Mahsun Kırmızıgül Haberleri Ve Son Dakika Mahsun Kırmızıgül Haberleri

Mahsun Kırmızıgül Haberleri Ve Son Dakika Mahsun Kırmızıgül Haberleri

Gerçek adı Abdullah Bazencir olan Mahsun Kırmızıgül, 1969'da Diyarbakır'da doğmuştur. 22 çocuklu bir ailenin ferdi olan Kırmızıgül, ilk ve ortaokul yıllarında Diyarbakır'da okudu ve ailesini geçindirmek için birçok işte çalıştı. Diyarbakır'da düzenlenen Karpuz Festivali'nde türküler söylemeye başlayan sanatçı, doldurduğu bir kaseti İstanbul'daki plak şirketine gönderdi. 1984 yılında ünlü Güneş Plak'tan çağrılan sanatçı, İstanbul'a taşındı ve aynı yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Şan Bölümü'ne başladı. 1993 yılına kadar 8 amatör albüm çıkaran sanatçının adını duyuran "Alem Buysa Kral Sensin" şarkısı oldu. 1998 yılındaki Kral TV Müzik Ödülleri'nde üç ayrı dalda ödül alan şarkıcı, sinema dünyasında da ünlü olmayı başardı. Özellikle Güneşi Gördüm filminde anlattığı sosyal ve ekonomik sorunlar nedeniyle başka ülkelere göç edenlerin dramını anlatarak seyircinin takdirini kazandı.

Mahsun Kırmızıgül Haberleri

Mahsun Kırmızıgül sitem etti! "Neden bana bunu yaptılar?"

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül’ün Bodrum konserinde yaşadığı olay gündem oldu. Bodrum'da vereceği konser öncesi orkestra ile sahneye çıkması engellenen Kırmızıgül, şarkısını çıplak sesle söylemişti. Mahsun Kırmızıgül’ün 16 yıl aradan sonra Bodrum’da verdiği ilk konserde sesinin kısılmasının yankıları sürüyor.

Magazin 02-07-2022 14:34

Mahsun Kırmızıgül'ün Bodrum'daki sahnesinde müziği kestiler! "Kıymayın efendiler!"

Bodrum Yalıkavak'ta sahneye çıkan türkücü Mahsun Kırmızıgül'ün canlı müzik yapması engellendi ve polis sesi kapattı. Kırmızıgül, engellenince müzik sistemine gerek olmadığını açıkladı ve şarkılarını söylemeye devam etti.

Magazin 26-06-2022 10:51

Mahsun Kırmızıgül'den şaşırtan 'müzik yasağı' tepkisi! Orkestrası engellenince görülmemiş bir ilke imza attı

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül’ün Bodrum konserinde yaşadığı olay gündem oldu. Bodrum'da vereceği konser öncesi orkestra ile sahneye çıkması engellenen Kırmızıgül, polisin müdahalesinin ardından görülmeyen bir ilke imza attı.

Magazin 26-06-2022 00:28

Şarkılar Bizi Söyler'in konuğu Mahsun Kırmızıgül kimdir? Mahsun Kırmızıgül kaç yaşında ve nereli?

Mahsun Kırmızıgül, 11 Haziran akşamında yayınlanan Şarkılar Bizi Söyler programının konuğu oldu. Böylelikle Mahsun Kırmızıgül hakkında detaylar araştırılmaya başlandı. Peki Şarkılar Bizi Söyler'in konuğu Mahsun Kırmızıgül kimdir? Mahsun Kırmızıgül hem şarkıcı hem de oyuncudur. İşte detaylar...

Magazin 11-06-2022 19:00

Mahsun Kırmızıgül

Mahsun Kırmızıgül Hakkındaki Haberler Mynet'te. Mahsun Kırmızıgül Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Mahsun Kırmızıgül'den çok konuşulacak klip! 16 yıl sonda ilk...

Mahsun Kırmızıgül yönetmenliğini Alişan Günay Yıldırım’ın yaptığı hareketli klibi ve yeni şarkısı 'Susamışım Ateşine' ile 16 yıl sonra iddialı bir dönüş yaptı.

