Zuhal Topal Haberleri Ve Son Dakika Zuhal Topal Haberleri

Zuhal Topal Haberleri Ve Son Dakika Zuhal Topal Haberleri

1976 İstanbul doğumlu olan Zuhal Topal ilk sunucu olarak Türk televizyonlarında kariyerine başlamıştır. Tiyatro, dizi ve sinema alanlarında da başarı kazanan güzel oyuncu 9 senedir eşi müzisyen Korgan Saygıner ile birliktedir. Lina adından bir kızı bulunan Topal’ın ilk tanınmaya başlaması Sihirli Annem dizisiyle olmuştur. Sihirli Annem’ de Suzan karakterine can veren güzel oyuncu büyük bir başarıya imza atarak ekranların sevilen yüzü haline gelmiştir. Daha sonra birçok teklif alarak farklı projelerde yer alan güzel oyuncu kendini her geçen gün geliştirmiştir. Günümüzde izdivaç ve yemek programlarının sunucusu olarak gösteren güzel oyuncu En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülüne layık görülerek daha birçok ödüle hak kazanan usta kadın oyuncalar arasındadır.

Zuhal Topal Haberleri

Yemekteyiz sunucusu Zuhal Topal yerel halkla Maasai dansı yapmaya çalıştı! “Şimdi yandım”

Zanzibar’a giden Yemekteyiz sunucusu Zuhal Topal bikinili fotoğrafıyla gündem olmuştu. Yerel halka yaptığı paylaşımlar dikkat çeken Topal son olarak da yerel halkla birlikte dans etmeye çalışınca ortaya ilginç görüntüler çıktı. Topal o anları “Şimdi yandım” ifadeleriyle sevenleriyle paylaştı.

Magazin 29-01-2024 13:42

Zuhal Topal Zanzibar'da bikinisiyle poz verdi! Yerli halkla pozu gündem oldu

Tv8 ekranlarının sevilen ve ilgiyle izlenen yarışma programı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in sunucusu Zuhal Topal ailesiyle tatile çıktı. Zanzibar'a giden Topal'ın bikinili pozları sosyal medyayı salladı. Ünlü ismin yerli halkla pozu ise olay oldu.

Magazin 24-01-2024 14:52

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 22 Aralık Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı belli mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi ve büyük ödülün kazananı merak ediliyor. Yeni sezonu tüm hızıyla devam eden Yemekteyiz'de 22 Aralık Cuma akşamı final heyecanı yaşandı. Yemekteyiz programının sıkı takipçileri haftanın kazananı ve büyük ödülün sahibini merak ediyor. Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği program, hafta içi her gün TV8'de yayınlanıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 22 Aralık Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı kim?

Magazin 22-12-2023 21:55

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 24 Kasım Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı belli mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi ve büyük ödülün kazananı merak ediliyor. Yeni sezonu tüm hızıyla devam eden Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de 24 Kasım Cuma akşamı final heyecanı yaşandı. Yemekteyiz programının sıkı takipçileri haftanın kazananı ve büyük ödülün sahibini merak ediyor. Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği program, haftaiçi her gün TV8'de yayınlanıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 24 Kasım Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı kim?

Magazin 24-11-2023 11:47

Sihirli Annem'in Betüş'ü ve Suzan'ı buluştu! Zuhal Topal ve İnci Türkay'a yorum yağdı

Sihirli Annem dizisinde birlikte rol alan Zuhal Topal ve İnci Türkay Londra'da biraraya geldi. Topal paylaşımına "Araya mesafeler girse de 22 yıllık dostluğumuz hiç bitmedi" notunu düştü.

Magazin 16-11-2023 09:18

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 10 Kasım Cuma Yemekteyiz haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı belli oldu!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi ve büyük ödülün kazananı merak ediliyor. Yeni sezonu tüm hızıyla devam eden Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de 10 Kasım Cuma akşamı final heyecanı yaşandı. Yemekteyiz programının sıkı takipçileri haftanın kazananı ve büyük ödülün sahibini merak ediyor. Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği program, haftaiçi her gün TV8'de yayınlanıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 10 Kasım Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı kim?

Magazin 10-11-2023 20:02

Yemekteyiz'de gergin anlar! Bir anda kapı çaldı ve herkes şoke oldu! Yarışmacı yemeği beğenmeyince bakın ne yapmış

Tv8 ekanlarında hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkan Zuhal Topal'la Yemekteyiz her bölümüyle çok konuşuluyor. Renkli yarışmacıları ve yarışmadaki diyalogların gündem olduğu yarışmada bu defa aniden çalan kapı gündem oldu. Yarışmanın son gününde bir yarışmacı yemeği beğenmeyince bakın ne yaptı...

Magazin 10-11-2023 14:12

Zuhal Topal kızının doğum gününü kutladı! Babasının kopyası

Yemekteyiz programı ile hafta içi her gün izleyici karşısına çıkan Zuhal Topal kızının doğum günün kutladığı anları sosyal medya hesabından paylaştı. Eşi ve kızıyla beraber Topal’ın paylaşımına adeta yorum ve beğeni yağdı.

Magazin 02-11-2023 09:08

Zuhal Topal'la Yemekteyiz birincisi belli oldu! 27 Ekim 2023 Cuma Yemekteyiz'de kim kazandı? Yarışmacılar ve puan durumu!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi ve büyük ödülün kazananı merak konusu oldu. Yeni sezonu tüm hızıyla devam eden Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de 27 Ekim Cuma akşamı final heyecanı yaşanacak. Yemekteyiz programının sıkı takipçileri haftanın kazananı ve büyük ödülün sahibini merak ediyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz birincisi kim oldu? 27 Ekim 2023 Cuma Yemekteyiz'de kim kazandı?

Magazin 27-10-2023 21:10

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kerim kimdir, nereli ve kaç yaşında? 24 Ekim 2023 Yemekteyiz yarışmacısı Kerim'in biyografisi

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında haftanın ikinci yarışmacısı Kerim oldu. Gündüz kuşağının sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de her hafta kıran kırana bir mücadele yaşanıyor. En güzel yemeği yapıp en yüksek puanı almak için mücadele eden yarışmacılar 75 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olabilmek için hünerlerini sergiliyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Kerim kimdir, nereli ve kaç yaşında? İşte, Yemekteyiz yarışmacısı Kerim'in hayatı...

Magazin 24-10-2023 13:35

Yemekteyiz'de çiğ köfte krizi... İçindeki malzeme şoke etti! Seni bu masaya gömerim

Tv8 ekanlarında hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkan Zuhal Topal'la Yemekteyiz her bölümüyle çok konuşuluyor. Renkli yarışmacıları ve yarışmadaki diyalogların gündem olduğu yarışmada bu defa çiğ köfte krizi yaşandı. Çiğ köftenin içinde kullanılan malzeme herkesi şaşırttı. Yarışmacılardan biri ise sinirlerine hakim olamadı.

Magazin 23-10-2023 15:59

Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 20 Ekim Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı kim oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında 20 Ekim Cuma akşamı haftanın birincisi merak ediliyor. TV8 ekranlarında haftanın beş günü ekranlara gelen Yemekteyiz programı ilgiyle takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında haftanın kazananı 75 bin TL'lik büyük ödülün sahibi olacak. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 20 Ekim Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı kim?

Magazin 20-10-2023 17:30

Kurbağa bacağı yapmıştı! MasterChef Fikret Yemekteyiz'de gözyaşlarını zor tuttu! Masayı terk edip...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz her bölümüyle büyük yankı uyandırıyor. Daha önce MasterChef'in 2021 sezonunda yarışan Fikret Tuğ bu hafta Yemekteyiz'e damga vurdu. Seçtiği yemek ile sosyal medyada çok konuşulan MasterChef Fikret haftanın son gününde gözyaşlarını zor tuttu ve masayı terk etti.

