Seda Sayan kimdir?

Seda Sayan kimdir?

30 Aralık 1962 yılında İstanbul’da doğan Seda Sayan, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur. 1985 yılında çıkardığı ilk albümü ile adını duyuran Sayan'ın şarkıcılık, oyunculuk, sunuculuk gibi geniş bir görev geçmişi bulunuyor. 15’den fazla albümü bulunan Sayan’ın en çok dinlenen ve sevilen şarkısı 1996 yılında çıkardığı "Ah Geceler" isimli parçasıdır. Fantezi ve arabesk türünde şarkılar söyleyen Seda Sayan kariyeri süresince birden fazla kez "En İyi Arabesk-Fantezi Müzik Kadın Sanatçı" ve "En İyi Kadın Sunucu" gibi ödüllere layık görülmüştür. 6 kez evlenip boşanan şarkıcının, eski futbolcu Sinan Engin ile evliliğinden Oğulcan adında bir oğlu vardır. Aktif sunuculuk ve şarkıcılık kariyerine devam eden Sayan uzun süre sabah kuşağında ve evlilik programlarında sunuculuk yapmıştır.

Seda Sayan Haberleri

Ebru Şancı'dan bomba Seda Sayan yorumu! "Turşuyla evleneceğine..."

Seda Sayan'ın kendisinden 25 yaş küçük müzisyen sevgilisi Çağlar Ökten ile evlenmesi gündemden düşmüyor. Son olarak 2. Sayfa programına katılan Ebru Şancı konuya dair yorum yaptı. Ebru Şancı "Seda Sayan’ın yanına 60 yaşında yaşlı, turşu bir adam yakışmaz" yorumuyla olay oldu.

Magazin 09-05-2022 15:48

Seyhan Soylu'dan Seda Sayan'ın kocası hakkında şok sözler! "Ona bakıp mastürbasyon yapıyorsundur"

Son zamanlarda en çok konuşulan isimleri arasında olan Sisi lakaplı Seyhan Soylu, sosyal medya hesabından Seda Sayan'ın yeni eşi Çağlar Ökten hakkında söyledikleriyle takipçilerini şaşkına çevirdi.

Magazin 09-05-2022 15:31

Annesi Seda Sayan'ın nikahına gitmemişti! Oğulcan Engin'den dikkat çeken Anneler Günü mesajı

Bir süredir aşk yaşadığı Çağlar Ökten ile nikah masasına oturan Seda Sayan şu sıralar eşi ile Paris'te balayında. Sayan'ın Sinan Engin ile yaptığı evlilikten dünyaya gelen oğlu Oğulcan Engin, nikah törenine katılmaması ile dikkat çekmiş ardından da sevgilisi ile görüntülendiğinde annesi hakkında kendisine yöneltilen sorulara verdiği tepkiyle gündeme gelmişti. Instagram'dan Anneler Günü paylaşımı yapan Oğulcan Engin'in annesiyle barışıp barışmadığı merak konusu oldu.

Magazin 09-05-2022 09:21

Seda Sayan'ın yeni kocası Çağlar Ökten aşka geldi! "Kadın kadın olacak be..."

Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük müzisyen sevgilisi Çağlar Ökten ile geçtiğimiz hafta evlendi. Düğünü Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin katılmadı. Bu haberlerle gündemde olan genç eş Çağlar Ökten karısı Seda Sayan'ın bir pozunu paylaşarak yaptığı yorumla dikkat çekti.

Magazin 09-05-2022 08:52

Seda Sayan ve eşi, Paris sokaklarında gelinlik ve damatlıkla çekim yaptı

24 Nisan'da nikah masası oturan Seda Sayan ve 24 yaş küçük eşi Çağlar Ökten, balayı için Paris'e gitti. Her fırsatta mutluluğunu dile getiren Sayan, eşiyle Paris sokaklarında gelinlik ve damatlıkla çekim yaptı.

Magazin 04-05-2022 15:10

Seda Sayan ile Çağlar Ökten balayında

24 Nisan'da nikah masasına oturan Seda Sayan-Çağlar Ökten çifti, balayı için Paris'i tercih etti. Özel uçakla seyahat eden çift, tatilden fotoğraflarını Instagram'dan yayınladı.

Magazin 03-05-2022 08:38

Alişan'dan Seda Sayan'a ilginç düğün hediyesi

Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in evliliğine dair sorulara maruz kalan Alişan çifte aldığı hediyeyi açıkladı. Alişan Seda Sayan ve Çağlar Ökten çiftine hediye olarak muhabbet kuşu aldığını söyledi.

Magazin 27-04-2022 08:44

Seda Sayan 7. kocasının yaşına takılanlara kızdı! Herkes "Oğlun yaşında" yazdı

59 yaşındaki Seda Sayan 33 yaşında olduğu söyleyen Çağlar Ökten ile evlendi. 7. kez nikah masasına oturan Seda Sayan'ı oğlu Oğulcan Engin yalnız bıraktı. Herkes Engin'in neden gelmediğini merak ederken ikilinin arasındaki yaş farkı da gündemden düşmedi. Sayan 7. kocasının yaşına takılanlara kızdı!

Magazin 27-04-2022 07:26

Safiye Soyman, Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in nikahında dalga konusu oldu! "Işıktan dolayı..."

Safiye Soyman, Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in nikahında giydiği yıldızlı takımıyla sosyal medyanın diline düştü. Gelinden daha çok konuşulan Safiye Soyman o fotoğraflarda ışık hatası olduğunu söyleyerek yeni pozlarını yayınladı. Safiye Soyman'ın yeni pozları ise Murat Övüç'e benzetildi!

Magazin 26-04-2022 07:38

Oğulcan Engin annesi Seda Sayan'ı yalnız bıraktı! Çağlar Ökten ve Seda Sayan'ın nikahında yoktu

Oğulcan Engin yedinci kez evlenen annesi Seda Sayan'ı nikahta yalnız bıraktı. Çağlar Ökten ve Seda Sayan'ın düğün pozunu gören herkes "Oğulcan Engin nerede?" diye sordu. Seda Sayan'ın oğlu geçtiğimiz aylarda annesine bu konuda rest çekmişti.

Magazin 25-04-2022 13:56

Seda Sayan kaç kez evlendi? Seda Sayan'ın eski eşleri kimdir? Çağlar Ökten kimdir? Aralarında kaç fark yaş var?

Seda Sayan kaç kez evlendi? Ünlü şarkıcı ile Çağlar Ökten'in dün gerçekleşen nikah töreni sebebiyle vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Ünlü şarkıcının nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen yaptı. Çağlar Ökten'in ise nikah şahitleri Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun oldu. Peki Seda Sayan kaç kez evlendi? Seda Sayan'ın eski eşleri kimdir? Çağlar Ökten kimdir? Aralarında kaç fark yaş var? İşte ayrıntılar...

Magazin 25-04-2022 12:58

Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten kimdir? Çağlar Ökten ve Seda Sayan arasında kaç yaş fark var? Ne iş yapıyor?

Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten, dün akşam gerçekleşen nikahın ardından merak konusu oldu. Ünlü şarkıcının nikah şahitliğini Safiye Soyman ve Esra Özmen yaptı. Başarılı müzisyenin ise nikah şahitleri Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun oldu. Peki Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten kimdir? Çağlar Ökten ve Seda Sayan arasında kaç yaş fark var? Ne iş yapıyor? Sevilen müzisyenin hayatı ve biyografisi haberimizde...

Magazin 25-04-2022 12:29

Çağlar Ökten ve Seda Sayan'ın nikah şahidi olan Safiye Soyman kıyafetiyle olay oldu

Yedinci kez evlenen Seda Sayan'ın nikahında gelinin bile önüne geçen bir isim vardı. Çağlar Ökten ve Seda Sayan'ın nikah şahidi olan şarkıcı Safiye Soyman'ın kıyafeti sosyal medyayı salladı. Safiye Soyman'ın karnındaki şişliğe ise 'hamile mi?' yorumları yapıldı.

Magazin 25-04-2022 12:21

Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten kaç kere evlendi? Çağlar Ökten'in eski eşi kimdir? Bu evlilikten çocuğu var mı?

Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten basında yer alan haberlerin ardından gündem oldu. Ünlü müzisyenin nikah şahitliğini Faik Öztürk ve Fuat Özdolgun yaptı. Seda Sayan'ın nikah şahitleri ise Safiye Soyman ve Esra Özmen oldu. Başarılı müzisyenin eski evliliği merak konusu oldu. Vatandaşlar, Seda Sayan'ın eşi Çağlar Ökten kaç kere evlendi? Çağlar Ökten'in eski eşi kimdir? Bu evlilikten çocuğu var mı? soru ve konu başlıklarını internette araştırmaya başladı. İşte detaylar...

Magazin 25-04-2022 12:20

Seda Sayan ve Çağlar Ökten evlendi! İşte nikahtan ilk görüntü

Seda Sayan ve Çağlar Ökten dün akşam Swiss Otel The Bosphourus ‘da Beşiktaş Belediyesi Nikah Daire Başkanı Osman Kurtoğlu‘nun gerçekleştirdiği nikah ile evlendi. Nikah sonrasında ise ilk kare paylaşıldı. Seda Sayan ve Çağlar Ökten'in öpüştüğü anlar da sosyal medyaya düştü!

Magazin 25-04-2022 09:15

Hande Sarıoğlu süper mini altına çorap giyip Seda Sayan'ı taklit etti

Hande Sarıoğlu süper minili tarzıyla yine hayranlarını mest etti. Ünlü spiker Sarıoğlu süper mini altına çorap giyip Seda Sayan'ı taklit etti. Sarıoğlu kendi sesinin üstüne Seda Sayan'ın konuşmasını koyarak "Çorapçılar bölüm sonunda büyük mevzu var" dedi.

Magazin 24-04-2022 15:08

Seda Sayan düğün öncesi son haliyle şaşırttı! "Bende bu bacaklar 20 yaşında bile yoktu"

Yedinci kez nikah masasına oturmaya hazırlanan Seda Sayan'dan şaşırtan bir paylaşım geldi. Yakın süreçte 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten'e 'evet' diyen ve düğün için hazırlıklarını sürdüren Seda Sayan, yaptırdığı bakımlar sonrası incecik olan bacaklarını paylaştı.

Magazin 16-04-2022 11:07

Fatih Ürek filtreyi abarttı! Ken bebeğe benzedi

Fatih Ürek’in son fotoğrafı görenleri şaşırttı. Filtre ve fotoşopun dozunu kaçıran Fatih Ürek, bu haliyle Barbie’nin sevgilisi Ken’e benzetildi. Fatih Ürek'in paylaşımını görenlerin bazıları ise "Seda Sayan'ın izinde" yorumları yaptı.

Magazin 08-04-2022 14:46

Solmaz Çiros'un son haline görenler şoke oldu! "Dudaklar korkunç"

Evleneceksen Gel programındaki danslarıyla ünlenen Solmaz Çiros son haliyle olay oldu. Farklı mekanlarda sahne alan gelin adayı Solmaz yarışmadan sonra kilo aldı, estetik yaptırdı. Solmaz Çiros'u görenler "Dudakların korkunç", "Eski Solmaz nerede?" yorumları yaptı.

Magazin 08-04-2022 07:59

Seda Sayan'ın nikahına gidemeyen Safiye Soyman hediyesini açıkladı

Kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evlilik hazırlığında olan Seda Sayan'ın nikahında en yakın arkadaşı Safiye Soyman olmayacak. Oğlu tarafından veto edilen Seda Sayan'ı en yakın arkadaşı da yalnız bırakıyor. Soyman nikaha gidemeyeceği için ise hediyesini önden verdi.

Magazin 07-04-2022 14:06

Seda Sayan sevgilisi Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında? Seda Sayan Çağlar Ökten yaş farkı kaç?

Seda Sayan sevgilisi Çağlar Ökten kimdir, kaç yaşında? Seda Sayan Çağlar Ökten yaş farkı kaç? Seda Sayan'ın evlilik hazırlığı yaptığı ve 7. eşi olacak Çağlar Ökten'in kim olduğu arama motorlarında sorgulanıyor. Çağlar Ökten kimdir sorusunun yanıtı haberimizde...

Magazin 07-04-2022 13:57

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin evliliğe karşı! Annesinin genç aşkıyla nikahına gitmeyecek

Kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten'le evlenmeye hazırlanan Seda Sayan'a oğlu Oğulcan Engin tepki gösterdi. İddialara göre Seda Sayan'ın oğlu Prag'ta düzenlenecek nikaha da gitmeyecek. Oğulcan Engin daha önce de annesine konuşma yasağı getirmişti.

Magazin 05-04-2022 11:23

Seda Sayan genç aşkı Çağlar Ökten’i Lucifer’a benzetti

Seda Sayan estetikten sonra açıklamasıyla gündemde... Sayan müstakbel eşi Çağlar Ökten’i Lucifer dizisinin yakışıklı oyuncusu Tom Ellis'e benzetti. Sayan "Benim kocam ne İsmail YK ne de Burak Özçivit" diyerek ilginç yorumuyla gündeme geldi.

Magazin 04-04-2022 14:33

25 yaş küçük sevgilisiyle gündemde olan Seda Sayan yüzünü ve gıdısını gerdirdi

Seda Sayan ile genç sevgilisi Çağlar Ökten'in evlilik haberi gündeme bomba gibi düştü. Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ile evlilik hazırlığında. 59 yaşındaki şarkıcı genç görünmek için “Deeplift” tekniğiyle yüzünü ve gıdısını gerdirdi.

Magazin 03-04-2022 07:34

Seda Sayan "Kadınların mücevhere ulaşması, alım gücü kolaylaştı" dedi! Tepki yağdı

Yedinci kez evlenme hazırlığında olan Seda Sayan "Ben mücevher kadınıyım. Kadınların mücevhere ulaşması, alım gücü kolaylaştı" deyince sosyal medyada tepki çekti. Seda Sayan'ın sözlerine "İnsanlar zar zor geçiniyor" yorumları yağdı.

Magazin 29-03-2022 15:22

Oğulcan Engin kimdir, aslen nereli? Oğulcan Engin kaç yaşında ve sevgilisi kimdir?

Seda Sayan'ın oğlu olarak da bilinen Oğulcan Engin hakkındaki bilgiler merak ediliyor. Survivor'da oynadığı maçlar ile beraber gündeme gelen isim, pek çok televizyonsever tarafından araştırılıyor. Peki Oğulcan Engin kimdir, aslen nereli? Oğulcan Engin kaç yaşında ve sevgilisi kimdir? İşte hayatı ve merak edilenler...

Magazin 28-03-2022 00:50

Seda Sayan aşk sarhoşu! 25 yaş küçük sevgilisiyle sarmaş dolaş dans etti

Seda Sayan ile mayısta Prag'ta evlenecek olan Çağlar Ökten sahnede aşka geldi. Sayan'a dönerek iltifat yağdıran Ökten, daha sonra sahneden inerek ünlü şarkıcıyı dansa kaldırdı.

Magazin 20-03-2022 14:12

Seda Sayan'dan iddialara yanıt! "Ben karşımda bekar bir erkek tanıdım"

Seda Sayan müstakbel eşi Çağlar Ökten'e 'sevgilinden ayrıl gel dedi' iddialarına ilk kez yanıt verdi. Önceki gün magazin gündemine bomba gibi düşen iddia ve fotoğrafların ardından yapacağı açıklama merak edilen ünlü sanatçı Seda Sayan, kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten ve ilişkisi hakkında suskunluğunu bozdu.

Magazin 18-03-2022 14:27

Seda Sayan'ın müstakbel eşi Çağlar Ökten hakkında bomba iddia!

Seda Sayan'ın yeni sevgilisi ve müstakbel eşi Çağlar Ökten'in 3 ay öncesine kadar Lara Şehiroğlu'yla 4 yıldır devam eden ve evlilik planları yaptığı bir ilişkisi olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Sayan, Çağlar Ökten'e "İlişkini bitirmen karşılığında sana albüm yaparım" vaadinde bulundu ve Çağlar Ökten sevgilisi Lara'yla bir gecede ayrıldı.

Magazin 17-03-2022 15:23

Seda Sayan ve Çağlar Ökten evleniyor mu? 25 yaş küçük sevgilisiyle evlilik kararı! Seda Sayan ve Çağlar Ökten ne zaman evlenecek?

Bir süredir müzisyen Çağlar Ökten ile aşk yaşamakta olan Seda Sayan'ın evleneceği iddia edilmişti. Son olarak sürpriz şekilde Çağlar Ökten, Seda Sayan'a canlı yayında evlilik teklifinde bulundu. Peki Seda Sayan ve kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten evleniyor mu? İşte merak edilenler!

Magazin 16-03-2022 11:21

Canlı yayında açıkladı! Seda Sayan'dan nikah tarihi 'evlilik sözleşmesi' bombası

TV8 2. sayfa canlı yayınına telefonla bağlanan Seda Sayan 34 yaşındaki sevgilisi Çağlar Ökten ile Mayıs ayının sonuna doğru yurtdışında evleneceklerini itiraf etti.

Magazin 15-03-2022 14:55

Seda Sayan ve Çağlar Ökten canlı yayında aşka geldi! Dans ettiler

Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten'ten evlilik teklifi aldığını canlı yayında da açıkladı. Seda Sayan ve genç aşkı canlı yayında romantik anlar yaşadı.

Magazin 14-03-2022 14:38

Seda Sayan'ın sevgilisi Çağlar Ökten kimdir? Çağlar Ökten nereli ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor?

Seda Sayan'ın sevgilisi Çağlar Ökten magazin gündemine bomba gibi düşen ve basında yer alan haberlerin ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Çift evleneceğini açıkladı. Peki Seda Sayan'ın sevgilisi Çağlar Ökten kimdir? Çağlar Ökten nereli ve kaç yaşında? Ne iş yapıyor? Sevilen müzisyenin hayatı ve biyografisi haberimizde...

Magazin 14-03-2022 12:52

Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evleneceğini kabul etti! Aşk pozunu paylaştı

Yedinci evliliği için hazırlık yapan Seda Sayan aşk pozlarını ve tebrik mesajlarını paylaştı! Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evleneceğini kabul etti. Seda Sayan açıklamasında "Evlenme teklifi aldım" dedi.

Magazin 13-03-2022 07:18

Seda Sayan dünyaevinin kapısını bir kez daha araladı! Seda Sayan evleniyor mu? Seda Sayan kiminle evleniyor? Seda Sayan kaç kez evlendi?

Seda Sayan yeniden evleneceğine dair söylentiler magazin gündemine bomba gibi düştü. Seda Sayan'ın beraber çalıştığı müzisyen Çağlar Ökten'den evlilik teklifi aldığına dair iddialar sonunda netlik kazandı. İlk evliliğini Rıdvan Kılıç ile 1987 yılında yapan Seda Sayan'ın kaçıncı kez evleneceği de merak konusu oldu. İşte Seda Sayan ve Çağlar Ökten'e tüm dair merak edilenler!

Magazin 11-03-2022 21:13

Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten ile evleniyor! Yedinci evliliği olacak

Seda Sayan yedinci evliliğini yapmak için harekete geçti. Seda Sayan kendisinden 25 yaş küçük Çağlar Ökten'in teklifine 'evet' dedi. Genç müzisyen Seda Sayan'a 14 Şubat Sevgililer Günü'nde evlilik teklifinde bulundu.

Magazin 11-03-2022 11:50

Seda Sayan yedinci kez evleniyor mu? Sevgilisi kim? Seda Sayan'ın 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten kimdir? Nereli?

Seda Sayan'ın yedinci evliliğini yapacağı iddia edildi. Magazin gündemine bomba gibi düşen ve basında yer alan haberlerin ardından Seda Sayan yedinci kez evleniyor mu? Sevgilisi kim? Seda Sayan'ın 25 yaş küçük sevgilisi Çağlar Ökten kimdir? Nereli? sorularının yanıtı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İşte konuya ilişkin detaylar...

Magazin 11-03-2022 09:50

Seda Sayan, İrem Derici, Esra Erol, Selin Ciğerci ve Meltem Cumbul gibi ünlü isimlerden 8 Mart mesajı! 'Çocuk gelinlerin esamesi okunmasın, kadına şiddete karşı cezalar ağırlaşsın!' (Mynet Özel)

Bugün çok özel ve kıymetli bir gün. 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü kutlu olsun! Birçok alanda rol model olan ünlü kadınlar verdikleri mesajda kadına şiddete ve cinsiyet eşitsizliğine dikkat çekti. Seda Sayan, Esra Erol, Meltem Cumbul, Selin Ciğerci, İrem Derici, Simge Sağın ve Begüm Öner; Mynet'e özel açıklamalarda bulundu.

Magazin 08-03-2022 15:01

Miray Daner'in çenesine ne oldu? Dolgu mu yaptırdı? Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in sevgilisi Miray Daner kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Miray Daner - Oğulcan Engin aşkı geçen yıla damga vurmuştu. Çift, sık sık sosyal medya hesaplarından paylaşımda bulunuyor. Miray Daner'in, sevgilisiyle çekildiği fotoğrafındaki detay görenlerin gözünden kaçmadı. Peki Miray Daner'in çenesine ne oldu? Dolgu mu yaptırdı? Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin'in sevgilisi Miray Daner kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İşte detaylar...

Magazin 11-02-2022 08:05

Oğulcan Engin Miray Daner'le pozunu paylaştı! Çenesindeki değişime Seda Sayan'lı yorumlar

Seda Sayan'ın oğlu Oğulcan Engin bir süredir aşk yaşadığı Miray Daner'le yanak yanağa pozunu paylaştı. Güzel oyuncunun çenesindeki değişim gözlerden kaçmadı. Miray Daner hakkında sosyal medyada "Seda Sayan'dan mı etkilendin?" yorumları yapıldı.

