Cadılar Bayramı Haberleri

Bu kadar da olmaz dedirtti! Ülkeyi ayağa kaldıran Cadılar Bayramı partisine dava

Meksika’da Cadılar Bayramı partisinde kadın cinayeti temalı dekor kullanan MC Decoraciones şirketi yetkilileri, suça teşvik etmekten 3 aydan 2 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak. MC Decoraciones, olayla ilişkin özür dilerken yerel kongre ise şirketin özrünü reddetti.

Haber 06-11-21 01:00

Kendisini modern bir cadı olarak adlandıran Alexa Thompson, anlattıklarıyla merak uyandırdı

Hastalığı ve hamileliği tahmin edebileceğini iddia eden Alex Thompson isimli bir kadın, doğal dünyanın güçlerini öğrendikten sonra 23 yıldır büyücülük yaptığını söylüyor. Kendisini modern bir cadı olarak isimlendiren Thompson, bu durumun aşk hayatını etkilemesinden mutsuz olduğunu itiraf etti.

Trend 04-11-21 16:52

Panama'da korkunç olay! Squid Game temalı Cadılar Bayramı partisi kanlı bitti: 8 ölü

Panama'da Cadılar Bayramını kutlamak için Squid Game temalı bir parti düzenlenirken, 2 çete arasında çıkan çatışmada 8 kişi hayatını kaybetti, 7 kişi de yaralandı.

Haber 04-11-21 13:36

Kont Drakula efsanesine ilham oldu! Bran Şatosu’na ‘Drakula Günü’ için akın ediyorlar

Her yılın Ekim ayının son haftasında pek çok ülkede Cadılar Bayramı birbirinden renkli görüntülere sahne oluyor. Cadılar Bayramı kutlamalarının her ülkede farklı geleneklerle sürdüğünü belirtmemiz gerekir. Sizler için Romanya’da Cadılar Bayramı kutlamalarının bir benzerini anımsatan Drakula Günü’nü araştırdık.

Trend 18-10-21 14:25

Cadılar Bayramı

Cadılar Bayramı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Cadılar Bayramı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Meksikalıların ölüleri anmak için her yıl düzenledikleri eğlenceli festival: Ölüler Günü (Dia de Muertos)

Tüm dünyada ölüm kaçınılmaz bir son olarak karşımıza çıkıyor. Her toplumun cenaze törenleri ve ölen kişileri yad etme biçimleri geleneksel tabular içerisinde birbirinden farklıdır. Meksika’da Ölüleri Anma Günü tam bir festival şeklinde kutlanıyor. Pixar'ın Coco filmine de ilham veren bu Meksika bayramı, ölüm ve ölüler hakkında tekrardan düşünmeyi sağlıyor.

Trend 12-10-21 14:28

Cadılar Bayramı ne zaman? Halloween nedir? Cadılar Bayramı kostümleri...

Cadılar Bayramı dünya genelinde coşkuyla kutlanan bir gündür. Her yıl aynı tarihte kutlanan Cadılar Bayramı'nda birbirinden farklı kostümler giyilir. Sosyal medyada da oldukça popüler olan bu güne özel makyaj yapılır. Cadılar Bayramı, öncelikle Pagan ve sonrasında Hristiyan kökleri olmasına rağmen günümüzde seküler bir kutlama halini aldı. İşte detaylar...

Haber 12-10-21 13:04

'Cadılar Bayramı kraliçesi' Heidi Klum duştan paylaştı! Herkes merakta...

Cadılar Bayramı'nda Heidi Klum, birbirinden çılgın kostümleri ve makyajlarıyla tanınmaz hale gelen ve her yıl düzenlediği partiyle Cadılar Bayramı'nın en dikkat çeken ismi olan Heidi Klum duştan yaptığı paylaşımla merak konusu oldu.

Magazin 07-10-21 17:01

Heidi Klum, Cadılar Bayramı partisini iptal etti

'Cadılar Bayramı kraliçesi' Heidi Klum, ikinci kez salgın nedeniyle partiyi iptal etti. Birbirinden çılgın kostümleri ve makyajlarıyla tanınmaz hale gelen ve her yıl düzenlediği partiyle Cadılar Bayramı'nın en dikkat çeken ismi olan Heidi Klum, "Eğlendiğimiz için kimsenin incinmesini istemiyorum" diyerek iptal kararını açıkladı.

Magazin 05-10-21 14:57