KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Akrep

  Akrep

  Yükselen Akrep burcu olanların duygusal yönleri daha ön planda olur. Sürekli bir güven arayışındadırlar. Kuşkulu olmaları hayatta çok az insana güvenmelerine neden olur. Hep yapılan işlerin arkasından bir art niyet ararlar. Bu şüpheci tavrı da güven duymakta işleri zorlaştırır. Dürüst insanları severler. Yalana tahammülleri yoktur.

  Sevgiyi de nefreti de çok uçlarda yaşarlar. Sevdi mi belki bir kere severler, nefret ettiler mi de ömür boyu unutmazlar. Belki özlemlerinden kan kusarlar ama asla geri dönüşleri olmaz. Yükselen Akrep’te kin tutma ve kıskançlık bir adım daha öne çıkabilir. Alacakları intikamlar için sabırla gün sayarlar. Partnerlerine karşı da kıskanç olurlar. Bu durum bazen karşı tarafın sıkılmasına neden olabilir.

  Organize ve planlı şekilde yaşamayı severler. İşlerinin aksamaları hoşlarına gitmez. Bu durum başkalarının sorumsuzluklarından kaynaklanırsa daha da öfkelenirler. Sabit fikirli yapılarını değiştirmeleri zordur. Bir şey onlar için ne ifade ediyorsa odur. Asla düşüncelerinde değişiklik yapmazlar.

  Yükselen Akrep olunca hisler de çok önem taşır. Rüyaların hepsi bir haber iletme çabasındadır. Sezgileri hep doğru çıkar. Zaman zaman çok karamsar bir ruh haline girebilirler. Hayatın olumsuz tarafına odaklanmaktan mutsuz olabilirler.

  Yükselen Akrep burcu fiziksel olarak, uzun veya orta boylu yapıya sahiptir. Kaslı, güçlü bir vücuda sahiptirler. Çekici bakışlarıyla hemen fark edilirler. Kaşları da ilgi çeker. Yüz uzun olabilir. Saçları gür, dalgalı veya kıvırcık olabilir. Omuzlar yuvarlak olabilir. Vücudun kalçalara doğru inildikçe düzleştiği görülür. Burunları dikkat çeker. Gözleri koyu renk olabilir. Sessiz ama gizemli bir duruşları vardır.

  Yükselen Akrep burcu olan ünlüler: Enrique Iglesias, Tom Cruise, Michael Douglas, Mike Tyson, Charlie Chaplin, Nicole Kidman, Natalie Portman, Claudia Schiffer, Justin Bieber, Eva Longoria.