Magazin 10-02-2022 07:48

Gelin adayı Solmaz Çiros dekolteli elbisesiyle sere serpe uzandı! "Doğal halin daha iyiydi"

Bir döneme damga vuran evlilik programlarıyla adını duyuran fenomen gelin adayı Solmaz Çiros değişimiyle zaman zaman gündeme geliyor. Solmaz Çiros son olarak sahne alacağı mekan için verdiği pozları paylaşınca takipçilerinden kendisine "Doğal halin daha iyi" yorumları yağdı.

Magazin 21-01-2022 09:42

Seda Sayan da kendisi sandı! "Ben bu fotoğrafı ne zaman çektirdim"

Gerek özel hayatı gerek paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen Seda Sayan, bu kez benzeriyle gündeme geldi. Sosyal medyada, fenomen olan Mia isimli genç kadının Seda Sayan'a benzerliği gündem olunca, Sayan'dan bu benzerliğe cevap gecikmedi. "O kadar çok benzerlerim oldu ki ‘baktığımda ben bu fotoğrafı ne zaman çektirdim’ diyorum. Sonra bir bakıyorum ki ben değilim!" diyen Seda Sayan, bu durumu ti'ye aldı.

Magazin 19-01-2022 15:18

Fenomen Mia'yı herkes Seda Sayan sandı

Sosyal medya fenomeni Mia günün en çok konuşulan isimleri arasına girdi. 2. Sayfa programında ekrana getirilen fotoğraflarla Seda Sayan’a ikizi kadar benzeyen sosyal medya ünlüsü Mia dikkat çekti.

Magazin 18-01-2022 17:04

Estetik yaptıran Berksan: Seda Sayan’ın kardeşi olmayı...

Fransız askısıyla gündeme gelen Berksan "Seda Sayan'a benzemiş" yorumlarına sessiz kalmadı. Berksan "Seda Sayan’ın kardeşi olmayı öper başıma koyarım, herhalde cesaretimi benzettiler" diyerek yapılan yorumlara yanıt verdi.

Magazin 18-01-2022 15:12

Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? Seda Sayan'a ne oldu?

Sabahın Sultanı Seda Sayan'ın ekrana ara vermesinin sebebi herkes tarafından merak edildi. Sabahın "Sultanı Seda Sayan neden yok?" ve "Seda Sayan'a ne oldu?" soruları araştırılırken ünlü isimden son dakika açıklaması geldi. Seda Sayan açıklamasında "Benimle ilgisi yok" dedi.

Magazin 04-01-2022 10:04

Sabahın Sultanı Seda Sayan neden yok? Seda Sayan'dan kötü haber geldi

Hafta içi her gün ekrana gelen Sabahın Sultanı Seda Sayan programı yayınlanmadı. Seda Sayan'ın sağlık durumuyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Sabahın Sultanı programı sağlık sorunları sebebiyle ara verdi.

Magazin 03-01-2022 12:49

Seda Sayan 4 milyon dolara aldığı havuzlu lüks villasına sonunda kavuştu! İşte Seda Sayan'ın yeni evi

Bir süredir otelde yaşayan Seda Sayan 4 milyon dolara aldığı havuzlu lüks villasına sonunda kavuştu. Gayrimenkul zengini Seda Sayan yeni eviyle gündeme geldi. Sahne aldığı mekanda yakın arkadaşı Safiye Soyman'la anısını anlatan Seda Sayan, Sarıyer'den aldığı yeni evinden bahsetti. İşte Seda Sayan'ın hiçbir masraftan kaçınmadığı yeni villası...

Magazin 29-12-2021 09:29

Seda Sayan evine tadilat yaptırırken otele taşındı! 4 aydır otelde yaşıyor

Gayrimenkul yatırımlarıyla bilinen Seda Sayan bir süredir otelde kalıyor. 4 aydır otelde yaşayan Seda Sayan evinin tadilatının bitmesini beklerken otel için paraya kıydı.

Magazin 27-12-2021 11:30

Yasmin Erbil’in göğüs dekolteli pozu sosyal medyayı yaktı geçti! Seda Sayan bile kayıtsız kalamadı!

Şovmen Mehmet Ali Erbil ile ünlü oyuncu Nergiz Kumbasar’ın kızları Yasmin Erbil’in Instagram’da paylaştığı göğüs dekolteli pozu, sosyal medyayı salladı. Alevli emoji yorumları yapılan Yasmin’in paylaşımına, ünlü şarkıcı ve sunucu Seda Sayan da kayıtsız kalmadı.

Magazin 22-12-2021 11:25