Magazin 20-10-2023 16:50

MasterChef yarışmacısı Fikret'in Yemekteyiz menüsü sosyal medyada gündem oldu! 'Yeni virüsü Fikret yayacak'

Tv8 ekanlarında hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkan Zuhal Topal'la Yemekteyiz her bölümüyle sosyal medyada gündem oluyor. Renkli yarışmacıları ve yarışmadaki diyalogların çok konuşulduğu programa bu defa 2021 sezonunda MasterChef'te yarışan Fikret Tuğ'un menüsü damga vurdu. Fikret'in seçtiği yemeği duyanlar inanamadı.

Magazin 19-10-2023 17:20

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeliz kimdir, kaç yaşında? Yemekteyiz Yeliz Sezgin aslen nereli?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeliz Sezgin hakkında araştırmalar hız kazandı. Hafta içi her gün izleyicisinin karşısına çıkan yemek programına bu hafta Yeliz Hanım damga vurdu. Elinden düşürmediği yelpazesi ve açıklamalarıyla dikkat çeken Yeliz Hanım'ın kim olduğu da merak edilmeye başlandı. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Yeliz kimdir, kaç yaşında? Yemekteyiz Yeliz Sezgin aslen nereli? İşte hakkında tüm merak edilenler...

Magazin 17-10-2023 13:11

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fikret Tuğ kimdir, kaç yaşında? Yemekteyiz Fikret aslen nereli, ne iş yapıyor?

Hafta içi hergün Tv8 ekranlarında izleyicisinin karşısına çıkan Zuhal Topal'la Yemekteyiz her bölümüyle çok konuşuluyor. Yarışmaya bu defa daha önce MasterChef'te izlediğimiz Fikret Tuğ damga vurdu. MasterChef Türkiye'nin eski yarışmasını Yemekteyiz'de görenler şaşkınlığını gizleyemedi. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz Fikret Tuğ kimdir, kaç yaşında? Yemekteyiz Fikret aslen nereli, ne iş yapıyor? İşte hakkında tüm merak edilenler...

Magazin 17-10-2023 12:26

Zuhal Topal'la Yemekteyiz birincisi belli oldu! 13 Ekim Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı kim oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında 13 Ekim Cuma akşamı haftanın birincisi belli oldu. TV8 ekranlarında haftanın beş günü ekranlara gelen Yemekteyiz programı ilgiyle takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında haftanın kazananı 75 bin TL'lik büyük ödülün sahibi oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 13 Ekim Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 75 bin TL'nin kazananı kim?

Magazin 13-10-2023 20:21

Yemekteyiz'de haftanın birincisi belli oldu! 22 Eylül 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? Yarışmacılar ve puan durumu!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının birincisi, 22 Eylül 2023 Cuma günü Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında saat 16:00'da ekrana gelecek olan bölümde belli oldu. Faika, Zerrin, İsmail, Eren ve Büşra arasından kimin birinci olacağı merak konusu oldu. Kazanan yarışmacısı 75 bin TL'lik büyük ödülün sahibi oldu. Peki, Yemekteyiz'de haftanın birincisi kim oldu? 22 Eylül 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? İşte detaylar...

Magazin 22-09-2023 19:49

Zuhal Topal aile pozunu paylaştı! Mini etekli haline yorum yağdı

Yemekteyiz programı ile ekranlara dönen Zuhal Topal hafta sonlarını ailesiyle geçiriyor. Son olarak Sapanca'da keyifli bir gün geçiren Topal ve ailesinden paylaşım da gecikmedi. Zuhal Topal'ın mini etekli pozuna ise yorum yağdı.

