KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Aslan

  Aslan

  Yükselen burcu Aslan olanların toplumdaki itibarı ve gururu her şeyden önce gelir. Kendini öne atmaktan hoşlanan kişilerdir. Her konuda üstün olmaları gerektiğine inanırlar. Kendilerini gerektiği zaman övmeyi, yüceltmeyi severler. Hırslı yapıları sayesinde kısa sürede diğer insanlar arasından sıyrılabilirler.

  Sevgiye önem verirler. Tutkulu bir aşık olabilirler. Her yerde oldukları gibi ilişkilerde de cesurdurlar. Hoşuna gitmeyen şeyler varsa dobra dobra söylerler. Fakat sinirlendiklerinde öfkelerine hakim olmakta zorlanabilirler. Hatta en son söyleyecekleri lafı en başta söyleyebilirler. Öfkelendiklerinde aynen aslan gibi kükrercesine sinirini gösterebilirler.

  Aşırı gururlu olmaları bazen hayattan zevk almalarına engel olur. Kalpleri kırıldığında tekrardan güvenmeleri zor olur. Lüks bir hayata sahip olmak isterler. Etrafındaki insanların da kendileriyle aynı seviyede olmalarını isterler. Sabit fikirli olmaları bazen başka kişilerin fikirlerini küçümsemelerine neden olabilir. Yöneticilik kabiliyetleri gelişmiştir. Emir vermeyi severler. Çalışma hayatlarının belli dönemlerinde yönetici olarak çalışabilirler.

  Yükseleni Aslan olanlardan şov dünyasında ve sahne sanatlarında oldukça başarılıdır. Birçok ünlü aktör veya artist yükselen Aslan olarak karşımıza çıkabilir. Şöhret onlara yakışır. Göz önünde bulunmak onlar için önemli olduğundan şöhrette bu duygularını besler.

  Yükselen Aslan burçları fiziksel olarak, orta veya uzun boylu olabilirler. Dik durmaya özen gösterirler. Yükselen Aslan denildiğinde akla ilk gelen aslan gibi gür saçlardır. Kalın telli olup, dalgalıdır. Ten renkleri buğday rengi olabilir. Gözleri renkli veya ela olabilir. Kemikleri kalın, omuzları geniştir. Kendinden emin ve yavaş yürüyüşüyle dikkat çekerler. Kaslı vücutları vardır. Sesleri gür ve etkileyicidir.

  Yükselen Aslan olan ünlüler: Marilyn Monroe, Donald Trump, Johnny Depp, Meryl Streep, Heidi Klum, Al Pacino, Céline Dion, Robert Downey Jr., Blake Lively, Luciano Pavarotti, Tina Turner, Justin Timberlake.