KADIN

Oğlak Burcu Aylık Yorumu

OĞLAK

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Oğlaklar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, aşk hayatımızda, çocuklarımızla ilgili konularda ve genel olarak keyiflendirici her şeyde, merkez aldığımız olgu maddi-manevi güvence oluyor. Böyle olunca aşk kritik ediliyor, çocuklar sürekli önemseniyor, ne keyif kalıyor ne istek. Sürekli sorumluluk alındığı için, insanın nefes alacağı bir yer kalmıyor. Böyle bir durumda kendinizi nasıl hissedebilirsiniz ki? Çok iyi diyemeyiz. Şimdi bu Dolunayda şöyle bir kendimize gelmemizde yarar var. Yoksa iş-ev arasındaki dengeyi de sarsarız. Bir şeyler sağlam olsun, güvenli olsun tamam da. Olmuyorsa hayatın sonu mu? Böyle bir bakış açısıyla hangi alanda başarılı oluruz ki. Biraz şans vermek, biraz insanlara yaklaşmak, dışarıdan soyutlanmamak, fırsatlara açık olmak lazım. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. İşimizde başkalarıyla ilişkilerimizi güçlü tutmak, güzel diyaloglar kurmak faydalıdır. Eğer bir sorunumuz varsa, sırf kaybetmeyeyim diye, aynı sıkıntıları yaşamak yanlıştır. Bu sizin içerdeki huzurunuzu bozar. O zaman ailenizden koparsınız. Sağlıklı, verimli şekilde hayatınızı düzenleyiniz. Farklı bir pencereden hayata bakınız. Karşınıza güzel olanaklar çıkabilir. Bunlara kayıtsız kalmayınız. Geçmişte bir şeyler yanlış gitti diye, yine böyle olacak değil. Şans vermek lazım hayata. Yaşam tek bir çizgi değil, arada dalgalanır, kimi zaman düzleşir. Bunlar doğaldır. Bu kadar gerilmeyin. Bu denli köşelemeyin. Aile yaşamınız, iş hayatınız, evinizle ilgili konularda yenilikler gündeme gelebilir. Bunları illaki olumsuz değil, bir yeni sayfa açılıyor gibi yorumlayın.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bir içe yöneliş hem de bir gözden geçirişin işaretçisidir. Neler üzerinde duracağız? Finansal meseleler, maddi ve manevi anlamdaki zenginliklerimiz, enerjimizi doğru kullanma teknikleri, yaratıcı düşünme ve temel dürtülerimiz. Bizi biz yapan birçok olgu üzerinde duracağız. Düşüncelerimiz dış dünyadan ziyade iç aleme yönelik olsa da, bize gerçekten güzel niyetle yaklaşanlara can olmaya hazırız. Yarım kalan projelerin tamamlanması anlamında önemlidir. Mali konularda destekler görebiliriz. Bazen kafamızı kaşıyacak vaktimiz olmayacak. Detaylar, bütünü görmemizin önüne geçebilir. Buna da dikkat etmek lazım. İş hayatında bizi rahatsız eden noktaları, güvenlik unsurunu, işin niteliğini, artı ve eksilerini mutlaka bilinçli şekilde ele almalıyız. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönemde fiziksel çekiciliğiniz, bilginiz, duruşunuz, kendinizden eminliğiniz sosyal yaşamda size etkili bir güç katar. Bulunduğunuz yere ayrı bir hava katarsınız. Sizi anlamak, çözmek, size yaklaşmak pek kolay olmasa da, bunun size ayrı bir hava kattığını söylemeliyim. Karşı cinste en fazla dikkat ettiğiniz unsur, güçlü duruşu, toplum içindeki konumu, yaklaşım tarzıdır. Bu testten geçen kişiyle yola devam edersiniz. Sevdiğinizi önemsersiniz. Sahiplenirsiniz, tutkuyla sarılırsınız. İş ve özel anlamda hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ilişkilerimize önem vereceğiz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Oğlaklar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, öncelikle hedefe göre yol almanın önemini vurguluyor. Bu ister sosyal yaşamda ister iş hayatında olsun fark etmez. Önemi olan, sizin bir amacınız olması ve bunun için derinlikli düşünmeniz, planlarınızı gözden geçirmenizdir. Bu Yeniayda görüyoruz ki, sizin amacınız toplumsal alanda güçlü kişilerle işbirliğinde bulunmak ve başarı ipini göğüslemek. Yaptığınız işin, sarf ettiğiniz emeğin, iletişimin, bağlantıların özünde kariyer konuları bilhassa önem taşıyor. Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, işbirliğine açığız. Fakat kazandırıcı olması da önemli. Bu nedenle boş ve anlamsız vakit harcamalar yerine, hakikaten işe yarar olan projelere açıksınız. Sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkiler, sizi arzu ettiğiniz hedefe ulaştırabilir. Ayrıca iletişim beceriniz, insanlarla kurduğunuz olumlu diyaloglar da size olumlu işler, fırsatlar şeklinde geri dönebilir. Bu Yeniayın bir başka etkisi var ki, son derece önemli. Oğlaklar bu Yeniayda değişime açık olmalılar. Bundan kaçınmayınız. Bilakis, kendinize güveniniz ve yeni yollar, yöntemlere de açık olunuz. Gelişim ve büyüme anlamında eğer sizin için olumlu ise, değişimden de korkmamak lazım.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarih aralığında Güneş-Yay burcunda ilerleyecek. Bu biraz da kişinin kendisiyle yaptığı bir iç muhasebedir. Neler bizi zincirlemekte, neler günlük hayatın içinde yormakta? Bunlara da bir bakarız. Eğer bir konuda çalışmamız, projelendirmemiz, organize etmemiz gereken işler varsa, bunlarla ilgileniriz. Bazen içimizde fırtınalar da eser, ne işim var bu dünyanın yüküyle, kahrıyla diye söyleniriz. Güneş-Yay burcu geçişinde, maddi anlamda kendi yağımızla kavrulmamız gerekecek. Borç almak, vermek, kefil olmak veya birilerine güvenip planlar yapmak zor durumda kalmamıza neden olabilir. Bildiğiniz gibi yöneticiniz Satürn geçtiğimiz yıl olduğu gibi Yay burcunda yılsonuna kadar ilerleyecek. Bu da gösteriyor ki, fiziksel ve ruhsal anlamda kendimize özen göstermemiz çok önemli.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler : 4-12-13-17-22-23-27
Zayıf Enerjili Günler : 1-2-8-14-15-29-30
Aşkta En Şanslı Günler : 4
Parasal Açıdan Şanslı Günler : 24-25
Yeniay : 21-22-23
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 7-8-9
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır. Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

Okuyucu Yorumları0 yorum

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan Mynet.com sorumlu tutulamaz.

Aşk Uyumu

Yükselen Burç