KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Boğa

  Boğa

  Yükselen burcu Boğa olanlar hayatlarında genel olarak sakin bir yapıya sahiptir. Ağır kanlıdırlar. Aceleci işleri sevmezler. Sabrederek doğruyu bulacaklarını düşünürler. Eğer sabırları zorlanmazsa kolay kolay sinirlenmezler. Fikirlerinde sabitlerdir. Değişimler için uzun zaman bekleyebilirler. Risk almaktan hoşlanmazlar. Mevcut düzenlerinden memnunlarsa yeni heyecanlar peşinden koşmazlar.

  Maddiyata önem verirler. Hem tutumlu olurlar hem de daha fazla nasıl para kazanacaklarını çok iyi bilirler. Bir yükselen Boğa’yı para konularında kandırmak zordur. Yapacağı yatırımlar da akıllıca olur. Eğer ileride maddi olarak güçlü olacağından eminse o gün gelene kadar sabırla çalışır. Yaşadıkları hayatın zevkine düşkündürler. Güzel yemekler, pahalı mücevherler ilgilerini çekebilir. İştahları açık olduğundan dolayı kolayca kilo alabilirler. Fakat sabırlı ve inatçı bir karakter olduklarından ötürü azimle diyet yaparak kilo verebilirler.

  İlişkilerinde güven duygusu önemlidir. Güvenmedikleri kimseyle işleri olmaz. Aşık olduğu zaman romantik birine dönüşürler. Kıskanç tavırları olabilir. Ne kadar sevseler de inandıkları bir şey uğrunda sonuna kadar inat ederler. Bazen karşı taraf pes edebilir.

  Fiziksel olarak boyun ve enseleri dikkat çeker. Kalın yapıdaki boyunları, geniş omuzlar ile devam edebilir. Kısa boylu olmaya yatkındırlar. Vücutları enine genişlemeye meyilli olabilir. Saçlar dalgalı, kıvırcık ve kalın telli olabilir. Kumral veya siyah saçlara sahip olabilirler. Gözleri renkli olabilir. Yüzlerinde elmacık kemikleri ve gamzeleri dikkat çekebilir. Dudaklar da kalın olabilir. Yumuşak ve sakinleştirici bir ses tonları vardır. Burun, yüzün geneline göre iri olabilir. Çeneleri küçük ve yuvarlak olur.

  Yükselen burcu Boğa olan ünlüler: Mariah Carey, David Beckham, Lana Del Rey, Nikola Tesla, Halle Berry, Paulo Coelho, Serena Williams, Miley Cyrus, Martin Luther King, George Washington.