Istismar Haberleri

Film gibi hikaye: Ailesi tarafından 1 yıl boyunca bir odaya kapatılıp aç susuz bırakıldı! Tişörtleri birbirine bağlayıp...

4 Kasım'da ABD'nin Kuzey Las Vegas kentinde bir gencin merdivenle odasına tırmanmaya çalışırken görülmesinin ardından ortaya çıkan hikaye herkesi şaşkına çevirdi. 18 yaşındaki genç kızın ailesi tarafından neredeyse 1 yıl boyunca bir odada kilitli tutulduğu ve aç susuz bırakıldığı anlaşıldı.

Trend 21-11-22 14:26

Üvey kızına cinsel istismardan yargılanan sanığa 26 yıl hapis

Kocaeli’de üvey kızına cinsel istismar uyguladığı iddiasıyla tutuklanan sanık savunmasında, "Onu çocuğum gibi seviyordum" dedi. Cinsel istismar suçunu zincirleme şekilde işlediği belirlenen sanık, 26 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

Yurthaber 16-11-22 15:34

Dünya bu olayı konuşuyor: Doğduğundan beri bir odada kilitli tutuldu! Dehşete düşüren detaylar

Almanya’nın Attendorn kasabasında annesiyle birlikte yaşayan 8 yaşındaki ismi açıklanmayan bir kız çocuğu 7 yıl boyunca tek bir odaya hapsedildi. Odasından dışarı çıkmayan ve hareket etmeyen çocuğun yürüyemeyecek kadar güçsüz olduğu belirtildi. Olay dünya basınında geniş yankı uyandırdı.

Trend 08-11-22 12:07

Çocuklara cinsel istismarda bulunduğu iddia edilen antrenörün 90 yıla kadar hapsi istendi

Mersin’de yaşları 12 ile 15 arasında değişen 6 erkek çocuğa cinsel istismarda bulunduğu iddiasıyla tutuklanan futbol antrenörü hakkında 90 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Haber 02-11-22 13:32

Istismar

İstismar Hakkındaki Haberler Mynet'te. İstismar Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Türkiye bu vahşeti konuşmuştu... Eymen Sadık Durak'ın öldürülmesiyle ilgili davada flaş karar

İzmir'in Bornova ilçesinde cesedi tandırda bulunan Eymen Sadık Durak'ın (5) öldürülmesiyle ilgili davada yeni bir gelişme yaşandı. Eymen'in öldürülmesiyle ilgili sanıklar annesi Mine Durak (27) ile sevgilisi Serkan Elçetin'e (38), 3 farklı suçtan verilen ağırlaştırılmış müebbet ve toplam 38'er yıl hapis cezası, istinafta onandı. Davanın bilirkişi raporunda, Eymen'in yaşça büyük bir erkeğin istismarına uğradığı görüntüler ve Durak'ın minik Eymen'i istismar ettiği görüntüler olduğu belirtilmişti.

Haber 10-10-22 16:28

Her detayı iğrenç! Aralarında üvey çocuğu da var... Evinde bulunan CD'lerde istismar görüntüleri ortaya çıktı

İğrenç olay Ankara'nın Polatlı ilçesinde meydana geldi. Y.K. isimli şahıs, aralarında birlikte yaşadığı kadının çocuğunun da olduğu altı çocuğa istismarda bulundu. Olayın ortaya çıkmasının ardından şahsın evinde yapılan aramada, istismar görüntülerinin olduğu CD'ler ele geçirildi. Y.K. hakkında 400 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Bazı suçlarda zanlıya yardım ettiği iddiasıyla birlikte yaşadığı kadın hakkında da 200 yıla kadar hapis isteniyor.

Haber 05-10-22 23:13

Mide bulandıran olay! Köpeğini kadınla cinsel ilişkiye zorladı... Savunması ‘pes’ dedirtti

İngiltere’de yaşayan Robert Hurley isimli 52 yaşındaki bir adam köpeğini bir kadınla cinsel ilişkiye girmeye zorladı. O anları kaydederek internette paylaşan adam ülke gündemine yerleşti. Hurley savunmasında eylemin rıza gösteren iki yetişkini içerdiğini söyledi.

Trend 03-09-22 13:29

Her satırı kan donduracak! Sevgilisi istismar etsin diye küçük çocuğu parktan kaçırıp...

28 yaşındaki Veronika Khomchuk, 46 yaşındaki erkek arkadaşı Andrey Komaritsky'nin tecavüz edebilmesi için Rusya'nın Kurilsk kentindeki bir oyun alanından ismi paylaşılmayan 7 yaşındaki bir kız çocuğunu kaçırmakla suçlandı. Sevgilisi Komaritsky'nin yaşananların ardından küçük kızı pencereden atması üzerine olay ortaya çıktı.

Trend 29-08-22 15:29

Yalnız ve yaşlı bir adam olduğunu sandı! 100.000 dolarlık uygunsuz teklifi karşısında şoke oldu

ABD, Florida'da bir seks suçlusunun süpermarkette 8 yaşındaki bir kız çocuğunu annesinden 100 bin dolara satın almaya çalıştı. 85 yaşındaki adam, annenin olayı polise bildirmesinin ardından tutuklandı.

Trend 27-08-22 15:30

Antalya'da kızına cinsel istismardan yargılanan sanığa 30 yıl hapis cezası

Antalya'da kızına cinsel istismardan yargılanan sanığa 30 yıl hapis cezası

Yurthaber 23-08-22 15:15

Hiç sahip olmadığı bir hastalık için yıllarca tedavi gördü! Öldükten sonra ortaya çıktı

Küçük Olivia Gant, sayısız doktor randevusuna gittikten , bir dizi büyük ameliyat geçirdikten ve yoğun ilaçlarla tedavi edildikten sonra vefat ettiğinde sadece yedi yaşındaydı. Korkunç olan şey, küçük kızın hiç sahip olmadığı bir hastalık için tedavi görüyor olmasıydı.

Trend 22-08-22 16:23

Mide bulunduran olay! Hipodromdaki erotik malzemelerin sebebi ortaya çıktı

İngiltere'nin Bradford bölgesinde meydana gelen korkunç olay mide bulandırdı. 52 yaşındaki Abdul Ghani'nin bir midilliyi istismar ettiği olay, hipodromda ard arda erotik malzemelerin bulunması üzerine keşfedildi. 2018 yılında gerçekleşen korkunç istismarın ardından tutuklanan Abdul Ghani 4 yıl sonra mahkeme tarafından cezalandırıldı.

Trend 10-08-22 09:18

Bu kadarına pes artık! Köpeği istismar ederken videoya çekip...

Christina Calello ve eski erkek arkadaşı Geoffrey Springer, bir köpekle cinsel ilişkiye girdiği ve sevgilisinin de bunu birçok kez filme aldığı iddiası üzerine tutuklandılar. Olaya ilişkin konuşan Calello, köpeğini meraklı olmakla suçladı. Korkunç olayın ardından gözaltına alınan kadın kefaletle, erkek arkadaşı ise kefalet ödemeden serbest bırakıldı.

Trend 09-08-22 09:11

Çektiği çileye can dayanmaz! 20 yaşına gelinceye dek binlerce kez tecavüze uğradı

Emily Vaughn takma adıyla basına aktarılan genç kadının hikayesi yürek dağladı. İngiliz insan ticaretinin genç bir kurbanı olan Vaughn, Galler'den Telford'a nakledilmesinin ardından 20 yaşına gelinceye kadar nasıl binlerce kez tecavüze uğradığını anlattı.

Trend 02-08-22 15:20