Saç Kesimi Haberleri

Kuaförlerde en çok gösterilen modellerdi! Ünlülerin unutulmayan saç kesimleri

Saç kesimi tüm görünüşümüzü değiştirebiliyor. Yüzün şeklini biçimlendiren saç kesiminin kişiye özel bir şekilde yapılması gerekiyor. Hatalı kesimler çok daha olgun ve kilolu görünmenize neden olabiliyor. Birçok kadın kuaföre gitmeden önce ünlülerin saç kesimlerine bakıyor. İşte ünlülerin döneme damgasını vuran unutulmayan saç kesimleri...

Kadin 27-10-22 10:01

Kuaförü paylaştı: Saçları geldiğinde resmen küflenmişti! Saçlara wax uygulamak zararlı mı?

Saçın görünümü herkes için oldukça önem taşıyor. Bakımsız görünen saçlar tüm güzelliği alıp götürebiliyor. Çeşitli nedenlere bağlı olarak saçlarda yıpranmalar meydana gelebiliyor. TikTok hesabında müşterisini paylaşan bir kuaför gündem oldu.

Kadin 30-09-22 10:08

2022'nin En Beğenilen Uzun Saç Modelleri İle Yepyeni Bir Görünüme Kavuşun!

Sağlıklı ve uzun saçlar, şüphesiz pek çok kişinin hayalleri arasında yer alıyor. Hele ki bu uzun saçlar ideal bir saç kesimi ile birleştiğinde, görenleri kendine hayran bırakıyor. Sağlıklı ve güzel saçlarınız üzerinde deneyebileceğiniz pek çok saç kesimi modelinin olduğunu biliyor muydunuz?

Kadin 30-09-22 10:03

Muğla'da bir kuaför deniz paraşütünde saç kesti

Muğla'da bir kuaför deniz paraşütünde saç kesti

Yurthaber 16-09-22 15:52

Antalya'da mobil kuaför tırı ile yaylalardaki vatandaşların kişisel bakımları yapılıyor

Antalya'da mobil kuaför tırı ile yaylalardaki vatandaşların kişisel bakımları yapılıyor

Yurthaber 13-08-22 16:57

Kuaförlük eğitimi alan gönüllü gençlerden çocuklara saç bakımı

Kuaförlük eğitimi alan gönüllü gençlerden çocuklara saç bakımı

Yurthaber 04-08-22 15:23

Saç ektiren Sercan Yıldırım'ın uzun saçları olay oldu! Saçları hemen kes

Eski futbolcu Sercan Yıldırım son olarak Survivor yarışmasındaki performansıyla gündem olmuştu. Survivor Sercan daha önce saç ektirmişti. Şimdi ise uzayan saçlarına Afrika örgüsü yaptırdı. Sercan Yıldırım'ın yeni imajı takipçileri tarafından beğenilmedi.

Magazin 16-06-22 13:01

Keskin ve dayanıklı en iyi berber makası çeşitleri

Saç kesimini kolay ve hızlı şekilde yapabilmeniz için iyi bir berber makasına ihtiyacınız var. Berber makası seçerken rahat olmasına ve uzun süreli kullanımda elinizi yormamasına dikkat etmelisiniz. Siz de berber makası almak istiyor ama hangi ürünü seçeceğinize karar veremiyorsanız en iyi berber makasını araştırdığımız yazımıza göz atabilirsiniz.

Haber 25-04-22 09:39

Hangi yüz tipine hangi saç kesimi daha uygun? 2022 saç trendleri

Doğru saç kesimi ile daha hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz. Yüz şekline uygun kesim sayesinde yüz hatlarınızı belirginleştirebilir, yüzünüzü ve saçınızı daha havalı gösterebilirsiniz.

Kadin 30-03-22 14:03

Taliban'dan saç tıraşı işkencesi! Gencin ellerini bağlayıp, meydanda döve döve saçını kestiler

Afganistan'dan gelen görüntüler gündem yaratmaya devam ediyor. Ülkede çekilen ve sosyal medyada hızla yayılan bir videoda; Taliban üyelerinin, saç kesimini beğenmediği bir genci döve döve tıraş ettikleri görülüyor.

Haber 06-01-22 15:42