Pınar Altuğ Haberleri Ve Son Dakika Pınar Altuğ Haberleri

Pınar Altuğ Haberleri Ve Son Dakika Pınar Altuğ Haberleri

Pınar Altuğ Atacan, 2 Eylül 1974 İstanbul doğumlu oyuncu, sunucu ve mankendir. Saint Benoît Fransız Lisesi'nde okurken manklenlik yapan Altuğ, İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler FAkültesine girmiş ama eğtiitmini yarım bırakmıştır. Bunun yanmında 1995-1998 yılları arasında çeşitli magazin programlarında sunuculuk yapmıştır. Kariyerinde Kurt KapanıReyting Hamdi,Çocuklar Duymasın,Omuz Omuza,Çocuklar Ne Olacak,Davetsiz Misafir,İlk Aşkım,Deli Dolu,Aile Reisi,Çocuklar Duymasın,Asteriks Olimpiyat Oyunları'nda,Pamuk Prens yapımlarında rol almıştır. Bunun yanında Türkiye’nin Yıldızları, Sizi Böyle Alalım, Bir Dilek Tutu, Pınarın Günlüğü, Bir Şarkısın Sen programlarında da sunuculuk yapmıştır.

Pınar Altuğ Haberleri

Pınar Altuğ'un seçim bayrağı isyanı! Deprem bölgelerinde...

Çocuklar Duymasın ile hafızalara kazınan Pınar Altuğ gündemi de yakından takip ediyor. Seçim yaklaşırken sokakların parti bayraklarıyla donatılmasına isyan eden Altuğ'a takipçilerinden destek geldi.

Magazin 29-02-2024 07:46

Pınar Altuğ süper minisiyle poz verdi! Beni ne yaparsan yap 0 beden olamam

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i olarak hafızalara kazınan oyuncu Pınar Altuğ süper minisiyle poz verdi. Güzelliğiyle ve fit görünümüyle dikkat çeken güzel oyuncu "Pandemiden kısa bir süre önce aralıklı oruca geçtim" diyerek sırrını da paylaştı.

Magazin 22-02-2024 11:28

Pınar Altuğ dekolteli elbisesiyle hayranlarını mest etti! Yıllar geçtikçe güzelleşiyor

Hem özel hayatı hem de paylaşımlarıyla adından söz ettiren Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ şık tarzıyla hayranlarını mest etti. Şu sıralar tiyatroda yoğun tempoda çalışan Altuğ'ın dekolteli tarzına yorum yağdı.

Magazin 18-02-2024 13:33

Tamer Karadağlı'nın kızı Zeyno 17 yaşında! Kimisi annesine kimisi babasına benzetti!

Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği 'Haluk' karakteriyle hafızalara kazınan oyuncu Tamer Karadağlı geçtiğimiz aylarda Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atanmıştı. 56 yaşındaki Karadağlı'nın özel hayatı ve paylaşımları sosyal medyada çok merak ediliyor ve yakından takip ediliyor. Son olarak Tamer Karadağlı'nın eski eşi Arzu Balkan'la olan evliliğinden kızı Zeyno Karadağlı'nın son hali sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 17-02-2024 14:44

Yıllara meydan okuyan Pınar Altuğ zayıflama sırrını açıkladı!

Oyuncu Pınar Altuğ, Fişekhane’de gerçekleşen bir etkinliğe katıldı. 1994 yılında düzenlenen Miss Turkey yarışmasında Türkiye güzeli seçilen 49 yaşındaki Altuğ, yıllara meydan okuyan görüntüsü hakkında konuştu. Oyuncu, zayıflama sırrını açıkladı.

Magazin 03-02-2024 15:53

Bir döneme damgasını vurmuştu! Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i aslında bakın kim olacakmış! Gerçek yıllar sonra ortaya çıktı

Çocuklar Duymasın dizisi tam 9 sezon boyunca ekranda yer aldı ve 464 bölüm sürdü. Uzun soluklu yapımlardan biri olan dizideki karakterler de çok sevildi. Çocuklar Duymasın'da Meltem karakterine hayat veren Pınar Altuğ bu rolle hafızalara kazındı. Ancak rol hakkındaki bir gerçek yıllar sonra ortaya çıktı.

Magazin 02-02-2024 07:04

Pınar Altuğ kayakta verdiği pozlarla gündem oldu! Hayat sana güzel

Sosyal medya paylaşımlarına gelen yorumlara verdiği yanıtlarla gündeme gelen Pınar Altuğ ailesiyle tatile gitti. Kayak tatilinde karda amuda kalkan Altuğ'a "Hayat sana güzel" yorumları yağdı.

Magazin 01-02-2024 07:55

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan'ın gözlerden uzak büyüttüğü kızları Su büyüdü, kocaman oldu! Doğum günü pozuna yorum yağdı

Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Eşi Yağmur Atacan’la romantik pozlarıyla adından söz ettiren ünlü oyuncu bu defa gözlerden uzak büyüttüğü kızı Su ile gündem oldu. Ünlü çiftin kızını görenler çok şaşırdı.

Magazin 27-01-2024 15:27

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ Yaşlanmışsınız yorumunu duyunca verdiği yanıtla gündem oldu!

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalarımıza kazınan Pınar Altuğ sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Oyuncu son olarak sosyal medya hesabından bir takipçisine verdiği yanıtla gündeme geldi. Bir takipçisi ünlü oyuncun fotoğrafının altına "Yaşlanmışsınız" yorumu yaptı. Pınar Altuğ ise bu yorumu pas geçmeyip bakın ne yanıt verdi.

Magazin 22-01-2024 14:14

'Çaylar' repliğiyle hafızalara kazındı! Çocuklar Duymasın'ı Çaycı Hüseyin'i yeni imajı sosyal medyada gündem oldu

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran başrollerinde Pınar Altuğ, Tamer Karadağlı ve Zeyno Günenç'in yer aldığı efsane dizi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Çaycı Hüseyin karakteriyle geniş bir hayran kitlesine sahip olan Alpaslan Özmol şimdi de yeni imajıyla gündem oldu. Ünlü ismin son haline yorum yağdı.

Magazin 16-01-2024 15:50

Pınar Altuğ kocasıyla pozunu paylaştı! Gazze sorusu geldi... Boyumuzu aşar

Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile aşk pozlarını paylaştı. Ancak aşk pozunu Gazze hakkında gelen soru dikkat çekti. Pınar Altuğ ise bu soruyu pas geçmedi.

Magazin 16-01-2024 11:32

Tamer Karadağlı'nın kızı Zeyno büyüdü, kocaman oldu! Duru güzelliğiyle kendine hayran bıraktı

Yayınlandığı dönemde fırtınalar estiren efsane dizi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği 'Haluk' karakteriyle hafızalarımıza kazınan yakışıklı oyuncu Tamer Karadağlı geçtiğimiz aylarda Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atanmıştı. Başarılı oyunculuğu ve karizmasıyla dikkat çeken Karadağlı şimdi de kızı Zeyno ile gündem oldu. Ünlü oyuncunun kızı duru güzelliğiyle kendine hayran bıraktı.

Magazin 29-12-2023 13:02

Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan şehit haberleri sonrası isyan etti! Şuraya çok şey yazasım var...

Pençe-Kilit Harekâtı bölgesinde 23 Aralık 2023 tarihinde bir üs bölgemize sızmaya çalışan teröristlerle çıkan çatışmada şehit sayısı 12'e yükseldi. Acı haberlerin ardından sosyal medyada hayatlarından paylaşım yapan ünlüler tepki çekerken Pınar Altuğ'un eşi Yağmur Atacan da isyan etti.

Magazin 24-12-2023 11:38

Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ amuda kalktı, gören dönüp bir kez daha baktı! Esnekliğini konuşturdu

Yayınlandığı dönemde reyting rekorları kıran efsane dizi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalarımıza kazınan Pınar Altuğ sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarla sıkça adından söz ettiriyor. Her paylaşımı olay olan ünlü isim bu defa spor yaptığı anları paylaştı. Altuğ amuda kalktı, bakan bir daha baktı. İşte Pınar Altuğ'un esnekliğini konuşturduğu o pozlar...

Magazin 17-12-2023 16:04

Çocuklar Duymasın’ın Emine’siydi! Çaycı Hüseyin görse tanıyamaz, Melek Şahin’in son hali şaşırttı

Tamer Karadağlı, Pınar Altuğ, Zeyno Gönenç ve Özgür Ozan'ın başrollerini paylaştığı bir dönemin fenomen dizisi Çocuklar Duymasın'da Emine karakterini canlandıran Melek Şahin sosyal medyada gündem oldu. Ünlü oyuncunun değişimi, "Çaycı Hüseyin görse tanıyamaz" gibi yorumları beraberinde getirdi.

