen antrenörün 90 yıla kadar hapsi istendi

Mersin’de yaşları 12 ile 15 arasında değişen 6 erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan futbol antrenörü hakkında 90 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Haber 02-11-2022 13:32

Türkiye bu vahşeti konuşmuştu... Eymen Sadık Durak'ın öldürülmesiyle ilgili davada flaş karar

İzmir'in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan Eymen Sadık Durak'ın (5) öldürülmesiyle ilgili davada yeni bir gelişme yaşandı. Eymen'in öldürülmesiyle ilgili sanıklar annesi Mine Durak (27) ile sevgilisi Serkan Elçetin'e (38), 3 farklı suçtan verilen ağırlaştırılmış müebbet ve toplam 38'er yıl hapis cezası, istinafta onandı. Davanın bilirkişi raporunda, Eymen'in yaşça büyük bir erkeğin istismarına uğradığı görüntüler ve Durak'ın minik Eymen'i istismar ettiği görüntüler olduğu belirtilmişti.

Haber 10-10-2022 16:28

Her detayı iğrenç! Aralarında üvey çocuğu da var... Evinde bulunan CD'lerde istismar görüntüleri ortaya çıktı

İğrenç olay Ankara'nın Polatlı ilçesinde meydana geldi. Y.K. isimli şahıs, aralarında birlikte yaşadığı kadının çocuğunun da olduğu altı çocuğa istismarda bulundu. Olayın ortaya çıkmasının ardından şahsın evinde yapılan aramada, istismar görüntülerinin olduğu CD'ler ele geçirildi. Y.K. hakkında 400 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Bazı suçlarda zanlıya yardım ettiği iddiasıyla birlikte yaşadığı kadın hakkında da 200 yıla kadar hapis isteniyor.

Haber 05-10-2022 23:13

Mide bulandıran olay! Köpeğini kadınla cinsel ilişkiye zorladı... Savunması ‘pes’ dedirtti

İngiltere’de yaşayan Robert Hurley isimli 52 yaşındaki bir adam köpeğini bir kadınla cinsel ilişkiye girmeye zorladı. O anları kaydederek internette paylaşan adam ülke gündemine yerleşti. Hurley savunmasında eylemin rıza gösteren iki yetişkini içerdiğini söyledi.

Trend 03-09-2022 13:29

Her satırı kan donduracak! Sevgilisi istismar etsin diye küçük çocuğu parktan kaçırıp...

28 yaşındaki Veronika Khomchuk, 46 yaşındaki erkek arkadaşı Andrey Komaritsky'nin tecavüz edebilmesi için Rusya'nın Kurilsk kentindeki bir oyun alanından ismi paylaşılmayan 7 yaşındaki bir kız çocuğunu kaçırmakla suçlandı. Sevgilisi Komaritsky'nin yaşananların ardından küçük kızı pencereden atması üzerine olay ortaya çıktı.

Trend 29-08-2022 15:29

Yalnız ve yaşlı bir adam olduğunu sandı! 100.000 dolarlık uygunsuz teklifi karşısında şoke oldu

ABD, Florida'da bir seks suçlusunun süpermarkette 8 yaşındaki bir kız çocuğunu annesinden 100 bin dolara satın almaya çalıştı. 85 yaşındaki adam, annenin olayı polise bildirmesinin ardından tutuklandı.

Trend 27-08-2022 15:30

Antalya'da kızına cinsel istismardan yargılanan sanığa 30 yıl hapis cezası

Antalya'da kızına cinsel istismardan yargılanan sanığa 30 yıl hapis cezası

Yurthaber 23-08-2022 15:15

Hiç sahip olmadığı bir hastalık için yıllarca tedavi gördü! Öldükten sonra ortaya çıktı

Küçük Olivia Gant, sayısız doktor randevusuna gittikten , bir dizi büyük ameliyat geçirdikten ve yoğun ilaçlarla tedavi edildikten sonra vefat ettiğinde sadece yedi yaşındaydı. Korkunç olan şey, küçük kızın hiç sahip olmadığı bir hastalık için tedavi görüyor olmasıydı.

Trend 22-08-2022 16:23

Mide bulunduran olay! Hipodromdaki erotik malzemelerin sebebi ortaya çıktı

İngiltere'nin Bradford bölgesinde meydana gelen korkunç olay mide bulandırdı. 52 yaşındaki Abdul Ghani'nin bir midilliyi istismar ettiği olay, hipodromda ard arda erotik malzemelerin bulunması üzerine keşfedildi. 2018 yılında gerçekleşen korkunç istismarın ardından tutuklanan Abdul Ghani 4 yıl sonra mahkeme tarafından cezalandırıldı.

Trend 10-08-2022 09:18

Bu kadarına pes artık! Köpeği istismar ederken videoya çekip...

Christina Calello ve eski erkek arkadaşı Geoffrey Springer, bir köpekle cinsel ilişkiye girdiği ve sevgilisinin de bunu birçok kez filme aldığı iddiası üzerine tutuklandılar. Olaya ilişkin konuşan Calello, köpeğini meraklı olmakla suçladı. Korkunç olayın ardından gözaltına alınan kadın kefaletle, erkek arkadaşı ise kefalet ödemeden serbest bırakıldı.

Trend 09-08-2022 09:11

Çektiği çileye can dayanmaz! 20 yaşına gelinceye dek binlerce kez tecavüze uğradı

Emily Vaughn takma adıyla basına aktarılan genç kadının hikayesi yürek dağladı. İngiliz insan ticaretinin genç bir kurbanı olan Vaughn, Galler'den Telford'a nakledilmesinin ardından 20 yaşına gelinceye kadar nasıl binlerce kez tecavüze uğradığını anlattı.

Trend 02-08-2022 15:20