Masumlar Apartman Haberleri

Ünlü oyuncu Ezgi Mola isyan etti! 'Akıl alır gibi değil! Biraz insaf!'

Geçtiğimiz pazartesi günü Türkiye'yi derinden yaralayan Büyük Güney Doğu depremi sonrası birçok sanatçı, deprem bölgesi için tek yürek oldu. O isimlerden biri olan Ezgi Mola, üniversitelerin uzaktan eğitime geçmesi yönündeki karara isyan etti.

Magazin 13-02-23 11:25

Ömer'in yıldızı Merve Dizdar cesur tarzıyla dikkat çekti

Masumlar Apartmanı dizisindeki performansıyla takdir toplayan güzel oyuncu Merve Dizdar, Ömer dizisiyle ekrana geri döndü. Dizide 'Nisa' karakterini canlandıran Merve Dizdar'ın kameralar ardındaki yaşamı merak konusu oldu.

Magazin 14-01-23 12:03

Bomba aşk dedikodusu! Masumlar Apartmanı'nın yıldızları Merve Dizdar ile Uğur Uzunel yeni yılı birlikte karşıladı

Geçtiğimiz aylarda birlikteliklerini inkar eden Merve Dizdar ile eski rol arkadaşı Uğur Uzunel, 2023'ü Kapadokya'daki bir mekânda karşıladı. Dizdar ile Uzunel, gece geç saatlere kadar eğlendi.

Magazin 03-01-23 16:20

Farah Zeynep Abdullah'ın cesur yatak pozlarına yorum yağdı!

Bergen ve Masumlar Apartmanı projeleriyle uzun süre gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Farah Zeynep Abdullah, fotoğrafçı Ali Kalyoncu'ya cesur pozlar verdi. Farah Zeynep Abdullah'ın iddialı karelerine bazı takipçileri tepki gösterirken, bazıları ise hayran kaldığını dile getirdi.

Magazin 17-12-22 20:29

Masumlar Apartman

Masumlar Apartman Hakkındaki Haberler Mynet'te. Masumlar Apartman Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Masumlar Apartmanı oyuncusu Süreyya Gürsel Evren'in gizemli ölümü... Arka Sokaklar'ın Suat'ının kardeşi çıktı!

Arka Sokaklar, Sen Çal Kapımı, Kırmızı Oda, Yasak Elma ve Masumlar Apartmanı gibi yapımlarda yer alan ünlü oyuncu Süreyya Gürsel Evren'in ölüm haberi herkesi şoke etti. Masumlar Apartmanı oyuncusu Evren'in gittiği Sancaktepe'deki evin balkonundan düştüğü iddia edildi. Süreyya Gürsel Evren'in ölümüyle ilgili polis inceleme başlattı. İşte olayın detayları...

Magazin 14-08-22 08:23