Magazin 01-06-2022 09:39

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazacir eşinin evine baltayla saldırmıştı! Mahkemede flaş gelişme

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi olan Yusuf Bazacir eşinin evine baltayla saldırmıştı! Seval Bazancir mahkemede şikayetinden vazgeçti ama Yusuf Bazancir’e, “silahla tehdit” suçundan 1 yıl 11 ay 10 gün hapis cezası aldı.

Magazin 27-05-2022 14:31

Mahsun Kırmızıgül: İnsanlar mutsuzluk denizinde boğuluyor

Sosyal medya paylaşımlarıyla sürekli gündeme gelen Mahsun Kırmızıgül, son paylaşımıyla da gündem oldu. İnsanların mutsuzluk denizinde çırpına çırpına boğulduklarının altını çizen Kırmızıgül, adeta isyan etti.

Magazin 06-05-2022 14:40

Mahsun Kırmızıgül'ün kızının son hali! Velayeti anneye verildi

Geç bir kadınla pozları ifşa olduktan sonra Mahsun Kırmızıgül Ece Binay ile geçtiğimiz hafta 15 dakikada boşandı. Ece Binay konuya dair açıklama yapmazken kızının velayeti de ünlü avukatta kaldı. Mahsun Kırmızıgül boşanma haberleri gündemdeyken kızıyla görüntülendi. İşte Kırmızıgül'ün gözlerden uzak büyüyen kızı...

Magazin 17-04-2022 15:45

Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay'dan ihanet açıklaması

Mahsun Kırmızıgül ile 6 yıllık evliliğini geçtiğimiz günlerde tek celsede sonlandıran Ece Binay, önceki akşam Etiler'de bir mekan çıkışı görüntülendi. Binay'dan ihanet açıklaması geldi.

Magazin 15-04-2022 09:28

Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay'ın 60 milyonluk mal paylaşımı!

Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay, evliliklerini iki gün önce tek celsede bitirdi. Tv8'de ekrana gelen 2. Sayfa'da, Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşanmasında 60 milyonluk mal paylaşımı yapıldığı iddia edildi.

Magazin 13-04-2022 11:16

Mahsun Kırmızıgül'ün boşandığı eşi Ece Binay suskunluğunu bozdu!

Mahsun Kırmızıgül ile 6 yıllık evliliğini bitiren Ece Binay, kızı Lavin ile uzun süredir Amerika'da yaşadığı iddiasına cevap verdi: "Türkiye'den uzak kaldığım süre 2 ya da 3 ayı geçmemiştir. Boşanmaya kadar evlilik birliğimiz normal şekilde devam etmiştir"

Magazin 13-04-2022 07:33

Mahsun Kırmızıgül'ün eski eşi Ece Binay kimdir? Ece Binay kaç yaşında ve nerelidir?

Ece Binay, Mahsun Kırmızıgül ile ayrılmasının ardından sonra en çok araştırılan isim oldu. Ünlü şarkıcı, yönetmen ve oyuncu Mahsun Kırmızıgül, eşi Ece Binay'ı aldattığı öne sürülmüştü. Bu olay sonrası Ece Binay'ın Mahsun Kırımızıgül'ü evden kovduğu iddia edildi. İkili Beykoz Adliyesi’nde tek celsede boşandı. İşte Ece Binay hakkında merak edilenler!

Magazin 11-04-2022 17:20

Videosu ifşa olmuştu! Mahsun Kırmızıgül ve Ece Binay boşandı

Bir süre önce evliyken genç bir kadınla samimi anları ifşa olan Mahsun Kırmızıgül'ü eşi evden kovmuştu. Son dakika haberlerine göre avukat eşi Ece Binay ve Mahsun Kırmızıgül'ün evliliği tek celsede bitti. Anlaşmalı olarak boşanan Kırmızgül, "Evliliğimizi kurtarmaya çalıştık ama olmadı" dedi.

Magazin 11-04-2022 14:40

Eşinin evine baltayla saldıran Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşine 5 yıla kadar hapis istemi

Beşiktaş’ta eşi Seval Bazancir’in evine baltalı saldırıda bulunan, şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşi Yusuf Bazancir hakkında soruşturma tamamlandı. Yusuf Bazancir'in 'Silahla tehdit' suçundan 2 yıldan 5 yıla kadar hapsi istendi.

Magazin 05-04-2022 16:27

Mahsun Kırmızıgül’ün ifşa olan fotoğrafı sonrası Ece Binay bakın ne yaptı

Ece Binay ile evli olan Mahsun Kırmızıgül'in genç bir kadınla aşk videosu ifşa oldu. Karısını aldatan ünlü türkücü Mahsun Kırmızıgül konuya dair açıklama yapmadı. Ece Binay ise eşinin soyadını sosyal medya hesabından sildi. İkilinin boşanacakları iddiası gündemde.

Magazin 01-04-2022 09:40

Mahsun Kırmızıgül eşi Ece Binay'ı aldattı mı? Video sızınca evden kovuldu

Ece Binay ile evli olan Mahsun Kırmızıgül'ün genç bir kadınla videosu sızınca herkes şoke oldu. Genç kadının Kırmızıgül'ü dizine yatırıp saçlarını okşadığı video sonrası Mahsun Kırmızıgül'ün evden kovulduğu iddia edildi.

Magazin 16-03-2022 09:46

Eşinin evine baltayla saldıran Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşi konuştu! "İlaçlarımı almaya gittim, şiddet uygulamadım"

Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül'ün kardeşi Yusuf Bazencir'in, eşi Seval Bazencir'in evinin kapısını balta ile kırarak içeriye girmeye çalıştığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Hakkındaki iddiaların ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Bazencir, "Eşime şiddet uygulamadım. İlaçlarımı almak için eve gittim, o an kapıya sinirle müdahale ettim" dedi.

Magazin 15-03-2022 08:10

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir karısının evinin kapısını baltayla kırdı! Dehşet dolu anlar

Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi Yusuf Bazencir eşi Seval Bazencir'e şiddet uyguladı. Mahsun Kırmızıgül’ün kardeşi eşiyle kavga ettikten sonra baltayla evin kapısını kırarak içeri girmeye çalıştı. Seval Bazencir KADEM sayesinde dehşet dolu anlardan kurtulurken Yusuf Bazencir gözaltına alındı. Genç kadın ise olaydan sonra kayıplara karıştı.

Magazin 14-03-2022 12:42

Özcan Deniz'den Mahsun Kırmızıgül'e Bergen filmi yanıtı!

Mahsun Kırmızıgül, Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünde oynadığı Bergen filmine eleştirilerde bulunmuştu. Farah Zeynep Abdullah'ın Bergen şarkılarınını seslendirmesini eleştiren Mahsun Kırmızıgül "Bir şarkıcının hayatını oynayabilirsiniz ama onun şarkıcılarını onun gibi asla söylemezsiniz" demişti. Müzisyenlikten sonra sinemaya ağırlık veren ve yönetmenlik yapan Özcan Deniz ise bir zamanlar yakın dostu olduğu Kırmızıgül'ü hedef alarak açıklamalarda bulundu.

Magazin 07-03-2022 20:31

Bergen filmine Mahsun Kırmızıgül'den eleştiri Şarkıcıların kendi biyografi filmlerinde kendi sesleri yok

Farah Zeynep Abdullah'ın başrolünü oynadığı 'Bergen' filmi geçtiğimiz günlerde vizyona girdi. Müzisyen ve yönetmen Kırmızıgül ise Bergen filmini eleştirdi. Kırmızıgül "Bir şarkıcının hayatını oynayabilirsiniz ama onun şarkıcılarını onun gibi asla söylemezsiniz. Milyonlarca insanı, sesleri ile etkileyen şarkıcıların kendi biyografi filmlerinde kendi sesleri yok. Biyografi filminde oyuncu kendi sesiyle şarkı söylediği anda sinemadan çıkıyorum" dedi.

Magazin 06-03-2022 21:31

Beyaz Melek filmi konusu nedir? Beyaz Melek filmi oyuncuları kimler?

Beyaz Melek filmi televizyon ekranlarında Kanal D'de yayınlanarak izleyici ile buluştu. Filmin oyuncu kadrosunda pek çok isim yer alıyor. Beyaz Melek filmi ilk kez 2007 yılında gösterime girmişti. Peki Beyaz Melek filmi konusu nedir? Beyaz Melek filmi oyuncuları kimler? İşte film hakkında detaylar...

