KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Koç

  Koç

  Yükselen burcu Koç olanlar savaşçı karakterleriyle hayatta her zorluğun üstesinden gelebilirler. Baskın karakterleriyle ön plana çıkabilirler. Doğru bildiklerinden şaşmazlar. Rekabetçidirler. Onların gözünü hiçbir şey korkutamaz. Cesaretleri en büyük avantajlarıdır. Çabuk sinirlenebilen yapıları vardır. Sonunu düşünmeden hareket ettikleri zamanlar olabilir. Gururludurlar. Kadını da erkeği de mert insanlardır. Karşı taraftan da dürüst ve net davranışlar beklerler.

  Sorumluluk almaktan çekinmezler. Lider özellikleri vardır. İnsan yönetmeyi severler. Topluluklar içerisinde ikinci planda kalmayı sevmezler. Kendilerine güvenleri çoktur. Önce kendilerini düşünebilirler. Kendilerine koydukları hedefler için her zaman çalışırlar. Günün birinde o hedefe ulaşırlar.

  İlişkide de tutkuludurlar. Hem sevgisini hem sinirini zirvede yaşayabilirler. Bir anda sevdikleri gibi bir anda da soğuyabilirler. Sevdikleri kişilere karşı eli açık olurlar. Her iki cinste özgürlükleri kısıtlansın istemezler.

  Yükselen Koç burçlarında zeka daha ön plana çıkar. Bazen ortama göre değişik karakterlere bürünerek kendi çıkarlarına uygun sonuçlar elde edebilirler. Kurnazlardır, kolay kolay kandırılamazlar.

  Fiziksel özellikleri bakımından atletik bir yapıları vardır. Orta ya da uzun boylu olabilirler. Gözler ön plandadır. Yüz hatlarına bakıldığında ilk anda gözler dikkat çeker. Kararlı bir yüz ifadeleri vardır. Omuzları nispeten geniştir. Fiziğine, formuna dikkat ederler. Spora yatkınlıklarından dolayı kolları ve bacakları kaslı olabilir. Yüzlerinde yara izi veya sivilce lekeleri olabilir. Uzun ve sivri yüz hatları olabilir. Kumral, siyah, kızılın tonlarında saç renklerine sahip olabilirler. Gür saçlı olabilirler. Dudakları yüzüne göre ince kalabilir. Alın bölgesi geniştir.

  Yükselen burcu Koç olan ünlüler: Heath Ledger, Che Guevara, Morgan Freeman, Bill Cosby, Louis Armstrong, John Lennon, Kendall Jenner, Benjamin Franklin, Shakira, Rihanna, Shaquille O'Neal.