Magazin 05-12-2023 11:02

Pınar Altuğ Arzum Onan ile gençlik pozunu paylaştı! Hâlâ çok güzelsiniz yorumları yağdı

Çocuklar Duymasın dizisinin Meltem'i olarak hafızalarımıza kazınan güzel oyuncu Pınar Altuğ arşivini karıştırırken Arzum Onan ile eski bir fotoğrafını buldu. Altuğ'un arkadaşıyla pozunu görenler kendilerini tutamadı.

Magazin 24-11-2023 14:35

Pınar Altuğ'u kızdırdılar! Politik konulara karışamadığımız gibi...

Ailesiyle tatile çıkan oyuncu Pınar Altuğ gelen bazı yorumlara sinirlendi. Mutlu bir evliliği olan ve bir kızı bulunan Altuğ paylaşımına fotoğraftan alakasız bir eleştiri gelince sinirlendi ve bakın ne dedi.

Magazin 23-11-2023 13:33

Pınar Altuğ ve kızı Su bir etkinlikte poz verdi! Görenler aynı şeyi söyledi

Pınar Altuğ bir markanın düzenlediği etkinlikte kamera karşısına geçti. Davete kızı Su Atacan ile katılan ünlü oyuncunun tarzına adeta beğeni yağdı. Gözlerden uzak büyüttüğü kızı Su ise güzelliğiyle hayran bıraktı.

Magazin 03-11-2023 23:08

Ünlü isimlerden 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı! Pınar Altuğ, Zeynep Bastık, Hande Erçel…

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 100. yıl dönümü ülke genelinde etkinliklerle kutlanıyor. Cumhuriyet'in 100. yıl coşkusunu yaşayan ünlü isimler de paylaşım yapıyor. İşte Zeynep Bastık, Hande Erçel, Pınar Altuğ ve diğer ünlü isimlerin yaptıkları paylaşımlar

Magazin 29-10-2023 11:01

Pınar Altuğ elektrikli otomobile geçti! Fiyatı dudak uçuklattı

Son dönemde sürdürülebilirlik için pek çok ünlü isim elektrikli otomobile geçiş yapıyor. Bu isimlerden biri de Pınar Altuğ oldu. Çocuklar Duymasın ile tanınan Pınar Altuğ'un lüks otomobilinin fiyatı ise dudak uçuklattı.

Magazin 17-10-2023 15:31

Yağmur Atacan eşi Pınar Altuğ'un o dönem daha çok kazandığını itiraf etti! Oyunculuğu bakın neden bırakmış

Pınar Altuğ ve eşi Yağmur Atacan örnek çiftler arasında yer alıyor. Bir kızları olan çift pozlarıyla da beğeni topluyor. Geçtiğimiz günlerde bir davette görüntülenen çiftten Yağmur Atacan para itirafıyla dikkat çekti.

Magazin 13-10-2023 10:25

Türkiye güzelleri Pınar Altuğ, Demet Şener ve Özge Ulusoy bir araya geldi! Değişimleri gündem oldu

Türkiye eski güzelleri Pınar Altuğ, Demet Şener ve Özge Ulusoy bir davette bir araya geldi. Birlikte poz veren üçlü sosyal medya hesaplarında paylaşım yaptı. Üçlünün paylaşımının ardından Miss Turkey'deki halleri gündeme geldi.

Magazin 03-10-2023 21:54

Seda Fettahoğlu'nun ölümü sonrası paylaşım yapan Pınar Altuğ Keşke ölmeden önce hatırlasaydınız yorumuyla çılgına döndü

Çocuklar Duymasın'ın Sultan'ı Seda Fettahoğlu, Beyoğlu'daki bir parkta ölü bulundu. İlk incelemelere göre intihar ettiği söylenen oyuncunun ardından arkadaşları yaşadıklarını üzüntüyü paylaştı. Pınar Altuğ da bir paylaşım yaptı ve "Keşke ölmeden önce hatırlasaydınız" yorumuyla çılgına döndü.

Magazin 29-09-2023 11:37

Çocuklar Duymasın'ın Amerikalı Mary'si Demet Tuncer'in son hali şoke etti! Gören tanımadı

Bir dönemin en çok izlenen dizisi Çocuklar Duymasın'da 'Amerikalı Mary' rolünü oyunu Demet Tuncer canlandırıyordu. Dizide Haluk ve Selami'nin Amerikalı patronu Mary'ye hayat veren Demet Tuncer'in son hali görenleri şaşırttı.