Magazin 19-09-2023 08:49

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezon ödülü ne kadar, kaç TL?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezon tarihi merak ediliyor. Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Yemekteyiz programı hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Son olarak sezon finali ile yayın hayatına ara veren Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni sezon tarihi belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezon ödülü ne kadar, kaç TL?

Magazin 25-08-2023 15:51

Zuhal Topal'la Yemekteyiz bakın ne zaman başlıyor! Tarih belli oldu

TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz hafta içi her gün ekrana geliyor. Her hafta farklı isimlerin yer aldığı yarışma sezon finali yapmıştı. Yemeyiz’in başlayacağı tarih belli oldu ve fragmanı yayınlandı.

Magazin 22-08-2023 12:42

Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'la Yemekteyiz büyük ödül ne kadar oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni sezon tarihi merak ediliyor. TV8'de yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz hafta içi hergün ekrana geliyordu. 7 Temmuz'da sezon finali yapan yarışma programının yeni sezon tanıtımı yayınlandı. Büyük ödülün değiştiği programa başvurular kabul edilmeye başlandı. Peki, Yemekteyiz yeni sezon ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'la Yemekteyiz büyük ödül ne kadar oldu? İşte tüm detaylar...

Magazin 17-08-2023 17:17

Zuhal Topal'dan tatil pozları! Fit haline gelen 'sıfır beden' yorumunu yanıtsız bırakmadı

2008 yılında dünyaevine girdiği Korhan Saygıner ile mutlu bir evlilik sürdüren Zuhal Topal tatil pozlarıyla ve fit haliyle dikkat çekti. Topal'ın fit haline gelen bir yorumu sunucu pas geçmedi. Sunucu daha önce fit olmasının sırrını da vermişti...

Magazin 07-08-2023 08:19

Zuhal Topal Yavuz Seçkin’le poz verdi! Görenler Mehmet Ali Birand'a benzetti

Yemekteyiz programını sunan ünlü isim Zuhal Topal bir ödül gecesine katıldı. Yılın En Başarılı Gündüz Kuşağı Programı ödülünü alan Topal ödül aldığı andan bir fotoğrafını paylaştı. Fotoğrafı görenler komedyen Yavuz Seçkin’i Mehmet Ali Birand'a benzetti.

Magazin 26-07-2023 08:54

Zuhal Topal'ın kızı Lina büyüdü! Görenler şaştı kaldı! ''Annesinin kopyası''

Ekranların başarılı sunucusu Zuhal Topal şimdilerde Tv8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal'la Yemekteyiz programıyla izleyicisinin karşısına çıkıyor. Yaptığı programlar ve rol aldığı dizilerle geniş bir hayran kitlesine sahip olan ünlü ismin kızı Lina'yı görenler çok şaşırıyor. Şimdilerde 10 yaşında olan Lina annesine benzetiliyor.

Magazin 13-07-2023 17:15

Zuhal Topal kazancını oraya yatırdı! Ev yaptırdık taşınıyoruz

Acun Ilıcalı ile arasını düzelttikten sonra TV8'e transfer olan Zuhal Topal sık sık tatil pozlarıyla dikkat çekiyordu. Zuhal Topal son olarak kızıyla görüntülendiği alışveriş merkezinde taşınacağını açıkladı.

Magazin 22-06-2023 08:03

Doya Doya Moda şampiyonu Betül Böçkün Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de ortaya çıktı! İşte son hali

Doya Doya Moda 2020 birincisi Betül Böçkün şimdi de Zuhal Topal'la Yemekteyiz programına katıldı. Uzun zamandır ortalarda görünmeyen Betül Böçkün değişimiyle dikkat çekti. Ünlü ismin son hali sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 23-05-2023 10:02

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de diskalifiye şoku! Biz burada kimseyi terbiye etmek zorunda değiliz

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programı hafta içi her gün ekrana geliyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan programın bugünkü bölümüne bir yarışmacının diskalifiye edilmesi damga vurdu. İlk günden beri yarışmada gergin tavırları ile dikkat çeken İrem Hanım’ın Ebru Hanım’a hakaret etmesinin ardından Zuhal Topal adeta ateş püskürdü.