Trend 15-02-2022 00:48

Mahsun Kırmızıgül'den elektrik ve doğalgaz zammına türkülü tepki! Sosyal medyada gündem oldu

Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül elektrik ve doğalgaza gelen zamlara Twitter hesabından tepki gösterdi. Kırmızıgül, "Elektirik, doğalgaz ve zamlar" diyerek türkü paylaştı. Türkünün sözleri sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 08-02-2022 09:31

16 yıl sonra geri dönen Mahsun Kırmızıgül 10 günde toplam 50 milyon rakamına ulaştı

16 yıllık aradan sonra yeni albümü “Hoş Geldin” ile müziğe dönen Mahsun Kırmızıgül, bir çok şarkısıyla YouTube ‘da Trendler listesinde!

Magazin 12-01-2022 12:13

Demet Akalın'dan Mahsun Kırmızıgül'e gönderme! "Bizden aldığın 16 yıl için affedilmezsin kral"

Mahsun Kırmızıgül, ‘Hoş Geldin’ albümüyle rekora koşuyor. 16 yıl aradan sonra müziğe geri dönen Mahsun Kırmızıgül'e Demet Akalın destek verdi. Akalın, sosyal medyada yaptığı paylaşımda, "Bizden aldığın 16 yıl için affedilmezsin kral ama, şarkılar o kadar güzel ki… Eskileri de dinleyip ağlamayan beri gelsin…" notunu düştü. Kırmızıgül'den, Demet Akalın'a yanıt gecikmedi.

Magazin 08-01-2022 11:41

Mahsun Kırmızıgül'ün yılbaşı konseri reytinglerde bekleneni veremedi!

Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra çıkardığı ‘Hoş Geldin’ albümünün tanıtımını yılbaşı gecesi Show TV'de yaptı. Sinema aşkı uğruna müziğe ara veren Mahsun Kırmızıgül'ün yılbaşı konseri ise reytinglerde bekleneni veremedi.

Magazin 02-01-2022 20:14

Mahsun Kırmızıgül 16 yıl aradan sonra geri dönüyor

Sanat yolculuğuna müzikle başlayan, ardından kariyerine sinema ile devam eden Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra "Hoş Geldin" adlı yeni albümünü tüm dünyada müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Magazin 29-12-2021 10:20

Mahsun Kırmızıgül: Yılbaşında astronomik rakamlara...

Mahsun Kırmızıgül yılbaşında neden televizyonu tercih ettiğini açıkladı. Ünlü isim "Yılbaşında astronomik rakamlara her hangi bir mekanda çıkabilirdim" sözleriyle de yüksek ücretlere sahneye çıkanlara göndermede bulundu.

Magazin 17-12-2021 16:35

Mahsun Kırmızıgül'den 16 yıl sonra yeni şarkılar! Yılbaşı özel konseriyle ekranda olacak

Ünlü sanatçı Mahsun Kırmızıgül,16 yıl aradan sonra çıkaracağı ‘Hoş Geldin’ albümünün tanıtımı yılbaşı gecesi yapacak. Show TV'nin yılbaşı özel yayınında hayranlarıyla buluşacak olan Kırmızıgül, yeni şarkılarını da ilk defa seslendirecek. Ünlü sanatçı programının tanıtımını da sosyal medya hesabından "Haydi hayırlısı" notuyla paylaştı.

Magazin 13-12-2021 21:37

Bade İşçil, eski aşkı Mahsun Kırmızıgül’ün fotoğrafını beğendi

Ünlü oyuncu Bade İşçil ile müzisyen, oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül bir döneme beraberlikleri ile damga vurmuştu. Evliliğin kenarından dönen çift uzun yıllar sonra ilk kez yeniden gündeme geldi. Bade İşçil, yeni albümü için fotoğraf çekimi yapan ve fotoğraf çekiminden kareleri Instagram hesabından paylaşan Mahsun Kırmızıgül’ün fotoğrafını beğendi.

Magazin 09-12-2021 11:45

Mahsun Kırmızıgül'ün 1994 yılındaki dolar açıklaması yeniden gündem oldu

Mahsun Kırmızıgül'ün yıllar önce verdiği bir röportaj ortaya çıktı. Kırmızıgül'ün sürekli artan dolar kuruna tepkisi sosyal medyada yeniden gündem oldu.