Magazin 27-09-2023 18:03

Çocuklar Duymasın'ın Sultan'ı Seda Fettahoğlu'nun parkta ölü bulunması eski partneri Pınar Altuğ'u yıktı! 'Hiç oldu mu?'

Çocuklar Duymasın ve Sihirli Annem gibi dizilerde aldığı rollerle tanınan İstanbul Şehir Tiyatroları oyuncusu Seda Fettahoğlu'ndan acı haber geldi. Fettahoğlu Beyoğlu'daki bir parkta ölü bulundu. Pınar Altuğ eski partneri Seda Tosunoğlu'nun vefatının ardından "Ah be canım hiç oldu mu?" diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

Magazin 27-09-2023 17:19

Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Tamer Karadağlı'nın kızı Zeyno büyüdü! Güzelliğiyle mest etti

Bir dönemin reyting rekorları kıran dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Haluk karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Tamer Karadağlı geçtiğimiz aylarda Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atandı. Başarılı oyunculuğu ve karizmasıyla çok konuşulan Karadağlı bu defa kızıyla gündem oldu. Tamer Karadağlı'nın kızı Zeyno'yu görenler hayran kaldı.

Magazin 26-09-2023 08:42

Çocuklar Duymasın'ın Havuç'u Furkan Kızılay'dan aşk pozu! Furkan Kızılay'ın sevgilisine beğeni yağdı

Çocuklar Duymasın dizisinde canlandırdığı ‘Havuç’ karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncu Furkan Kızılay daha sonra da Survivor'a katılarak ekranlarda boy göstermişti. Bir süredir ekrandan uzak olan Kızılay aşk pozuyla dikkat çekti.

Magazin 08-09-2023 14:34

Oyunculuğu bırakıp ortadan kaybolmuştu! Çocuklar Duymasın'ın Selçuk Bey'i yıllar sonra ortaya çıktı! Yeni mesleği herkesi şaşırttı

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Selçuk Bey karakteriyle hafızalarımıza kazınan Mehmet Auf dizinin ardından oyunculuğu bırakıp ortadan kaybolmuştu. Ekranlardan uzak bir hayat yaşamayı tercih eden ünlü ismin yeni mesleği herkesi şaşırttı.

Magazin 05-09-2023 13:22

Ünlü isimlerden 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları! Atatürk ve silah arkadaşları anıldı

30 Ağustos Zafer Bayramı tüm ülkede coşkuyla kutlanıyor. Ünlü isimlerden de Büyük Taarruz ve Başkomutanlık Meydan Muharebesi'nin 101'inci yıl dönümü için paylaşımlar gelmeye devam ediyor. İşte ünlülerin 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajları...

Magazin 30-08-2023 16:49

Pınar Altuğ'a eşi hakkında şoke eden mesaj! Kadın eteğinde...

Sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çeken oyuncu Pınar Altuğ şu sıralar eşi Yağmur Atacan ile tatil yapıyor. Tekne ile gezen çift büyük bir tur teknesinin son ses müzikle denizde gezmesini eleştirdi. Bunun sonrasında Altuğ'e gelen mesaj ise şoke etti.

Magazin 27-08-2023 15:36

Pınar Altuğ'dan imam Mehmet Şükrü Dörtbudak'a verilen cezaya tepki

Diyanet İşleri Başkanlığı, pedofiliyi savunan ve karma eğitimi hedef alan Şanlıurfa Mevlana Halid Camisi İmamı Mehmet Şükrü Dörtbudak’a kınama ve para cezası verince oyuncu Pınar Altuğ sinirlendi. İşte başarılı oyuncunun o paylaşımı...

Magazin 21-08-2023 12:07

Herkes ayrılırlar sanmıştı! Pınar Altuğ Yağmur Atacan çifti 16'ncı evlilik yıl dönümlerini kutladı

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalarımıza kazınan Pınar Altuğ sosyal medya paylaşımları ve özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Haklarından birçok kez ayrılık haberi çıkan ancak bu iddiaları her fırsatta yalanlayan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, evliliklerinde 16 seneyi geride bıraktı. Ünlü çift, evlilik yıl dönümlerini , sosyal medya hesaplarından yaptıkları romantik paylaşımlarla kutladı.