Magazin 05-05-2023 17:48

Zuhal Topal hastane odasından paylaştı! Bu bayramı da böyle geçirmek kısmetmiş

Zuhal Topal eşi, kızı ve erkek kardeşi ile birlikte Dubai'ye tatile gitmişti. Tatil pozlarıyla dikkat çeken Topal son paylaşımıyla sevenlerini korkuttu. Ünlü sunucunun hastane odası paylaşımına mesaj yağdı.

Magazin 21-04-2023 14:37

14 Nisan 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi belli oldu! Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında haftanın birincisi merak konusu oldu. Zeynep Hanım, Harun Bey, Sinem Hanım, Anıl Bey ve Dilber Hanım'ın hünerlerini sergilediği yarışmada kazanan belli oldu. 50 bin TL'lik ödülün sahibi Zuhal Topal tarafından açıklandı. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim? 14 Nisan 2023 Cuma Yemekteyiz'de haftanın kazananı kim oldu?

Magazin 14-04-2023 19:03

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 31 Mart 2023 kazananı belli mi?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi merak ediliyor. Hafta içi her gün seyirci karşısına çıkan Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasının 31 Mart 2023 günü yayınlanan son bölümünde haftanın finali ekranlara geldi. Yarışma takipçileri Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 31 Mart 2023 kazananı belli mi? gibi soruların yanıtlarını araştırmaya başladılar. İşte tüm detaylar...

Magazin 31-03-2023 16:26

Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu, para ödülünü kim kazandı? İşte Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın finali

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kıyasıya rekabet devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanan yarışmada her gün bir yarışmacı yemekleri ile yarışıyor. Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından uzun bir süre yayınlanmayan program, bu hafta kaldığı yerden devam etti. Bugün haftanın finalinin yapıldığı sevilen yemek yarışmasında kazananın kim olduğu merak edildi. Peki 17 Mart Zuhal Topal'la Yemekteyiz haftanın birincisi kim oldu, para ödülünü kim kazandı? İşte detaylar...

Magazin 17-03-2023 20:58

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni bölüm tarihi belli mi? 23 Şubat Tv8 yayın akışı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'in yeni bölümlerinin ne zaman başlayacağı merak ediliyor. Kahramanmaraş'ta meydana gelen ve 11 ilde büyük yıkımlara, can kayıplarına neden olan depremde Zuhal Topal da yakınlarını kaybetmişti. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz ne zaman başlayacak? Zuhal Topal'la Yemekteyiz yeni bölüm tarihi belli mi? İşte 23 Şubat Tv8 yayın akışı...

Magazin 23-02-2023 12:39

Zuhal Topal depremde akrabalarını kaybetti: Acıma öfkem, yasıma geride kalanlar için umudum karıştı

Oyuncu ve sunucu Zuhal Topal, Kahramanmaraş merkezli ve 10 ili etkileyen deprem felaketinde dayısı, kuzeni ve arkadaşının hayatını kaybettiğini duyurdu. Topal, "Acıma öfkem, yasıma geride kalanlar için umudum karıştı" dedi.

Magazin 09-02-2023 20:27

Sunucu Zuhal Topal, ailesi ve arkadaşlarıyla Maldivler'e gitti! Beyaz bikinisiyle poz verdi

Acun Ilıcalı'nın kanalına transfer olan sunucu Zuhal Topal ailesi ve arkadaşlarıyla Maldivler'e gitti. Tatilde eğlendiği anları paylaşan Topal'ın beyaz bikinili pozlarına "Gençlere taş çıkarıyorsun" yorumları geldi. Güzel sunucuya bazı takipçiler ise "Bikini bebek bezi gibi" yorumları yaptı.

Magazin 31-01-2023 14:02

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kazanan belli oldu! 27 Ocak 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de 50 bin TL'lik ödülün sahibi olan birinci!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın birincisi 27 Ocak Cuma günü Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de saat 16:00'da ekrana gelen bölümde netleşti. Programda, Özgül, Kübra, Özcan, Nur ve Can arasından kimin birinci olacağı merak konusu oldu. Kazanan yarışmacı 50 bin TL'lik ödülün sahibi oldu Birçok kişi internette "TV8 Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı?" sorusunu araştırıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu?

Magazin 27-01-2023 19:53

Solmaz Çiros'un kalça şovu olay oldu! Seda Sayan'ın fenomen gelini bambaşka biri olmuş

Solmaz Çiros, bir dönem ekranlarda yer alan Seda Sayan ve Zuhal Topal'ın evlilik programlarında fenomen gelin adaylarından biri olmuştu. Kalça danslarıyla ünlenen Solmaz gelin, programın bitmesinden sonra aldığı kilolarla değişime uğradı. Bambaşka biri olan Solmaz Çiros, katıldığı bir davette yaptığı kalça şovunu sosyal medya hesabında paylaştı.

Magazin 25-01-2023 21:07

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 20 Ocak 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın birincisi!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının birincisi, 20 Ocak Cuma günü Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8 kanalında saat 16:00'da ekrana gelecek olan bölümde belli oldu. gelecek programda Funda, Ceren, Çiğdem, İbrahim ve İlker arasından kimin birinci olacağı merak konusuydu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 20 Ocak 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu? İşte detaylar...

Magazin 20-01-2023 21:31

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 13 Ocak 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazananı!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının birincisi, 13 Ocak Cuma günü TV 8 ekranlarında saat 16:00'da yayınlanacak bölümde belli olacak. Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de ekrana gelecek programda Neriman, Feyza, Müslüm, İsmail ve Esra arasından kimin birinci olacağı merak konusu oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim kazandı? 13 Ocak 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın birincisi hangi yarışmacı oldu? İşte ayrıntılar...

Magazin 13-01-2023 15:21

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 6 Ocak 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazananı!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de bu hafta kimin birinci olduğu 6 Ocak 2023 Cuma günü yayınlanan bölüm öncesi merak konusu oldu. Haftanın finali bu akşam Acun ılıcalı'nın sahibi olduğu TV 8'de saat 16.00'da yayınlandı. Yarışmada Hamit, Safiye, Cahide, Murat ve Bedia arasından kimin birinci olduğu belli oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 6 Ocak 2023 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazananı merak konusu oldu.

Magazin 06-01-2023 19:21

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 23 Aralık 2022 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazananı!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kimin birinci olduğu, bugün (23 Aralık 2022 Cuma) ekrana gelecek olan haftanın finalinde belli olacak. Bilindiği üzere program saat 16.00'da Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de ekrana geliyor. Yarışmada Serkan, Rezan, Sevim, Esra ve Derya arasından kimin birinci olacağı bugün (23 Aralık 2022 Cuma) belli olacak. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 23 Aralık 2022 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazananı merak konusu oldu.

Magazin 23-12-2022 14:25

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 16 Aralık 2022 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazanan yarışmacısı!

Zuhal Topal'la Yemekteyiz'i hangi yarışmacının kazandığı haftanın finalinde belli olacak. Bilindiği üzere program saat 16.00'da Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu TV8'de ekrana geliyor. Yarışmada Mürüvet, Aysel, Belia, Sevilay ve Levent arasından kimin birinci olacağı bugün (16 Aralık 2022 Cuma) belli olacak. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? 16 Aralık 2022 Cuma Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazananı merak konusu oldu. İşte detaylar...

