Koç Burcu Haftalık Yorumu

Sevgili Koçlar, 19 Şubat tarihinde hedefinize yönelik işlerde başarı, geleceğe dönük kararlarda doğru tespitlerde bulunmak mümkün. Siz hazırsanız, hayat da size bir şeyler sunmaya hazır.

21 Şubat tarihi romantik bir gün ve gecenin işaretçisidir. İlişkilerde karşılıklı uyum ve paylaşım yüksek. İş hayatında gerçekçi bir analizde bulunursak, beklentilerimizi doğru tespit edersek başarılı bir gün geçirebiliriz. Burada önemli olan uygulanabilir olmasıdır. Yarım kalan işlerimizi bitirelim.

25 Şubat tarihi zihnimizin yaratıcı tarzda çalışması, ilham gücümüzün yükselmesidir. Bu size yüksek bir hayal gücü ve tasarlama becerisi kazandırır. Birçok meselenin iç yüzünü kolaylıkla sezersiniz. Ancak kararlı olmalısınız. Belirsizlik ve kendinizle çelişmek, bir ufak engelde pes edip geri çekilmek yanlış olur.

27 Şubat tarihi, birçok meseleyi tekrar gözden geçirerek yararlı olanla olmayanı ayırt edebilirsiniz. İş yerinde veya evde bir kenarda duran, kullanmadığınız giysi ve ürünleri değerlendirelim. İhtiyacı olan kişilere verelim. Zihnimizden geçenleri yazıya dökmek, not almak gayet faydalıdır. Geçmiş meselelerin üzerinde durup zaman kaybetmeyelim. Yanlış anlaşılmalar tartışmalara zemin hazırlayabilir. Düşünceleriniz ılımlı olsa da, konuşurken abartabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler vermeyin.

Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler