KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Kova

  Kova

  Yükselen Kova burcu olanlar direkt farklılıklarıyla kendilerini belli ederler. Topluma göre marjinal bir çizgileri vardır. Bu illa ki dış görünüşleriyle olmak zorunda değildir. Yaptıkları meslekler, hayat görüşleri veya yaşam biçimleri genel kabul görmüş kriterlere göre farklıdır. Özgür ruh olmaları kolay kolay başkalarının yönetimi altına giremeyeceklerini gösterir.

  Her zaman karşı çıkmaya meyillidirler. Sabit fikirlerine o kadar çok inanırlar ki, tek doğru fikrin onların düşündükleri olduğunu sanırlar. Fakat çoğu zaman savundukları düşünceler er ya da geç doğru çıkar.

  Azınlıkların sesi olmayı, yardım kuruluşlarında yer almayı sever. Dostluklar onlar için önemlidir. Farklı olsalar dahi bu marjinal kişilikleriyle parlarlar. Ün kazanmaya, toplum önünde olmaya yatkındırlar. Zekalarıyla bir yerlere gelirler. Çok düşünürler. Bazen saatlerce hareketsiz durup bir fikir için kafa yorabilirler. Zekalarına çok güvenmeleri onları tembelleştirebilir. Ama zekaları çalışkanlıklarıyla birleşirse bir anda zirveye ulaşabilirler.

  Aşk konusunda ise sevgiye ihtiyaçları olsa da bağlanma konusunda sorun yaşayabilirler. Sevgilerini gösterirken cömert olurlar. Ama süslü cümleler kuramayabilirler. Sorumluluk ve aile düzeninden dolayı da evlilikten kaçabilirler. Hem kültürel seviyeleri hem zeka kapasiteleri aynı seviyede olan kişileri tercih ederler.

  Yükselen Kova burçları fiziksel olarak, orta boylu ve dolgun bir yapıya sahip olabilirler. Güçlü yapıları vardır. Gözleri renkli veya ela olabilir. Sarı veya açık kumral saçlara sahip olabilirler. Yüz hatları orantılıdır. Burunları küçük olur. Alınları düzdür. Ses tonları güzeldir. Dişlerine önem verirler. Yükselen Kova kadınlarında gizemli bir güzellik vardır.

  Yükselen Kova burcu ünlüler: Audrey Hepburn, Russell Crowe, Karl Marx, J. K. Rowling, Matt Damon, Christina Aguilera, Nicki Minaj, Orlando Bloom, Abraham Lincoln, George Frideric Handel.