Kulak Haberleri

Kulak nezlesi nedir, nasıl tedavi edilir? Kulak nezlesi belirtileri

Kulak sağlığı genellikle ihmal edilen, ancak hayati öneme sahip olan bir konudur. Kulaklarımız iletişimde, denge sağlamada ve çevremizle etkileşimde önemli bir rol oynar. Ancak çeşitli faktörlerden dolayı kulak sağlığımız tehdit edilebilir. Gürültü kirliliği, kulak enfeksiyonları, travmalar ve yaşlanma gibi durumlar, kulak sağlığını olumsuz etkileyebilir. Kulak nezlesi de bu rahatsızlıklardan birisidir. Peki, kulak nezlesi nedir?

Haber 17-02-2024 14:12

Borç tartışmasında dehşet yaşandı! Arkadaşının kulağını ısırarak kopardı

Hatay'da borç meselesi nedeniyle çıkan tartışmada E.K. (55), arkadaşı İ.K.'nin (52) kulağını ısırarak bir parçasını kopardı. 2 arkadaş hastaneye kaldırılırken, kopan parça sağlık ekiplerine teslim edildi.

Haber 15-01-2024 19:55

Karı koca arasındaki tartışma bir anda alevlendi! Kocasının kulağını ısırarak parçaladı... Kulağımın üst kısmı parçalandı

Hindistan'da bir çift arasında yaşanan tartışma karakolda bitti. Hindistan'ın Delhi şehrinde ismi açıklanmayan 45 yaşındaki adam hastanede karısının yaşadıkları bir tartışma sırasında kulağını ısırarak üst kısmını parçaladığını söyledi. Bunun üzerine olay yerine gelen polis ekiplerine adam durumu anlatarak şikayetçi oldu.

Trend 28-11-2023 14:56

Anormal sesler duyduğu için doktora giden kadının kulağından örümcek çıktı! Doktorları bile şaşkına çevirdi

4 gün boyunca anormal sesler duyduğunu söyleyerek doktora giden bir kadın muayene sırasında herkesi şaşkına çevirdi. Muayenede, sol kulağın dış işitsel kanalında küçük bir örümceğin hareket ettiği görüldü.

Trend 27-10-2023 07:55

Diğer Haber Etiketleri

bilek belirti Doktor Kuaför Öğretmen Ses Eğitimi Google alkol elma sakız sarımsak cinsel ilişki havuz ilaç deniz Kulaklık kamera hobi abd kaşıntı su hastalık pamuk Instagram ABD Amerika Birleşik Devletleri Kalp‎ Dil Göz Doğa Bekleriz Ağrı Hatay İstanbul Ordu Kilis Küçükçekmece Alphabet Inc. metro Cinsellik Pinokyo filmi kablosuz kulaklık Vücut geliştirme kulak kiri ameliyat terleme temizlik örümcek keçi dışkı öğrenci martı antibiyotik parmak masaj hamam böceği tedavi düğün gelin kavga tuz kaş öpüşmek tırnak seks Çin tiktok adet ağrısı baş ağrısı baş dönmesi dış kulak iltihabı enfeksiyon grip iç kulak iltihabı işitme kaybı kalp krizi kanser kulak ağrısı kulak çınlaması kulak tansiyonu kulak tıkanıklığı kulak zarı iltihabı menenjit nezle orgazm regl sağırlık stres Hindistan Kolombiya Meksika acil arter çok su içmek bacak etiket erkek geçmeyen kulak ağrısı halüsinasyon halüsinasyon görmek göbek fön makinesi hassas ilik iltihap hijyen anlık ateş ayak araştırma doğru dudak eklem ağrıları işaret işitme kalp hastalığı belirtileri yulaf ezmesi yanlış yapıştırıcı kepçe kulak mum kontrol saç risk siğil portakal suyu tehlike temizlemek kadın kafa kurtçuk kulak akıntısı kulak çubuğu kulak enfeksiyonu belirtileri kulak iltihabı belirtileri kulak mumu partner uzman topuz uçuş kulak enfeksiyonu yüz felci eo işaret parmağı ense saç derisi kaşıntısı sosyal medya

Kulak

Kulak Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kulak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kulağındaki hışırtı için hastaneye gitti... Doktor gözlerine inanamadı, o hayatının şokunu yaşadı! Yuva yapmış 'Canlıydı'

Manisa’nın Salihli ilçesinde kulağındaki hışırtı şikayetiyle hastaneye giden kadının kulağında yuva yapmış canlı bir örümcek bulundu. Örümcek, kulaktan canlı bir şekilde çıkarıldı.

Haber 11-10-2023 16:32

Mide bulandıran an! Geçmeyen baş ağrısı şikayetiyle doktora gitti... Kulağından canlı hamam böceği çıktı

TikTok’tan paylaşılan bir videoda bir türlü geçmeyen baş ağrısı şikayetiyle doktora giden bir kadının kulağından canlı hamam böceği çıktığı anlar yer aldı. Görüntüler kısa sürede viral olmayı başardı.

Trend 02-09-2023 08:58

Kulak uğuldaması şikayetiyle doktora başvurdu! Kulağının içinde örümceğin yuva yaptığını öğrenince şoke oldu

Sağ kulağında sürekli olarak bir uğultu sesi duyan ismi açıklanmayan 40 yaşındaki bir kadın yardım için hastaneye başvurdu. Yapılan incelemeler sonucunda kadının sağ kulağının içinde bir örümceğin yuva yaptığı ortaya çıktı. İnanılmaz keşif karşısında 40 yaşındaki kadınla birlikte doktorlarda şaşkınlığını gizleyemedi.

Trend 27-04-2023 08:49

Yaşanan kulak ağrılarını görmezden gelmeyin! Ciddi hastalıkların uyarıcısı olabilir

Vücutta yaşanan anormal durumlar göz ardı edilerek geçiştirilebiliyor. Bu ufak sağlık problemleri ciddi hastalıkların belirtisi olabiliyor. Uçuş sırasında yaşanan kulak ağrıları genellikle önemsenmiyor. Ancak uzmanlar bu kulak ağrılarının çeşitli hastalıkların belirtisi olabileceğini paylaşıyor.

Haber 03-04-2023 10:27

Kulak kirlerini temizlemek için mum kullandı! Kulağından çıkanlar şok etti

Kulaklarımız sık sık kirlenebiliyor. Ancak işitme kaybına neden olmaması adına kulak kirini temizlerken dikkatli olmak gerekiyor. Kulak temizleme çubuğu gibi temizlik aletleri oldukça riskli olabiliyor. TikTok'ta kulağındaki kirleri temizlemek için kulak mumu kullanan bir kadın kulağından çıkanları göstererek herkesi şaşırttı.

Kadin 20-02-2023 11:02

Hemen kontrol edin! Bu kişilerin kalp krizi riski daha yüksek

Kalp krizi sağlığımız için büyük risk oluşturuyor. Her yıl milyonlarca insanın ölümüne sebep olan kalp hastalıkları ve kalp krizinden korunmak için sağlıklı yaşama önem göstermek gerekiyor. Ellerimiz, saçımız ve kulağımız gibi birçok alan kalp krizi riskimiz hakkında ipucu veriyor.

Haber 08-02-2023 09:42

Zevk almak için cinsel ilişkiye girmek şart değil! Cinsel ilişkiye girmeden zevk veren erojen bölgeler

Cinsel ilişki birçok kişi için en önem verdiği anlar arasında yer alıyor. Temel ihtiyaçlarımız arasında bulunan cinsel ilişki esnasında zevk alamayan kişiler bulunuyor. Bunun temel nedeni erojen bölgelerin uyarılmamasından kaynaklanıyor. Oysaki erojen bölgeleri uyararak cinsel ilişkiye girmede de zevk alabilmeniz mümkün.

Haber 25-01-2023 09:37

Hemen kontrol edin! Kulakta ortaya çıkan bu durum tehlikeli hastalığın habercisi olabilir

Vücudumuzda oluşan farklılıklar çeşitli hastalıkların belirtisi olabiliyor. Genellikle fark edilmeyen bu değişimler tehlikeli hastalıkların önceden teşhis edilmesini sağlayabiliyor. Uzmanlara göre kulaklarınızda görülen değişim kalp hastalıkları hakkında uyarıyor olabilir. İşte kalbin tehlikede olduğunu gösterebilen o işaret...

Haber 09-01-2023 09:18

Bugüne kadar hiç duymamıştık: Kanserin şaşırtan belirtileri! Gördüğünüz an doktora başvurun...

Kanser çağımızın en tehlikeli hastalıkları arasında yer alıyor. Her yıl milyonlarca insanın ölümüne sebep olan kanserin zararlarını azaltmak ve tedavi sürecinin daha etkili ilerlemesini sağlamak için erken teşhis büyük önem taşıyor. Bilinmeyen kanser belirtilerini fark edip erkenden bu tehlikeli hastalığı erken teşhis ederek hayatınızı kurtarabilirsiniz.

Haber 04-01-2023 11:30

Doktor 'Erkekler iğrençsiniz' diyerek paylaştı! Vücutta yıkamayı atladığınız 5 önemli bölge

Vücudun temizliğini sağlamanın görünümü etkilediği biliniyor. Ancak hijyen sadece görünüm ve koku için değil sağlık için büyük önem taşıyor. Duş alırken vücudun bazı bölümlerini temizlemeyi atlayabiliyoruz. TikTok'ta bilgilendirici videolar paylaşan bir doktor 'Beyler, iğrençleşiyor' diyerek vücutta yıkamadığımız alanları açıkladı.

Haber 03-01-2023 09:57

Ağrıdan duramayıp hastaneye koştu! Kulağının içinden yüzlerce kurtçuk çıkınca doktorlar bile şaşkına döndü

Portekiz'de ismi paylaşılmayan 64 yaşındaki bir hasta, yaşadığı olayla literatürde yer etti. Yaklaşık bir hafta boyunca kulağında ağrı, kaşıntı ve kanama şikayetiyle hastanenin yolunu tutan talihsiz adamın kulağının et yiyen kurtçuklarla dolu olduğu tespit edildi. Gördükleri manzara karşısında doktorlar bile şaşkına döndü.

Trend 08-12-2022 17:27

Şu hareketin yarattığı etkiye inanamayacaksınız! Faydaları saymakla bitmiyor

Kulak sağlığı özen gösterilmesi konulardan biridir. Kulaklar duymaktan fazlasını yapabilir. İşitme duyusu sesi algılanabilmesi ve konuşmayı öğrenmek ve sözel iletişimi sürdürmek için gereklidir. Kulak sağlığınızı tehlikeye attığınızda karşınıza birçok sorun çıkabilir. Bu sorunların önüne geçmenin basit ve etkili bir yolu var. Birçok sağlık sorununu doğal olarak tedavi etmek için kulaklarınıza masaj yapmayı deneyin.

Haber 05-11-2022 17:06

Kulağından çıkan şoke etti! Yıllarca içinde kalmış

Kulağın içerisine yabancı cisimler kolayca girebiliyor. Birçok insan kulağının içinde bulunan bu cisimlerin farkına bile varmıyor. 24 yaşındaki Ellis Lloyd Jones, kulak kirini temizlerken kulak kanalının derinliklerinde kalan beyaz bir cisime rastladı. Uzun uğraşlar sonucu çıkardığı cisme oldukça şaşırdı.

Haber 26-10-2022 11:06

ABD'de kulak ameliyatı olan 4 yaşındaki Alperen, sağlığına kavuştu

Anne Funda Çelik: - "Alperen artık kendi yaşıtları gibi bir çocuk. Kendi yaşıtları gibi kulaklara sahip ve duyabiliyor"

Yurthaber 19-10-2022 11:27

Stresinizi ve ağrıları kökten çözecek! Bu basit yöntemleri deneyin

Stres birçok hastalığa neden olan temel etkenler arasında bulunuyor. Gün içerisinde ister istemez strese maruz kalıyoruz. Stresi yönetmek oldukça zorlu olabiliyor. Ancak stresi azaltmak için çok basit yöntemler bulunuyor. Bu yöntemleri deneyerek rahatlayabilirsiniz.

