Saç Boyama Haberleri

Küçük kızının saçını boyattığı ve kaşına ağda yaptırdığı için tepki yağıyor

Fiziksel görünümümüzde yaptığımız değişiklikler sağlığımızı riske atabiliyor. Bu sebeple yaptığımız değişikliklerin sonucunda oluşabilecek yan etkilerin bilincinde olmak gerekiyor. Katıldığı yarışmada küçük kızının saçlarını açtıran ve kaşlarına ağda yaptıran bir annenin yaptığı açıklamalar büyük tepki topladı.

Kadin 20-01-23 15:22

Cilt alt tonunuza göre size en çok yakışacak saç boyaları

Günümüzde özel geliştirilen formüller ile her tonda saç rengi kullanabilmek mümkün. Ancak her tene her saç rengi yakışmayabiliyor. Cilt alt tonu, soğuk, sıcak ve nötr olarak ikiye ayrılıyor ve her saç, her ton için uygun olmuyor. Bu yüzden hangi cilt alt tonuna hangi saç renginin yakışabileceği konusuna dair bilgi sahibi olmak önemli. Sizin için sıcak, soğuk ve nötr cilt alt tonuna uyan saç renklerini listeledik. Gelin, bu renkleri birlikte inceleyelim.

Kadin 05-12-22 17:13

Kullanmadan önce tekrar düşünün! Saç boyası kör kalmasına neden oldu

Saçların görünüşü birçok kadının oldukça ilgisini çekiyor. Saç boyası tüm görünümü değiştirebiliyor. Ancak saç boyasının içerisinde bulunan kimyasal maddeler sağlığı büyük riske atıyor. Saçı boyarken yapılan ufak hatalar büyük problemlere dönüşebiliyor. Olivia Stegin, isimli genç kız saç boyarken başına gelen kaza sonucu kör kaldı.

Kadin 02-11-22 10:05

Saç Boyama

Saç Boyama Hakkındaki Haberler Mynet'te. Saç Boyama Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.