KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10
  Oğlak Burcu Yorumları
  Yönetici Gezegeni/Yıldızı: Satürn
  Gruplar: Toprak, öncü, negatif, dişi
  Astrolojide Temsil Ettiği Ev: 10. Ev
  Vücutta Temsil Ettiği Yer: Diz, diş ve kemikler

  Oğlak Burcu Genel Özellikleri

  Toprak grubunun üyelerinden olan Oğlak burcu çalışkanlığı, ciddiyeti ve sabrıyla ilk başta dikkat çeker. Hayattaki her konuya ciddi yaklaşırlar. Bulundukları ortamlarda mesafeli tavırları dikkat çeker. Hemen samimi olmayı sevmeyen kişilerdir. Liderlik vasıfları çok yüksektir. Analitik düşünce yapıları ve çalışkanlıkları sayesinde diğer kişilerden daha fazla vizyona ve birikime sahip olabilirler. Aceleci değildirler. Sabrettiklerinde istediklerinin gerçek olacağını bilirler. Hızlı davranmanın hatalar getireceğini düşünürler. Hayatlarında hep bir hedef ve buna ulaşma çabası vardır. Çalışkanlıkları ve zorluklar karşısında yılmayan tavırlarıyla her zaman akıllarına koydukları şeye ulaşırlar. İş hayatlarında mükemmel olmayı isterler. Bu durum beraber çalıştığı kişiler için zor olabilir. Kendi gibi kusursuz ve saatlerce emek verebilecek insanlar ararlar. Bunu görmeyince ise sinirlenmeye başlarlar. Otoriter bir tavırları vardır. Duyguların pek fazla yeri yoktur. Hayat bir plandır ve bu planın işlemesi için duygulardan uzak durmaları gerektiğini düşünürler. Hırslı yapıları bazen kendilerine zarar verir. Bir meseleyi çözene kadar hayattaki diğer unsurları devre dışı bırakabilirler. Bu konu aileleri tarafından eleştiri alabilir. Yalnızlığı severler. Kalabalıklar onlara göre değildir. Bazen en yakın arkadaşı kendileri olurlar. Maddiyata önem verirler. Savurganlığı sevmezler. Mantığın her şeyi çözebileceğini düşünen bu burç duygularını belli etmede zorluklar yaşayabilir.

  İş hayatı ve Oğlak burcu

  Aslında iş hayatının burçlardaki karşılığı Oğlak burcudur. Çalışma azimleri her meslekte başarı getirir. Ama hangi meslek olursa olsun onlar yönetici olmalıdır. Günümüzdeki popüler tabirle CEO pozisyonu onlar içindir. Askeri görevler, mühendislik, işletme, ekonomi alanındaki her işte başarı gösterebilirler. Maddi gücü sevdiklerinden ticaret faaliyetleri de onlara göredir.

  Sağlık ve Oğlak burcu

  Dayanıklı Oğlak burçları hayatlarının belli evrelerinde dişleriyle ilgili sorunlar yaşayabilirler. Diz bölgesi de her zaman hassastır. Ufak bir problem olduğunda önemsemeleri gerekir. Kemiklerini ilgilendiren hastalıklara karşı yatkın olabilirler. İncinmelere, kırıklara, çatlaklara açık olabilirler. Alerjiler görülebilir.

  Oğlak burcu ünlüler

  Stephen Hawking, Isaac Newton, Louis Pasteur, Johannes Kepler, Muhammad Ali, Şener Şen, Louis Chevrolet, James Roosevelt, Kate Middleton, Bradley Cooper, Denzel Washington, Elvis Presley, Anthony Hopkins, Barış Manço, Demet Akbağ, Seda Sayan, Çağla Şikel, Özgü Namal, Ricky Martin, Kit Harington, Nicolas Cage, Jim Carrey, Jude Law, John Legend, Orlando Bloom, Mary J. Blige, Kate Moss, Martin Luther King Jr., Irina Shayk, LeBron James, Burak Özçivit, Michael Schumacher, Lewis Hamilton, Kim Jong-un.

  Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum tarihi ile ilgili farklı bilgiler bulunmaktadır. Tarih araştırmalarına göre iki gün vardır. 4 Ocak 1881 ve 12 Mart 1881. Bu sebeple Atatürk’ün Oğlak burcu veya Balık burcu olduğu düşünülmektedir. Son zamanlardaki akademik araştırmaların kanıtları ve ülkemizin kadim astrologlarının da tespitleri ile 12 Mart 1881 tarihi ön plana çıkmaktadır. Atatürk’ün Balık burcu olma ihtimali ağır basmaktadır.

  İlişkiler ve Oğlak burcu

  Duygularını göstermekte zorlanan bu burcun bireyleri soğuk ve kalpsiz olarak görülebilir. Aslında böyle olmamalarına rağmen aşklarını ifade etmekte zorlanırlar. Sevdikleri zaman çok derinden severler. Başka burçlar gibi romantik sözler söyleyemezler. Eğer karşı tarafı seviyorlarsa zaten onunla birliktedirler. Bu burçtan çok fazlası beklenmemelidir. Sevmemiş olsalar o kişiyle asla vakit harcamazlar.

  Oğlak Burcu Kadını

  Hayatının her alanında olduğu gibi konu kendi olunca bakımına, giyinişine bu kadın dikkat eder. Soğuk duruşu karşı tarafı daha çok cezbeder. Erkeğe ihtiyacı olmayan, kendi kendine yetebilen bu kadının güçlü oluşu kendinden daha üstün bir partner tercih etmesine neden olur. Kendi gibi planlı, hedefli ve çalışkan biri onun için idealdir. Yönetilmesi zor bir kadındır. Eğer bu kadına hükmetmeye çalışırsanız, aranızda güç savaşları doğacağından onu kaybetme riskiyle karşı karşıya kalırsınız.

  Oğlak Burcu Erkeği

  Sevgisini belli edemeyen Oğlak erkeği aslında içten içe partnerini kıskanır. Yönetme yeteneği, sevdiği kişinin üstünde de hakim olabilir. Seveceği kişinin bilgili olması önemlidir. Gereksiz tavırlar yapan kişilerden uzak dururlar. Net ve hayatta bir duruşu olan kişileri tercih ederler. Bir kere soğudu mu tekrardan aynı ilişkiye dönmeleri zordur. Eğer bir Oğlak erkeğinin ciddi aldığı işine, emeğine saygı göstermez kendi istekleriniz için diretirseniz onu kaybedebilirsiniz.