Idam Haberleri

Menderes'in köyünde 61 yıldır dinmeyen acı

Merhum Başbakan Adnan Menderes'in doğup büyüdüğü Aydın'ın Koçarlı ilçesinin Çakırbeyli Mahallesi'ndeki hemşehrilerinin üzüntüsü 61 yıldır sürüyor - Menderes'in çiftliğinde çalışanlardan 92 yaşındaki Münevver Çıkrık: - "(Adnan Menderes) İdam edilince gazeteyi gösterdiler, bayılmışım, haberim yok kendimden. Çok üzüldük, halen daha üzülüyoruz"

Yurthaber 17-09-22 11:08

Tarihte bir ilk olacak! Ölümü 2-3 dakikaya indiriyorlar... Daha önce kimsede denenmedi, o mahkumda test edilecek

Nitrojen hipoksi yöntemini duydunuz mu? Amerika Birleşik Devletleri'nde üç kişiyi öldürdüğü için idam cezasıyla karşı karşıya kalan mahkumun infazı, daha önce hiçbir insanda uygulanmayan nitrojen hipoksi yöntemiyle yapılacak. Bu yöntemin acısız ölüme yol açtığı ifade ediliyor. Alan Eugene Miller'da uygulanacak bu yöntem tarihte bir ilk olacak.

Haber 14-09-22 07:57

İdam cezasına mahkum edilen kadın kendisinden önce asılanları görünce kalp krizi geçirip öldü! Cesedini infaz ettiler

İran’da yaşayan Zahra Esmaili isimli bir kadın, İstihbarat Bakanlığı yetkilisi olduğu iddia edilen tacizci kocasını öldürdükten sonra idam cezasına çarptırılmıştı. İnfazın gerçekleşeceği gün kendisiyle birlikte idam cezasına çarptırılan mahkumlarla aynı yerde bulunan kadın korkunç bir şekilde can verdi. İdam sırasını bekleyen Esmaili, kendisinden önce infaz edilen 16 kişinin ölümünü izlerken kalp krizi geçirerek vefat etti.

Trend 06-09-22 13:58

İdam cezasına çarptırılmıştı! Tek kurtuluşu Messi! Adeta yalvarıyorlar...

Suudi Arabistan, Messi'yi konuşuyor fakat bu kez transfer için değil. Tarihler 2017'yi gösterdiğinde devlet rejimine karşı suç işlediği iddiasıyla 15 yaşında tutuklanıp idam cezasına çarptırılan Muhammed Al Faraj'ın ailesi, oğullarının kurtarılması için Messi'den yardım istedi.

Spor 15-08-22 18:00

Idam

Idam Hakkındaki Haberler Mynet'te. Idam Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

İran İnsan Hakları Örgütü: Ülkede bir günde 3 kadın, geçen hafta 32 kişi idam edildi

İran İnsan Hakları Örgütü, ülkede geçen hafta 32 kişinin idam edildiğini açıkladı. Örgüt İran'da ayrıca Çarşamba günü de, eşlerini öldüren 3 kadının ölüm cezalarının infaz edildiğini duyurdu.

Haber 29-07-22 12:49