KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç İkizler

  İkizler

  Yükselen İkizler burcu olanlar kendi enerjilerine bile ayak uydurmada zorlanabilirler. İkizler’in yüksek zekası ve hareketli yapısı yükselen burç olduğunda daha da öne çıkar. Dostluklara önem verirler. Sosyalleşmek, yakınlarıyla paylaşımlar yapmak önemlidir. İçine kapanmak veya yalnız bir hayat sürmek onlara göre değildir.

  Aniden ruh halleri değişebilir. Mutsuz olduklarını düşündüklerinde bile içlerindeki yüksek enerjiyle bir anda toparlanabilirler. Sabah depresif olan kişiliği, akşam eğlenceli, kahkahalar atan bir karaktere dönüşebilir. Hiperaktiflerdir. Özellikle çocukluk zamanlarında ailelerini yormuş olabilirler. Sakin yapıdaki burçlarla anlaşmakta zorlanabilirler.

  Konuşmayı çok severler. Her konu onların ilgisini çekebilir. Ama aynı hızla o konudan da vazgeçebilirler. Zihinleri hep doludur, hep bir şeyler akıllarında yer tutar. Bu sebeple unutkan olabilirler. Kararsız kaldıkları durumlar fazladır. Edebi eserlerden hoşlanırlar. Yeni bilimsel ve teknolojik buluşlar da onların ilgi alanıdır. Teknolojik her aleti almak isterler. Çünkü hayatlarını kolay ve hızlı bir şekilde yaşamak isterler.

  Zeki olduklarından bazen duygusal hayatta bir düzen tutturamayabilirler. Onların önceliği mantıktır. Bu sebeple aşkı çok sorgulamazlar. İlişkileri bittiğinde yıkılmazlar. Hatta bir ilişkiden bir ilişkiye rahatlıkla geçebilirler. Çifte kısmetli burçlardandır.

  Yükselen İkizler fiziksel olarak, ince ve uzun boylu bir yapıya sahip olabilirler. Karakteristik olarak kollar ve bacaklar ön plana çıkar. Uzun ve ince uzuvlarıyla bir bütündürler. Enerjileri yüksek olduğundan konuşurken ellerini kullanırlar. Gözleri hep etrafı süzer. Ela veya renkli göz rengine sahip olabilirler. Gözleri nispeten küçük olabilir. Yüzleri yukarıdan aşağıya doğru daralarak iner. Saçlar koyu renge sahip olabilir. Burun uzun olabilir. Çok hızlı yürüyüşleriyle göze batarlar.

  Yükselen İkizler burcu olan ünlüler: Lady Gaga, Sarah Jessica Parker, Michelle Pfeiffer, Lionel Messi, Sandra Bullock, Amy Winehouse, Will Smith, Gordon Ramsay, Ben Stiller, Ricky Martin.