KADIN

koc Koç Burcu Aylık Yorumu

Bu ay yaşamınızın her alanında yeni ve taze enerjiler hakim olmaya başlayacak. Yaşamınızın pek çok alanında yeniliğe gitmeye başlayacaksınız. Yakın çevreniz değişebilir, bakış açınız farklılışabilir.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren hızlı düşünüp, hızlıca harekete geçen tarafınız öne çıkmaya başlayacak. Kardeşlerle ilişkiler gündeminizde olacak. Kardeşlerinizin hayatında yenilikler olabilir. İş ve eğitim kaynaklı seyahatler yapabilirsiniz. Ayın geri kalanında daha sık fikir değiştirdiğinizi görecek, seçim yapmanız gereken durumlarda daha çok yeniye ve farklı olana gitmek isteyeceksiniz. Aile içinde kutlama ve merasimler olabilir.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren spiritüel konulara merak sarabilir, yaşamınızı ve insanları sorgulayabilir, yaşama ve insanlara dair bakış açınızı değiştirebilirsiniz. Yaşam felsefeniz, inançlarınız alacağınız kararlarda daha önemli hale gelebilir. İlahi adalet dengesi yaşamınızda gözle görülür olabilir. Yasal süreçler ve adli meseleler içinde olabilirsiniz. Bu alanda ise gel gitli durumlar yaşanabilir. Bazı ilişkilerinizde yeni düzenler hakim olmaya başlayabilir. Yalnızlar için ilişki fırsatları doğabilir.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bugünden itibaren gündeminiz, odağınız yenilikler üzerine olacak. Hayatınızda beklediğiniz yenilikler ortaya çıkacak. Özellikle 3 Mayıstan itibaren araştırdığınız, uygulamaya koymaya çalıştığınız, beklediğiniz yenilikler ortaya çıkabilir, netleşebilir veya sonuçlanabilir. Yeni insanlarla tanışabilir, bu tarihten sonra tanıştığınız veya flört evresine geçtiğiniz insanlarla duygular yükselebilir. İlişki başlangıcına doğru gidebilirsiniz. Evli Koçlar çocuk sahibi olma kararı alabilir.

26 Mayıs günü gökyüzünde Tam Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında finansal konularınızla ilgili önemli bir tamamlanma ve yeni bir 6 aylık süreç açılacak. Beklediğiniz yüklü bir ödemeye bu tarih civarında ulaşabilirsiniz. Bir süredir planladığınız veya araştırdığınız, bir süredir ilgilendiğiniz alım veya satım konularında sonuçlanmalar yaşanabilir. Önemli bir birikim yapabilir, mal varlığınızı arttırabilirsiniz. Eğitim ve akademik süreçlerde bir tamamlanma sürecine giriyorsunuz. Önümüzdeki 6 aylık süreçte eğitimlerinizi başarıyla tamamlayacaksınız.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum