Güzel Haberleri

Gençlik sırrı sayesinde kimse gerçek yaşını bilemiyor! Botoks olmadan kırışıklıklara ve yıllara meydan okuyor

Ciltteki kırışıklıklar çok daha yaşlı gözükmeye neden olabiliyor. Kadınlar botoks olmadan kırışıklıklardan kurtulmanın etkili yollarını arıyor. Yaşıtlarına göre çok daha genç gösteren kadınların cilt bakımlarında uyguladıkları teknikler merak ediliyor. TikTok'ta yaşam sırlarını paylaşan bir kadın genç gözükmesini sağlayan yaşlılık karşıtı tüyosunu açıkladı.

Kadin 17-03-23 12:06

Genç kadının yaşadığı doğal değişim görenleri şok ediyor! Gördüğüm en güzel kadınsın

Görünümün değişmesini sağlamak için yapılan makyajlar etkili sonuçlar verse de kalıcılık sağlamıyor. Daha etkili bir değişim için yaşam alışkanlıklarının değişmesi ve doğru stili bulmak gerekiyor. TikTok hesabında yaşadığı değişimi gösteren bir kadın insanların "Gördüğüm en güzel kadınsın" dediklerini söyledi.

Kadin 08-03-23 10:54

Farkında olmadan çirkin gözükmenize neden olan 5 alışkanlık! İnsanları anında uzaklaştırıyor

Mutlu, bakımlı hissetmek ve karşımızdaki kişiyi etkilemek için görünüşümüze oldukça dikkat ediyoruz. Ancak dış görünüşümüze ne kadar dikkat edersek edelim farkında olmadan yaptığımız bazı davranışlar anında çirkinleşmemize neden oluyor. Uzmanlar çirkin gözükmenize neden olan 5 alışkanlığı paylaştı.

Kadin 01-03-23 13:53

Gençler arasında giderek yayılıyor! Kendimi tekrar güzel hissetmek istedim

Sosyal medyanın hayatımıza girmesiyle birlikte kadınlar üzerindeki güzellik baskıları çok daha fazla arttı. Bu sebeple birçok kadın ihtiyacı olmamasına rağmen estetik operasyonlara yönelmeye başladı. Plastik cerrahi uzmanı kadınların en fazla yaptırdıkları güzellik uygulamalarını açıkladı.

Kadin 28-02-23 11:01

En tehlikeli TikTok trendi! Daha güzel görünmek için kirpiklerini kesiyorlar

TikTok trendleri işimize yarasa da oldukça tehlikeli olabiliyorlar. Son zamanlarda giderek yayılan kirpik akımı korkunç etkileriyle göz korkutuyor. Kadınlar daha çarpıcı ve güzel bakışlara sahip olmak için kirpiklerini acımasızca kesiyor.

Kadin 16-01-23 11:38

Güzellik standartlarını umursamadan her halini fotoğraflayan 15 cesur kadın

Güzellik kişiden kişiye göre değişen bir kavram. Herkesin güzellik anlayışı farklı olsa da kadınlar üzerinde bu konu hakkında oldukça baskı yaratılıyor. Kadınların toplum içerisinde fazla hareketlere kaçmadan kukla gibi oturmasını isteyen toplum baskıları rahatsız edici olabiliyor. Reddit üzerinden güzellik standartlarına karşı gelen 15 cesur kadın yüzlerini nasıl değiştirebildiklerini paylaştı.

Kadin 07-01-23 00:03

55 yaşındaki Julia Roberts botoks yaptırmadan sağladığı gençlik sırrını paylaştı! Favorisi karbonat...

Başarılı ve güzel oyuncu Julia Roberts genç yaşından itibaren güzelliği ve fiziğiyle dikkat çeken isimler arasında bulunuyor. Hafızalara kazanan Pretty Woman, Notthing Hill gibi romantik filmlerde başrol oynayan Julia, aradan yıllar geçmesine rağmen doğal güzelliğini koruyor. Yaşından çok daha genç gösteren Julia Roberts'ın botoks yaptırmadığı biliniyor. İşte Julia Roberts'ın daha genç görünmesini sağlayan güzellik sırları...