Magazin 15-08-2023 15:22

Nefise Karatay'dan Tamer Karadağlı'ya tebrik mesajı! Hem destek hem eleştiri geldi

Pınar Altuğ'dan sonra eski manken Nefise Karatay da Cumhurbaşkanı tarafından Devlet Tiyatroları Genel Müdürü olarak atanan Tamer Karadağlı'yı tebrik etti. Karatay'ın Serhat dizisindeki partneri Tamer Karadağlı'yı sosyal medyadan tebrik etmesine hem eleştiri hem de destek mesajları yaptı.

Magazin 11-08-2023 13:34

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü görevine atandı! Pınar Altuğ'dan Tamer Karadağlı paylaşımı

"Çocuklar Duymasın" dizisinde Meltem ile Haluk karakterlerine hayat veren Tamer Karadağlı ile Pınar Altuğ Atacan dostluklarını dizi setinden özel hayata da taşıdı. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü görevine atanan Karadağlı'ya ilk tebrik de Altuğ'dan geldi.

Magazin 11-08-2023 09:31

Oyunculuğu bırakıp ortadan kaybolmuştu! Çocuklar Duymasın'ın Psikolog Sinan'ı Nejat Birecik'in son hali olay oldu

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Psikolog Sinan karakteriyle hafızalarımıza kazınan Nejat Birecik oyunculuğu bırakıp ortadan kaybolmuştu. Gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Birecik'in son hali ve yeni mesleği herkesi şaşırttı.

Magazin 29-07-2023 17:37

Çocuklar Duymasın'ın feminist Duygu'su Ayşecan Tatari'nin eşi de tanıdık çıktı! Meğer Sefirin Kızı'nın yıldızıymış

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Duygu karakteriyle hafızalarımıza kazınan Ayşecan Tatari sık sık değişimiyle gündem oluyor. 2017 yılında evlenen güzel oyuncu şimdilerde bir çocuk annesi. Kızının sevimli hallerini sosyal medya hesabından paylaşan ünlü ismin eşi de tanıdık çıktı. Ayşecan Tatari'nin eşi meğer Sefirin Kızı dizisinin yıldızıymış...

Magazin 28-07-2023 17:13

Bir Şarkısın Sen'in Şebnem'i büyüdü! Şebnem Keskin'in son halini görenler gözlerine inanamadı

Bir dönem severek izlenen Bir Şarkısın Sen programına birinden yetenekli çocuklar katılmıştı. Yarışmacılar arasından dikkat çeken isimlerden biri olan Şebnem Keskin büyüdü ve kocaman kız oldu. Şebnem Keskin'in son halini görenler şaştı kaldı.

Magazin 24-07-2023 22:16

Pınar Altuğ'dan tekne pozları! 12 yıldır teknemiz vardı...

Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti arkadaşlarıyla tekne tatiline çıktı. Tatilden pozlarını paylaşan oyuncuya gelen "Hayat size güzel emekli perişan" yorumu dikkat çekmişti. Altuğ'a bu sefer de teknenin kendilerinin olup olmadığı soruldu.

Magazin 23-07-2023 13:48

Pınar Altuğ'un omzundaki dövme olay oldu! Gelen yoruma bakın ne yanıt verdi

Bir döneme damga vuran Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ sosyal medya hesabını aktif kullanıyor. En son katıldığı bir düğünden pozunu paylaşan Altuğ bir takipçisinin dövmesiyle ilgili yorumuna bakın ne yanıt verdi.

Magazin 21-07-2023 17:34

Çocuklar Duymasın'ın Merve'si bakın kimin kızı çıktı! Meğer kamera arkasında...

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Merve karakteriyle büyük beğeni toplayan Öykü Güven sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Şimdilerde kocaman bir genç kız olan Öykü Güven güzelliğiyle dikkat çekiyor. Değişimiyle çok konuşulan Güven'in babası da çok ünlü bir isim çıktı.

Magazin 21-07-2023 16:48

Çocuklar Duymasın'ın Çaycı Hüseyin'i 'Öldü' haberlerine artık dayanamadı! Avukatıyla paylaşım yaptı

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Çaycı Hüseyin karakteriyle hafızalarımıza kazınan Alpaslan Özmol hakkında çıkan 'Öldü' haberlerinden artık bıktı usandı. Ünlü oyuncu son olarak avukatıyla birlikte sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.

