KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Terazi

  Terazi

  Yükselen Terazi burcu olanlar ilk bakışta zarafetleriyle, güzellikleriyle dikkat çekerler. Erkekleri ve kadınları çekicidirler. Ortamda değişik bir elektrik yayarlar. Bakımlıdırlar. Modayı takip ederler. Her zaman yeniliklere açıktırlar. Sempatik tavırlarıyla tanıştıkları ilk anda kolayca iletişim kurabilirler.

  Güzelliklere verdikleri önem her şey için geçerlidir. Onlar için doğa, insan, canlı veya cansız her şeyde bir estetik olmalıdır. O yüzden sofralarında, giyinişlerinde, evlerinde hatta bahçelerinde bile bir estetik algı vardır. Bu sebeple güzel sanatlara yatkınlıkları vardır. Hayal güçleriyle, güzellik anlayışları birleştiğinde güzel eserler ortaya çıkacaktır.

  Terazi burcunun aşkı temsil eden yöneticisi Venüs, yükselen burç olduğunda biraz daha farklı çalışır. Çünkü yükselen Terazi burçları daha mantıklı olarak ilişkilere bakarlar. Şıpsevdi olabilirler. Aşık olduklarını sanırlar ama aslında bir hevesmiş diyerek aynı hızla ilişkiden kopabilirler. Yükselen Terazi gerçekten aşıksa değişir ve evlenir. Hep erkekleri hem kadınları için çapkın denilebilir. Özgürlükleri önemli olduğundan bağlanmakta zorlanabilirler.

  Haksızlıklara gelemezler. Bu sakin ve neşeli yükselen Terazi burçları haksızlığa uğradıklarında bambaşka bir karaktere dönüşürler. Agresif ve hakkını alana kadar da işin peşini bırakmayan bir yapıda olurlar.

  Yükselen Terazi fiziksel olarak, uzun boylu ve ince olurlar. Vücutlarında orantısal bir denge vardır. Yüz hatları zariftir. Tenleri pürüzsüzdür. Saçları sarı, açık kumral olabilir. Genellikle düz bir saç stiline sahip olabilirler. Gözler mavinin koyu ve açık tonlarında olabilir. Parmakları uzun ve ince olabilir. Hayat tarzına ve yediklerine dikkat etmediklerinde kilo almaya yatkın olabilirler.

  Yükselen Terazi burcu olan ünlüler: Leonardo DiCaprio, Jennifer Aniston, Bill Clinton, Britney Spears, Frank Sinatra, Stephen Hawking, Beyoncé Knowles, Kate Winslet, Adolf Hitler, Avril Lavigne.