KADIN

oglak Oğlak Burcu Yıllık Yorumu

Satürn yıl boyunca Kova burcunda ilerliyor. Finansal alanda sağlamlaşma hedeflerine gideceğiniz, paranızı daha iyi yönetip maddi anlamda güçlenmeye odaklanacaksınız. Her alanda güvende olma, güvende hissetme isteğiniz artıyor olacak. Yetenekleriniz ve emekleriniz sayesinde kalıcı kazançlar elde edebilirsiniz. Bu yıl kazanmak kadar kazandığınızı nasıl yönettiğiniz de önemli olacak. Bu yüzden para yönetiminde daha titiz ve akılcı olmalı, uzun vadeli düşünerek hareket etmelisiniz.

Köklü değişimleri getiren Satürn & Uranüs ve Jüpiter & Uranüs arasındaki açı, Ocak ve Şubat aylarında iç dünyanızda, duygusal konularda ani değişimleri getirecek. Bu aylarda ilişkilerden beklentilerinizin değiştiğini görebilirsiniz. Aşk ilişkilerinde ani değişimler olabilir. Bir bitiş veya ayrılık kararı gündeme gelebilir. Hayatı, kişileri veya ilişkileri yönetme çabası bu aylarda sonuç vermeyecektir. Ortaklık ve eşitlik odaklı olmalısınız.

30 Ocak - 22 Şubat aralığında Kova burcunda Merkür retrosu olacak. Bu tarih aralığında finansal dengenizde ani değişimler olabilir. Küçük küçük yapacağınız harcamalar ay sonunda sıkışıklığa neden olabilir. Gerekli harcamaları yapabilir, plan dışı ödemelerle karşılaşabilirsiniz. Kıtlık bilincinden uzak kalmaya, bolluk bilincini çalıştırmaya gayret etmelisiniz. Finansal bir kriz yaşama korkusu, korkunuzu çekmenize neden olabilir. Sahip olduklarınızın değerini keşfetme zamanı.

Jüpiter yılın büyük bir kısmında Kova burcunda ilerliyor. Bu gezegen geçişi ile yıl boyunca finansal alanda şanslarla karşılaşabilir, geçtiğimiz yıllarda harcadığınız emeğin ve gösterdiğiniz sabrın artık somut ödüllerini almaya başlayabilirsiniz. İlişkileriniz ve sevdikleriniz için verici olmanız gereken zamanlar olacaktır. Bu zamanlarda bencillik ve bireysellik, maddi anlamda bereketsizliklere neden olabilir. Yardımlar yapmaktan, gereken noktada elinizi taşın altına koymaktan çekinmemelisiniz. Küçük/büyük yapacağınız yardımlar ve fedakarlıklar paranızın bereketini arttıracak.

Jüpiter, 13 Mayıs - 28 Temmuz aralığında kısa bir süreliğinde Balık burcunda ilerleyecek. Bu tarih aralığında bir süredir planladığınız teknolojik aleti veya aracı satın alabilir, planladığınız bir seyahate çıkabilirsiniz. Karşınıza çıkan gelişmeler daha çok sizi sevindirecek durumlar olacaktır. İnancınızı ve ruhsal dünyanızı büyütecek, güçlendirecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Süregelen ilişkinizde karşınızdaki kişiden geleceğe yönelik bir teklif alabilirsiniz.

29 Mayıs - 22 Haziran aralığında İkizler burcunda Merkür geriliyor. Bu tarih aralığında çalışma düzeninizde değişiklikler gündeme gelecek. Eski görevinizden ayrılma veya yeni, ek görevler üstlenme gibi durumlar olabilir. Daha önceden planladığınız veya hedeflediğiniz bir sınava girebilir, sınav ve mülakat süreçleri içerisinde olabilirsiniz. Tayin ve atanma gibi hedeflerinizde ise başarılı olabilirsiniz.

26 Mayıs tarihinde Yay burcunda Ay Tutulması, 10 Haziran tarihinde İkizler burcunda Güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tarihler ve civarında düzeninizde önemli değişiklikler gündeme gelecek. Mesleğinizle ilgili yepyeni bir yolda ilerleyebilir, yeni bir alana geçebilir, kendi işinizi açmak veya işinizi büyütmek adına düzenlemeler içinde olabilirsiniz. Grup ve ekip çalışmaları, bu süreçlerde size daha çok fayda sağlayabilir.

27 Eylül - 18 Ekim aralığında Terazi burcunda Merkür geriliyor. Bu tarih aralığında hızlı duygu değişimleri, hızlı fikir değişiklikleri yaşayabilirsiniz. Dalgınlıklarınız artabilir. Bazı sözleriniz ve tavırlarınız karşınızdakiler tarafından yanlış anlaşılabilir. Barışma ve uzlaşmalar için destekleyici bir süreç. Kısa süreli küslükler oluşabilir.

19 Kasım tarihinde Boğa burcunda Ay Tutulması gerçekleşecek. Yıl boyunca İkizler-Yay aksında gerçekleşen tutulmaların aksine bu tutulma, yıl içerisindeki rotamızı değiştirecek, yılın enerjisinin dışında bir çizgide olacak. Bu tarih civarında, aşk hayatınızda eski bir süreç son bulacak. Uzun süreli yalnızlığınıza son verecek bir deneyim içerisinde olabilir, uzun süredir hissetmediğiniz bir duyguyu hissedebilirsiniz.

Okuyucu Yorumları 0 yorum