Magazin 17-07-2023 13:01

Pınar Altuğ, eşi ve arkadaşlarıyla tekne tatilinde! Emekli perişan yorumuna bakın ne yanıt verdi

Haklarından birçok kez ayrılık haberi çıkan ancak bu iddiaları her fırsatta yalanlayan Pınar Altuğ ve Yağmur Atacan çifti arkadaşlarıyla tekne tatiline çıktı. Tatilden pozlarını paylaşan oyuncuya gelen "Hayat size güzel emekli perişan" yorumu dikkat çekti. Altuğ bakın bu yoruma ne yanıt verdi.

Magazin 17-07-2023 12:17

Pınar Altuğ Yağmur Atacan’la romantik pozlarını paylaştı! O yoruma dayanamadı

Çocuklar Duymasın dizisinde hayat verdiği Meltem karakteriyle hafızalara kazınan Pınar Altuğ sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündem oluyor. Eşi Yağmur Atacan’la romantik pozlarını paylaşan Altuğ bir takipçisinden gelen yoruma kayıtsız kalamadı.

Magazin 14-07-2023 21:31

Çocuklar Duymasın’ın Emine’si Melek Şahin isyan etti! ''Çok kırgınım, üzgünüm, isyanlardayım...''

Bir dönemin efsane dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği Emine karakteriyle hafızalarımıza kazınan Melek Şahin, sosyal medya hesabı üzerinden yayınladığı son paylaşım ile dikkatleri üzerine çekti. Şahin’in işsizliğe isyanı, sosyal medyanın gündemine oturdu. Ünlü oyuncu duygularını ''Çok kırgınım, üzgünüm, isyanlardayım'' ifadeleriyle açıkladı.

Magazin 11-07-2023 08:49

Çocuklar Duymasın'ın Beton Orçun'u Alp Eren Khamis son haliyle gündem oldu! ''Gerçekten beton gibi''

Bir dönemin reyting rekorları kıran dizisi Çocuklar Duymasın'da hayat verdiği 'Orçun' karakteriyle hafızaları kazınan Alp Eren Khamis son haliyle gündem oldu. Çocuk yıldızın yıllar içindeki değişimi herkesi şaşırttı. Ünlü ismin dizide annesi Gönül'e hayat veren Zeyno Günenç ile paylaşımına beğeni yağdı.

Magazin 23-06-2023 16:10

Pınar Altuğ eşi Yağmur Atacan ile ayrılık iddialarına tepki gösterdi! ''Evet, biz boşandık''

Haklarından birçok kez ayrılık haberi çıkan Pınar Altuğ-Yağmur Atacan çifti, 15'inci evlilik yıl dönümlerini geçtiğimiz günlerde sosyal medyada romantik bir paylaşımla kutlamıştı. Eşiyle arasındaki yaş farkıyla sık sık gündem olan Pınar Altuğ, son olarak katıldığı bir galada muhabirlerin 'boşanma' sorusuna tepki gösterdi.

Magazin 15-06-2023 08:47

Pınar Altuğ tatilden paylaştı! Ekonomi kötü demek yerine fabrika açın diyen takipçiye yanıt gecikmedi

Seçim sonrası sandık başındaki pozuna "Kaybettiniz" yorumları gelen oyuncu Pınar Altuğ "Ben bir şey kaybettiğimi düşünmüyorum siz konuyu tam anlamamış olabilir misiniz?" diyerek dikkat çekmişti. Seçim sonrası tatile giden güzel oyuncuya bu sefer de ekonomi yorumu geldi, cevap ise gecikmedi.

Magazin 01-06-2023 13:18

Pınar Altuğ'un sandık pozuna Memleketi ne zaman terk ediyorsunuz? yorumu gelince...

Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimi 28 Mayıs'ta gerçekleşti. Sandığa oy kullanmaya giden oyuncu Pınar Altuğ da çoğu ünlü gibi sandık başından pozunu paylaştı. Altuğ'a "Memleketi ne zaman terk ediyorsunuz?" yorumu gelince güzel oyuncu bakın ne yanıt verdi.

Magazin 30-05-2023 15:01

Pınar Altuğ sosyal medyadan sitem etti: Siyasi partiler...

Sosyal medyayı aktif kullanan ve zaman zaman da kendisine gelen yorumlara sert çıkan oyuncu Pınar Altuğ son paylaşımıyla dikkat çekti. Güzel oyuncu Pınar Altuğ paylaşımında telefonuna siyasi partilerden gelen aramalardan bahsetti.

Magazin 03-05-2023 13:29