Magazin 05-12-2021 09:19

Mahsun Kırmızıgül 16 yıl sonra albüm çıkarıyor! İmaj tazeledi

Mahsun Kırmızıgül, 16 yıl aradan sonra çıkaracağı ‘Hoş Geldin’ albümü için imaj tazeledi. Albüm kapağına karar veremeyen şarkıcı takipçilerinden yardım istedi.

Magazin 02-12-2021 11:34

Mahsun Kırmızıgül hayranlarına yeni albüm müjdesini verdi!

Mahsun Kırmızıgül, yıllar sonra müzik hayatına geri dönüyor. 16 yıl boyunca sinemayla uğraşan Kırmızıgül, hayranlarına yeni albümünün müjdesini verdi. Sosyal medyadan paylaşım yapan sanatçı ,"Yaklaşık iki yıldır emek verdiğimiz albüm çalışmasının sonuna geldik" dedi.

Magazin 15-11-2021 02:35

Mucize Aşk filmi oyuncuları kimler? Mucize Aşk filmi konusu nedir?

Yönetmenliğini de senaristliğini Mahsun Kırmızıgül'ün üstlendiği Mucize Aşk filmi bugün televizyon ekranlarında yayınlanacak. Sevilen filmin oyuncuları ve konusu merak ediliyor. Peki Mucize Aşk filmi oyuncuları kimler? Mucize Aşk filmi konusu nedir? İşte merak edilenler...

Magazin 10-11-2021 19:25

Mucize Aşk nerede ve ne zaman çekildi? Mucize Aşk filminin oyuncuları ve karakterleri…

Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu kaleme aldığı ve Murat Tokat’ın yapımcılığını üstlendiği Mucize Aşk filmi, sinemanın ardından televizyonda da ekrana geliyor. Yayınlandığı ilk günden itibaren geniş bir izleyici kitlesine ulaşan Mucize Aşk filminin karakterleri de deneyimli oyunculardan oluşuyor. İşte Mucize Aşk filmi çekim yeri...

Trend 29-10-2021 19:51

Mahsun Kırmızıgül'den müjde! 16 yıl sonra yeniden...

Uzun yıllardır müzik piyasasından kopan ve sinema projelerine imza atan Mahsun Kırmızıgül, hayranlarına müjdeli haberi vardı. Şarkıcı, müzikle ilgili projelerini anlattı.

Magazin 27-09-2021 09:27

Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül'ün Tara de Vries ile yakalanınca...

Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül'ün 2018 yılında yapılan Miss Turkey güzellik yarışmasında 'Miss Turkey Universe 2018' unvanına sahip olan Özlem Kaymaz'ın kızı Tara de Vries ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Magazin 31-08-2021 10:00

Alişan’la Mahsun Kırmızıgül arasında buzlar tamamen eridi! Sürpriz paylaşım

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs nedeniyle kardeşi Selçuk Tektaş’I kaybeden Alişan, uzun yıllar küs kaldığı meslektaşı Mahsun Kırmızıgül hakkında Instagram hesabından dikkat çeken bir paylaşım yaptı. Alişan, kızı Lavin’le birlikte koronavirüse yakalanan Mahsun Kırmızıgül’e sosyal medya üzerinden geçmiş olsun mesajı gönderdi.

Magazin 25-08-2021 07:45

Mahsun Kırmızıgül'ü şaşırtan mesaj! "Koronavirüs olmuş, ölmüşsün"

Koronavirüse yakalanan Mahsun Kırmızıgül kendisine gönderilen "Ağabey koronavirüs olmuş, ölmüşsün" mesajına esprili bir yanıt verdi. Kırmızıgül daha sonra takipçisiyle arasında geçen diyaloğu paylaştı.

Magazin 24-08-2021 20:30

Koronavirüs olan Mahsun Kırmızıgül'den iyi haber! "Aşıları 8 ay önce Amerika’da olmuştum"

Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin'in, ABD seyahati öncesi koronavirüs olduğu ortaya çıkmıştı. Haberin duyulmasının ardından Mahsun Kırmızıgül bir paylaşım yaparak aşılanmanın önemini vurguladı ve iyi haberi verdi.

Magazin 24-08-2021 10:49

Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin koronavirüse yakalandı

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül ve kızı Lavin, ABD seyahati öncesi koronavirüs testi oldu. Test sonucu pozitif çıkan Kırmızıgül, ailesi seyahat tarihini erteledi.

