Etek Haberleri

Metroda mide bulandıran görüntü! Herkesin içinde jileti çıkarıp...

Kanada'da metroda akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Görüntülerde bir kadının herkesin içinde şortunu indirip etek tıraşı yaptığı görüldü. O anlar ise sosyal medyada defalarca paylaşıldı.

Haber 31-08-22 19:53

Hem güzel gözükmenizi sağlayacak hem rahat hissettirecek kıyafet önerileri

Kıyafetler insan yaşamı için oldukça önemli çünkü nasıl göründüğünüz, girdiğiniz ortamdaki insanların sizin ile ilgili ilk izlenimlerinde etkili oluyor. Bu nedenle pek çok insan, çevresi tarafından beğenilmek istiyor. Fakat elbette tek önemli olan şey güzel görünmek değil. Kıyafet seçiminde konfor da önemli bir husus. Size bu imkânları sunacak birçok kıyafet bulunuyor. Haydi gelin, şıklığı ve verdiği konfor hissiyle favoriniz olacak ürünlere göz atalım.

Kadin 26-08-22 15:23

Sizi demode olmaktan kurtaracak yazın en özel tarz ve kombin önerileri

Yazın esintisini kombinlerinize taşımaya hazır mısınız? Eminiz ki alışıldık parçalar yerine yaz aylarının havasını derinden hissettirecek cıvıl cıvıl kombinler ile mükemmel görüneceksiniz. Keten şortlar, yaz trendine uygun bluzlar, elbiseler derken birbirinden güzel parçalarla demode görünmekten kurtulabilirsiniz. Öyleyse merak uyandıran ve size ilham olacak kombin önerilerimize göz atmaya başlayabiliriz!

Haber 27-06-22 14:10

Etek giyen avukata panelde şok tepki: 'Biz din adamıyız, masanın arkasında anlat'

Şanlıurfa'da çocuk yaşta evliliklerin önüne geçilmesi için düzenlenen panelde kadın avukatın etek boyuna gösterilen tepki olay oldu. Konuşmacı olarak panele katılan avukat Cemile Didem Karaboğa'ya bazı kişiler 'Biz din adamıyız, masanın arkasında anlat' diyerek tepki gösterdi. Bunun üzerine Karaboğa konuşmasını yarıda keserek salonu terk etti. Konuyla ilgili Şanlıurfa Barosu'ndan açıklama geldi.

Haber 10-06-22 14:34

Etek

Etek Hakkındaki Haberler Mynet'te. Etek Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kırmızı etek giydirip tehdit etmişti! Tahliye edildi haberleri sonrası açıklama

Bursa'da Ebubekir T., O.S.'ye (28) etek giydirip tehdit etmiş, tutuklu yargılandığı davada tahliye edilmişti. Basına yansıyan haberlerde cezaevinden salıverildiği yönünde bilgiler yer alırken, konuya ilişkin yeni gelişme yaşandı. Yapılan açıklamada Ebubekir T.'nin, daha önce yaşanan benzer bir olaya ilişkin devam eden davasında, beraberindekilere birlikte tutukluluğunun devam ettiği açıklandı. Ebubekir T. ve 3 kişi daha önce de bir kişiyi rehin alıp, gecelik giydirmiş ve mermi yutturmuştu.

Haber 11-05-22 11:54

Vücudunuzun kötü görünmesine neden olan parçalar

Kıyafetlerimiz bizi olduğumuzdan uzun ve ince gösterebiliyor. Doğru kıyafet parçaları ile istenilen görünüm elde edilebiliyor. Fakat proporsiyona uygun giyinmemek zarif vücut hatlarınızın olduğundan çok daha kaba gözükmesine neden oluyor. En ince ve uzun vücutlu kadınların bile bu parçaları tercih etmemeleri gerekiyor.

Kadin 13-04-22 12:34

Dikkat! Bu parçalar daha kısa görünmenize neden oluyor

Giydiklerimiz, taktıklarımız ile görünüşümüzü değiştirebiliyoruz. Görünüşü oldukça etkileyen kıyafetler boyunuzu olduğundan çok daha kısa gösterebiliyor. Kısa görünmemek için giyinirken seçilen parçalara dikkat etmek gerekiyor.

