Melike Şahin Haberleri Ve Son Dakika Melike Şahin Haberleri

Melike Şahin Haberleri Ve Son Dakika Melike Şahin Haberleri

19 Nisan 1989 İstanbul doğumlu Melike Şahin şarkıcı, söz yazarı ve bestecidir. Çocukluktan itibaren müzikle ilgilenmeye başlayan Şahin, lisede iken cÇağdaş Müzik Merkezi’nde Timur Selçuk’tan şan dersleri almıştır. Yüksek öğrenimini Boğaziçi Üniversitesi sosyoloji bölümünde yapan Melike Şahin, 2012’deki mezuniyetinden 2017’ye kadar Baba Zula ile vokalist olarak çalışmıştır. 2017 yılında Fransız yönetmen Tony Gatlif’in Djam isimli filminde seslendirdiği üç şarkı ile yer aldı ve aynı yıl filmin dünya prömiyeri öncesinde Cannes Film Festivali’nde bir konser verdi. İlk albümünü 2021’de Merhem adı ile çıkarmış, bu albüme kadar ise pek çok tekli çıkarmıştır.

Melike Şahin Haberleri

Ebru Gündeş'ten Melike Şahin yorumu!

Ebru Gündeş, 1999'da albüm tanıtımı esnasında beyin kanaması geçirmişti. Bu anlar kameralar tarafından kayda da alınmıştı. Melike Şahin, konserinde Gündeş'in ölümün eşiğinden döndüğü 'Dön Ne Olur' şarkısını seslendirdi. Sosyal medya hesabından meslektaşının videosunu paylaşan Gündeş'ten duygu yüklü bir yorum geldi.

Magazin 07-01-23 14:54

Şarkıcı Melike Şahin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Melike Şahin'in sevgilisi kim? Aşk pozu olay oldu

Şarkıcı Melike Şahin'in, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı aşk pozu gündem oldu. Bu pozla beraber Melike Şahin ve sevgilisi hakkında araştırmalar hız kazandı. Peki Şarkıcı Melike Şahin kimdir, kaç yaşında ve nereli? Melike Şahin'in sevgilisi kim? Melike Şahin Pusulam Rüzgar, Nasır, Tutuşmuş Beraber, Geri Ver gibi parçaları seslendirdi. İşte detaylar...

Magazin 31-10-22 13:03

Melike Şahin sevgilisiyle 5. yılını kutladı! Sosyal medya coştu

Son dönemin parlayan isimlerinden biri olan ve şarkıları dillerden düşmeyen başarılı şarkıcı Melike Şahin, önceki gün sevgilisiyle aşk dolu fotoğrafını paylaştı. Sevgilisiyle arasındaki yaş farkı akıllara Hazar Ergüçlü'yü getirdi.

Magazin 30-10-22 12:05

Melike Şahin'in konserinde Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu sahne önünde karşılıklı göbek attı

Melike Şahin, Eylül ayı konserleri kapsamında açılışını yaptığı İstanbul Açıkhava Tiyatrosu'nda sahne aldı. Konuk olarak katıldığı görülen Cem Yılmaz ve Uraz Kaygılaroğlu ikilisi, danslarıyla geceye damga vurdu. O anlar böyle görüntülendi.

Magazin 03-09-22 15:06

Melike Şahin

Melike Şahin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Melike Şahin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Melike Şahin Cuma İş Çıkışı konserlerinde sahne aldı

Melike Şahin "Cuma İş Çıkışı" konserlerinde sahne aldı

Yurthaber 25-06-22 16:54

Melike Şahin'den şaşırtan itiraf!

Müzisyen Melike Şahin, YouTube'da yayınlanan 'İbrahim Selim ile Bu Gece' programına konuk oldu. Müzik yolculuğunda kendisini derinden etkileyen albümü açıklayan Şahin, şarkılarının dinlenme sayılarını kontrol ettiğini de itiraf etti.

Magazin 01-04-22 15:05

Spotify Türkiye'den sadece onu seçti! Melike Şahin'in reklamı Times Meydanı'nda

Dünyanın önde gelen dijital müzik platformlarından Spotify'ın hazırladığı Equal programına Türkiye'den sadece Melike Şahin dahil edildi.

Magazin 30-04-21 14:48