Magazin 16-12-2022 17:07

Zuhal Topal'la Yemekteyiz ıspanak borani nasıl yapılır? Hatay usulü ıspanak borani tarifi

Lezzetleriyle meşhur olan Hatay mutfağından çıkan ıspanak borani tadıyla hayran bırakıyor. Meze olarak sevilen lezzetlerden biri olan ıspanaklı borani tarifine haberimizde yer verdik. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz ıspanak borani nasıl yapılır? Hatay usulü ıspanak borani tarifi...

Yemek 16-12-2022 17:03

Zuhal Topal'la Yemekteyiz kağıt kebabı nasıl yapılır? Lezzetine doyum olmayan kağıt kebabı tarifi ve malzemeleri!

Kağıt kebabı Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında hazırlandı. Hem doyurucu hem besleyici lezzetlerden biri olan kağıt kebabının tarifi araştırılmaya başlandı. Peki Zuhal Topal'la Yemekteyiz kağıt kebabı nasıl yapılır? Lezzetine doyum olmayan kağıt kebabı tarifi ve malzemeleri!

Yemek 16-12-2022 16:45

Yemekteyiz kim kazandı? Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de kim birinci oldu? Zuhal Topal'la Yemekteyiz 18 Kasım haftanın kazananı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının her bölümü heyecanla takip ediliyor. 18 Kasım Cuma akşamı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de final heyecanı yaşanıyor. Yemekteyiz programının sıkı takipçileri haftanın kazananı ve büyük ödülün sahibini merak ediyorlar. Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Yemekteyiz programı haftaiçi her gün TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 18 Kasım Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 50 bin TL'nin kazananı kim oldu?

Magazin 18-11-2022 20:41

Zuhal Topal'la Yemekteyiz karışık kuru dolma tarifi! Nefis kuru dolma nasıl yapılır?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında Salı günü yayınlanan bölümde kuru dolma tarifi yapıldı. Anadolu'nun favori lezzetlerinden olan kuru dolmanın yapımında uygun adımları izlemek bu yemeğin içinin kuru kalmamasını sağlıyor. Misafir sofralarının baş tacı olan kuru dolmanın tarifi ve nasıl yapıldığını merak ediyor.

Yemek 15-11-2022 17:04

Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 4 Kasım Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 50 bin TL'nin kazananı kim oldu?

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programının yeni sezonu tüm hızıyla devam ediyor. 4 Kasım Cuma akşamı Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de final heyecanı yaşanıyor. Yemekteyiz programının sıkı takipçileri haftanın kazananı ve büyük ödülün sahibini merak ediyorlar. Sunuculuğunu Zuhal Topal'ın üstlendiği Yemekteyiz programı haftaiçi her gün TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 4 Kasım Cuma Yemekteyiz'de haftanın birincisi, 50 bin TL'nin kazananı kim oldu?

Magazin 04-11-2022 19:10

Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 28 Ekim Cuma Yemekteyiz hangi yarışmacı haftanın birincisi oldu? 50 bin TL ödülün kazananı...

Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında 28 Ekim Cuma akşamı haftanın birincisi belli oldu. TV8 ekranlarında haftanın beş günü ekranlara gelen Yemekteyiz programı ilgiyle takip ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz programında haftanın kazananı 50 bin TL'lik ödülün sahibi oldu. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz kim kazandı? 28 Ekim Cuma Yemekteyiz hangi yarışmacı haftanın birincisi oldu? 50 bin TL ödülün kazananı...

Magazin 28-10-2022 20:29

ZUHAL TOPAL'LA YEMEKTEYİZ: HAFTANIN KAZANANI KİM? BİRİNCİ BELLİ OLDU

TV 8'in sevilen yarışma programlarından Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de haftanın kazananı merak ediliyor. Zuhal Topal'la Yemekteyiz yarışmasında 5 yarışmacı arasında heyecanı bir rekabet var. "Haftanın kazananı kim olacak?" sorusuna yanıt aranıyor. Peki, Zuhal Topal'la Yemekteyiz'de birinci belli oldu.

Haber 21-10-2022 18:46