Kadin 08-04-22 15:17

Denizli’de karısının otomobilini benzin döküp kundakladığı öne sürülen kişi aranıyor

Denizli’de karısının otomobilini benzin döküp kundakladığı öne sürülen kişi aranıyor

Yurthaber 02-03-22 14:56

Güzel giyinmenin yolu bu parçalardan geçiyor!

Birçok kadın için modayı takip etmek vazgeçilmez bir tutku olmuştur. Her geçen gün değişen ve kalıpları yıkan moda dünyasındaki yeni trendleri yakalamak zor olabilir. Ancak bu tüyolarla siz de evinizdeki birkaç parça ile trendlere uyum sağlayabilirsiniz.

Kadin 04-02-22 14:05

Kış da olsa miniden vazgeçmem diyenler için mini etek-külotlu çorap kombinleri

Mini etekler hem spor hem şık giyimin vazgeçilmez parçalarından. Peki, soğuk havalarda da mini etekleri kombinlerinize dahil etmek ister misiniz? Öyleyse mini etek-külotlu çorap kombin önerilerine mutlaka göz atmalısınız.

Kadin 28-12-21 17:14

Erkek öğrencilerden eşitliği teşvik etmek için sınıfa etek giyerek gelmeleri istendi! Veliler tepki gösterdi

Edinburgh'da yer alan Castleview İlkokulu, erkek ve kız öğrencilerin eşitliği desteklemesi için bir gün okula etek giyerek gelmelerini istedi. Velileri mail yoluyla bilgilendiren okul, hareketin kaynağını ise geçen yıl okula etek giyerek geldiği için atılan bir erkek öğrenciyi desteklemek olarak gösterildi. İspanya’da okula etekle gelme günü olarak kutlanan 4 Kasım’a işaret eden Castleview İlkokulu, velilerden tepki topladı.

Trend 05-11-21 17:12

Kalem etek kombinleri ile günün yıldızı olun: Hem şık hem rahat!

Hızla değişen ve gelişen moda sektörünün olmazsa olmazlarından biri de kalem eteklerdir. Spor-şık kombinlerde, ofislerde, partilerde ya da davetlerde kurtarıcı rol üstlenen kalem etek hem vücudunuzun kusursuzluğunu ortaya çıkarmanızı hem de her ortama uyum sağlamanızı sağlar. Bu noktada destek almanız gerekense bluz, ayakkabı ve takı seçimleriniz. Peki girdiğiniz ortama göre kalem etek kombinlerinizi nasıl yapmalısınız? Moda Bloggerı Nil Ertürk anlattı.

Kadin 28-05-21 08:12

19.yüzyılda binlerce kadının ölümüne sahip olan moda trendi: Çemberli etek

Zaman içerisinde moda ve güzellik algısı inanılmaz bir değişime uğradı. 80’li ve 90’lı yıllara ait fotoğrafları gördüğünüzde küçük bir şaşkınlık geçirdiğinize eminiz. 20. yüzyılda kadınların moda olduğu için kullandıkları bir aksesuar olan çemberli etekler çok kötü bir geçmişe sahiptir. Bu moda aksesuarı nedeniyle hayatını kaybeden kadınların sayısıysa şok edici…

Trend 08-04-21 15:25

Uzun etekle hangi ayakkabılar giyilir? Babetleri yaz kış giyebilirsiniz ama boyunuza dikkat!

İster kıyafetimizin rengi, ister ayakkabımızın klasik ya da spor oluşu olsun her zaman en iyi şekilde görünmek ve rahat hissetmek isteriz. Hele ki iş ayakkabı seçimine gelince doğru kıyafeti seçmek gerçekten zorlaşır. Size yardımcı olalım ve bakalım uzun etekle hangi ayakkabılar giyilebilir, görelim.

Kadin 22-02-21 17:02