Haber 17-10-2022 15:59

Cinsel ilişkiye girmeden de uyarılma sağlanabiliyor! Seks zevkinizi üst sıraya taşıyacak ilginç uyarı bölgeleri

Cinsellik hakkında her geçen gün şaşırtıcı bilgiler öğreniyoruz. Seks ile ilgili bildiğimiz bilgiler sadece buzdağının görünen kısmı. Cinsel ilişkiden zevk almak için illa seks yapmanın gerek olmadığı belirtiliyor. Vücutta yer alan çeşitli alanlara yapılan temaslar alınan zevki ikiye katlıyor. Bu alanların bazıları oldukça dikkat çekici...

Haber 14-10-2022 16:29

Isırılarak kopan kulağını martı alıp götürmüştü! Alman vatandaşlığı iddiası dikkat çekti... 150 bin TL tazminat talebimiz olacak

İstanbul'da Büyükada'da meydana gelen olayda yaşananlar herkesi hayretler içinde bırakmıştı. İddiaya göre iskele yakınlarında Danyal Tolgahan Alpaslan Seyrek, kız arkadaşına şiddet uyguluyordu. Eyüp Çelik ise şiddete uğrayan kadını kurtarmak aracıyla aralarına girdi. Arbede sırasında Çelik'in kulağı koptu, kopan kulak parçasını ise bir martı alıp götürdü. Olaydan 6 yıl sonra, bugün duruşma görüldü. 150 bin TL tazminat istenen olayda Alman vatandaşlığı iddiası dikkat çekti.

Haber 13-10-2022 16:47

Düğün günü kulaklarından rahatsız olan kadının kepçe kulaklarını gizlemek için bulduğu çözüm şaşırttı

Büyük ve kepçe kulaklar birçok kişinin rahatsız olduğu konular arasında bulunuyor. Kepçe kulak ameliyatları son zamanlarda oldukça popüler olan ameliyatlar arasında bulunuyor. Ancak ameliyat masasına yatmak istemeyen kişiler çareyi başka yöntemlerde arıyor. Düğün günü kulaklarını kapamak için ilginç çözüm bulan gelin görenleri şaşırttı.

Kadin 11-10-2022 09:59

Sarımsağın kulak ağrısı üzerindeki şaşırtıcı etkisi: Sadece yarım saatte rahatlayacaksınız

Doğal antibiyotik sarımsağın sağlık üzerinde birçok faydası olduğu biliniyor. Ama bunu şimdiye kadar duymamız olabilirsiniz. Kulak ağrısı çekiyorsanız denemeye değer bir yöntem sayesinde, yarım saatte kulak ağrısını dindirebilirsiniz.

Haber 07-10-2022 17:01

Önemsiz görmeyin acilen doktora başvurun! Hem sağırlığa hem de yüz felcine neden olabilir

Sık sık görülen enfeksiyonlar tedavi edilmediklerinde çok daha riskli durumlar oluşturabiliyor. Tehlikeli enfeksiyonlardan olan kulak enfeksiyonlarının önemsiz görülüp tedavisinin aksatılması sağırlık ve yüz felci gibi durumlara yol açabiliyor. Kulak enfeksiyonlarının belirtileri hakkında bilinçli olmak hayati önem taşıyor.

Haber 27-09-2022 13:49

Seks yapmadan da uyarılma sağlanabilir: En zevk veren bölgeler! Bunları hiç duymamıştınız

Seks yapmak bir kişi için oldukça yeterli olurken partneri için yetersiz kalabiliyor. Bazı kişiler diğerlerine göre çok daha zor uyarılıyor ve tatmin oluyor. Partnerinizi de mutlu etmek için onun isteklerini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Doğru adımlar ile partnerinizin nerelerden uyarıldığını anlayabilirsiniz.

Haber 15-09-2022 07:51

Dünyaca ünlü doktor meydan okudu! Bunların hepsi yalan

İngiltere’nin tanınan isimlerinden Dr. Sara Kayat, katıldığı televizyon programında herkesin uyguladığı ancak yanlış olan sağlık efsaneleri hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Dr. Kayat, sekiz bardak su içmenin şart olmadığını söyledi. Yaygın sağlık efsanelerini anlatan Dr. Kayat, diğer taraftan bunların yerine uyulması gereken tavsiyelerini paylaştı.

Haber 09-09-2022 10:00

Yıllarca yanlış biliyormuşuz! Doğru olduğunu sandığımız 7 bilgi

Sağlık konusunda birçok farklı öneri ve fikir bulunuyor. Bu fikirler artık hayatımıza yerleşip alışkınlık olmuş olsa da birçoğu doğru değil. Dr Sara Kayat, doğru olarak bildiğimiz ama doğrulunun kanıtlanmamış olan bilgileri paylaşarak rahatlamanız gerektiğini belirtti.

Haber 30-08-2022 10:44

Dikkat! Tedavinin gecikmesi menenjite yol açabilir, Kulak enfeksiyonu neden olur?

Kulak hassas organlarımız arasında bulunuyor. İşitme kaybı yaşamamak, kulak enfeksiyonlarından korunmak kulak sağlığına dikkat etmek gerekiyor. Uzmanlar kulak enfeksiyonları hakkında uyarılarda bulundu. Kulak enfeksiyonunun tedavi edilmemesi menenjite yol açabiliyor.

Haber 16-08-2022 15:56

Tıkanıklığa yol açıyor! Kulak çubuğu zararlı mıdır? Kulak nasıl temizlenmelidir?

Temizlik hem görünüşümüz hem de sağlığımız için en önemli ihtiyaçlar arasında bulunuyor. Özellikle kulağın temizliği çok büyük dikkat ve titizlik istiyor. Uzmanlar kulak temizliğinde kullanılan kulak çubukları hakkında uyarılarda bulunuyor.

Haber 14-08-2022 12:53

Duymayınca doktora gitti, kulağından çıkanlar şoke etti! 'En az 3 senedir orada'

İstanbul'da kulağında duyma problemiyle hastaneye başvuran yaşlı adamın kulağından çıkanlar doktorları şoke etti. Hastanın kulağından ameliyatla kulak çubuklarının ucundaki pamuklar çıkarıldı. Ameliyatı gerçekleştiren Prof. Dr. Suat Turgut, “Kulağını kaşırken pamukların içeride kalması nedeniyle enfeksiyon oluşmuş. Bu pamuklar muhtemelen en az 3 senedir orada" dedi.

Haber 08-08-2022 09:39

Meksika'da kan donduran olay! Metroda kavga eden iki kişiden biri diğerinin kulağını kopardı

Akıllara durgunluk veren olay Meksika'da yaşandı. Metroda bir kadının taciz edildiğini söyleyip yardım istemesinin ardından kavga çıktı. Kavga eden iki kişiden biri diğerinin kulağını ısırarak kopardı.

Haber 07-08-2022 21:55

Havuz ve deniz keyfinizin kabusa dönüşmesini istemiyorsanız... Yazın sık görülen bu hastalıklara dikkat!

Kulak ve burun hastalıkları yazın sık görülüyor. Bu duruma dikkat çeken Op. Dr. Hüsamettin Olgun, havuz ve denizlerden alınan mikroplu suyun, dış kulak yolunda hızla yayılarak ve zarı da etkileyerek şiddetli ağrı, tıkanıklık ve işitme kaybına yol açtığını belirtti. Olgun, "dış kulak yolu orta kulak iltihabı oluştuğunda ilerlemeden acilen bir KBB uzmanına başvurulmalı” diyerek de vatandaşların havuz ve deniz keyfinin kabusa dönüşmemesi için birtakım uyarılarda bulundu.

Haber 20-07-2022 11:25

Kulağa su kaçması nasıl geçer? Kulağa su kaçınca ne yapılır?

Kulağa su kaçması deniz sezonunun açılmasıyla beraber artan durumlar arasında yer alıyor. Kulağına su kaçan birçok vatandaş kulağa su kaçmasının nasıl geçeceğini internet üzerinden sorguluyor. Peki, kulağa su kaçması nasıl geçer, çözüm yolları nelerdir? İşte detaylar...

Haber 16-07-2022 17:24

Ordulu minik Mercan'ın küpe takma hayali gerçek olacak

Sol kulağında doğuştan bozukluk olan 10 yaşındaki Mercan Kovan, 18 Temmuz'da ameliyat olacak - Ordu Valisi Tuncay Sonel: - "Evladımızın tedavisini yaptıracağız inşallah. Küpesini de şimdiden hazırladık"

Yurthaber 29-06-2022 13:36

Parmağınızı kulağınıza sokmadan önce iki kere düşünün: Kulak kaşıntısı düşündüğünüz kadar sıradan olmayabilir!

Kaşınan kulak gayet sıradan bir durum gibi gelebilir. Kulak kaşıntısını muhtemelen günde defalarca yaşarsınız. Aniden gelen, şiddetli kulak kaşıntısı düşündüğünüz kadar sıradan olmayabilir. Aniden ortaya çıkan, şiddetli kulak kaşıntısına karşı kulak çubuğu kullanıyorsanız durumu farkında olmadan daha da kötüleştiriyor olabilirsiniz.

Haber 21-06-2022 09:02

Dünyanın en büyük kulak memesine sahip olmak istedi! Görüntüsüyle herkesi şaşkına çevirdi

Vücut modifikasyonları ve dövme bağımlılığı bulunan Biance Ferro görüntüsüyle herkesi şaşırtmaya devam ediyor. Dünyanın en büyük kulak memesine sahip olmak istediğini dile getiren kadın, görünüşü nedeniyle sosyal medya kullanıcılarından sert yorumlar alıyor. Eleştirilerin kendisini rahatsız etmediğini belirten Ferro, dünyanın en büyük kulak memesine sahip olmak için estetik prosedürlerine devam edeceğini söyledi.

Trend 09-03-2022 11:36

Kilis'te bir keçinin kulağında boynuz çıktı

Kilis'te bir keçinin kulağında boynuz çıktı

Yurthaber 14-01-2022 13:32

Kulağını çekerek neredeyse koparacaktı! Öğretmen hakkında istenen ceza belli oldu

Öğrencisinin kulağını çekerek yaralayan öğretmen hakkında açılan soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianamede öğretmenin 1 yıl 6 aya kadar hapisle cezalandırılması talep edildi.

Haber 11-01-2022 09:05

Şiddetli ağrı veriyor ve oldukça rahatsız ediyor! Kirden tıkanan kulakları temizlemek için doğal çözümler

Kulak tıkanıklığı, yaş ve cinsiyet fark etmeksizin herkesin başına gelebilecek bir sorun. Oldukça rahatsız edici ve ağrılı olabilen tıkanıklıkların pek çok nedeni olabilir. Kirden tıkanan kulakları açmak ise sandığınızdan daha basit. Doğal yöntemlerle ve evde bulunan malzemelerle kulak tıkanıklığına pratik çözümler yazımızda.

Haber 15-12-2021 10:47

Ünlü manken estetiğe kafa tutmuş! Kulaklarına yaptığını duyunca şaşıracaksınız…

Ünlüler bugün olduğu gibi geçmişte de tıp biliminin kurallarını zorluyordu. Onlardan bir tanesi ise ünlü manken oldu. Olana sizde inanamayacaksınız.

