KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yükselen Burç Yengeç

  Yengeç

  Yükselen burcu Yengeç olanlar için hayattaki öncelikleri sevdikleridir. Onların güvende olmaları her şeyden önemlidir. Koruma iç güdüleri oldukça fazladır. Herkesin her şeyinin tam olmasını isterler. Kendilerine gelince önemsemedikleri şeyleri, başkalarının başına geldiğinde önemserler. Aile kurmak çok değerlidir. Evine bağlıdırlar. Evde vakit geçirmeyi severler. Yemek yedirmeyi, yemek yapmayı severler.

  Sahiplenici ve korumacı tavırları duygusal ilişkilerde kıskançlık yapmalarına neden olabilir. Evine bağlı bu kişiler, karşı tarafa güvensizlik duymaya başladıklarında çileden çıkarlar. Hisleri çok güçlüdür. Bazen bir kuşkunun doğru olduğunu görmeden gerçek olduğunu bilirler. Hislerine bu kadar güvenmeleri bazen yersiz kuruntular yapmalarına neden olabilir.

  Çocukları olduğunda ise tüm odak noktaları değişir. Anne ya da baba fark etmez işlerinden, kendilerinden önce çocukları gelir. Çocukları mutsuzsa onlar için de hayat bir şey ifade etmez. Sağlıklı olmaya dikkat ederler. Bazen ufak şeyleri büyütmeye meyilli olabilirler.

  Duygusal olduklarından zaman zaman ruhsal hallerinde inişler çıkışlar olabilir. Endişeli bir yapıya sahip olabilirler. Paraya değer verirler. Az kazansalar bile köşede bir miktar paraları olur. Geleneklerine bağlıdırlar. Aileden getirdikleri kültürlerine sahip çıkarlar.

  Yükselen Yengeç burcu fiziksel olarak, kısa veya orta boylu olabilirler. Yüz hatları yuvarlaktır. Tenleri açık renk olabilir. Burun sivri olabilir. Kilo almaya yatkındırlar. Karın bölgesinde genişleme olabilir. Midelerine dikkat etmeleri gereklidir. Ela veya yeşil gözlü olabilirler. Gözleri büyüktür. Bazen yere bakarak veya utanarak konuşabilirler. Çene hatları dardır. Kadınlarda göğüsler büyük olabilir. Kavisli vücut hatlarına sahip olabilirler. Omuzları yuvarlaktır. Ayakları nispeten daha küçük olabilir.

  Yükselen burcu Yengeç olan ünlüler: Vincent van Gogh, Adele, Angelina Jolie, , Liv Tyler, Robert De Niro, Richard Gere, Steven Spielberg, Michael Jordan, Albert Einstein, Cindy Crawford.