KADIN

oglak Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Bu ay iş hayatınızda, yaşam düzeninizde, rutinlerinizde ve alışkanlıklarınızda değişimler olacak. Kendi hayatınızla, kendi bedeninizle, kendi hedeflerinizle ilgilenme zamanı. Attığınız adımlar uzun vadede size kazanımlarla geri dönecektir.

3 Mayıs tarihinde Merkür İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. Bu tarihten itibaren iş hayatınıza, iş, eğitim ve ilişkilerin gerektirdiği sorumluluklara odaklanacaksınız. İş hayatınız ve eğitim hayatınızla ilgili önemli görüşmeler, mülakatlar ve sınavlar gündeminizde olabilir. Bu süreçte yapacağınız iş başvurularından ilerleyen günlerde beklediğiniz olumlu yanıtları alabilirsiniz. Geleceğiniz için emek verme, çalışma ve çabalama zamanı. Aynı zaman diliminde beden sağlığınızla ilgili ufak rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Bulaşıcı hastalıklara karşı daha fazla özen gösterin. Beslenme düzeninizi korumaya çalışın.

13 Mayıs günü Jüpiter Balık burcuna geçiyor. Bu tarihten itibaren yakın çevrenizdeki insanlarla ilişkileriniz ön planda olabilir. Kariyeriniz ve geleceğiniz için daha fazla kafa yorabilir, kısa eğitimler ve kısa seyahatlerle ilgili adımlar içinde olabilirsiniz.

20 Mayıs tarihinde Güneş artık İkizler burcunda ilerlemeye başlıyor. 3 Mayıstan bu tarihe kadar ilgilendiğiniz konularda iyileşme, güçlenme ve ilerleyiş gündeme gelebilir. İş hayatınızda daha fazla öne çıkacak, takdir toplayacaksınız. Bazı Oğlak burçları kendi işini yapmak adına küçük adımlar atabilir. Kendi işini yapanlar işini geliştirme ve büyütme adına farklılık ve yeniliklere gidebilir.

26 Mayıs günü gökyüzünde Ay Tutulması gerçekleşiyor. Bu tarih ve civarında beden sağlığınızı iyileştirmek veya güçlendirmek için destek ve tedaviler alabilirsiniz. Ruh sağlığınızı iyileştirmek için, yaşamınızdaki blokajları çözmek için psikolojik veya spiritüel destekler alabilirsiniz. Ruhen ve bedenen şifalanma süreci başlayacak. Bir süredir devam eden sağlık sorunlarınız ise bu tarih ve civarında son bulacaktır. Bugünlerde inatçılık, ısrar ve takıntılardan mutlaka kaçınmalısınız. Tutulma zamanlarında atacağınız adımlar geleceğiniz için bir tohumdur. Doğru adımlar içinde olmaya gayret göstermeli. Yanlışta ısrar etmemelisiniz.


Astrolog Merve Rençber
Instagram: astrolojionline

Okuyucu Yorumları 0 yorum