Kadin 30-12-22 10:31

Dünyanın en güzel kızıydı! Yaşayan oyuncak çocuğun son haline yorum yağdı

Henüz 6 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen çocuk fenomen Anastasia Knyazeva şimdilerde 12 yaşında. Rus kökenli Anastasia Knyazeva'nın son hali büyük beğeni topladı.

Magazin 07-12-22 12:28

Çarşaflarınız tertemiz kokacak! Çamaşır makinesine kesinlikle ekleyin

Yeni yıkanmış temiz çarşaflarda uyumak kadar rahatlatıcı bir şey yoktur. Ancak bu rahatlık maalesef tek bir gün sürmektedir. Çarşafların uzun süre temiz ve güzel kokması için çeşitli yöntemler aranıyor. TikTok'ta paylaşım yapan bir kadın çarşafları mis gibi kokutan tüyosunu paylaştı.

Kadin 05-12-22 09:51

TikTok'ta trend oldu! 'Ağlayan makyajla kendimi çok güzel hissediyorum'

Makyaj yapmak çok daha sağlıklı ve bakımlı görünmemizi sağlıyor. Tüm ruh halimizi değiştirerek daha mutlu hissetmemizi sağlayan makyaj trendleri sıklıkla değişiyor. TikTok'ta büyük etkileşim alan 'Ağlayan makyaj' trendini deneyen kadınlar kendilerini çok daha güzel hissettiklerini belirttiler.

Kadin 02-12-22 11:17

RESİMLİ CUMA MESAJLARI BURADA! 2 Aralık 2022 En güzel, yazılı, anlamlı ve şık resimli cuma mesajları

Cuma gününün gelmesiyle Müslümanlar, sosyal medya üzerinden sevdiklerine gönderebilecekleri resimli, anlamlı, güzel cuma mesajlarını araştırmaya başladı. En güzel resimli, anlamlı, hadisli cuma mesajlarına haberimizin detaylarından ulaşabilirsiniz. İşte 2 Aralık'a özel yeni ve resimli cuma mesajları...

Haber 02-12-22 11:05

Bakanlar hayran kalıyor: Güzellikleriyle bilinen burçlar! En güzel olan burç hangisi?

Güzellik göreceli bir kavram olsa da bazı kişiler var ki herkes onlara hayran kalıyor. Kadınların güzelliği onlara dert olabiliyor. Güzelliğin birçok kapıyı açtığı düşünülse de fazla ilgi can sıkabiliyor. En güzel kadınların ortak özelliğine bakıldığında bu burçlara sahip oldukları görülüyor. İşte en güzel olan burçlar...

Kadin 21-10-22 15:15

Her evde olması şart! Hem cilde hem de saça mucizevi etkileri var

Saç ve ciltte problemler meydana gelebiliyor. Bu problemleri gidermek isteyenler çeşitli ürünler kullanıyor ama ürünlerin fiyatı çok yüksek olsa bile istenilen sonuç elde edilemiyor. Her kadının evinde bulunması gereken, hem saç hem de cilt sorunlarına iyi gelen tek bir ürün bulunuyor. O da keçi sütü sabunu. İşte keçi sütü sabununun faydaları...

Kadin 14-10-22 17:24

Güzel eş anlamlısı nedir? Güzelin eş anlamlısı kelime ve cümle içinde örnek kullanım

Türkçe, kelime hazinesi geniş bir dildir. Farklı dillerden kelimeleri dağarcığına katmıştır. Bir kelime birden fazla anlama karşılık gelebilir. Eş anlamlı kelimeler de bu sebeple çeşitlilik gösterir. Güzel kelimesi de bu özelliklere sahiptir. Hoş, kandırıcı, doğru gibi eş anlamlıları vardır. Güzel kelimesinin eş anlamlısı nedir? Güzel eş anlamlısı ve cümle içinde kullanım örnekleri...

Egitim 12-08-22 02:18