Magazin 22-08-2021 20:51

Mahsun Kırmızıgül'den dikkat çeken Afganistan yorumu! Sosyal medyaya damga vurdu

Sanatçı Mahsun Kırmızıgül'den dikkat çeken çıkış! Ünlü isim, "Afganistan'daki kafa kesen katiller, sömürgecilerin beslemesi, yeryüzünün zebanileri bizim kardeşimiz olamaz" diyerek, Taliban'ın yönetimi ele geçirmesinden sonra İran ile Afganistan arasında savaş çıkarılacağını iddia etti.

Magazin 17-08-2021 16:40

Mahsun Kırmızıgül uzun süre sonra müjde verdi

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Mahsun Kırmızıgül yeni albüm hazırlığında olduğunun haberini verdi.

Magazin 25-07-2021 07:22

Mahsun Kırmızıgül kimdir? Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül kimdir?

Ünlü şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, önceki gün oğlu Mahmut Kırmızıgül'ün olaylı bir gece yaşaması sonucu gündeme geldi. Ünlü şarkıcının hayatı ve kariyeri araştırılmaya başlanırken, oğlu da merak konusu oldu. Peki Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül kimdir? Detaylar haberimizde...

Magazin 09-07-2021 09:08

Mahsun Kırmızıgül'ün oğlu Mahmut Kırmızıgül kavgaya karıştı! Yanağını sevince olay çıktı

Brüksel güzeli, şarkıcı ve oyuncu Ayşe Akın'ın nişan gecesinde olay çıktı. İş insanı Tufan Doğan'la nişanlanan Ayşe Akın, nişanlısıyla birlikte Nişantaşı'na eğlenmeye gitti. Kırmızıgül, Tufan Doğan'ın yanında Ayşe Akın'ın yanağını okşayınca ortalık bir anda gerildi. Nişanlısını masaya götürdükten sonra sinirlerine hakim olamayan Tufan Doğan, Kırmızıgül'e tokat atarak sandalyeden düşürdü.

Magazin 06-07-2021 10:09

Ezgi Mola'ya destek veren 16 ünlü isim hakkında suç duyurusu!

Musa Orhan hakkındaki sözleri sebebiyle hakkında dava açılan Ezgi Mola'ya destek veren 16 ünlü hakkında suç duyurusunda bulunuldu. Musa Orhan'ın avukatı Dr. Mehmet Erkan Akkuş'a tepki yağıyor.

Magazin 03-06-2021 16:22

Mahsun Kırmızıgül: Türklerin bulduğu aşıyı alın

Koronavirüs salgının sürerken aşı tartışmaları da sık sık gündeme geliyor. Mahsun Kırmızıgül de aşı konusundaki fikrini sosyal medyadan paylaştı.

Magazin 29-04-2021 14:31

Usta oyuncu Erol Demiröz hayatını kaybetti

Bir yıldır tedavi gören usta oyuncu Erol Demiröz'ün vefat haberini birkaç filminde yer aldığı oyuncu ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, sosyal medya hesabından duyurdu.

Magazin 18-04-2021 18:11

Erol Demiröz kimdir? Usta oyuncu Erol Demiröz hayatını kaybetti!

Usta oyuncu Erol Demiröz, 81 yaşında hayata veda etti. Demiröz'ün vefatını ise Ankara Sanat Tiyatrosu ve Oyuncular Sendikası duyurdu. Acı haberi Oyuncular Sendikası duyurdu. Yapılan açıklamada, "Meslektaşımız Erol Demiröz hayatını kaybetti. Çok üzgünüz. Başta ailesi olmak üzere tüm sevenlerine sabır dileriz. Başımız sağ olsun." ifadelerine yer verildi. Peki Erol Demiröz kimdir?

Haber 18-04-2021 17:00

Serkan Kaya kimdir, kaç yaşında, nereli ve evli mi? İşte Serkan Kaya’nın şarkıları…

Arabesk müziğine yeni bir soluk getiren usta sanatçı Serkan Kaya, doğup büyüdüğü Sivas’ta eğitimini tamamlayıp vatani görevini bitirdikten sonra albüm çalışmalarına başladı. İlk albümünü çıkaran Serkan Kaya, sonrasında söz ve beste çalışmaları yapmaya başladı…

Magazin 18-03-2021 13:42