Magazin 22-10-2021 15:51

Kepçe kulak ameliyatı ile istenilen görünüme kavuşmak mümkün

Kulak ameliyatı olarak bilinen otoplasti, kulak görünümünden rahatsız olan hastaların başvurduğu bir cerrahi işlem olarak bilinir. Büyük kulak boyutunun başarılı şekilde küçültüldüğü operasyonla, çıkıntılı kulaklar başa yaklaştırılır ve istenilen görünüm elde edilir. Kulak Burun Boğaz Uzmanı Op. Dr. Mehmet Sucubaşı konu hakkında bilgiler verdi.

Haber 19-10-2021 08:41

Akıl almaz olay! Kulağının bir parçası koptu, kalem kapağı zannedip yanında taşıdı

TikTok hesabında ‘Percetmurfet’ adıyla paylaşım yapan 21 yaşındaki genç kız, başına gelen ilginç bir olayı takipçileriyle paylaştı. Kulağından küçük bir parçanın koptuğunu ve onu kalem kapağı zannettiği için tüm gün cebinde taşıdığını söyleyen kullanıcı takipçilerini şaşırttı.

Trend 20-08-2021 11:21

Kulak içi kulaklıklar iltihaplanmaya neden oluyor! Kulağınızda ağrı başladıysa...

Kulak içi kulaklıkların iltihaba neden olduğunu belirten Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Uzmanı Op. Dr. Turgay Ercan Tunç, kulak içinde uzun süre kalan sert cisimlerin sakıncalı olduğunu söyledi ve açıklamalarına, " Genç hastalar bize ağrıyla başvuruyor. Bu kulaklıklar dış kulak yolu iltihabına yol açmakta" cümlelerini ekledi.

Haber 13-06-2021 11:12

İnsan vücudu hakkında daha önce duymadığınız birbirinden ilginç bilgiler!

Anatomi, tarih boyunca bilim insanlarının en önemli araştırma konularından birini oluşturmuştur. Vücudun yapısı, organların işlevleri ve görevleri hakkında tuhaf şeyler öğrenmeye hazır mısınız?

Trend 01-06-2021 15:16

Duygu dolu anlar! Annesinin sesini ilk kez Türkiye'de duydu

Bosna Hersek'te yaşayan 2 yaşındaki Majra Delic, dünyaya geldikten kısa bir süre sonra geçirdiği menenjit sonrası işitme yetisini kaybetti. Bosnalı hekimler, küçük kızın 5 yaşına kadar ameliyat olmasının ve duymasının mümkün olmadığını belirtti. Umudunu kaybetmeyen Delic Ailesi, biyonik kulak tedavisi için Türkiye'ye geldi. Türk hekimler tarafından gerçekleştirilen operasyon sonrası küçük kızın ilk duyduğu ses annesinin sesi oldu.

Haber 04-04-2021 15:06

Regl ağrısına ilginç çözüm! Deneyenler fayda görüyor

Bir TikTok kullanıcısı, regl ağrılarını azaltmanın çözümünü ilginç bir yöntemde buldu. Bir milyondan fazla beğeni ve binlerce yorum alan videoda kadın, söz konusu ağrıları gidermek için kalem kullanıyor.

Kadin 01-04-2021 08:16

Aile kasabı sorguda cebinden dedesinin kesik kulaklarını çıkardı

ABD'nin Florida eyaletindeki bir adam, dedesinin cinayetiyle ilgili polis sorgusu sırasında cebinden bir çift kesik kulak çıkardı.

Haber 16-03-2021 16:55

Bu sesi 25 yaşın üstündeki kimse duyamıyor!

İnterneti sallayan bir akım şu sıralar kullanıcıların oldukça ilgisini çekmiş durumda. İddiaya göre internette dolaşan bir ses kaydını 25 yaşını geçmiş kimse duyamıyor.

Haber 15-03-2021 15:51

Wolverine: Google'ın sıra dışı projesi ortaya çıktı!

Google'ın bağlı olduğu Alphabet'in Wolverine kod adına sahip olan gizli projesi gün yüzüne çıkartıldı. Sızan bilgilere göre Alphabet'in X laboratuvarı tarafından tasarlanan Wolverine, işitme duyusunu insanüstü bir seviyeye çıkartacak.

Haber 05-03-2021 14:04